Oxygen Slovakia, s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT
247 500 €tržby 2025 ▼ 27 %+41 815 €zisk 2025aktívna 20 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 730 925 €, výsledok hospodárenia 64 340 €
- 13 : tržby 894 671 €, výsledok hospodárenia 51 415 €
- 14 : tržby 578 738 €, výsledok hospodárenia -9 438 €
- 15 : tržby 288 518 €, výsledok hospodárenia 54 504 €
- 16 : tržby 263 860 €, výsledok hospodárenia 19 301 €
- 17 : tržby 321 856 €, výsledok hospodárenia -19 843 €
- 18 : tržby 409 174 €, výsledok hospodárenia -9 850 €
- 19 : tržby 641 396 €, výsledok hospodárenia 33 079 €
- 20 : tržby 591 252 €, výsledok hospodárenia -55 452 €
- 21 : tržby 654 485 €, výsledok hospodárenia -42 218 €
- 22 : tržby 722 439 €, výsledok hospodárenia -23 592 €
- 23 : tržby 932 819 €, výsledok hospodárenia 13 123 €
- 24 : tržby 340 963 €, výsledok hospodárenia 273 456 €
- 25 : tržby 247 500 €, výsledok hospodárenia 41 815 €
Oxygen Slovakia, s.r.o. (IČO 36672319) mala v roku 2025 tržby 247 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Oxygen Slovakia
V roku 2025 mala Oxygen Slovakia priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 54 959 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 54 959 € | — |
| 2024 | — | 97 957 € | 64 167 € |
| 2023 | — | 504 162 € | 359 602 € |
| 2022 | — | 475 855 € | — |
| 2021 | — | 460 757 € | — |
| 2020 | — | 395 572 € | 293 959 € |
| 2019 | — | 308 029 € | 226 569 € |
| 2018 | — | 180 302 € | — |
| 2017 | — | 158 965 € | — |
| 2016 | — | 118 780 € | — |
| 2015 | — | 123 849 € | — |
| 2014 | — | 138 712 € | — |
| 2013 | — | 147 016 € | 104 973 € |
| 2012 | — | 148 527 € | 107 091 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.
Konateľ Oxygen Slovakia
Podľa Registra právnických osôb koná za Oxygen Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločník Oxygen Slovakia
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- JUDr. Martin Bučko100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| JUDr. Martin Bučkood 22. 2. 2011 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Oxygen Slovakia
Za rok 2025 má Oxygen Slovakia v závierke tržby 247 500 €, o 27,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +41 815 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 932 819 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 22 613 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Oxygen Slovakia
Najvyššie tržby: rok 2023, 932 819 €. Najnižšie: rok 2025, 247 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 247 500 € |
| 2024 | 340 963 € |
| 2023 | 932 819 € |
| 2022 | 722 439 € |
| 2021 | 654 485 € |
| 2020 | 591 252 € |
| 2019 | 641 396 € |
| 2018 | 409 174 € |
| 2017 | 321 856 € |
| 2016 | 263 860 € |
| 2015 | 288 518 € |
| 2014 | 578 738 € |
| 2013 | 894 671 € |
| 2012 | 730 925 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 390 640 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 41 815 € |
| 2024 | 273 456 € |
| 2023 | 13 123 € |
| 2022 | −23 592 € |
| 2021 | −42 218 € |
| 2020 | −55 452 € |
| 2019 | 33 079 € |
| 2018 | −9 850 € |
| 2017 | −19 843 € |
| 2016 | 19 301 € |
| 2015 | 54 504 € |
| 2014 | −9 438 € |
| 2013 | 51 415 € |
| 2012 | 64 340 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Oxygen Slovakia
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +16,9 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Oxygen Slovakia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +16,9 % | +2,3 % |
| 2024 | +80,2 % | +2,1 % |
| 2023 | +1,4 % | +1,4 % |
| 2022 | −3,3 % | +1,3 % |
| 2021 | −6,5 % | +1,2 % |
| 2020 | −9,4 % | +1,1 % |
| 2019 | +5,2 % | +1,1 % |
| 2018 | −2,4 % | +1,2 % |
| 2017 | −6,2 % | +1,7 % |
| 2016 | +7,3 % | +1,6 % |
| 2015 | +18,9 % | +1,3 % |
| 2014 | −1,6 % | — |
| 2013 | +5,7 % | — |
| 2012 | +8,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2019 (+56,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −27,4 % |
| 2024 | −63,4 % |
| 2023 | +29,1 % |
| 2022 | +10,4 % |
| 2021 | +10,7 % |
| 2020 | −7,8 % |
| 2019 | +56,8 % |
| 2018 | +27,1 % |
| 2017 | +22,0 % |
| 2016 | −8,5 % |
| 2015 | −50,1 % |
| 2014 | −35,3 % |
| 2013 | +22,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Oxygen Slovakia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 472 594 €, vlastné imanie 232 190 € a záväzky 240 404 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 472 594 € | 232 190 € | 240 404 € |
| 2024 | 559 006 € | 240 375 € | 318 631 € |
| 2023 | 390 089 € | −33 081 € | 423 170 € |
| 2022 | 372 717 € | −46 204 € | 418 921 € |
| 2021 | 351 943 € | −22 612 € | 374 555 € |
| 2020 | 392 932 € | 19 605 € | 373 327 € |
| 2019 | 399 131 € | 75 057 € | 324 074 € |
| 2018 | 310 287 € | 41 978 € | 268 309 € |
| 2017 | 273 641 € | 51 828 € | 221 813 € |
| 2016 | 245 084 € | 71 671 € | 173 413 € |
| 2015 | 264 136 € | 52 370 € | 211 766 € |
| 2014 | 208 206 € | −2 134 € | 210 340 € |
| 2013 | 291 890 € | 58 720 € | 233 170 € |
| 2012 | 181 709 € | 71 645 € | 110 064 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Oxygen Slovakia (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 247 500 € | 41 815 € | 472 594 € | 232 190 € | 240 404 € | 175 387 € | +16,9 % |
| 2024 | 340 963 € | 273 456 € | 559 006 € | 240 375 € | 318 631 € | 137 753 € | +80,2 % |
| 2023 | 932 819 € | 13 123 € | 390 089 € | −33 081 € | 423 170 € | 541 894 € | +1,4 % |
| 2022 | 722 439 € | −23 592 € | 372 717 € | −46 204 € | 418 921 € | 470 063 € | −3,3 % |
| 2021 | 654 485 € | −42 218 € | 351 943 € | −22 612 € | 374 555 € | 435 676 € | −6,5 % |
| 2020 | 591 252 € | −55 452 € | 392 932 € | 19 605 € | 373 327 € | 357 461 € | −9,4 % |
| 2019 | 641 396 € | 33 079 € | 399 131 € | 75 057 € | 324 074 € | 368 797 € | +5,2 % |
| 2018 | 409 174 € | −9 850 € | 310 287 € | 41 978 € | 268 309 € | 206 699 € | −2,4 % |
| 2017 | 321 856 € | −19 843 € | 273 641 € | 51 828 € | 221 813 € | 147 689 € | −6,2 % |
| 2016 | 263 860 € | 19 301 € | 245 084 € | 71 671 € | 173 413 € | 151 922 € | +7,3 % |
| 2015 | 288 518 € | 54 504 € | 264 136 € | 52 370 € | 211 766 € | 192 920 € | +18,9 % |
| 2014 | 578 738 € | −9 438 € | 208 206 € | −2 134 € | 210 340 € | 154 875 € | −1,6 % |
| 2013 | 894 671 € | 51 415 € | 291 890 € | 58 720 € | 233 170 € | 257 994 € | +5,7 % |
| 2012 | 730 925 € | 64 340 € | 181 709 € | 71 645 € | 110 064 € | 236 399 € | +8,8 % |
Riziko: zaplatí Oxygen Slovakia?
Oxygen Slovakia a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Oxygen Slovakia v objeme 3 088 € z roku 2017. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany: 3 088 € v 1 zmluve.
História firmy Oxygen Slovakia
Dátum vzniku Oxygen Slovakia je 7. 9. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42201/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022238999
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 730 925 € · majetok 181 709 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany, hodnota zmluvy 3 088 €. Firma vznikla 7. 9. 2006.
- Nový spoločník: JUDr. Martin BučkoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 247 500 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Oxygen Slovakia
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb - obstarávanie služieb spojených so správou a prenájmom nehnuteľností,
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Finančný lízing
- Faktoring a forfaiting
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Vedenie účtovníctva
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Oxygen Slovakia v odvetví maloobchod
Oxygen Slovakia je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – ikt. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), Oxygen Slovakia má 247 500 €, čo je 2,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 711 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Oxygen Slovakia 378. z 1 065.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| Oxygen Slovakia | 247 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Oxygen Slovakia
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Oxygen Slovakia s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Oxygen Slovakia | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 247 500 € | 97 643 € |
| 2024 | 340 963 € | 93 145 € |
| 2023 | 932 819 € | 95 743 € |
| 2022 | 722 439 € | 101 116 € |
| 2021 | 654 485 € | 87 423 € |
| 2020 | 591 252 € | 81 900 € |
| 2019 | 641 396 € | 85 084 € |
| 2018 | 409 174 € | 80 953 € |
| 2017 | 321 856 € | 74 679 € |
| 2016 | 263 860 € | 63 581 € |
| 2015 | 288 518 € | 73 009 € |
| 2014 | 578 738 € | — |
| 2013 | 894 671 € | — |
| 2012 | 730 925 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Oxygen Slovakia | 247 500 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 89 530 € |
| medián kraja | 91 748 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CONEL, s.r.o.Palárikovo · tržby 555 136 € (2025)
- idea TOUR s. r. o.Trenčín · tržby 554 963 € (2025)
- HRC SK, s. r. o.Handlová · tržby 554 834 € (2025)
- Q2 s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 554 800 € (2025)
- CENTRUM plus spol. s r.o.Trenčín · tržby 554 774 € (2025)
- MERCATO D´ITALIA s. r. o.Trnava · tržby 554 727 € (2025)
- EURO - CARS s.r.o.Sučany · tržby 554 690 € (2024)
- Trade INN s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 554 076 € (2023)
- Emman s.r.o.Polianka · tržby 554 045 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Oxygen Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo Oxygen Slovakia: Bratislava - Staré Mesto
Oxygen Slovakia sídli na adrese Dvořákovo nábrežie 10, 811 02 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 178 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Oxygen Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje
Oxygen Slovakia, s.r.o. (IČO 36672319) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 7. 9. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je JUDr. Martin Bučko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 247 500 € a výsledok hospodárenia +41 815 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod so zariadeniami pre informatiku a komunikácie – IKT (SK NACE 4740) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 7. 9. 2006 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 22 613 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Oxygen Slovakia, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 247 500 €, typická firma odvetvia 97 643 €, čo je 2,5-násobok mediánu (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Oxygen Slovakia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Oxygen Slovakia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Oxygen Slovakia
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy771zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
- Výhry konkurentov130firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava35 zmlúv za 3 roky · 392 505 € · naposledy 24. 4. 2026Centrum pre deti a rodiny Topoľčany5 zmlúv za 3 roky · 878 € · naposledy 2. 6. 2026Národné lesnícke centrum4 zmluvy za 3 roky · 165 240 € · naposledy 22. 12. 2025 Všetkých 29 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.42) v okrese Bratislava I
Lexxad s.r.o.C.T.E. consulting, trading and enginiering…AUTAX s. r. o.MM consult s.r.o.MCP-Softworks, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.