LOCATOR, s.r.o.
Banská Bystrica · Prevádzka športových zariadení
7 250 €tržby 2024+2 028 €zisk 2024aktívna 20 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 100 870 €, výsledok hospodárenia 2 694 €
- 17 : tržby 98 095 €, výsledok hospodárenia -5 722 €
- 18 : tržby 83 259 €, výsledok hospodárenia -332 €
- 19 : tržby 80 027 €, výsledok hospodárenia 6 127 €
- 20 : tržby 54 420 €, výsledok hospodárenia -2 367 €
- 21 : tržby 32 526 €, výsledok hospodárenia -1 727 €
- 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 7 250 €, výsledok hospodárenia 2 028 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
LOCATOR, s.r.o. (IČO 36665738) mala v roku 2024 tržby 7 250 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LOCATOR
osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 € | — |
| 2023 | — | 0 € | — |
| 2022 | — | 0 € | — |
| 2021 | — | 6 268 € | — |
| 2020 | — | 8 461 € | — |
| 2019 | — | 9 457 € | — |
| 2018 | — | 12 739 € | — |
| 2017 | — | 11 994 € | — |
| 2016 | — | 12 055 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.
Konatelia LOCATOR
Podľa Registra právnických osôb konajú za LOCATOR 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločníci LOCATOR
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Branislav Chochula50,0 %
- JUDr. Janka Kmeťová50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Branislav Chochulaod 12. 10. 2022 | 3 320 € | 50,0 % |
| JUDr. Janka Kmeťováod 19. 5. 2012 | 3 320 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LOCATOR
Za rok 2024 má LOCATOR v závierke tržby 7 250 €, a výsledok hospodárenia +2 028 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 100 870 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát LOCATOR
Najvyššie tržby: rok 2016, 100 870 €. Najnižšie: rok 2022, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 7 250 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 32 526 € |
| 2020 | 54 420 € |
| 2019 | 80 027 € |
| 2018 | 83 259 € |
| 2017 | 98 095 € |
| 2016 | 100 870 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 4 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 701 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | 2 028 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | −1 727 € |
| 2020 | −2 367 € |
| 2019 | 6 127 € |
| 2018 | −332 € |
| 2017 | −5 722 € |
| 2016 | 2 694 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LOCATOR
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +28,0 %, medián odvetvia +2,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LOCATOR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +3,5 % |
| 2024 | +28,0 % | +2,6 % |
| 2023 | — | +1,6 % |
| 2022 | — | +0,4 % |
| 2021 | −5,3 % | +0,3 % |
| 2020 | −4,3 % | 0,0 % |
| 2019 | +7,7 % | +0,6 % |
| 2018 | −0,4 % | +0,9 % |
| 2017 | −5,8 % | +2,0 % |
| 2016 | +2,7 % | +1,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 6 rokov, najviac v roku 2017 (−2,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | −100,0 % |
| 2021 | −40,2 % |
| 2020 | −32,0 % |
| 2019 | −3,9 % |
| 2018 | −15,1 % |
| 2017 | −2,8 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LOCATOR
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 096 €, vlastné imanie 1 096 € a záväzky 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 096 € | 1 096 € | 0 € |
| 2024 | 6 365 € | 1 096 € | 5 269 € |
| 2023 | 0 € | −932 € | 932 € |
| 2022 | 0 € | −932 € | 932 € |
| 2021 | 6 813 € | −932 € | 7 745 € |
| 2020 | 8 661 € | 795 € | 7 866 € |
| 2019 | 28 161 € | 3 162 € | 24 999 € |
| 2018 | 106 012 € | −2 975 € | 108 987 € |
| 2017 | 106 302 € | −2 643 € | 108 945 € |
| 2016 | 51 162 € | 3 346 € | 47 816 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LOCATOR (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € | 1 096 € | 1 096 € | 0 € | — | — |
| 2024 | 7 250 € | 2 028 € | 6 365 € | 1 096 € | 5 269 € | 2 385 € | +28,0 % |
| 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | −932 € | 932 € | 0 € | — |
| 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | −932 € | 932 € | 0 € | — |
| 2021 | 32 526 € | −1 727 € | 6 813 € | −932 € | 7 745 € | 4 541 € | −5,3 % |
| 2020 | 54 420 € | −2 367 € | 8 661 € | 795 € | 7 866 € | 8 594 € | −4,3 % |
| 2019 | 80 027 € | 6 127 € | 28 161 € | 3 162 € | 24 999 € | 18 161 € | +7,7 % |
| 2018 | 83 259 € | −332 € | 106 012 € | −2 975 € | 108 987 € | 12 429 € | −0,4 % |
| 2017 | 98 095 € | −5 722 € | 106 302 € | −2 643 € | 108 945 € | 7 337 € | −5,8 % |
| 2016 | 100 870 € | 2 694 € | 51 162 € | 3 346 € | 47 816 € | 15 755 € | +2,7 % |
Riziko: zaplatí LOCATOR?
Peniaze od štátu: LOCATOR
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LOCATOR
Dátum vzniku LOCATOR je 17. 8. 2006, teda pred 20 rokmi. Skoršie obchodné mená: AZET profi, spol. s r.o., PARZET, spol. s r.o., GERIOMEDICAL, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 15 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/11986/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022228340
- Zmena obchodného menaPredtým AZET profi, spol. s r.o., odvtedy PARZET, spol. s r.o.
- Nový štatutár: Branislav ChochulaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým PARZET, spol. s r.o., odvtedy GERIOMEDICAL, s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým GERIOMEDICAL, s.r.o., odvtedy LOCATOR, s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 100 870 € · majetok 51 162 €
- Nový spoločník: JUDr. Janka KmeťováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Branislav ChochulaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LOCATOR
- reklamná, inzertná a propagačná činnosť
- grafické spracovanie na počítači
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- administratívne služby
- reprografické služby
- organizovanie odborných akcií, kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti
- organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- vykonávanie odťahovej služby
- poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
- opravy karosérií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
LOCATOR v odvetví šport, zábava a rekreácia
LOCATOR je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť prevádzka športových zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 17 500 € (4 629 závierok), LOCATOR má 7 250 €, čo je 41 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 836 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LOCATOR 128. z 180.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 4 485 €, polovica do 17 500 €, tri štvrtiny do 48 389 €; 10 % firiem má viac než 167 517 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 900 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 4 485 € |
| medián | 17 500 € |
| horný kvartil | 48 389 € |
| 10 % firiem má viac než | 167 517 € |
| LOCATOR | 7 250 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LOCATOR
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LOCATOR s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LOCATOR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 19 760 € |
| 2024 | 7 250 € | 17 500 € |
| 2023 | 0 € | 16 417 € |
| 2022 | 0 € | 13 990 € |
| 2021 | 32 526 € | 11 645 € |
| 2020 | 54 420 € | 24 902 € |
| 2019 | 80 027 € | 37 844 € |
| 2018 | 83 259 € | 35 379 € |
| 2017 | 98 095 € | 35 965 € |
| 2016 | 100 870 € | 33 717 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| LOCATOR | 7 250 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Bystrica | 24 605 € |
| medián kraja | 13 599 € |
| medián Slovenska | 17 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- "Outsiterz"Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 16 798 € (2025)
- ŠK PečeňadyPečeňady · tržby 16 789 € (2025)
- Lomnický golfový klubVeľká Lomnica · tržby 16 784 € (2025)
- Mestský športový klub nevidiacich a slabozrakých športovcov ŽilinaŽilina · tržby 16 779 € (2025)
- Telovýchovná jednota IľanovoLiptovský Mikuláš · tržby 16 777 € (2025)
- Futbalový klub OlcnavaOlcnava · tržby 16 756 € (2025)
- Tenisový klub pri Sokolovni v MartineMartin · tržby 16 736 € (2025)
- FUN & EVENT, s. r. o.Nováky · tržby 16 707 € (2025)
- HOKEJBALOVÝ KLUB HBC POVAŽSKÁ BYSTRICAPovažská Bystrica · tržby 16 705 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LOCATOR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LOCATOR: Banská Bystrica
LOCATOR sídli na adrese Zvolenská cesta 169, 974 05 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 488 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 824. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›
LOCATOR: IČO, sídlo a základné údaje
LOCATOR, s.r.o. (IČO 36665738) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 17. 8. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutármi sú Branislav Chochula a JUDr. Janka Kmeťová. Za rok 2024 sú v závierke tržby 7 250 € a výsledok hospodárenia +2 028 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 17. 8. 2006 |
| Skoršie názvy | AZET profi, spol. s r.o. PARZET, spol. s r.o. GERIOMEDICAL, s.r.o. |
| Obec | Banská Bystrica |
| Okres | Okres Banská Bystrica |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) LOCATOR, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 7 250 €, typická firma odvetvia 17 500 € (medián z 4 629 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy LOCATOR
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LOCATOR
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LOCATOR
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy34zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov57firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská televízia a rozhlas109 zmlúv za 3 roky · 51 316 € · naposledy 8. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava106 zmlúv za 3 roky · 1 224 611 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.50 zmlúv za 3 roky · 66 653 € · naposledy 31. 8. 2026 Všetkých 515 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
AUTONOVO, a.s.Bystrická dopravná spoločnosť a.s.SANTHEA, s.r.o.S&J REALITY,s.r.o.NEBRASKA, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica
Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.29) v okrese Banská Bystrica
PD virtual s.r.o.STAGEMAN Slovensko s.r.o.ANP, spol.s.r.o.Slovenská letecká agentúra, s.r.o.Komunitné centrum zdravia MOSTY, n.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.