VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Tasty Media, s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

34 620 €tržby 2025 ▼ 54 %+5 885 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

34 620 €tržby 2025 ▼ 54 %
+5 885 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 51 644 €, výsledok hospodárenia -1 136 €
  2. 13 : tržby 60 698 €, výsledok hospodárenia -4 374 €
  3. 14 : tržby 74 268 €, výsledok hospodárenia 230 €
  4. 15 : tržby 126 175 €, výsledok hospodárenia 3 909 €
  5. 16 : tržby 117 304 €, výsledok hospodárenia 4 342 €
  6. 17 : tržby 136 032 €, výsledok hospodárenia 5 730 €
  7. 18 : tržby 133 224 €, výsledok hospodárenia -16 773 €
  8. 19 : tržby 178 174 €, výsledok hospodárenia 7 620 €
  9. 20 : tržby 139 680 €, výsledok hospodárenia -5 047 €
  10. 21 : tržby 179 914 €, výsledok hospodárenia -1 362 €
  11. 22 : tržby 164 512 €, výsledok hospodárenia -671 €
  12. 23 : tržby 91 706 €, výsledok hospodárenia -46 352 €
  13. 24 : tržby 75 530 €, výsledok hospodárenia 28 416 €
  14. 25 : tržby 34 620 €, výsledok hospodárenia 5 885 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Tasty Media, s.r.o. (IČO 36675768) mala v roku 2025 tržby 34 620 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia Tasty Media

Podľa Registra právnických osôb konajú za Tasty Media 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci Tasty Media

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Tasty Media
Podiely spoločníkov na vkladoch Tasty Media Marián Pelikant 66,7 %, Vladimír Prôčka 33,3 %. Spolu 6 639 €. Marián Pelikant: 4 426 €, 66,7 %Vladimír Prôčka: 2 213 €, 33,3 %66,7 % najväčší podiel
  • Marián Pelikant66,7 %
  • Vladimír Prôčka33,3 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Marián Pelikantod 18. 5. 2023 4 426 €66,7 %
Vladimír Prôčkaod 11. 6. 2009 2 213 €33,3 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Tasty Media

Za rok 2025 má Tasty Media v závierke tržby 34 620 €, o 54,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 885 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 179 914 €.

Tržby 202535 tis. €▼ −54,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20255 885 €zisk
Majetok (aktíva) 202596 tis. €
Vlastné imanie 202516 tis. €
Záväzky 202580 tis. €83,0 % majetku
Pridaná hodnota 20255 426 €
Zisková marža 2025+17,0 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−20 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát Tasty Media

Súvaha Tasty Media

Všetky čísla zo závierok Tasty Media (14 rokov)
Čísla zo závierok Tasty Media po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202534 620 €5 885 €96 499 €16 379 €80 120 €5 426 €+17,0 %
202475 530 €28 416 €96 138 €4 296 €91 842 €8 959 €+37,6 %
202391 706 €−46 352 €103 587 €−24 120 €127 707 €−40 468 €−50,5 %
2022164 512 €−671 €110 447 €−1 620 €112 067 €6 260 €−0,4 %
2021179 914 €−1 362 €123 689 €−949 €124 638 €3 319 €−0,8 %
2020139 680 €−5 047 €104 793 €413 €104 380 €926 €−3,6 %
2019178 174 €7 620 €137 430 €5 460 €131 970 €18 892 €+4,3 %
2018133 224 €−16 773 €127 323 €−2 160 €129 483 €8 300 €−12,6 %
2017136 032 €5 730 €123 651 €14 613 €109 038 €14 586 €+4,2 %
2016117 304 €4 342 €105 780 €8 883 €96 897 €13 230 €+3,7 %
2015126 175 €3 909 €90 748 €4 541 €86 207 €12 351 €+3,1 %
201474 268 €230 €50 923 €632 €50 291 €3 056 €+0,3 %
201360 698 €−4 374 €78 324 €401 €77 923 €−3 288 €−7,2 %
201251 644 €−1 136 €59 144 €−850 €59 904 €2 181 €−2,2 %

Riziko: zaplatí Tasty Media?

Peniaze od štátu: Tasty Media

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Tasty Media

Dátum vzniku Tasty Media je 19. 9. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42323/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022241628
  3. Nový štatutár: Marián PelikantKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 51 644 € · majetok 59 144 €
  5. Nový spoločník: Vladimír PrôčkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 34 620 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Tasty Media

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností,
  • vedenie účtovníctva,
  • reklamná, propagačná a vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností,
  • organizovanie spoločenských a športových podujatí, konferencií a výstav v rozsahu voľnej živnosti,
  • poskytovanie software - predaj a prenájom na základe dohody s autorom,
  • prenájom hnuteľných vecí - leasing v rozsahu voľnej živnosti,
  • prieskum trhu,
  • prenájom spotrebného a priemyselného tovaru,
  • grafické a textové práce na počítači,
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tasty Media v odvetví právne a účtovnícke činnosti

Tasty Media je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 422 € (9 933 závierok), Tasty Media má 34 620 €, čo je 76 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 580 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Tasty Media 861. z 1 120.

V odvetví v okrese Bratislava I2 580aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Tasty Media, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo Tasty Media: Bratislava - Staré Mesto

Tasty Media sídli na adrese Šancová 32, 811 05 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 974 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 858. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 974aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 858aktívnych
V tom istom odvetví2 580okres Bratislava I
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Tasty Media: IČO, sídlo a základné údaje

Tasty Media, s.r.o. (IČO 36675768) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 19. 9. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutármi sú Marián Pelikant a Vladimír Prôčka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 34 620 € a výsledok hospodárenia +5 885 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie6 639 €
Vznik19. 9. 2006
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) Tasty Media, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 34 620 €, typická firma odvetvia 45 422 € (medián z 9 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy Tasty Media

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Tasty Media

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Tasty Media

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy259zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
  • Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Bratislava I

JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL spol. s r.o.BA PNEUS s.r.o.PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.Ernst & Young, s. r. o.KPMG Slovensko spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk