SOFALINE s.r.o.
Žiar nad Hronom
zaniknutá 30. 12. 2015
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 30. 12. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk
SOFALINE s.r.o.: subjekt je zrušený ku dňu 30. 12. 2015, tržby v registri nemá.
SOFALINE s.r.o. (IČO 36629472), sídlo Žiar nad Hronom, je v registri zapísaná od 13. 9. 2004 do 30. 12. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci SOFALINE
osobné náklady v roku 2012 boli 697 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2012
- Odvody zamestnávateľa 9,0 % 63 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2012 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2012 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.
Ľudia a vlastníci SOFALINE
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok SOFALINE
Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát SOFALINE
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 19 511 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −480 € |
| 2014 | — |
| 2013 | −1 € |
| 2012 | 19 992 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SOFALINE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 1 335 €, vlastné imanie −1 059 585 € a záväzky 1 060 920 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 1 335 € | −1 059 585 € | 1 060 920 € |
| 2014 | 1 335 € | −1 059 105 € | 1 060 440 € |
| 2013 | 1 335 € | −1 072 816 € | 1 074 151 € |
| 2012 | 1 336 € | −1 072 815 € | 1 074 151 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SOFALINE (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | — | −480 € | 1 335 € | −1 059 585 € | 1 060 920 € | — | — |
| 2014 | — | — | 1 335 € | −1 059 105 € | 1 060 440 € | — | — |
| 2013 | — | −1 € | 1 335 € | −1 072 816 € | 1 074 151 € | −1 € | — |
| 2012 | — | 19 992 € | 1 336 € | −1 072 815 € | 1 074 151 € | −5 € | — |
Riziko: zaplatí SOFALINE?
Peniaze od štátu: SOFALINE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SOFALINE
Dátum vzniku SOFALINE je 13. 9. 2004. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/9630/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 1 336 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
SOFALINE v odvetví výroba nábytku
SOFALINE je v registri v odvetví Výroba nábytku (SK NACE 31). V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 6 aktívnych subjektov.
Sídlo SOFALINE: Žiar nad Hronom
SOFALINE sídli na adrese Na Vartičke 10, 965 01 Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. V obci Žiar nad Hronom je 2 808 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 702.
Žiar nad Hronom: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›
SOFALINE: IČO, sídlo a základné údaje
SOFALINE s.r.o. (IČO 36629472) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 13. 9. 2004, zánik je v registri zapísaný ku dňu 30. 12. 2015, po 11 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 31090 |
| Vznik | 13. 9. 2004 |
| Zánik | 30. 12. 2015 |
| Obec | Žiar nad Hronom |
| Okres | Okres Žiar nad Hronom |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy SOFALINE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SOFALINE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SOFALINE
- Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 22 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 230 tis. €
- Končiace zmluvy7zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 24 tis. €
- Výhry konkurentov142firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 900 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Žiar nad Hronomtypický nepokrytý dopyt 263 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava92 zmlúv za 3 roky · 803 695 € · naposledy 2. 10. 2026Ministerstvo obrany SR30 zmlúv za 3 roky · 959 652 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.25 zmlúv za 3 roky · 226 340 € · naposledy 24. 8. 2026 Všetkých 256 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žiar nad Hronom
Slovalco, a.s.Hydro Extrusion Slovakia a.s.PHARMACOPOLA s.r.o.TUBAPACK, a.s.Fagor Ederlan Slovensko, a.s.Všetky firmy v obci Žiar nad Hronom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 31.09) v okrese Žiar nad Hronom
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.