Bonus Komfort, s.r.o.
Gánovce · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
40 174 €tržby 2025 ▼ 15 %−3 530 €strata 2025aktívna 20 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 18 930 €, výsledok hospodárenia -1 658 €
- 13 : tržby 22 560 €, výsledok hospodárenia 1 064 €
- 14 : tržby 26 705 €, výsledok hospodárenia -663 €
- 15 : tržby 28 865 €, výsledok hospodárenia 1 819 €
- 16 : tržby 25 360 €, výsledok hospodárenia 1 640 €
- 17 : tržby 29 270 €, výsledok hospodárenia -135 €
- 18 : tržby 30 890 €, výsledok hospodárenia -1 077 €
- 19 : tržby 29 920 €, výsledok hospodárenia 941 €
- 20 : tržby 36 722 €, výsledok hospodárenia 4 650 €
- 21 : tržby 31 530 €, výsledok hospodárenia -22 €
- 22 : tržby 40 310 €, výsledok hospodárenia 3 184 €
- 23 : tržby 49 692 €, výsledok hospodárenia 284 €
- 24 : tržby 47 367 €, výsledok hospodárenia 1 927 €
- 25 : tržby 40 174 €, výsledok hospodárenia -3 530 €
Bonus Komfort, s.r.o. (IČO 36666769) mala v roku 2025 tržby 40 174 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Bonus Komfort
Bonus Komfort má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 20 950 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 20 950 € | — |
| 2024 | — | 18 369 € | — |
| 2023 | — | 15 598 € | — |
| 2022 | — | 11 236 € | — |
| 2021 | — | 9 838 € | — |
| 2020 | — | 11 065 € | — |
| 2019 | — | 8 396 € | — |
| 2018 | — | 14 812 € | — |
| 2017 | — | 13 064 € | — |
| 2016 | — | 8 442 € | — |
| 2015 | — | 6 748 € | — |
| 2014 | — | 7 047 € | — |
| 2013 | — | 6 065 € | 4 250 € |
| 2012 | — | 5 915 € | 4 140 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ Bonus Komfort
Podľa Registra právnických osôb koná za Bonus Komfort 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník Bonus Komfort
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Bonus Komfort
Za rok 2025 má Bonus Komfort v závierke tržby 40 174 €, o 15,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −3 530 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 49 692 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Bonus Komfort
Najvyššie tržby: rok 2023, 49 692 €. Najnižšie: rok 2012, 18 930 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 40 174 € |
| 2024 | 47 367 € |
| 2023 | 49 692 € |
| 2022 | 40 310 € |
| 2021 | 31 530 € |
| 2020 | 36 722 € |
| 2019 | 29 920 € |
| 2018 | 30 890 € |
| 2017 | 29 270 € |
| 2016 | 25 360 € |
| 2015 | 28 865 € |
| 2014 | 26 705 € |
| 2013 | 22 560 € |
| 2012 | 18 930 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 8 424 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −3 530 € |
| 2024 | 1 927 € |
| 2023 | 284 € |
| 2022 | 3 184 € |
| 2021 | −22 € |
| 2020 | 4 650 € |
| 2019 | 941 € |
| 2018 | −1 077 € |
| 2017 | −135 € |
| 2016 | 1 640 € |
| 2015 | 1 819 € |
| 2014 | −663 € |
| 2013 | 1 064 € |
| 2012 | −1 658 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Bonus Komfort
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −8,8 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bonus Komfort | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −8,8 % | +12,3 % |
| 2024 | +4,1 % | +8,2 % |
| 2023 | +0,6 % | +6,9 % |
| 2022 | +7,9 % | +6,5 % |
| 2021 | −0,1 % | +6,7 % |
| 2020 | +12,7 % | +7,0 % |
| 2019 | +3,1 % | +5,4 % |
| 2018 | −3,5 % | +5,4 % |
| 2017 | −0,5 % | +7,4 % |
| 2016 | +6,5 % | +7,0 % |
| 2015 | +6,3 % | +7,1 % |
| 2014 | −2,5 % | — |
| 2013 | +4,7 % | — |
| 2012 | −8,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 13 rokov, najviac v roku 2022 (+27,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −15,2 % |
| 2024 | −4,7 % |
| 2023 | +23,3 % |
| 2022 | +27,8 % |
| 2021 | −14,1 % |
| 2020 | +22,7 % |
| 2019 | −3,1 % |
| 2018 | +5,5 % |
| 2017 | +15,4 % |
| 2016 | −12,1 % |
| 2015 | +8,1 % |
| 2014 | +18,4 % |
| 2013 | +19,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Bonus Komfort
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 17 303 €, vlastné imanie 14 506 € a záväzky 2 797 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 17 303 € | 14 506 € | 2 797 € |
| 2024 | 25 307 € | 18 036 € | 7 271 € |
| 2023 | 29 695 € | 16 109 € | 13 586 € |
| 2022 | 17 682 € | 15 825 € | 1 857 € |
| 2021 | 14 509 € | 12 642 € | 1 867 € |
| 2020 | 15 049 € | 12 664 € | 2 385 € |
| 2019 | 12 544 € | 8 014 € | 4 530 € |
| 2018 | 14 566 € | 7 073 € | 7 493 € |
| 2017 | 10 161 € | 8 150 € | 2 011 € |
| 2016 | 10 359 € | 8 285 € | 2 074 € |
| 2015 | 14 553 € | 6 645 € | 7 908 € |
| 2014 | 25 817 € | 4 826 € | 20 991 € |
| 2013 | 31 861 € | 5 489 € | 26 372 € |
| 2012 | 14 268 € | 4 425 € | 9 843 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Bonus Komfort (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40 174 € | −3 530 € | 17 303 € | 14 506 € | 2 797 € | 24 260 € | −8,8 % |
| 2024 | 47 367 € | 1 927 € | 25 307 € | 18 036 € | 7 271 € | 26 278 € | +4,1 % |
| 2023 | 49 692 € | 284 € | 29 695 € | 16 109 € | 13 586 € | 20 108 € | +0,6 % |
| 2022 | 40 310 € | 3 184 € | 17 682 € | 15 825 € | 1 857 € | 17 854 € | +7,9 % |
| 2021 | 31 530 € | −22 € | 14 509 € | 12 642 € | 1 867 € | 9 974 € | −0,1 % |
| 2020 | 36 722 € | 4 650 € | 15 049 € | 12 664 € | 2 385 € | 17 281 € | +12,7 % |
| 2019 | 29 920 € | 941 € | 12 544 € | 8 014 € | 4 530 € | 7 476 € | +3,1 % |
| 2018 | 30 890 € | −1 077 € | 14 566 € | 7 073 € | 7 493 € | 13 587 € | −3,5 % |
| 2017 | 29 270 € | −135 € | 10 161 € | 8 150 € | 2 011 € | 19 694 € | −0,5 % |
| 2016 | 25 360 € | 1 640 € | 10 359 € | 8 285 € | 2 074 € | 18 610 € | +6,5 % |
| 2015 | 28 865 € | 1 819 € | 14 553 € | 6 645 € | 7 908 € | 17 948 € | +6,3 % |
| 2014 | 26 705 € | −663 € | 25 817 € | 4 826 € | 20 991 € | 17 525 € | −2,5 % |
| 2013 | 22 560 € | 1 064 € | 31 861 € | 5 489 € | 26 372 € | 10 614 € | +4,7 % |
| 2012 | 18 930 € | −1 658 € | 14 268 € | 4 425 € | 9 843 € | 5 739 € | −8,8 % |
Riziko: zaplatí Bonus Komfort?
Bonus Komfort a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Bonus Komfort z roku 2023.
História firmy Bonus Komfort
Dátum vzniku Bonus Komfort je 19. 8. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17698/P
- Nový štatutár: Ing. Anna KocúrováKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 18 930 € · majetok 14 268 €
- Nový spoločník: Ing. Anna KocúrováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Stredná športová škola. Firma vznikla 19. 8. 2006.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022234412
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 40 174 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Bonus Komfort
- reklamná, inzertná a propagačná činnosť
- marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- podnikateľské poradenstvo v oblasti marketingu a prieskum trhu
- veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- maloobchod v rozsahu voľných živností
- sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností
- organizovanie kurzov, seminárov, školení, kultúrnych, športových a spoločenských podujatí
- prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností
- prenájom nehnuteľností s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmom
- činnosť účtovných, ekonomických a organizačných poradcov
- vydavateľská činnosť
- poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
- vedenie účtovníctva
- administratívne a kancelárske práce
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Bonus Komfort v odvetví právne a účtovnícke činnosti
Bonus Komfort je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 422 € (9 933 závierok), Bonus Komfort má 40 174 €, čo je 88 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 530 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bonus Komfort 94. z 179.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 099 €, polovica do 45 422 €, tri štvrtiny do 93 610 €; 10 % firiem má viac než 261 982 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 302 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 099 € |
| medián | 45 422 € |
| horný kvartil | 93 610 € |
| 10 % firiem má viac než | 261 982 € |
| Bonus Komfort | 40 174 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Bonus Komfort
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Bonus Komfort s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bonus Komfort | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 40 174 € | 45 422 € |
| 2024 | 47 367 € | 42 733 € |
| 2023 | 49 692 € | 41 427 € |
| 2022 | 40 310 € | 38 792 € |
| 2021 | 31 530 € | 36 062 € |
| 2020 | 36 722 € | 35 049 € |
| 2019 | 29 920 € | 36 772 € |
| 2018 | 30 890 € | 35 516 € |
| 2017 | 29 270 € | 34 300 € |
| 2016 | 25 360 € | 33 080 € |
| 2015 | 28 865 € | 30 548 € |
| 2014 | 26 705 € | — |
| 2013 | 22 560 € | — |
| 2012 | 18 930 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Bonus Komfort | 40 174 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 41 401 € |
| medián kraja | 42 242 € |
| medián Slovenska | 45 422 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SOLASIDO, s.r.o.Banská Štiavnica · tržby 90 208 € (2025)
- RMS Šaľa s. r. o.Šaľa · tržby 90 154 € (2025)
- PEKAMI s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 90 137 € (2025)
- Ján Deset Legal, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 119 € (2025)
- AB 3, s.r.o.Veľké Úľany · tržby 90 077 € (2025)
- DAVID BERES, ADVOKAT s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 90 040 € (2025)
- E-count, s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 90 008 € (2025)
- PRO iURE - advokátska kancelária, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 89 932 € (2025)
- Café Medicine s. r. o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 89 914 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bonus Komfort, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Bonus Komfort: Gánovce
Bonus Komfort sídli na adrese Záhradná 193, 058 01 Gánovce, okres Poprad. V obci Gánovce je 235 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231.
Gánovce: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
Bonus Komfort: IČO, sídlo a základné údaje
Bonus Komfort, s.r.o. (IČO 36666769) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Gánovce, okres Poprad. Dátum vzniku je 19. 8. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Ing. Anna Kocúrová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 40 174 € a výsledok hospodárenia −3 530 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 19. 8. 2006 |
| Obec | Gánovce |
| Okres | Okres Poprad |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) Bonus Komfort, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 40 174 €, typická firma odvetvia 45 422 € (medián z 9 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›
Sieť prepojení firmy Bonus Komfort
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Bonus Komfort
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Bonus Komfort
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy260zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Gánovcetypický nepokrytý dopyt 88 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Tlačiarenské službyPrešovská univerzita v Prešovelehota 21. 10. 2026, 9:00 · odhad 2 700 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 272 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.288 zmlúv za 3 roky · 736 983 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 609 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Bonus Komfort Account, s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Gánovce
IKASTAV, s r.o.MotoTrading, s. r. o.M+K Work, s.r.o.ELPROFIS.TECH s. r. o.Norvinga s.r.o.Všetky firmy v obci Gánovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Poprad
Mäso Liptov SHOP s. r. o.ELUXA, spol. s r.o.DANY TRANS SK s. r. o.Mediflex s.r.o.PROSORT, spol. s r.o. Poprad
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.