DDM, s.r.o.
Ružomberok · Maloobchod so športovými potrebami
90 €tržby 2024 ▼ 89 %−4 658 €strata 2024aktívna 20 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 23 468 €, výsledok hospodárenia 3 484 €
- 15 : tržby 16 038 €, výsledok hospodárenia 3 566 €
- 16 : tržby 5 491 €, výsledok hospodárenia -10 455 €
- 17 : tržby 2 306 €, výsledok hospodárenia -8 560 €
- 18 : tržby 1 405 €, výsledok hospodárenia -6 757 €
- 19 : tržby 848 €, výsledok hospodárenia -3 805 €
- 20 : tržby 156 €, výsledok hospodárenia -2 353 €
- 21 : tržby 1 334 €, výsledok hospodárenia -4 116 €
- 22 : tržby 1 631 €, výsledok hospodárenia -5 758 €
- 23 : tržby 853 €, výsledok hospodárenia -9 818 €
- 24 : tržby 90 €, výsledok hospodárenia -4 658 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 124 €
DDM, s.r.o. (IČO 36657336) mala v roku 2024 tržby 90 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci DDM
osobné náklady v roku 2023 boli 3 992 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2023
- Mzdy 71 % 2 848 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 995 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2023 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ DDM
Podľa Registra právnických osôb koná za DDM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník DDM
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Dana Pšenová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Dana Pšenováod 19. 11. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DDM
Za rok 2024 má DDM v závierke tržby 90 €, o 89,4 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −4 658 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 23 468 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát DDM
Najvyššie tržby: rok 2014, 23 468 €. Najnižšie: rok 2024, 90 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 90 € |
| 2023 | 853 € |
| 2022 | 1 631 € |
| 2021 | 1 334 € |
| 2020 | 156 € |
| 2019 | 848 € |
| 2018 | 1 405 € |
| 2017 | 2 306 € |
| 2016 | 5 491 € |
| 2015 | 16 038 € |
| 2014 | 23 468 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 10 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −53 354 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −4 124 € |
| 2024 | −4 658 € |
| 2023 | −9 818 € |
| 2022 | −5 758 € |
| 2021 | −4 116 € |
| 2020 | −2 353 € |
| 2019 | −3 805 € |
| 2018 | −6 757 € |
| 2017 | −8 560 € |
| 2016 | −10 455 € |
| 2015 | 3 566 € |
| 2014 | 3 484 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DDM
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +22,2 %, medián odvetvia +2,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DDM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,3 % |
| 2024 | — | +2,1 % |
| 2023 | — | +1,4 % |
| 2022 | — | +1,3 % |
| 2021 | — | +1,2 % |
| 2020 | — | +1,1 % |
| 2019 | — | +1,1 % |
| 2018 | — | +1,2 % |
| 2017 | — | +1,7 % |
| 2016 | — | +1,6 % |
| 2015 | +22,2 % | +1,3 % |
| 2014 | +14,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 9 rokov, najviac v roku 2022 (+22,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | −89,4 % |
| 2023 | −47,7 % |
| 2022 | +22,3 % |
| 2021 | +755,1 % |
| 2020 | −81,6 % |
| 2019 | −39,6 % |
| 2018 | −39,1 % |
| 2017 | −58,0 % |
| 2016 | −65,8 % |
| 2015 | −31,7 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DDM
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 340 720 €, vlastné imanie −23 883 € a záväzky 363 893 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 340 720 € | −23 883 € | 363 893 € |
| 2024 | 308 922 € | −25 630 € | 333 842 € |
| 2023 | 308 954 € | −20 973 € | 329 394 € |
| 2022 | 318 491 € | −11 155 € | 329 291 € |
| 2021 | 302 953 € | −5 396 € | 308 171 € |
| 2020 | 290 832 € | −1 280 € | 291 934 € |
| 2019 | 285 122 € | 1 073 € | 283 871 € |
| 2018 | 266 489 € | 4 878 € | 261 433 € |
| 2017 | 248 039 € | 11 664 € | 236 197 € |
| 2016 | 209 874 € | 10 668 € | 199 028 € |
| 2015 | 200 631 € | 30 894 € | 169 559 € |
| 2014 | 174 949 € | 27 327 € | 147 450 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DDM (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −4 124 € | 340 720 € | −23 883 € | 363 893 € | −3 902 € | — |
| 2024 | 90 € | −4 658 € | 308 922 € | −25 630 € | 333 842 € | −4 396 € | −5 175,6 % |
| 2023 | 853 € | −9 818 € | 308 954 € | −20 973 € | 329 394 € | −5 478 € | −1 151,0 % |
| 2022 | 1 631 € | −5 758 € | 318 491 € | −11 155 € | 329 291 € | −5 410 € | −353,0 % |
| 2021 | 1 334 € | −4 116 € | 302 953 € | −5 396 € | 308 171 € | −3 768 € | −308,5 % |
| 2020 | 156 € | −2 353 € | 290 832 € | −1 280 € | 291 934 € | −2 000 € | −1 508,3 % |
| 2019 | 848 € | −3 805 € | 285 122 € | 1 073 € | 283 871 € | −3 457 € | −448,7 % |
| 2018 | 1 405 € | −6 757 € | 266 489 € | 4 878 € | 261 433 € | −6 183 € | −480,9 % |
| 2017 | 2 306 € | −8 560 € | 248 039 € | 11 664 € | 236 197 € | −7 252 € | −371,2 % |
| 2016 | 5 491 € | −10 455 € | 209 874 € | 10 668 € | 199 028 € | −8 555 € | −190,4 % |
| 2015 | 16 038 € | 3 566 € | 200 631 € | 30 894 € | 169 559 € | 4 430 € | +22,2 % |
| 2014 | 23 468 € | 3 484 € | 174 949 € | 27 327 € | 147 450 € | 4 467 € | +14,8 % |
Riziko: zaplatí DDM?
Peniaze od štátu: DDM
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DDM
Dátum vzniku DDM je 26. 7. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17835/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022223335
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 23 468 € · majetok 174 949 €
- Nový spoločník: Mgr. Dana PšenováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DDM
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- podnikateľské poradenstvo
- vedenie účtovníctva
- reklamné a propagačné činnosti
- sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- prenájom hnuteľného majetku
- spracovanie grafických návrhov počítačovou technikou
- kancelárske a sekretárske služby vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb
- prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
DDM v odvetví maloobchod
DDM je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so športovými potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 93 145 € (18 953 závierok), DDM má 90 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Ružomberok je v tomto odvetví 532 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DDM 146. z 145.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 000 €, polovica do 93 145 €, tri štvrtiny do 429 950 €; 10 % firiem má viac než 1 395 694 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 635 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 000 € |
| medián | 93 145 € |
| horný kvartil | 429 950 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 395 694 € |
| DDM | 90 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DDM
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DDM s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DDM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 97 643 € |
| 2024 | 90 € | 93 145 € |
| 2023 | 853 € | 95 743 € |
| 2022 | 1 631 € | 101 116 € |
| 2021 | 1 334 € | 87 423 € |
| 2020 | 156 € | 81 900 € |
| 2019 | 848 € | 85 084 € |
| 2018 | 1 405 € | 80 953 € |
| 2017 | 2 306 € | 74 679 € |
| 2016 | 5 491 € | 63 581 € |
| 2015 | 16 038 € | 73 009 € |
| 2014 | 23 468 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| DDM | 90 € |
|---|---|
| medián okresu Ružomberok | 73 787 € |
| medián kraja | 87 414 € |
| medián Slovenska | 93 145 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- The Best Company s.r.o.Bardejov · tržby 222 € (2024)
- InetPRO s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 219 € (2025)
- XAMIS s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 217 € (2024)
- Herba Verde s. r. o.Trstice · tržby 215 € (2024)
- ZN fashion, s. r. o.Oreské · tržby 208 € (2025)
- START COMPANY s. r. o.Omšenie · tržby 206 € (2014)
- S L, s.r.o.Kečkovce · tržby 205 € (2025)
- Deko - stav s.r.o.Košice - mestská časť Pereš · tržby 204 € (2025)
- Philippine Store Slovensko s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 203 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DDM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Ružomberok ›
Sídlo DDM: Ružomberok
DDM sídli na adrese J. Jančeka 25, 034 01 Ružomberok, okres Ružomberok. V obci Ružomberok je 4 414 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 156.
Ružomberok: obyvatelia a dáta ›Okres Ružomberok ›Adresár firiem v okrese Ružomberok ›
DDM: IČO, sídlo a základné údaje
DDM, s.r.o. (IČO 36657336) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ružomberok, okres Ružomberok. Dátum vzniku je 26. 7. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Mgr. Dana Pšenová. Za rok 2024 sú v závierke tržby 90 € a výsledok hospodárenia −4 658 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 26. 7. 2006 |
| Obec | Ružomberok |
| Okres | Okres Ružomberok |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) DDM, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 90 €, typická firma odvetvia 93 145 € (medián z 18 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Ružomberok ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Ružomberok ›
Sieť prepojení firmy DDM
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DDM
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DDM
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 200 €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy63zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 100 €
- Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Ružomberoktypický nepokrytý dopyt 1,8 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR518 zmlúv za 3 roky · 3 428 666 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra369 zmlúv za 3 roky · 2 874 310 € · naposledy 1. 10. 2026Žilinská univerzita v Žiline358 zmlúv za 3 roky · 2 963 367 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 053 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Ružomberok
SLOVWOOD Ružomberok, a.s.GATE, a.s.Quehenberger Logistics SVK a.s.GATE SHOP, s. r. o.SPECIALTY MINERALS SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Ružomberok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Ružomberok
WILDE s.r.o.TECHNOMOL BUILD s. r. o.KOBERCE MAX, s.r.o.Rastislav Cárach - RK AUTO, s. r. o.ŠPORT MIX, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.