truconneXion s.r.o. v likvidácii
Bratislava - Rača · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
4 288 €tržby 2025 ▼ 33 %+12 310 €zisk 2025zaniknutá od 5. 9. 2026
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 38 532 €, výsledok hospodárenia 30 340 €
- 13 : tržby 46 199 €, výsledok hospodárenia 34 742 €
- 14 : tržby 74 356 €, výsledok hospodárenia 33 929 €
- 15 : tržby 69 015 €, výsledok hospodárenia 46 937 €
- 16 : tržby 33 715 €, výsledok hospodárenia 20 049 €
- 17 : tržby 36 217 €, výsledok hospodárenia 22 070 €
- 18 : tržby 34 738 €, výsledok hospodárenia 22 522 €
- 19 : tržby 35 334 €, výsledok hospodárenia 24 328 €
- 20 : tržby 26 907 €, výsledok hospodárenia 19 525 €
- 21 : tržby 39 195 €, výsledok hospodárenia 29 970 €
- 22 : tržby 18 693 €, výsledok hospodárenia 12 201 €
- 23 : tržby 9 053 €, výsledok hospodárenia 4 212 €
- 24 : tržby 6 377 €, výsledok hospodárenia 27 154 €
- 25 : tržby 4 288 €, výsledok hospodárenia 12 310 €
- 26 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -201 €
truconneXion s.r.o. v likvidácii (IČO 36626911) mala v roku 2025 tržby 4 288 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 16. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci truconneXion s.r.o.
osobné náklady v roku 2014 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | 0 € | — |
| 2013 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2014 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci truconneXion s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok truconneXion s.r.o.
Za rok 2025 má truconneXion s.r.o. v závierke tržby 4 288 €, o 32,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +12 310 €. Závierky máme za 15 rokov (2012 až 2026), najvyššie tržby sú z roku 2014: 74 356 €.
Výkaz ziskov a strát truconneXion s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2014, 74 356 €. Najnižšie: rok 2025, 4 288 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2026 | — |
| 2025 | 4 288 € |
| 2024 | 6 377 € |
| 2023 | 9 053 € |
| 2022 | 18 693 € |
| 2021 | 39 195 € |
| 2020 | 26 907 € |
| 2019 | 35 334 € |
| 2018 | 34 738 € |
| 2017 | 36 217 € |
| 2016 | 33 715 € |
| 2015 | 69 015 € |
| 2014 | 74 356 € |
| 2013 | 46 199 € |
| 2012 | 38 532 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 1 roku z 15 rokov. Súčet za celé obdobie: 340 088 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2026 | −201 € |
| 2025 | 12 310 € |
| 2024 | 27 154 € |
| 2023 | 4 212 € |
| 2022 | 12 201 € |
| 2021 | 29 970 € |
| 2020 | 19 525 € |
| 2019 | 24 328 € |
| 2018 | 22 522 € |
| 2017 | 22 070 € |
| 2016 | 20 049 € |
| 2015 | 46 937 € |
| 2014 | 33 929 € |
| 2013 | 34 742 € |
| 2012 | 30 340 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- truconneXion s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +46,5 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | truconneXion s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2026 | — | +9,7 % |
| 2025 | — | +19,3 % |
| 2024 | — | +12,5 % |
| 2023 | +46,5 % | +10,7 % |
| 2022 | +65,3 % | +9,6 % |
| 2021 | +76,5 % | +9,4 % |
| 2020 | +72,6 % | +9,2 % |
| 2019 | +68,9 % | +6,5 % |
| 2018 | +64,8 % | +6,6 % |
| 2017 | +60,9 % | +7,7 % |
| 2016 | +59,5 % | +7,9 % |
| 2015 | +68,0 % | +7,4 % |
| 2014 | +45,6 % | — |
| 2013 | +75,2 % | — |
| 2012 | +78,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 13 rokov, najviac v roku 2014 (+60,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2026 | — |
| 2025 | −32,8 % |
| 2024 | −29,6 % |
| 2023 | −51,6 % |
| 2022 | −52,3 % |
| 2021 | +45,7 % |
| 2020 | −23,8 % |
| 2019 | +1,7 % |
| 2018 | −4,1 % |
| 2017 | +7,4 % |
| 2016 | −51,1 % |
| 2015 | −7,2 % |
| 2014 | +60,9 % |
| 2013 | +19,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha truconneXion s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2026 mala súvaha majetok 19 780 €, vlastné imanie 19 411 € a záväzky 369 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2026 | 19 780 € | 19 411 € | 369 € |
| 2025 | 20 321 € | 19 612 € | 709 € |
| 2024 | 574 663 € | 573 620 € | 1 043 € |
| 2023 | 547 094 € | 546 466 € | 628 € |
| 2022 | 544 623 € | 542 254 € | 2 369 € |
| 2021 | 531 824 € | 530 053 € | 1 771 € |
| 2020 | 501 729 € | 500 083 € | 1 646 € |
| 2019 | 483 956 € | 480 558 € | 3 398 € |
| 2018 | 457 730 € | 456 230 € | 1 500 € |
| 2017 | 438 095 € | 433 709 € | 4 386 € |
| 2016 | 416 121 € | 411 639 € | 4 482 € |
| 2015 | 405 516 € | 391 590 € | 13 926 € |
| 2014 | 354 097 € | 344 654 € | 9 443 € |
| 2013 | 316 476 € | 310 725 € | 5 751 € |
| 2012 | 280 377 € | 275 983 € | 4 394 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok truconneXion s.r.o. (15 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | −201 € | 19 780 € | 19 411 € | 369 € | −156 € | — |
| 2025 | 4 288 € | 12 310 € | 20 321 € | 19 612 € | 709 € | 3 545 € | +287,1 % |
| 2024 | 6 377 € | 27 154 € | 574 663 € | 573 620 € | 1 043 € | 5 613 € | +425,8 % |
| 2023 | 9 053 € | 4 212 € | 547 094 € | 546 466 € | 628 € | 8 453 € | +46,5 % |
| 2022 | 18 693 € | 12 201 € | 544 623 € | 542 254 € | 2 369 € | 17 848 € | +65,3 % |
| 2021 | 39 195 € | 29 970 € | 531 824 € | 530 053 € | 1 771 € | 38 715 € | +76,5 % |
| 2020 | 26 907 € | 19 525 € | 501 729 € | 500 083 € | 1 646 € | 26 427 € | +72,6 % |
| 2019 | 35 334 € | 24 328 € | 483 956 € | 480 558 € | 3 398 € | 34 257 € | +68,9 % |
| 2018 | 34 738 € | 22 522 € | 457 730 € | 456 230 € | 1 500 € | 32 088 € | +64,8 % |
| 2017 | 36 217 € | 22 070 € | 438 095 € | 433 709 € | 4 386 € | 31 727 € | +60,9 % |
| 2016 | 33 715 € | 20 049 € | 416 121 € | 411 639 € | 4 482 € | 29 469 € | +59,5 % |
| 2015 | 69 015 € | 46 937 € | 405 516 € | 391 590 € | 13 926 € | 64 538 € | +68,0 % |
| 2014 | 74 356 € | 33 929 € | 354 097 € | 344 654 € | 9 443 € | 44 496 € | +45,6 % |
| 2013 | 46 199 € | 34 742 € | 316 476 € | 310 725 € | 5 751 € | 45 136 € | +75,2 % |
| 2012 | 38 532 € | 30 340 € | 280 377 € | 275 983 € | 4 394 € | 37 474 € | +78,7 % |
Riziko: zaplatí truconneXion s.r.o.?
Peniaze od štátu: truconneXion s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy truconneXion s.r.o.
Dátum vzniku truconneXion s.r.o. je 10. 6. 2004, teda pred 22 rokmi. Skoršie obchodné mená: truconneXion s.r.o., truconneXion s.r.o. v likvidácii. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/162620/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 38 532 € · majetok 280 377 €
- Zmena obchodného menaPredtým truconneXion s.r.o., odvtedy truconneXion s.r.o. v likvidácii.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2026Závierok máme 15.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
truconneXion s.r.o. v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
truconneXion s.r.o. je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), truconneXion s.r.o. má 4 288 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je truconneXion s.r.o. 1 145. z 1 229.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 869 €, polovica do 53 914 €, tri štvrtiny do 98 225 €; 10 % firiem má viac než 313 728 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 869 € |
| medián | 53 914 € |
| horný kvartil | 98 225 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 728 € |
| truconneXion s.r.o. | 4 288 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- truconneXion s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby truconneXion s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | truconneXion s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2026 | — | 26 620 € |
| 2025 | 4 288 € | 53 914 € |
| 2024 | 6 377 € | 50 067 € |
| 2023 | 9 053 € | 49 305 € |
| 2022 | 18 693 € | 48 720 € |
| 2021 | 39 195 € | 46 823 € |
| 2020 | 26 907 € | 45 727 € |
| 2019 | 35 334 € | 45 067 € |
| 2018 | 34 738 € | 43 684 € |
| 2017 | 36 217 € | 42 310 € |
| 2016 | 33 715 € | 41 376 € |
| 2015 | 69 015 € | 41 270 € |
| 2014 | 74 356 € | — |
| 2013 | 46 199 € | — |
| 2012 | 38 532 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| truconneXion s.r.o. | 4 288 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 55 351 € |
| medián kraja | 60 495 € |
| medián Slovenska | 53 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MSEC s. r. o.Trenčianska Turná · tržby 9 638 € (2025)
- HNT, s.r.o.Hanušovce nad Topľou · tržby 9 635 € (2025)
- AUTO RUDOLF s.r.o.Komárno · tržby 9 630 € (2019)
- SafeTech Labs s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 9 630 € (2025)
- go2it s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 9 628 € (2025)
- RevoMind s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 9 622 € (2020)
- Agachem, s.r.o.Nitra · tržby 9 621 € (2025)
- Ignis Leonis s. r. o.Rohožník · tržby 9 606 € (2025)
- Progamify s.r.o.Nitra · tržby 9 600 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb truconneXion s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo truconneXion s.r.o.: Bratislava - Rača
truconneXion s.r.o. sídli na adrese Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 025 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 8 593 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
truconneXion s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
truconneXion s.r.o. v likvidácii (IČO 36626911) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 10. 6. 2004, zánik je v registri zapísaný ku dňu 5. 9. 2026, po 22 rokoch. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 288 € a výsledok hospodárenia +12 310 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Vznik | 10. 6. 2004 |
| Skoršie názvy | truconneXion s.r.o. truconneXion s.r.o. v likvidácii |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) truconneXion s.r.o. v likvidácii má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 288 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy truconneXion s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu truconneXion s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu truconneXion s.r.o.
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 400 €
- Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 84 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 566 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Bratislava III
Labyrinth Labs s. r. o.OHPEN Technology Slovakia, s.r.o.PREFIS a. s.Panaxeo, s.r.o.Sportradar Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.