VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

VALUE, s.r.o.

Bratislava - Petržalka · Obrábanie kovov

389 239 €tržby 2025 ▼ 11 %+10 467 €zisk 2025

aktívna 20 rokov3 až 4 zamestnanci

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

389 239 €tržby 2025 ▼ 11 %
+10 467 €zisk 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -128 €
  2. 13 : tržby 300 €, výsledok hospodárenia -1 398 €
  3. 14 : tržby 4 940 €, výsledok hospodárenia -1 297 €
  4. 15 : tržby 32 124 €, výsledok hospodárenia 1 301 €
  5. 16 : tržby 42 885 €, výsledok hospodárenia 7 686 €
  6. 17 : tržby 33 891 €, výsledok hospodárenia -8 481 €
  7. 18 : tržby 79 669 €, výsledok hospodárenia 7 126 €
  8. 19 : tržby 135 083 €, výsledok hospodárenia 4 166 €
  9. 20 : tržby 257 265 €, výsledok hospodárenia 10 731 €
  10. 21 : tržby 470 993 €, výsledok hospodárenia 120 137 €
  11. 22 : tržby 389 906 €, výsledok hospodárenia -843 €
  12. 23 : tržby 437 164 €, výsledok hospodárenia -1 181 €
  13. 24 : tržby 435 757 €, výsledok hospodárenia 4 961 €
  14. 25 : tržby 389 239 €, výsledok hospodárenia 10 467 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

VALUE, s.r.o. (IČO 36684546) mala v roku 2025 tržby 389 239 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci VALUE

VALUE má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 90 136 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ VALUE

Podľa Registra právnických osôb koná za VALUE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník VALUE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch VALUE
Podiely spoločníkov na vkladoch VALUE Matej Petrík 100,0 %. Spolu 6 639 €. Matej Petrík: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Matej Petrík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Matej Petríkod 21. 9. 2021 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok VALUE

Za rok 2025 má VALUE v závierke tržby 389 239 €, o 10,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 467 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 470 993 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025389 tis. €▼ −10,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202510 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025278 tis. €
Vlastné imanie 2025161 tis. €
Záväzky 2025117 tis. €42,2 % majetku
Pridaná hodnota 2025172 tis. €
Zisková marža 2025+2,7 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 14 rokov153 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát VALUE

Súvaha VALUE

Všetky čísla zo závierok VALUE (14 rokov)
Čísla zo závierok VALUE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025389 239 €10 467 €277 998 €160 677 €117 321 €171 572 €+2,7 %
2024435 757 €4 961 €292 224 €150 210 €142 014 €155 633 €+1,1 %
2023437 164 €−1 181 €323 668 €145 249 €178 419 €129 444 €−0,3 %
2022389 906 €−843 €382 054 €146 430 €235 624 €145 980 €−0,2 %
2021470 993 €120 137 €465 930 €147 273 €318 657 €214 259 €+25,5 %
2020257 265 €10 731 €132 043 €27 136 €104 907 €30 034 €+4,2 %
2019135 083 €4 166 €58 532 €16 405 €42 127 €15 295 €+3,1 %
201879 669 €7 126 €49 328 €12 239 €37 089 €18 680 €+8,9 %
201733 891 €−8 481 €38 502 €5 114 €33 388 €2 463 €−25,0 %
201642 885 €7 686 €54 692 €13 595 €41 097 €17 969 €+17,9 %
201532 124 €1 301 €61 339 €5 909 €55 430 €12 359 €+4,0 %
20144 940 €−1 297 €80 530 €4 608 €75 922 €1 656 €−26,3 %
2013300 €−1 398 €28 157 €16 010 €11 945 €−2 810 €−466,0 %
2012—−128 €54 556 €54 352 €—265 €—

Riziko: zaplatí VALUE?

Peniaze od štátu: VALUE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy VALUE

Dátum vzniku VALUE je 7. 10. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42661/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 54 556 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022259327
  4. Nový štatutár: Matej PetríkKonateľ
  5. Nový spoločník: Matej PetríkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 389 239 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti VALUE

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • reklamná a propagačná činnosť,
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
  • činnosť organizačných, účtovných a ekonomických poradcov,
  • prieskum trhu a verejnej mienky,
  • vedenie účtovníctva,
  • automatizované spracovanie údajov,
  • faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,
  • prenájom priemyselného a spotrebného tovaru,
  • prenájom motorových vozidiel,
  • prenájom športových a rekreačných dopravných prostriedkov,
  • leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí,
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • obstarávanie služieb spojených s prenájmom nehnuteľností,
  • administratívne a kancelárske práce,
  • upratovacie a čistiace práce,
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t,
  • kovoobrábanie,
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu,
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobom,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

VALUE v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

VALUE je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť obrábanie kovov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 791 závierok), VALUE má 389 239 €, čo je 3,8-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 331 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VALUE 17. z 117.

V odvetví v okrese Bratislava V331aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 791Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VALUE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava V ›

Sídlo VALUE: Bratislava - Petržalka

VALUE sídli na adrese Furdekova 14, 851 03 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 14 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 141aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 222aktívnych
V tom istom odvetví331okres Bratislava V
Na tej istej adrese14aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

VALUE: IČO, sídlo a základné údaje

VALUE, s.r.o. (IČO 36684546) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 7. 10. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Matej Petrík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 389 239 € a výsledok hospodárenia +10 467 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieObrábanie kovov (SK NACE 2553)
Základné imanie6 639 €
Vznik7. 10. 2006
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) VALUE, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 389 239 €, typická firma odvetvia 101 405 €, čo je 3,8-násobok mediánu (medián z 5 791 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy VALUE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu VALUE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu VALUE

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 100 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.62) v okrese Bratislava V

ELMEC, s. r. o.PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s.SOLSIS s.r.o.Ladez s.r.o.ART Energy s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk