VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DOZAM s.r.o.

Žarnovica · Nákladná cestná doprava

3 930 673 €tržby 2025 ▼ 8 %+66 878 €zisk 2025

aktívna 20 rokov38 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 930 673 €tržby 2025 ▼ 8 %
+66 878 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 1 582 349 €, výsledok hospodárenia 18 759 €
  2. 13 : tržby 2 001 433 €, výsledok hospodárenia 97 948 €
  3. 14 : tržby 2 481 114 €, výsledok hospodárenia 153 558 €
  4. 15 : tržby 2 622 136 €, výsledok hospodárenia 247 231 €
  5. 16 : tržby 2 795 711 €, výsledok hospodárenia 324 622 €
  6. 17 : tržby 3 632 040 €, výsledok hospodárenia 518 600 €
  7. 18 : tržby 4 420 798 €, výsledok hospodárenia 271 794 €
  8. 19 : tržby 4 557 662 €, výsledok hospodárenia 101 138 €
  9. 20 : tržby 3 989 381 €, výsledok hospodárenia 143 950 €
  10. 21 : tržby 4 442 865 €, výsledok hospodárenia 158 729 €
  11. 22 : tržby 4 727 144 €, výsledok hospodárenia 482 212 €
  12. 23 : tržby 4 655 044 €, výsledok hospodárenia 165 771 €
  13. 24 : tržby 4 254 183 €, výsledok hospodárenia 88 837 €
  14. 25 : tržby 3 930 673 €, výsledok hospodárenia 66 878 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DOZAM s.r.o. (IČO 36646971) mala v roku 2025 tržby 3 930 673 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci DOZAM

V roku 2025 mala DOZAM priemerne 38 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 796 735 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 263 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Doprava a skladovanie v okrese Žarnovica bola v roku 2025 1 528 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ DOZAM

Podľa Registra právnických osôb koná za DOZAM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci DOZAM

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch DOZAM
Podiely spoločníkov na vkladoch DOZAM Anton Mladoň 100,0 %. Spolu 6 639 €. Anton Mladoň: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Anton Mladoň100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Anton Mladoňod 7. 10. 2009 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok DOZAM

Za rok 2025 má DOZAM v závierke tržby 3 930 673 €, o 7,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +66 878 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 4 727 144 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 38 188 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20253,93 mil. €▼ −7,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202567 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20252,61 mil. €
Vlastné imanie 20252,01 mil. €
Záväzky 2025607 tis. €23,2 % majetku
Pridaná hodnota 20251,14 mil. €
Zisková marža 2025+1,7 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov2,84 mil. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov38 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát DOZAM

Súvaha DOZAM

Všetky čísla zo závierok DOZAM (14 rokov)
Čísla zo závierok DOZAM po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20253 930 673 €66 878 €2 613 488 €2 005 213 €607 125 €1 142 994 €+1,7 %
20244 254 183 €88 837 €2 581 619 €1 938 334 €643 285 €1 204 691 €+2,1 %
20234 655 044 €165 771 €2 725 027 €1 849 497 €875 530 €1 339 562 €+3,6 %
20224 727 144 €482 212 €3 272 561 €1 683 726 €1 588 757 €1 344 703 €+10,2 %
20214 442 865 €158 729 €2 655 914 €1 201 515 €1 454 117 €1 120 907 €+3,6 %
20203 989 381 €143 950 €2 579 553 €1 042 786 €1 536 667 €1 145 567 €+3,6 %
20194 557 662 €101 138 €2 303 129 €898 835 €1 404 179 €1 076 320 €+2,2 %
20184 420 798 €271 794 €2 841 023 €1 755 020 €1 085 647 €1 077 534 €+6,1 %
20173 632 040 €518 600 €2 508 204 €1 483 226 €1 023 430 €1 005 232 €+14,3 %
20162 795 711 €324 622 €1 680 456 €964 626 €689 040 €915 005 €+11,6 %
20152 622 136 €247 231 €1 284 683 €640 004 €627 529 €783 863 €+9,4 %
20142 481 114 €153 558 €1 044 677 €392 773 €651 896 €663 246 €+6,2 %
20132 001 433 €97 948 €928 307 €299 215 €629 092 €481 861 €+4,9 %
20121 582 349 €18 759 €640 333 €251 267 €389 066 €249 319 €+1,2 %

Riziko: zaplatí DOZAM?

DOZAM a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom DOZAM v objeme 900 € z rokov 2020 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Žarnovica: 900 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom4Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv900 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202023. 6. 2020

História firmy DOZAM

Dátum vzniku DOZAM je 18. 3. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/11415/S
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022151714
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 582 349 € · majetok 640 333 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica. Firma vznikla 18. 3. 2006.
  5. Nový spoločník: Anton MladoňSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový zápis v registri: Matej MladoňProkurista
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 3 930 673 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DOZAM

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností
  • sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými základnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • leasing
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti
  • zasielateľstvo
  • medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu
  • nákladná cestná doprava
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

DOZAM v odvetví pozemná doprava

DOZAM je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 422 € (6 920 závierok), DOZAM má 3 930 673 €, čo je 42-násobok mediánu. V okrese Žarnovica je v tomto odvetví 73 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DOZAM 3. z 27.

V odvetví v okrese Žarnovica73aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 920Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia93 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DOZAM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Žarnovica ›

Sídlo DOZAM: Žarnovica

DOZAM sídli na adrese Bystrická 906, 966 81 Žarnovica, okres Žarnovica. V obci Žarnovica je 913 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 846.

Subjektov v obci Žarnovica913aktívnych
Subjektov v okrese Žarnovica3 846aktívnych
V tom istom odvetví73okres Žarnovica

Žarnovica: obyvatelia a dáta ›Okres Žarnovica ›Adresár firiem v okrese Žarnovica ›

DOZAM: IČO, sídlo a základné údaje

DOZAM s.r.o. (IČO 36646971) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žarnovica, okres Žarnovica. Dátum vzniku je 18. 3. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Anton Mladoň. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 930 673 € a výsledok hospodárenia +66 878 €, počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Webdozam.skOverené 29. 9. 2026, web firmy s IČO na stránke.
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie6 639 €
Vznik18. 3. 2006
ObecŽarnovica
OkresOkres Žarnovica
Vyrubená daň z príjmov38 188 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) DOZAM s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 3 930 673 €, typická firma odvetvia 93 422 €, čo je 42-násobok mediánu (medián z 6 920 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žarnovica ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Žarnovica ›

Sieť prepojení firmy DOZAM

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DOZAM

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DOZAM

  • Tendre19súťaží štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,1 mil. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy87zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Žarnovicatypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Žarnovica

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.COOP JEDNOTA ŽARNOVICA, spotrebné družstvoNeuman Aluminium Components s.r.o.Neuman Aluminium Fliesspresswerk Slovakia…Illichmann Castalloy s. r. o.Všetky firmy v obci Žarnovica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Žarnovica

JHStrans, s.r.o.DARO Slovakia, s.r.o.MARSHALL, spol. s r.o.NOBA - Trans, s.r.o.DALTRANS s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk