DIGMIA s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
356 789 €tržby 2025 ▼ 70 %+9 768 €zisk 2025aktívna 20 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 424 981 €, výsledok hospodárenia 84 037 €
- 13 : tržby 975 881 €, výsledok hospodárenia 47 551 €
- 14 : tržby 5 313 082 €, výsledok hospodárenia 317 988 €
- 15 : tržby 9 634 925 €, výsledok hospodárenia 46 305 €
- 16 : tržby 1 913 503 €, výsledok hospodárenia 1 158 €
- 17 : tržby 2 293 322 €, výsledok hospodárenia 2 162 €
- 18 : tržby 2 166 254 €, výsledok hospodárenia 53 584 €
- 19 : tržby 3 406 545 €, výsledok hospodárenia 88 277 €
- 20 : tržby 2 319 742 €, výsledok hospodárenia 65 297 €
- 21 : tržby 1 948 464 €, výsledok hospodárenia 45 693 €
- 22 : tržby 1 847 555 €, výsledok hospodárenia 31 419 €
- 23 : tržby 1 708 712 €, výsledok hospodárenia -158 990 €
- 24 : tržby 1 194 354 €, výsledok hospodárenia -39 131 €
- 25 : tržby 356 789 €, výsledok hospodárenia 9 768 €
DIGMIA s.r.o. (IČO 36654132) mala v roku 2025 tržby 356 789 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci DIGMIA
DIGMIA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 17 028 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 17 028 € | 11 976 € |
| 2024 | — | 189 477 € | 136 792 € |
| 2023 | — | 413 166 € | 300 856 € |
| 2022 | — | 394 398 € | 287 146 € |
| 2021 | — | 478 296 € | 350 068 € |
| 2020 | — | 375 057 € | 286 865 € |
| 2019 | — | 371 062 € | 272 729 € |
| 2018 | — | 257 730 € | 190 427 € |
| 2017 | — | 508 291 € | 360 475 € |
| 2016 | — | 439 661 € | 323 436 € |
| 2015 | — | 87 869 € | 62 061 € |
| 2014 | — | 31 303 € | 22 705 € |
| 2013 | — | 12 805 € | 8 403 € |
| 2012 | — | 40 318 € | 31 953 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 70 % 11 976 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 4 209 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ DIGMIA
Podľa Registra právnických osôb koná za DIGMIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločníci DIGMIA
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Vladislav Konečný66,0 %
- cascade ventures s. r. o.34,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Vladislav Konečnýod 24. 10. 2017 | 9 240 € | 66,0 % |
| cascade ventures s. r. o.od 20. 5. 2026 | 4 760 € | 34,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DIGMIA
Za rok 2025 má DIGMIA v závierke tržby 356 789 €, o 70,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 768 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 9 634 925 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 932 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát DIGMIA
Najvyššie tržby: rok 2015, 9 634 925 €. Najnižšie: rok 2025, 356 789 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 356 789 € |
| 2024 | 1 194 354 € |
| 2023 | 1 708 712 € |
| 2022 | 1 847 555 € |
| 2021 | 1 948 464 € |
| 2020 | 2 319 742 € |
| 2019 | 3 406 545 € |
| 2018 | 2 166 254 € |
| 2017 | 2 293 322 € |
| 2016 | 1 913 503 € |
| 2015 | 9 634 925 € |
| 2014 | 5 313 082 € |
| 2013 | 975 881 € |
| 2012 | 1 424 981 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 595 118 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 9 768 € |
| 2024 | −39 131 € |
| 2023 | −158 990 € |
| 2022 | 31 419 € |
| 2021 | 45 693 € |
| 2020 | 65 297 € |
| 2019 | 88 277 € |
| 2018 | 53 584 € |
| 2017 | 2 162 € |
| 2016 | 1 158 € |
| 2015 | 46 305 € |
| 2014 | 317 988 € |
| 2013 | 47 551 € |
| 2012 | 84 037 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DIGMIA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,7 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DIGMIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,7 % | +10,2 % |
| 2024 | −3,3 % | +6,5 % |
| 2023 | −9,3 % | +4,8 % |
| 2022 | +1,7 % | +4,2 % |
| 2021 | +2,3 % | +4,7 % |
| 2020 | +2,8 % | +4,0 % |
| 2019 | +2,6 % | +3,7 % |
| 2018 | +2,5 % | +4,3 % |
| 2017 | +0,1 % | +5,7 % |
| 2016 | +0,1 % | +5,6 % |
| 2015 | +0,5 % | +4,9 % |
| 2014 | +6,0 % | — |
| 2013 | +4,9 % | — |
| 2012 | +5,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 13 rokov, najviac v roku 2014 (+444,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −70,1 % |
| 2024 | −30,1 % |
| 2023 | −7,5 % |
| 2022 | −5,2 % |
| 2021 | −16,0 % |
| 2020 | −31,9 % |
| 2019 | +57,3 % |
| 2018 | −5,5 % |
| 2017 | +19,8 % |
| 2016 | −80,1 % |
| 2015 | +81,3 % |
| 2014 | +444,4 % |
| 2013 | −31,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DIGMIA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 378 965 €, vlastné imanie 10 047 € a záväzky 368 918 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 378 965 € | 10 047 € | 368 918 € |
| 2024 | 562 649 € | 279 € | 562 370 € |
| 2023 | 763 268 € | 39 410 € | 723 858 € |
| 2022 | 807 776 € | 286 677 € | 521 099 € |
| 2021 | 1 083 778 € | 255 258 € | 791 083 € |
| 2020 | 1 112 485 € | 209 565 € | 875 286 € |
| 2019 | 1 966 686 € | 201 172 € | 1 575 963 € |
| 2018 | 1 218 067 € | 112 895 € | 1 105 172 € |
| 2017 | 1 400 728 € | 59 311 € | 1 341 417 € |
| 2016 | 1 488 198 € | 57 149 € | 1 431 049 € |
| 2015 | 1 361 767 € | 55 991 € | 1 305 776 € |
| 2014 | 4 166 839 € | 333 388 € | 3 833 451 € |
| 2013 | 471 196 € | 163 397 € | 307 799 € |
| 2012 | 691 157 € | 115 846 € | 571 163 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DIGMIA (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 356 789 € | 9 768 € | 378 965 € | 10 047 € | 368 918 € | 40 632 € | +2,7 % |
| 2024 | 1 194 354 € | −39 131 € | 562 649 € | 279 € | 562 370 € | 188 820 € | −3,3 % |
| 2023 | 1 708 712 € | −158 990 € | 763 268 € | 39 410 € | 723 858 € | 423 948 € | −9,3 % |
| 2022 | 1 847 555 € | 31 419 € | 807 776 € | 286 677 € | 521 099 € | 487 585 € | +1,7 % |
| 2021 | 1 948 464 € | 45 693 € | 1 083 778 € | 255 258 € | 791 083 € | 602 364 € | +2,3 % |
| 2020 | 2 319 742 € | 65 297 € | 1 112 485 € | 209 565 € | 875 286 € | 588 887 € | +2,8 % |
| 2019 | 3 406 545 € | 88 277 € | 1 966 686 € | 201 172 € | 1 575 963 € | 592 671 € | +2,6 % |
| 2018 | 2 166 254 € | 53 584 € | 1 218 067 € | 112 895 € | 1 105 172 € | 514 263 € | +2,5 % |
| 2017 | 2 293 322 € | 2 162 € | 1 400 728 € | 59 311 € | 1 341 417 € | 722 204 € | +0,1 % |
| 2016 | 1 913 503 € | 1 158 € | 1 488 198 € | 57 149 € | 1 431 049 € | 640 252 € | +0,1 % |
| 2015 | 9 634 925 € | 46 305 € | 1 361 767 € | 55 991 € | 1 305 776 € | 288 662 € | +0,5 % |
| 2014 | 5 313 082 € | 317 988 € | 4 166 839 € | 333 388 € | 3 833 451 € | 537 797 € | +6,0 % |
| 2013 | 975 881 € | 47 551 € | 471 196 € | 163 397 € | 307 799 € | 150 991 € | +4,9 % |
| 2012 | 1 424 981 € | 84 037 € | 691 157 € | 115 846 € | 571 163 € | 212 572 € | +5,9 % |
Riziko: zaplatí DIGMIA?
DIGMIA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 35 zmlúv s dodávateľom DIGMIA v objeme 646 940 € z rokov 2012 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.: 141 288 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2022, 196 195 € v 7 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 2 | 27 974 € |
| 2023 | 1 | 10 350 € |
| 2022 | 7 | 196 195 € |
| 2021 | 1 | 32 782 € |
| 2020 | 3 | 32 942 € |
| 2019 | 1 | 72 792 € |
| 2018 | 6 | 71 857 € |
| 2017 | 6 | 58 757 € |
| 2016 | 3 | 98 675 € |
| 2014 | 1 | 10 506 € |
| 2013 | 1 | 7 591 € |
| 2012 | 3 | 26 520 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy DIGMIA
Dátum vzniku DIGMIA je 18. 7. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41496/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022215217
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štatistický úrad SR, hodnota zmluvy 3 024 €. Firma vznikla 18. 7. 2006.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 424 981 € · majetok 691 157 €
- Nový spoločník: Vladislav KonečnýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Najväčšia verejná zmluva: 110 448 €Objednávateľ Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.. Zabezpečenie pozície manažéra kybernetickej bezpečnosti – externá forma
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 356 789 €.
- Nový spoločník: cascade ventures s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DIGMIA
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom na ďalší predaj (veľkoobchod),
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- reklamná a propagačná činnosť,
- nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,
- školiaca a poradenská činnosť v oblasti výpočtovej techniky a informatiky v rozsahu voľnej živnosti,
- poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,
- zhotovovanie WEB stránok a ich následná aktualizácia,
- fotografické služby,
- tlmočnícke a prekladateľské služby,
- výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
- výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitárnych vied
- počítačové služby,
- oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
DIGMIA v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
DIGMIA je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 711 € (13 596 závierok), DIGMIA má 356 789 €, čo je 7,6-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 4 192 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DIGMIA 361. z 1 944.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 711 €, tri štvrtiny do 115 689 €; 10 % firiem má viac než 405 815 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 489 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 711 € |
| horný kvartil | 115 689 € |
| 10 % firiem má viac než | 405 815 € |
| DIGMIA | 356 789 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DIGMIA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DIGMIA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DIGMIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 356 789 € | 46 711 € |
| 2024 | 1 194 354 € | 42 152 € |
| 2023 | 1 708 712 € | 41 525 € |
| 2022 | 1 847 555 € | 40 560 € |
| 2021 | 1 948 464 € | 38 014 € |
| 2020 | 2 319 742 € | 36 000 € |
| 2019 | 3 406 545 € | 38 589 € |
| 2018 | 2 166 254 € | 37 000 € |
| 2017 | 2 293 322 € | 36 081 € |
| 2016 | 1 913 503 € | 34 200 € |
| 2015 | 9 634 925 € | 33 439 € |
| 2014 | 5 313 082 € | — |
| 2013 | 975 881 € | — |
| 2012 | 1 424 981 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| DIGMIA | 356 789 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 50 471 € |
| medián kraja | 48 900 € |
| medián Slovenska | 46 711 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MPR Media s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 844 314 € (2025)
- BDO, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 844 151 € (2025)
- SLOVENTECH s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 843 595 € (2024)
- DITIS Technology s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 843 221 € (2025)
- AJS PLUS s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 842 028 € (2025)
- CTP construct s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 841 816 € (2021)
- NORTH GATE III, s.r.o.Martin · tržby 841 351 € (2025)
- TOP-Technik s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 840 474 € (2018)
- BALKONA INVEST s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 840 062 € (2019)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DIGMIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›
Sídlo DIGMIA: Bratislava - Staré Mesto
DIGMIA sídli na adrese Lazaretská 12, 811 08 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460. Na tej istej adrese je zapísaných 36 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
DIGMIA: IČO, sídlo a základné údaje
DIGMIA s.r.o. (IČO 36654132) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 18. 7. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Vladislav Konečný. Za rok 2025 sú v závierke tržby 356 789 € a výsledok hospodárenia +9 768 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 14 000 € |
| Vznik | 18. 7. 2006 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 2 932 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) DIGMIA s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 356 789 €, typická firma odvetvia 46 711 €, čo je 7,6-násobok mediánu (medián z 13 596 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy DIGMIA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DIGMIA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DIGMIA
- Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
essential data, s. r. o.noiseburg s. r. o.cascade ventures s. r. o.mozAI s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava I
Dell s.r.o.Development 5, s. r. o.Regional Card Processing Centre, s. r. o.Porpentina s.r.o.Workcontrol s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.