DAREL, s.r.o.
Bratislava - Lamač · Nešpecializovaný veľkoobchod
49 440 €tržby 2025 ▲ 0 %+5 965 €zisk 2025aktívna 20 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 20 000 €, výsledok hospodárenia 5 075 €
- 13 : tržby 8 895 €, výsledok hospodárenia 8 €
- 14 : tržby 1 648 €, výsledok hospodárenia -6 661 €
- 15 : tržby 15 492 €, výsledok hospodárenia 9 056 €
- 16 : tržby 25 567 €, výsledok hospodárenia 2 208 €
- 17 : tržby 60 000 €, výsledok hospodárenia 14 841 €
- 18 : tržby 60 000 €, výsledok hospodárenia 6 974 €
- 19 : tržby 75 350 €, výsledok hospodárenia 389 €
- 20 : tržby 59 620 €, výsledok hospodárenia 3 650 €
- 21 : tržby 55 039 €, výsledok hospodárenia 2 197 €
- 22 : tržby 53 367 €, výsledok hospodárenia -1 252 €
- 23 : tržby 50 640 €, výsledok hospodárenia 1 596 €
- 24 : tržby 49 440 €, výsledok hospodárenia 4 425 €
- 25 : tržby 49 440 €, výsledok hospodárenia 5 965 €
DAREL, s.r.o. (IČO 36672513) mala v roku 2025 tržby 49 440 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci DAREL
osobné náklady v roku 2025 boli 4 800 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 4 800 € | — |
| 2024 | — | 4 800 € | — |
| 2023 | — | 5 017 € | — |
| 2022 | — | 4 042 € | — |
| 2021 | — | 4 446 € | — |
| 2020 | — | 4 850 € | — |
| 2019 | — | 4 850 € | — |
| 2018 | — | 6 830 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ DAREL
Podľa Registra právnických osôb koná za DAREL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník DAREL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Denisa Eštóková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Denisa Eštókováod 31. 8. 2016 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DAREL
Za rok 2025 má DAREL v závierke tržby 49 440 €, o 0,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 965 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 75 350 €.
Výkaz ziskov a strát DAREL
Najvyššie tržby: rok 2019, 75 350 €. Najnižšie: rok 2014, 1 648 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 49 440 € |
| 2024 | 49 440 € |
| 2023 | 50 640 € |
| 2022 | 53 367 € |
| 2021 | 55 039 € |
| 2020 | 59 620 € |
| 2019 | 75 350 € |
| 2018 | 60 000 € |
| 2017 | 60 000 € |
| 2016 | 25 567 € |
| 2015 | 15 492 € |
| 2014 | 1 648 € |
| 2013 | 8 895 € |
| 2012 | 20 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 48 471 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 5 965 € |
| 2024 | 4 425 € |
| 2023 | 1 596 € |
| 2022 | −1 252 € |
| 2021 | 2 197 € |
| 2020 | 3 650 € |
| 2019 | 389 € |
| 2018 | 6 974 € |
| 2017 | 14 841 € |
| 2016 | 2 208 € |
| 2015 | 9 056 € |
| 2014 | −6 661 € |
| 2013 | 8 € |
| 2012 | 5 075 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DAREL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +12,1 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DAREL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +12,1 % | +2,4 % |
| 2024 | +9,0 % | +2,3 % |
| 2023 | +3,2 % | +1,9 % |
| 2022 | −2,3 % | +2,1 % |
| 2021 | +4,0 % | +2,0 % |
| 2020 | +6,1 % | +1,6 % |
| 2019 | +0,5 % | +1,5 % |
| 2018 | +11,6 % | +1,6 % |
| 2017 | +24,7 % | +2,2 % |
| 2016 | +8,6 % | +2,0 % |
| 2015 | +58,5 % | +1,7 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | +0,1 % | — |
| 2012 | +25,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 12 rokov, najviac v roku 2017 (+134,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | 0,0 % |
| 2024 | −2,4 % |
| 2023 | −5,1 % |
| 2022 | −3,0 % |
| 2021 | −7,7 % |
| 2020 | −20,9 % |
| 2019 | +25,6 % |
| 2018 | 0,0 % |
| 2017 | +134,7 % |
| 2016 | +65,0 % |
| 2015 | +840,0 % |
| 2014 | −81,5 % |
| 2013 | −55,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DAREL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 366 330 €, vlastné imanie 53 689 € a záväzky 312 641 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 366 330 € | 53 689 € | 312 641 € |
| 2024 | 376 351 € | 47 724 € | 328 627 € |
| 2023 | 383 496 € | 43 300 € | 340 196 € |
| 2022 | 391 386 € | 41 703 € | 349 683 € |
| 2021 | 400 371 € | 42 955 € | 357 416 € |
| 2020 | 416 961 € | 40 759 € | 376 202 € |
| 2019 | 395 907 € | 37 109 € | 358 798 € |
| 2018 | 38 392 € | 36 721 € | 1 671 € |
| 2017 | 35 905 € | 29 750 € | 6 155 € |
| 2016 | 23 260 € | 14 909 € | 8 351 € |
| 2015 | 21 416 € | 12 701 € | 8 715 € |
| 2014 | 14 210 € | 3 644 € | 10 566 € |
| 2013 | 16 687 € | 10 305 € | 6 382 € |
| 2012 | 32 224 € | 10 296 € | 21 928 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DAREL (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 440 € | 5 965 € | 366 330 € | 53 689 € | 312 641 € | 23 340 € | +12,1 % |
| 2024 | 49 440 € | 4 425 € | 376 351 € | 47 724 € | 328 627 € | 26 952 € | +9,0 % |
| 2023 | 50 640 € | 1 596 € | 383 496 € | 43 300 € | 340 196 € | 27 765 € | +3,2 % |
| 2022 | 53 367 € | −1 252 € | 391 386 € | 41 703 € | 349 683 € | 23 463 € | −2,3 % |
| 2021 | 55 039 € | 2 197 € | 400 371 € | 42 955 € | 357 416 € | 28 552 € | +4,0 % |
| 2020 | 59 620 € | 3 650 € | 416 961 € | 40 759 € | 376 202 € | 24 241 € | +6,1 % |
| 2019 | 75 350 € | 389 € | 395 907 € | 37 109 € | 358 798 € | 11 605 € | +0,5 % |
| 2018 | 60 000 € | 6 974 € | 38 392 € | 36 721 € | 1 671 € | 14 827 € | +11,6 % |
| 2017 | 60 000 € | 14 841 € | 35 905 € | 29 750 € | 6 155 € | 20 083 € | +24,7 % |
| 2016 | 25 567 € | 2 208 € | 23 260 € | 14 909 € | 8 351 € | 4 646 € | +8,6 % |
| 2015 | 15 492 € | 9 056 € | 21 416 € | 12 701 € | 8 715 € | 11 161 € | +58,5 % |
| 2014 | 1 648 € | −6 661 € | 14 210 € | 3 644 € | 10 566 € | −1 113 € | −404,2 % |
| 2013 | 8 895 € | 8 € | 16 687 € | 10 305 € | 6 382 € | 4 437 € | +0,1 % |
| 2012 | 20 000 € | 5 075 € | 32 224 € | 10 296 € | 21 928 € | 6 318 € | +25,4 % |
Riziko: zaplatí DAREL?
Peniaze od štátu: DAREL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DAREL
Dátum vzniku DAREL je 7. 9. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/109224/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022242816
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 20 000 € · majetok 32 224 €
- Nový spoločník: Denisa EštókováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 49 440 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DAREL
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
- správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
- podnikateľské poradenstvo
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov
- reklamná a propagačná činnosť
- prekladateľské a tlmočnícke služby
- faktoring a forfaiting
- finančný leasing
- prieskum trhu a verejnej mienky
- prenájom nehnuteľností, vrátane interného vybavenia
- prenájom strojov a prístrojov
- prenájom motorových vozidiel a dopravných zariadení
- prenájom kancelárskych strojov a zariadení, vrátane počítačov
- upratovacie práce
- kancelárske a sekretárske práce
- vedenie účtovníctva
- maliarske, natieračské a sklenárske práce
- omietkárske práce
- obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
- železobetonárske práce
- búracie, zemné a prípravné práce pre stavbu
- organizovanie športových, kultúrnych a spoločenských podujatí
- organizovanie kurzov, školení, seminárov a výstav
- zhotovovanie www stránok
- poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)
- poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)
- grafické práce na počítači podľa predlohy, počítačová animácia, prezentácia, vizualizácia v rozsahu voľnej živnosti
- detektívne služby
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
DAREL v odvetví veľkoobchod
DAREL je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), DAREL má 49 440 €, čo je 36 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 207 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DAREL 237. z 393.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 017 €, polovica do 139 070 €, tri štvrtiny do 779 617 €; 10 % firiem má viac než 4 006 097 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 688 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 017 € |
| medián | 139 070 € |
| horný kvartil | 779 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 097 € |
| DAREL | 49 440 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DAREL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DAREL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DAREL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 49 440 € | 139 070 € |
| 2024 | 49 440 € | 139 431 € |
| 2023 | 50 640 € | 134 898 € |
| 2022 | 53 367 € | 133 458 € |
| 2021 | 55 039 € | 117 751 € |
| 2020 | 59 620 € | 112 044 € |
| 2019 | 75 350 € | 120 438 € |
| 2018 | 60 000 € | 118 275 € |
| 2017 | 60 000 € | 106 248 € |
| 2016 | 25 567 € | 97 883 € |
| 2015 | 15 492 € | 98 123 € |
| 2014 | 1 648 € | — |
| 2013 | 8 895 € | — |
| 2012 | 20 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| DAREL | 49 440 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 74 900 € |
| medián kraja | 144 251 € |
| medián Slovenska | 139 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FISCHEREI, s.r.o.Poprad · tržby 119 286 € (2023)
- SUBSTRÁTY-DUCHOŇ s.r.o.Banská Bystrica · tržby 119 236 € (2025)
- GLEICHTON s. r. o.Považská Bystrica · tržby 119 187 € (2025)
- KERAMAG, s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 119 171 € (2025)
- ortogroup, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 119 110 € (2018)
- TDSHOP, s.r.o.Skalica · tržby 119 047 € (2025)
- FESHI s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 119 005 € (2025)
- AQUA MONT-servise, s. r. o.Rosina · tržby 118 978 € (2025)
- TRIBEČ s.r.o.Nitra · tržby 118 946 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DAREL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava IV ›
Sídlo DAREL: Bratislava - Lamač
DAREL sídli na adrese Na barine 16, 841 03 Bratislava - mestská časť Lamač, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Lamač je 1 851 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 222. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Bratislava - Lamač: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
DAREL: IČO, sídlo a základné údaje
DAREL, s.r.o. (IČO 36672513) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Lamač, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 7. 9. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Denisa Eštóková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 440 € a výsledok hospodárenia +5 965 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 7. 9. 2006 |
| Obec | Bratislava - Lamač |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) DAREL, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 440 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy DAREL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DAREL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DAREL
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy611zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Lamačtypický nepokrytý dopyt 507 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR696 zmlúv za 3 roky · 9 404 367 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.396 zmlúv za 3 roky · 2 214 418 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 525 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Lamač
OBI Slovakia s.r.o.Siemens Mobility, s. r. o.Todos s.r.o.Cromwell a. s.iStyle s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Lamač ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava IV
EROPOL s.r.o.IMET-AKE s.r.o.KOVINTRADE s.r.o.BENSTAV s.r.o.ASEKOL SK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.