VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

HLA-STAV, s. r. o.

Žilina · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

16 866 €tržby 2025 ▲ 47 %+4 018 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

16 866 €tržby 2025 ▲ 47 %
+4 018 €zisk 2025
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -960 €
  3. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  4. 21 : tržby 11 030 €, výsledok hospodárenia -3 608 €
  5. 22 : tržby 17 332 €, výsledok hospodárenia -1 886 €
  6. 23 : tržby 890 €, výsledok hospodárenia 87 €
  7. 24 : tržby 11 486 €, výsledok hospodárenia 2 815 €
  8. 25 : tržby 16 866 €, výsledok hospodárenia 4 018 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

HLA-STAV, s. r. o. (IČO 36666700) mala v roku 2025 tržby 16 866 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ HLA-STAV

Podľa Registra právnických osôb koná za HLA-STAV 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník HLA-STAV

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch HLA-STAV
Podiely spoločníkov na vkladoch HLA-STAV Ľubomír Klučiarovský 100,0 %. Spolu 6 639 €. Ľubomír Klučiarovský: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ľubomír Klučiarovský100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ľubomír Klučiarovskýod 2. 3. 2018 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok HLA-STAV

Za rok 2025 má HLA-STAV v závierke tržby 16 866 €, o 46,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 018 €. Závierky máme za 8 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 17 332 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 605 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202517 tis. €▲ +46,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 018 €zisk
Majetok (aktíva) 20259 071 €
Vlastné imanie 20258 065 €
Záväzky 20251 006 €11,1 % majetku
Pridaná hodnota 20256 630 €
Zisková marža 2025+23,8 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 8 rokov466 €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov605 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát HLA-STAV

Súvaha HLA-STAV

Všetky čísla zo závierok HLA-STAV (8 rokov)
Čísla zo závierok HLA-STAV po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202516 866 €4 018 €9 071 €8 065 €1 006 €6 630 €+23,8 %
202411 486 €2 815 €4 696 €4 047 €649 €3 536 €+24,5 %
2023890 €87 €1 247 €1 232 €15 €169 €+9,8 %
202217 332 €−1 886 €1 698 €1 145 €553 €−1 048 €−10,9 %
202111 030 €−3 608 €4 159 €3 031 €1 128 €−2 480 €−32,7 %
2020——6 639 €6 639 €———
2014—−960 €5 000 €4 040 €960 €——
2013——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí HLA-STAV?

Peniaze od štátu: HLA-STAV

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy HLA-STAV

Dátum vzniku HLA-STAV je 19. 8. 2006, teda pred 20 rokmi. Skoršie obchodné meno: GAS - OIL Investment, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17927/L
  2. Zmena obchodného menaPredtým GAS - OIL Investment, s.r.o., odvtedy HLA-STAV, s. r. o.
  3. Nový štatutár: Ľubomír KlučiarovskýKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 5 000 €
  5. Nový spoločník: Ľubomír KlučiarovskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2022233510 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 16 866 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti HLA-STAV

  • kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod)
  • kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/
  • veľkoobchod s pevnými, tekutými a plynnými palivami a súvisiacimi produktami
  • veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami
  • sprostredkovanie obchodu s palivom, rudami, ropou, kovom a technickými chemikáliami
  • sprostredkovateľská činnosť
  • podnikateľské poradenstvo
  • reklamná a propagačná činnosť
  • spracovanie údajov
  • vedenie účtovníctva
  • organizovanie školení, kurzov a seminárov
  • činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • marketing
  • faktoring a forfaiting
  • finančný leasing
  • kancelárske a administratívne práce
  • výkon činnosti stavbyvedúceho
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

HLA-STAV v odvetví špecializované stavebné práce

HLA-STAV je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 571 závierok), HLA-STAV má 16 866 €, čo je 23 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 6 513 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HLA-STAV 713. z 842.

V odvetví v okrese Žilina6 513aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 571Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HLA-STAV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Žilina ›

Sídlo HLA-STAV: Žilina

HLA-STAV sídli na adrese 9. mája 9, 010 04 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 468 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 947.

Subjektov v obci Žilina21 468aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 947aktívnych
V tom istom odvetví6 513okres Žilina

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

HLA-STAV: IČO, sídlo a základné údaje

HLA-STAV, s. r. o. (IČO 36666700) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 19. 8. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Ľubomír Klučiarovský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 866 € a výsledok hospodárenia +4 018 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie6 639 €
Vznik19. 8. 2006
Skoršie názvyGAS - OIL Investment, s.r.o.
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov605 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) HLA-STAV, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 866 €, typická firma odvetvia 71 954 € (medián z 14 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy HLA-STAV

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HLA-STAV

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu HLA-STAV

  • Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy74zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 59 tis. €
  • Výhry konkurentov397firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 606 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Žilina

P.S. in, a.s.XENEX design, s.r.o.SVL company, s.r.o.MS-MONT s.r.o.ABC Systém s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk