Medic-Vital-Natura, s.r.o.
Svodín · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
132 583 €tržby 2025 ▲ 10 %+56 736 €zisk 2025aktívna 20 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 30 852 €, výsledok hospodárenia 1 054 €
- 13 : tržby 30 191 €, výsledok hospodárenia 78 €
- 14 : tržby 31 504 €, výsledok hospodárenia 2 016 €
- 15 : tržby 35 383 €, výsledok hospodárenia 3 377 €
- 16 : tržby 29 795 €, výsledok hospodárenia 3 930 €
- 17 : tržby 39 713 €, výsledok hospodárenia 4 654 €
- 18 : tržby 42 126 €, výsledok hospodárenia 4 674 €
- 19 : tržby 48 148 €, výsledok hospodárenia 11 271 €
- 20 : tržby 55 589 €, výsledok hospodárenia 18 038 €
- 21 : tržby 57 946 €, výsledok hospodárenia 6 833 €
- 22 : tržby 73 729 €, výsledok hospodárenia 21 306 €
- 23 : tržby 112 845 €, výsledok hospodárenia 49 518 €
- 24 : tržby 120 400 €, výsledok hospodárenia 51 529 €
- 25 : tržby 132 583 €, výsledok hospodárenia 56 736 €
Medic-Vital-Natura, s.r.o. (IČO 36658332) mala v roku 2025 tržby 132 583 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Medic-Vital-Natura
Medic-Vital-Natura má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 27 480 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 27 480 € | — |
| 2024 | — | 25 148 € | — |
| 2023 | — | 23 618 € | — |
| 2022 | — | 25 248 € | — |
| 2021 | — | 31 246 € | — |
| 2020 | — | 21 957 € | — |
| 2019 | — | 19 631 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konatelia Medic-Vital-Natura
Podľa Registra právnických osôb konajú za Medic-Vital-Natura 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločníci Medic-Vital-Natura
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- MUDr. Ildikó Fialová70,0 %
- Robert Fiala15,0 %
- Dr. Ing. Štefan Fiala15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Ildikó Fialováod 24. 1. 2009 | 14 000 € | 70,0 % |
| Robert Fialaod 24. 1. 2009 | 3 000 € | 15,0 % |
| Dr. Ing. Štefan Fialaod 24. 1. 2009 | 3 000 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Medic-Vital-Natura
Za rok 2025 má Medic-Vital-Natura v závierke tržby 132 583 €, o 10,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +56 736 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 132 583 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 15 344 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Medic-Vital-Natura
Najvyššie tržby: rok 2025, 132 583 €. Najnižšie: rok 2016, 29 795 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 132 583 € |
| 2024 | 120 400 € |
| 2023 | 112 845 € |
| 2022 | 73 729 € |
| 2021 | 57 946 € |
| 2020 | 55 589 € |
| 2019 | 48 148 € |
| 2018 | 42 126 € |
| 2017 | 39 713 € |
| 2016 | 29 795 € |
| 2015 | 35 383 € |
| 2014 | 31 504 € |
| 2013 | 30 191 € |
| 2012 | 30 852 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 235 014 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 56 736 € |
| 2024 | 51 529 € |
| 2023 | 49 518 € |
| 2022 | 21 306 € |
| 2021 | 6 833 € |
| 2020 | 18 038 € |
| 2019 | 11 271 € |
| 2018 | 4 674 € |
| 2017 | 4 654 € |
| 2016 | 3 930 € |
| 2015 | 3 377 € |
| 2014 | 2 016 € |
| 2013 | 78 € |
| 2012 | 1 054 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Medic-Vital-Natura
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +42,8 %, medián odvetvia +15,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Medic-Vital-Natura | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +42,8 % | +15,7 % |
| 2024 | +42,8 % | +16,0 % |
| 2023 | +43,9 % | +17,2 % |
| 2022 | +28,9 % | +16,1 % |
| 2021 | +11,8 % | +15,7 % |
| 2020 | +32,4 % | +14,2 % |
| 2019 | +23,4 % | +13,5 % |
| 2018 | +11,1 % | +11,4 % |
| 2017 | +11,7 % | +10,2 % |
| 2016 | +13,2 % | +10,9 % |
| 2015 | +9,5 % | +9,9 % |
| 2014 | +6,4 % | — |
| 2013 | +0,3 % | — |
| 2012 | +3,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 11 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+53,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +10,1 % |
| 2024 | +6,7 % |
| 2023 | +53,1 % |
| 2022 | +27,2 % |
| 2021 | +4,2 % |
| 2020 | +15,5 % |
| 2019 | +14,3 % |
| 2018 | +6,1 % |
| 2017 | +33,3 % |
| 2016 | −15,8 % |
| 2015 | +12,3 % |
| 2014 | +4,3 % |
| 2013 | −2,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Medic-Vital-Natura
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 246 480 €, vlastné imanie 236 440 € a záväzky 10 040 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 246 480 € | 236 440 € | 10 040 € |
| 2024 | 191 351 € | 179 704 € | 11 647 € |
| 2023 | 154 642 € | 128 174 € | 26 468 € |
| 2022 | 87 971 € | 78 656 € | 9 315 € |
| 2021 | 73 510 € | 67 350 € | 6 160 € |
| 2020 | 66 396 € | 60 517 € | 5 879 € |
| 2019 | 48 146 € | 42 479 € | 5 667 € |
| 2018 | 50 410 € | 31 208 € | 19 202 € |
| 2017 | 61 160 € | 26 534 € | 34 626 € |
| 2016 | 34 265 € | 21 881 € | 12 384 € |
| 2015 | 31 827 € | 17 951 € | 13 876 € |
| 2014 | 15 952 € | 4 574 € | 11 350 € |
| 2013 | 17 536 € | 2 558 € | 14 958 € |
| 2012 | 10 709 € | 2 480 € | 8 229 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Medic-Vital-Natura (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 132 583 € | 56 736 € | 246 480 € | 236 440 € | 10 040 € | 109 321 € | +42,8 % |
| 2024 | 120 400 € | 51 529 € | 191 351 € | 179 704 € | 11 647 € | 100 637 € | +42,8 % |
| 2023 | 112 845 € | 49 518 € | 154 642 € | 128 174 € | 26 468 € | 95 025 € | +43,9 % |
| 2022 | 73 729 € | 21 306 € | 87 971 € | 78 656 € | 9 315 € | 52 597 € | +28,9 % |
| 2021 | 57 946 € | 6 833 € | 73 510 € | 67 350 € | 6 160 € | 40 231 € | +11,8 % |
| 2020 | 55 589 € | 18 038 € | 66 396 € | 60 517 € | 5 879 € | 43 692 € | +32,4 % |
| 2019 | 48 148 € | 11 271 € | 48 146 € | 42 479 € | 5 667 € | 34 899 € | +23,4 % |
| 2018 | 42 126 € | 4 674 € | 50 410 € | 31 208 € | 19 202 € | 24 059 € | +11,1 % |
| 2017 | 39 713 € | 4 654 € | 61 160 € | 26 534 € | 34 626 € | 21 758 € | +11,7 % |
| 2016 | 29 795 € | 3 930 € | 34 265 € | 21 881 € | 12 384 € | 21 195 € | +13,2 % |
| 2015 | 35 383 € | 3 377 € | 31 827 € | 17 951 € | 13 876 € | 20 547 € | +9,5 % |
| 2014 | 31 504 € | 2 016 € | 15 952 € | 4 574 € | 11 350 € | 18 864 € | +6,4 % |
| 2013 | 30 191 € | 78 € | 17 536 € | 2 558 € | 14 958 € | 16 683 € | +0,3 % |
| 2012 | 30 852 € | 1 054 € | 10 709 € | 2 480 € | 8 229 € | 17 057 € | +3,4 % |
Riziko: zaplatí Medic-Vital-Natura?
Medic-Vital-Natura a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 34 zmlúv s dodávateľom Medic-Vital-Natura z rokov 2012 až 2025.
Rok s najväčším objemom: 2012, 0 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 0 € |
| 2024 | 2 | 0 € |
| 2023 | 3 | 0 € |
| 2022 | 4 | 0 € |
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2020 | 2 | 0 € |
| 2019 | 4 | 0 € |
| 2018 | 3 | 0 € |
| 2017 | 2 | 0 € |
| 2015 | 4 | 0 € |
| 2013 | 3 | 0 € |
| 2012 | 3 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Medic-Vital-Natura
Dátum vzniku Medic-Vital-Natura je 28. 7. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/18430/N
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 28. 7. 2006.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 30 852 € · majetok 10 709 €
- Nový spoločník: Dr. Ing. Štefan FialaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 132 583 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Medic-Vital-Natura
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností
- sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti
- kancelárske a sekretárske služby v rozsahu voľných živností
- tlmočnícke a prekladateľské služby v rozsahu voľných živností
- organizovanie kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľných živností
- reklamná a propagačná činnosť
- prieskum trhu a verejnej mienky
- služby súvisiace s rastlinnou výrobou
- cestná nákladná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v odbore všeobecné lekárstvo - praktický lekár pre dospelých
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Medic-Vital-Natura v odvetví zdravotníctvo
Medic-Vital-Natura je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), Medic-Vital-Natura má 132 583 €, čo je 73 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 305 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Medic-Vital-Natura 133. z 187.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 116 283 €, polovica do 182 668 €, tri štvrtiny do 285 444 €; 10 % firiem má viac než 569 937 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 62 316 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 116 283 € |
| medián | 182 668 € |
| horný kvartil | 285 444 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 937 € |
| Medic-Vital-Natura | 132 583 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Medic-Vital-Natura
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Medic-Vital-Natura s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Medic-Vital-Natura | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 132 583 € | 182 668 € |
| 2024 | 120 400 € | 175 576 € |
| 2023 | 112 845 € | 163 167 € |
| 2022 | 73 729 € | 137 698 € |
| 2021 | 57 946 € | 124 862 € |
| 2020 | 55 589 € | 106 843 € |
| 2019 | 48 148 € | 104 573 € |
| 2018 | 42 126 € | 91 372 € |
| 2017 | 39 713 € | 83 292 € |
| 2016 | 29 795 € | 80 644 € |
| 2015 | 35 383 € | 74 470 € |
| 2014 | 31 504 € | — |
| 2013 | 30 191 € | — |
| 2012 | 30 852 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Medic-Vital-Natura | 132 583 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 172 628 € |
| medián kraja | 176 988 € |
| medián Slovenska | 182 668 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CHIRURGIA, s.r.o.Nové Zámky · tržby 316 869 € (2025)
- ANGYN s.r.o.Lipovník · tržby 316 639 € (2025)
- RS HealthConsulting s.r.o.Nové Zámky · tržby 316 421 € (2025)
- NOVOZDRAV, s.r.o.Zvolenská Slatina · tržby 316 219 € (2025)
- PRIMA MEDIC s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 316 118 € (2025)
- RM - MEDICAL, s. r. o.Kysucké Nové Mesto · tržby 316 116 € (2025)
- IRONMAN, spol. s r.o.Levice · tržby 315 959 € (2025)
- MEA-MED, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 315 596 € (2025)
- REUMAMED POPRAD, s.r.o.Poprad · tržby 315 595 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Medic-Vital-Natura, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Medic-Vital-Natura: Svodín
Medic-Vital-Natura sídli na adrese Sv. Floriána 4, 943 54 Svodín, okres Nové Zámky. V obci Svodín je 307 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162.
Svodín: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
Medic-Vital-Natura: IČO, sídlo a základné údaje
Medic-Vital-Natura, s.r.o. (IČO 36658332) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svodín, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 28. 7. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutármi sú Dr. Ing. Štefan Fiala a MUDr. Ildikó Fialová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 132 583 € a výsledok hospodárenia +56 736 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621) |
| Základné imanie | 20 000 € |
| Vznik | 28. 7. 2006 |
| Obec | Svodín |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Vyrubená daň z príjmov | 15 344 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) Medic-Vital-Natura, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 132 583 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›
Sieť prepojení firmy Medic-Vital-Natura
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Medic-Vital-Natura
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Medic-Vital-Natura
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 424 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
- Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu7odvetví chýba v obci Svodíntypický nepokrytý dopyt 74 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.15 292 zmlúv za 3 roky · 50 831 € · naposledy 31. 8. 2026Fakultná nemocnica Trenčín174 zmlúv za 3 roky · · naposledy 30. 6. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou127 zmlúv za 3 roky · 827 317 € · naposledy 20. 9. 2026 Všetkých 325 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Svodín
MÁNYA, spol. s r.o.Poľnohospodárske družstvo SvodínSCAVOS s.r.o.TELETRANS SLOVAKIA, s.r.o.ZO-HA Trans s. r. o.Všetky firmy v obci Svodín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Nové Zámky
HOMEOZDRAV s.r.o.MEDIRESC, s.r.o.OPTOMEDIC s.r.o.MedPrevent spol. s r.o.AVK MEDIC, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.