Jetracing s.r.o.
Komárno · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
3 098 €tržby 2018+2 436 €zisk 2018aktívna 20 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 3 438 €, výsledok hospodárenia -132 €
- 13 : tržby 3 176 €, výsledok hospodárenia 138 €
- 14 : tržby 4 739 €, výsledok hospodárenia -983 €
- 15 : tržby 1 529 €, výsledok hospodárenia -1 340 €
- 16 : tržby 1 549 €, výsledok hospodárenia -1 489 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 221 €
- 18 : tržby 3 098 €, výsledok hospodárenia 2 436 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 829 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -939 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 028 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 410 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 269 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 464 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 454 €
Jetracing s.r.o. (IČO 36671878), sídlo Komárno, je v registri zapísaná od 7. 9. 2006 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Jetracing
Podľa Registra právnických osôb koná za Jetracing 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.
Spoločník Jetracing
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- György István Kasza100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| György István Kaszaod 11. 12. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Jetracing
Za rok 2018 má Jetracing v závierke tržby 3 098 €, a výsledok hospodárenia +2 436 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 4 739 €.
Výkaz ziskov a strát Jetracing
Najvyššie tržby: rok 2014, 4 739 €. Najnižšie: rok 2015, 1 529 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | 3 098 € |
| 2017 | — |
| 2016 | 1 549 € |
| 2015 | 1 529 € |
| 2014 | 4 739 € |
| 2013 | 3 176 € |
| 2012 | 3 438 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 11 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −14 326 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 454 € |
| 2024 | −2 464 € |
| 2023 | −2 269 € |
| 2022 | −2 410 € |
| 2021 | −2 028 € |
| 2020 | −939 € |
| 2019 | 829 € |
| 2018 | 2 436 € |
| 2017 | −1 221 € |
| 2016 | −1 489 € |
| 2015 | −1 340 € |
| 2014 | −983 € |
| 2013 | 138 € |
| 2012 | −132 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Jetracing
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +78,6 %, medián odvetvia +2,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Jetracing | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,4 % |
| 2024 | — | +4,9 % |
| 2023 | — | +3,1 % |
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | — | +2,2 % |
| 2018 | +78,6 % | +2,5 % |
| 2017 | — | +4,0 % |
| 2016 | −96,1 % | +4,3 % |
| 2015 | −87,6 % | +4,0 % |
| 2014 | −20,7 % | — |
| 2013 | +4,3 % | — |
| 2012 | −3,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2014 (+49,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | +1,3 % |
| 2015 | −67,7 % |
| 2014 | +49,2 % |
| 2013 | −7,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Jetracing
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 252 874 €, vlastné imanie −11 604 € a záväzky 264 478 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 252 874 € | −11 604 € | 264 478 € |
| 2024 | 252 504 € | −9 150 € | 261 654 € |
| 2023 | 244 863 € | −6 686 € | 251 549 € |
| 2022 | 197 026 € | −4 417 € | 201 443 € |
| 2021 | 77 560 € | −2 007 € | 79 567 € |
| 2020 | 36 784 € | 386 € | 36 398 € |
| 2019 | 6 956 € | 1 326 € | 5 630 € |
| 2018 | 7 070 € | 498 € | 6 572 € |
| 2017 | 7 018 € | −1 938 € | 8 956 € |
| 2016 | 7 000 € | −717 € | 7 717 € |
| 2015 | 8 235 € | 772 € | 7 463 € |
| 2014 | 9 438 € | 2 112 € | 7 326 € |
| 2013 | 26 449 € | 3 095 € | 23 354 € |
| 2012 | 31 230 € | 2 881 € | 28 349 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Jetracing (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −2 454 € | 252 874 € | −11 604 € | 264 478 € | −2 019 € | — |
| 2024 | — | −2 464 € | 252 504 € | −9 150 € | 261 654 € | −1 780 € | — |
| 2023 | — | −2 269 € | 244 863 € | −6 686 € | 251 549 € | −1 755 € | — |
| 2022 | — | −2 410 € | 197 026 € | −4 417 € | 201 443 € | −1 480 € | — |
| 2021 | — | −2 028 € | 77 560 € | −2 007 € | 79 567 € | −1 495 € | — |
| 2020 | — | −939 € | 36 784 € | 386 € | 36 398 € | −621 € | — |
| 2019 | — | 829 € | 6 956 € | 1 326 € | 5 630 € | — | — |
| 2018 | 3 098 € | 2 436 € | 7 070 € | 498 € | 6 572 € | 3 098 € | +78,6 % |
| 2017 | — | −1 221 € | 7 018 € | −1 938 € | 8 956 € | −3 € | — |
| 2016 | 1 549 € | −1 489 € | 7 000 € | −717 € | 7 717 € | −136 € | −96,1 % |
| 2015 | 1 529 € | −1 340 € | 8 235 € | 772 € | 7 463 € | 2 € | −87,6 % |
| 2014 | 4 739 € | −983 € | 9 438 € | 2 112 € | 7 326 € | 389 € | −20,7 % |
| 2013 | 3 176 € | 138 € | 26 449 € | 3 095 € | 23 354 € | 841 € | +4,3 % |
| 2012 | 3 438 € | −132 € | 31 230 € | 2 881 € | 28 349 € | 192 € | −3,8 % |
Riziko: zaplatí Jetracing?
Peniaze od štátu: Jetracing
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Jetracing
Dátum vzniku Jetracing je 7. 9. 2006, teda pred 20 rokmi. Skoršie obchodné mená: HORVEX SLOVENSKO s.r.o., TOBIMPEX s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/18584/N
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022240275
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 3 438 € · majetok 31 230 €
- Zmena obchodného menaPredtým HORVEX SLOVENSKO s.r.o., odvtedy TOBIMPEX s.r.o.
- Nový štatutár: György István KaszaKonateľ
- Nový spoločník: György István KaszaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým TOBIMPEX s.r.o., odvtedy Jetracing s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Jetracing
- obchodná činnosť (maloobchod, veľkoobchod) s tovarom v rozsahu voľnej živnosti
- nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora
- organizovanie výstav, konferencií, kultúrnych a spoločenských podujatí
- činnosť spravodajskej tlačovej kancelárie
- prieskum trhu a verejnej mienky
- činnosť organizačných, ekonomických a personálnych poradcov
- podnikateľské poradenstvo
- sekretárske služby vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb
- reklamná a propagačná činnosť, marketing a inzertná činnosť
- fotografické služby
- vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- prekladateľské a tlmočnícke služby v rozsahu voľnej živnosti
- automatizované spracovanie dát a súvisiace činnosti
- prenájom strojov, zariadení a dopravných prostriedkov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.
Jetracing v odvetví administratívne a kancelárske služby
Jetracing je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 36 751 € (11 397 závierok), Jetracing má 3 098 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 1 391 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Jetracing 550. z 627.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 828 €, polovica do 36 751 €, tri štvrtiny do 119 980 €; 10 % firiem má viac než 428 688 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 717 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 828 € |
| medián | 36 751 € |
| horný kvartil | 119 980 € |
| 10 % firiem má viac než | 428 688 € |
| Jetracing | 3 098 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Jetracing
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Jetracing s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Jetracing | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 42 000 € |
| 2024 | — | 39 510 € |
| 2023 | — | 40 736 € |
| 2022 | — | 39 924 € |
| 2021 | — | 35 891 € |
| 2020 | — | 34 323 € |
| 2019 | — | 37 025 € |
| 2018 | 3 098 € | 36 751 € |
| 2017 | — | 34 300 € |
| 2016 | 1 549 € | 31 944 € |
| 2015 | 1 529 € | 31 310 € |
| 2014 | 4 739 € | — |
| 2013 | 3 176 € | — |
| 2012 | 3 438 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| Jetracing | 3 098 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 41 500 € |
| medián kraja | 38 404 € |
| medián Slovenska | 36 751 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HM ceramica s.r.o.Zohor · tržby 7 291 € (2024)
- Lomir s. r. o.Komárno · tržby 7 287 € (2025)
- PLASTICCLINIC s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 7 285 € (2025)
- Kľúčik, s. r. o.Veľký Biel · tržby 7 283 € (2025)
- ACTIVI Asset Management s. r. o.Vyšný Kubín · tržby 7 279 € (2025)
- VIA ANIMA s.r.o.Komárno · tržby 7 270 € (2025)
- Simple Zet s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 7 270 € (2018)
- SGJ s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 7 270 € (2025)
- JMG EUROPE s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 7 268 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Jetracing, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Jetracing: Komárno
Jetracing sídli na adrese Eötvösa 1/19A, 945 05 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 814. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
Jetracing: IČO, sídlo a základné údaje
Jetracing s.r.o. (IČO 36671878) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 7. 9. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je György István Kasza. Za rok 2018 sú v závierke tržby 3 098 € a výsledok hospodárenia +2 436 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 7. 9. 2006 |
| Skoršie názvy | HORVEX SLOVENSKO s.r.o. TOBIMPEX s.r.o. |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Jetracing s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 3 098 €, typická firma odvetvia 36 751 € (medián z 11 397 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy Jetracing
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Jetracing
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Jetracing
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 800 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 274 zmlúv za 3 roky · 5 825 693 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 194 zmlúv za 3 roky · 4 712 153 € · naposledy 13. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava760 zmlúv za 3 roky · 35 866 342 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 3 912 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Komárno
TDE Services Slovakia s.r.o.GUANG FA s.r.o.Aurum Invest s. r. o.High Company s.r.o.HLBS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.