VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TERRADA, spol. s r.o.

Partizánske · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

14 410 €tržby 2025 ▼ 1 %+2 088 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

14 410 €tržby 2025 ▼ 1 %
+2 088 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 10 606 €, výsledok hospodárenia 693 €
  2. 13 : tržby 11 556 €, výsledok hospodárenia 541 €
  3. 14 : tržby 11 226 €, výsledok hospodárenia 1 044 €
  4. 15 : tržby 14 276 €, výsledok hospodárenia 1 177 €
  5. 16 : tržby 14 976 €, výsledok hospodárenia 2 174 €
  6. 17 : tržby 10 112 €, výsledok hospodárenia -28 €
  7. 18 : tržby 9 760 €, výsledok hospodárenia -735 €
  8. 19 : tržby 11 080 €, výsledok hospodárenia 22 €
  9. 20 : tržby 11 680 €, výsledok hospodárenia 208 €
  10. 21 : tržby 13 186 €, výsledok hospodárenia 300 €
  11. 22 : tržby 12 826 €, výsledok hospodárenia 141 €
  12. 23 : tržby 14 510 €, výsledok hospodárenia 641 €
  13. 24 : tržby 14 580 €, výsledok hospodárenia 1 769 €
  14. 25 : tržby 14 410 €, výsledok hospodárenia 2 088 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TERRADA, spol. s r.o. (IČO 36653187) mala v roku 2025 tržby 14 410 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TERRADA

V roku 2025 mala TERRADA priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 8 911 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ TERRADA

Podľa Registra právnických osôb koná za TERRADA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločník TERRADA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch TERRADA
Podiely spoločníkov na vkladoch TERRADA Alexandra Valjentová 100,0 %. Spolu 6 639 €. Alexandra Valjentová: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Alexandra Valjentová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Alexandra Valjentováod 22. 9. 2023 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TERRADA

Za rok 2025 má TERRADA v závierke tržby 14 410 €, o 1,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 088 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 14 976 €.

Tržby 202514 tis. €▼ −1,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 088 €zisk
Majetok (aktíva) 202520 tis. €
Vlastné imanie 202518 tis. €
Záväzky 20252 201 €10,9 % majetku
Pridaná hodnota 202512 tis. €
Zisková marža 2025+14,5 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov10 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát TERRADA

Súvaha TERRADA

Všetky čísla zo závierok TERRADA (14 rokov)
Čísla zo závierok TERRADA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202514 410 €2 088 €20 185 €17 984 €2 201 €11 558 €+14,5 %
202414 580 €1 769 €17 893 €15 896 €1 997 €10 377 €+12,1 %
202314 510 €641 €16 005 €14 127 €1 878 €9 602 €+4,4 %
202212 826 €141 €15 076 €13 485 €1 591 €10 266 €+1,1 %
202113 186 €300 €14 293 €13 344 €949 €7 463 €+2,3 %
202011 680 €208 €14 292 €13 044 €1 248 €9 927 €+1,8 %
201911 080 €22 €13 516 €12 837 €679 €9 240 €+0,2 %
20189 760 €−735 €14 125 €12 815 €1 310 €8 008 €−7,5 %
201710 112 €−28 €14 472 €13 550 €922 €4 450 €−0,3 %
201614 976 €2 174 €16 094 €13 016 €3 078 €6 789 €+14,5 %
201514 276 €1 177 €13 840 €10 842 €2 998 €5 712 €+8,2 %
201411 226 €1 044 €10 667 €9 664 €1 003 €3 824 €+9,3 %
201311 556 €541 €9 268 €8 621 €647 €3 493 €+4,7 %
201210 606 €693 €8 794 €8 080 €714 €5 400 €+6,5 %

Riziko: zaplatí TERRADA?

TERRADA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom TERRADA v objeme 2 323 € z roku 2018. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Partizánske: 2 323 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv2 323 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201825. 4. 2018

História firmy TERRADA

Dátum vzniku TERRADA je 14. 7. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19162/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 10 606 € · majetok 8 794 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Partizánske, hodnota zmluvy 2 323 €. Firma vznikla 14. 7. 2006.
  4. Nový spoločník: Alexandra ValjentováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 14 410 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TERRADA

  • ekonomické a organizačné poradenstvo
  • vedenie účtovníctva
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • poskytovanie úverov nebankovým spôsobom
  • faktoring a forfaiting
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovanie výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

TERRADA v odvetví právne a účtovnícke činnosti

TERRADA je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 399 € (9 912 závierok), TERRADA má 14 410 €, čo je 32 % mediánu. V okrese Partizánske je v tomto odvetví 125 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TERRADA 28. z 34.

V odvetví v okrese Partizánske125aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 912Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TERRADA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Partizánske ›

Sídlo TERRADA: Partizánske

TERRADA sídli na adrese Malá Okružná 904/48/16, 958 01 Partizánske, okres Partizánske. V obci Partizánske je 2 884 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 989.

Subjektov v obci Partizánske2 884aktívnych
Subjektov v okrese Partizánske5 989aktívnych
V tom istom odvetví125okres Partizánske

Partizánske: obyvatelia a dáta ›Okres Partizánske ›Adresár firiem v okrese Partizánske ›

TERRADA: IČO, sídlo a základné údaje

TERRADA, spol. s r.o. (IČO 36653187) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Partizánske, okres Partizánske. Dátum vzniku je 14. 7. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Alexandra Valjentová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 410 € a výsledok hospodárenia +2 088 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie6 639 €
Vznik14. 7. 2006
ObecPartizánske
OkresOkres Partizánske
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) TERRADA, spol. s r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 410 €, typická firma odvetvia 45 399 € (medián z 9 912 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Partizánske ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Partizánske ›

Sieť prepojení firmy TERRADA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TERRADA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TERRADA

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy259zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
  • Výhry konkurentov41firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Partizánsketypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Partizánske

Partizánske Building Components-SK s.r.o.Medline Assembly Slovakia s.r.o.FINAL - CD Bratislava, spol. s r. o.FINAL - CD spol. s r. o.FINAL – CD premium, s. r. o.Všetky firmy v obci Partizánske ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Partizánske

RECKON s.r.o.FINSERVIS, s. r. o.Envirogo s.r.o.Fin – Q, s.r.o.ECONOMSTAV s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk