VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

mad lama, s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

37 715 €tržby 2025 ▲ 15 %+8 932 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

37 715 €tržby 2025 ▲ 15 %
+8 932 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 17 312 €, výsledok hospodárenia 1 865 €
  2. 13 : tržby 9 370 €, výsledok hospodárenia -6 728 €
  3. 14 : tržby 2 620 €, výsledok hospodárenia -8 526 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 546 €
  5. 16 : tržby 5 500 €, výsledok hospodárenia 15 017 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -677 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -283 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -321 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -87 €
  10. 21 : tržby 6 911 €, výsledok hospodárenia 4 792 €
  11. 22 : tržby 30 525 €, výsledok hospodárenia 5 500 €
  12. 23 : tržby 37 283 €, výsledok hospodárenia 21 665 €
  13. 24 : tržby 32 764 €, výsledok hospodárenia 12 758 €
  14. 25 : tržby 37 715 €, výsledok hospodárenia 8 932 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

mad lama, s.r.o. (IČO 36652512) mala v roku 2025 tržby 37 715 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia mad lama

Podľa Registra právnických osôb konajú za mad lama 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník mad lama

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch mad lama
Podiely spoločníkov na vkladoch mad lama Ing. et Ing. Lukáš Kmeťo, MBA 100,0 %. Spolu 6 639 €. Ing. et Ing. Lukáš Kmeťo, MBA: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. et Ing. Lukáš Kmeťo, MBA100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. et Ing. Lukáš Kmeťo, MBAod 6. 11. 2021 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok mad lama

Za rok 2025 má mad lama v závierke tržby 37 715 €, o 15,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 932 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 37 715 €.

Tržby 202538 tis. €▲ +15,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20258 932 €zisk
Majetok (aktíva) 202517 tis. €
Vlastné imanie 202516 tis. €
Záväzky 20251 213 €7,0 % majetku
Pridaná hodnota 202511 tis. €
Zisková marža 2025+23,7 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov48 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát mad lama

Súvaha mad lama

Všetky čísla zo závierok mad lama (14 rokov)
Čísla zo závierok mad lama po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202537 715 €8 932 €17 448 €16 235 €1 213 €10 568 €+23,7 %
202432 764 €12 758 €27 868 €24 332 €3 536 €16 238 €+38,9 %
202337 283 €21 665 €29 334 €25 573 €3 761 €25 827 €+58,1 %
202230 525 €5 500 €24 904 €9 284 €15 620 €7 286 €+18,0 %
20216 911 €4 792 €6 533 €3 784 €2 749 €5 772 €+69,3 %
2020—−87 €703 €−1 008 €1 711 €——
2019—−321 €690 €−921 €1 611 €−140 €—
2018—−283 €761 €−600 €1 361 €−140 €—
2017—−677 €873 €−318 €1 191 €−43 €—
20165 500 €15 017 €15 571 €359 €15 212 €5 054 €+273,0 %
2015—−5 546 €1 233 €−14 658 €15 891 €−466 €—
20142 620 €−8 526 €6 224 €−9 112 €15 336 €551 €−325,4 %
20139 370 €−6 728 €22 396 €−586 €22 982 €6 306 €−71,8 %
201217 312 €1 865 €37 017 €6 142 €30 875 €11 450 €+10,8 %

Riziko: zaplatí mad lama?

mad lama a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom mad lama z roku 2022.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202210. 9. 2022

História firmy mad lama

Dátum vzniku mad lama je 14. 7. 2006, teda pred 20 rokmi. Skoršie obchodné meno: J.K. Consults, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/156949/B
  2. Nový štatutár: Danka KmeťováKonateľ
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 17 312 € · majetok 37 017 €
  4. Nový spoločník: Ing. et Ing. Lukáš Kmeťo, MBASpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Zmena obchodného menaPredtým J.K. Consults, s.r.o., odvtedy mad lama, s.r.o.
  6. Nový štatutár: Ing. et Ing. Lukáš Kmeťo, MBAKonateľ
  7. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Myjava. Firma vznikla 14. 7. 2006.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 37 715 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti mad lama

  • vedenie účtovníctva pre podnikateľov
  • účtovné, ekonomické a podnikateľské poradenstvo
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
  • nákup a predaj výpočtovej a kancelárskej techniky
  • konzultačné a poradenské činnosti v oblasti IT
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • administratívne služby
  • dizajnérske činnosti
  • prenájom hnuteľných vecí
  • verejné obstarávanie

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

mad lama v odvetví právne a účtovnícke činnosti

mad lama je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 422 € (9 933 závierok), mad lama má 37 715 €, čo je 83 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 580 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je mad lama 838. z 1 120.

V odvetví v okrese Bratislava I2 580aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb mad lama, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo mad lama: Bratislava - Staré Mesto

mad lama sídli na adrese Šancová 7961/11B, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 27 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví2 580okres Bratislava I
Na tej istej adrese27aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

mad lama: IČO, sídlo a základné údaje

mad lama, s.r.o. (IČO 36652512) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 14. 7. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutármi sú Danka Kmeťová a Ing. et Ing. Lukáš Kmeťo, MBA. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 715 € a výsledok hospodárenia +8 932 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie6 639 €
Vznik14. 7. 2006
Skoršie názvyJ.K. Consults, s.r.o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) mad lama, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 37 715 €, typická firma odvetvia 45 422 € (medián z 9 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy mad lama

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu mad lama

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu mad lama

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy260zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
  • Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Bratislava I

JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL spol. s r.o.BA PNEUS s.r.o.PricewaterhouseCoopers Slovensko, s.r.o.Ernst & Young, s. r. o.KPMG Slovensko spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk