VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TIM SK s.r.o.

Zlaté Moravce · Zemné práce

5 433 774 €tržby 2025 ▲ 35 %+99 610 €zisk 2025

aktívna 22 rokov18 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

5 433 774 €tržby 2025 ▲ 35 %
+99 610 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 18 457 €, výsledok hospodárenia 2 685 €
  2. 13 : tržby 62 391 €, výsledok hospodárenia 106 €
  3. 14 : tržby 95 036 €, výsledok hospodárenia 7 196 €
  4. 15 : tržby 230 594 €, výsledok hospodárenia 187 €
  5. 16 : tržby 92 528 €, výsledok hospodárenia 1 125 €
  6. 17 : tržby 220 386 €, výsledok hospodárenia -31 857 €
  7. 18 : tržby 320 795 €, výsledok hospodárenia 46 245 €
  8. 19 : tržby 411 643 €, výsledok hospodárenia 20 243 €
  9. 20 : tržby 349 096 €, výsledok hospodárenia 800 €
  10. 21 : tržby 803 174 €, výsledok hospodárenia 13 665 €
  11. 22 : tržby 1 618 671 €, výsledok hospodárenia 20 991 €
  12. 23 : tržby 3 153 942 €, výsledok hospodárenia 17 217 €
  13. 24 : tržby 4 013 297 €, výsledok hospodárenia 81 734 €
  14. 25 : tržby 5 433 774 €, výsledok hospodárenia 99 610 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TIM SK s.r.o. (IČO 36626422) mala v roku 2025 tržby 5 433 774 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TIM SK

V roku 2025 mala TIM SK priemerne 18 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 285 784 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 963 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Zlaté Moravce bola v roku 2025 1 047 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia TIM SK

Podľa Registra právnických osôb konajú za TIM SK 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločníci TIM SK

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch TIM SK
Podiely spoločníkov na vkladoch TIM SK Adam Bielik 50,0 %, Peter Kováčik 50,0 %. Spolu 19 918 €. Adam Bielik: 9 959 €, 50,0 %Peter Kováčik: 9 959 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Adam Bielik50,0 %
  • Peter Kováčik50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Adam Bielikod 21. 11. 2025 9 959 €50,0 %
Peter Kováčikod 7. 4. 2022 9 959 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TIM SK

Za rok 2025 má TIM SK v závierke tržby 5 433 774 €, o 35,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +99 610 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 5 433 774 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 31 456 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20255,43 mil. €▲ +35,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025100 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20255,66 mil. €
Vlastné imanie 2025299 tis. €
Záväzky 20255,36 mil. €94,7 % majetku
Pridaná hodnota 20251,32 mil. €
Zisková marža 2025+1,8 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov280 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov31 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát TIM SK

Súvaha TIM SK

Všetky čísla zo závierok TIM SK (14 rokov)
Čísla zo závierok TIM SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20255 433 774 €99 610 €5 661 425 €298 888 €5 362 537 €1 315 245 €+1,8 %
20244 013 297 €81 734 €3 537 344 €199 278 €3 338 066 €1 076 730 €+2,0 %
20233 153 942 €17 217 €2 736 080 €117 546 €2 618 534 €895 555 €+0,5 %
20221 618 671 €20 991 €2 131 355 €100 327 €2 031 028 €437 884 €+1,3 %
2021803 174 €13 665 €568 536 €79 336 €489 200 €158 057 €+1,7 %
2020349 096 €800 €385 185 €65 672 €319 513 €182 324 €+0,2 %
2019411 643 €20 243 €479 294 €65 022 €414 272 €249 373 €+4,9 %
2018320 795 €46 245 €545 962 €44 779 €501 183 €153 958 €+14,4 %
2017220 386 €−31 857 €645 438 €−1 466 €646 904 €91 006 €−14,5 %
201692 528 €1 125 €241 595 €25 391 €216 204 €36 486 €+1,2 %
2015230 594 €187 €323 659 €24 266 €299 393 €71 377 €+0,1 %
201495 036 €7 196 €39 169 €24 078 €15 091 €24 125 €+7,6 %
201362 391 €106 €28 992 €16 883 €12 109 €4 642 €+0,2 %
201218 457 €2 685 €———5 475 €+14,5 %

Riziko: zaplatí TIM SK?

TIM SK a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom TIM SK z rokov 2021 až 2023.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20218. 7. 2021

História firmy TIM SK

Dátum vzniku TIM SK je 22. 5. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34704/N
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021828952
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 18 457 €
  4. Nový štatutár: Adam BielikKonateľ
  5. Nový štatutár: Peter KováčikKonateľ
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra. Firma vznikla 22. 5. 2004.
  7. Nový spoločník: Adam BielikSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Nový spoločník: Peter KováčikSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 5 433 774 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TIM SK

  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti - veľkoobchod
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod
  • - sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľnej živnosti
  • - prieskum trhu
  • - maliarske, natieračské a sklenárske práce
  • - reklamná, propagačná a výstavnícka činnosť
  • - poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • - vedenie účtovníctva
  • - výroba drevených obalov
  • - podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi - recyklovanie ostatných odpadov mimo nebezpečných odpadov
  • - výroba plastov v primárnej forme
  • - výroba tovaru z plastov
  • - stavba strojov a prístrojov s mechanickým pohonom bez zásahu do elektrickej časti
  • - vnútroštátna nákladná cestná doprava
  • medzinárodná nákladná cestná doprava v celkovom počte 2 (dve) motorové vozidlá na neobmedzený počet prepravných výkonov
  • prenájom hnuteľných vecí
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii stavby
  • Podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom
  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

TIM SK v odvetví špecializované stavebné práce

TIM SK je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 962 € (14 570 závierok), TIM SK má 5 433 774 €, čo je 76-násobok mediánu. V okrese Zlaté Moravce je v tomto odvetví 1 054 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TIM SK 3. z 117.

V odvetví v okrese Zlaté Moravce1 054aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 570Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TIM SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Zlaté Moravce ›

Sídlo TIM SK: Zlaté Moravce

TIM SK sídli na adrese Robotnícka 5, 953 01 Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce. V obci Zlaté Moravce je 1 879 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 723. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Zlaté Moravce1 879aktívnych
Subjektov v okrese Zlaté Moravce5 723aktívnych
V tom istom odvetví1 054okres Zlaté Moravce
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Zlaté Moravce: obyvatelia a dáta ›Okres Zlaté Moravce ›Adresár firiem v okrese Zlaté Moravce ›

TIM SK: IČO, sídlo a základné údaje

TIM SK s.r.o. (IČO 36626422) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce. Dátum vzniku je 22. 5. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutármi sú Adam Bielik a Peter Kováčik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 433 774 € a výsledok hospodárenia +99 610 €, počet zamestnancov podľa registra je 20 až 24.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieZemné práce (SK NACE 4312)
Základné imanie19 918 €
Vznik22. 5. 2004
ObecZlaté Moravce
OkresOkres Zlaté Moravce
Vyrubená daň z príjmov31 456 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) TIM SK s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 5 433 774 €, typická firma odvetvia 71 962 €, čo je 76-násobok mediánu (medián z 14 570 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Zlaté Moravce ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Zlaté Moravce ›

Sieť prepojení firmy TIM SK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TIM SK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TIM SK

  • Tendre118súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy71zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
  • Výhry konkurentov500firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 210 tis. €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Zlaté Moravcetypický nepokrytý dopyt 83 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

TJCX, s.r.o.ENVIRO ZM, s. r. o.OZ Drozdovo

Najväčšie firmy v obci Zlaté Moravce

Secop s. r. o.Estamp Slovakia s.r.o.Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.ViOn, a.s.DANFOSS, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Zlaté Moravce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Zlaté Moravce

PK Bring s. r. o.Tisiak s.r.o.JN STAVING, s. r. o.wood, metal & concrete s.r.o.FM žalúzie s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk