A.R.W. TRADE, s.r.o.
Trnavá Hora
zaniknutá 23. 11. 2021
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 11. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk
A.R.W. TRADE, s.r.o.: subjekt je zrušený ku dňu 23. 11. 2021, tržby v registri nemá.
A.R.W. TRADE, s.r.o. (IČO 36644170), sídlo Trnavá Hora, je v registri zapísaná od 23. 12. 2005 do 23. 11. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci A.R.W. TRADE
osobné náklady v roku 2013 boli 5 409 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 5 409 € | 3 985 € |
| 2012 | — | 5 652 € | 4 164 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 74 % 3 985 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 1 402 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci A.R.W. TRADE
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok A.R.W. TRADE
Závierky máme za 9 rokov (2012 až 2020), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát A.R.W. TRADE
Zisk v 0 rokoch, strata v 6 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −28 106 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 0 € |
| 2017 | −480 € |
| 2016 | −8 758 € |
| 2015 | −1 600 € |
| 2014 | −6 189 € |
| 2013 | −5 427 € |
| 2012 | −5 652 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha A.R.W. TRADE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 226 €, vlastné imanie −73 973 € a záväzky 74 199 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 226 € | −73 973 € | 74 199 € |
| 2019 | 226 € | −73 973 € | 74 199 € |
| 2018 | 226 € | −73 973 € | 74 199 € |
| 2017 | 706 € | −73 973 € | 74 679 € |
| 2016 | 706 € | −73 493 € | 74 199 € |
| 2015 | 9 464 € | −64 735 € | 74 199 € |
| 2014 | 9 359 € | −63 135 € | 72 494 € |
| 2013 | 9 373 € | −56 946 € | 66 319 € |
| 2012 | 9 292 € | −51 519 € | 60 811 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok A.R.W. TRADE (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 0 € | 226 € | −73 973 € | 74 199 € | — | — |
| 2019 | — | 0 € | 226 € | −73 973 € | 74 199 € | 0 € | — |
| 2018 | — | 0 € | 226 € | −73 973 € | 74 199 € | 0 € | — |
| 2017 | — | −480 € | 706 € | −73 973 € | 74 679 € | 0 € | — |
| 2016 | — | −8 758 € | 706 € | −73 493 € | 74 199 € | 0 € | — |
| 2015 | — | −1 600 € | 9 464 € | −64 735 € | 74 199 € | 0 € | — |
| 2014 | — | −6 189 € | 9 359 € | −63 135 € | 72 494 € | 0 € | — |
| 2013 | — | −5 427 € | 9 373 € | −56 946 € | 66 319 € | — | — |
| 2012 | — | −5 652 € | 9 292 € | −51 519 € | 60 811 € | — | — |
Riziko: zaplatí A.R.W. TRADE?
Peniaze od štátu: A.R.W. TRADE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy A.R.W. TRADE
Dátum vzniku A.R.W. TRADE je 23. 12. 2005. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/11120/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 9 292 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 9.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
A.R.W. TRADE v odvetví veľkoobchod
A.R.W. TRADE je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 269 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Žiar nad Hronom ›
Sídlo A.R.W. TRADE: Trnavá Hora
A.R.W. TRADE sídli na adrese Trnavá Hora 89, 966 11 Trnavá Hora, okres Žiar nad Hronom. V obci Trnavá Hora je 147 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 750.
Trnavá Hora: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›
A.R.W. TRADE: IČO, sídlo a základné údaje
A.R.W. TRADE, s.r.o. (IČO 36644170) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnavá Hora, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 23. 12. 2005, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 11. 2021, po 15 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46770 |
| Vznik | 23. 12. 2005 |
| Zánik | 23. 11. 2021 |
| Obec | Trnavá Hora |
| Okres | Okres Žiar nad Hronom |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy A.R.W. TRADE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu A.R.W. TRADE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu A.R.W. TRADE
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy1 700zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 12 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Trnavá Horatypický nepokrytý dopyt 63 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Združená dodávka plynuSpojená škola internátnalehota 21. 10. 2026, 10:42 · odhad 26 tis. € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou37 zmlúv za 3 roky · 405 406 € · naposledy 23. 7. 2026Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja14 zmlúv za 3 roky · 26 429 € · naposledy 19. 5. 2025Obec Zohor10 zmlúv za 3 roky · 6 228 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 473 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trnavá Hora
LABO Energy s.r.o.TWS PLUS s.r.o.JC company, s.r.o.RP KONTROL, s.r.o.Allproduct, s.r.o.Všetky firmy v obci Trnavá Hora ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.77) v okrese Žiar nad Hronom
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.