Remeslo strojal, s.r.o.
Žiar nad Hronom · Výroba strojov pre baníctvo, ťažbu a stavebníctvo
12 314 293 €tržby 2025 ▼ 2 %+118 700 €zisk 2025aktívna 22 rokov184 zamestnancov (2023)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 11 453 372 €, výsledok hospodárenia 117 115 €
- 13 : tržby 10 278 202 €, výsledok hospodárenia 82 290 €
- 14 : tržby 11 911 275 €, výsledok hospodárenia 93 011 €
- 15 : tržby 18 789 654 €, výsledok hospodárenia 317 228 €
- 16 : tržby 13 050 282 €, výsledok hospodárenia 301 193 €
- 17 : tržby 14 612 660 €, výsledok hospodárenia 359 976 €
- 18 : tržby 15 235 662 €, výsledok hospodárenia 486 812 €
- 19 : tržby 13 862 965 €, výsledok hospodárenia 177 532 €
- 20 : tržby 11 451 665 €, výsledok hospodárenia 220 498 €
- 21 : tržby 18 087 590 €, výsledok hospodárenia 345 479 €
- 22 : tržby 15 823 620 €, výsledok hospodárenia 198 802 €
- 23 : tržby 15 121 332 €, výsledok hospodárenia 75 629 €
- 24 : tržby 12 521 827 €, výsledok hospodárenia -648 705 €
- 25 : tržby 12 314 293 €, výsledok hospodárenia 118 700 €
Remeslo strojal, s.r.o. (IČO 36621391) mala v roku 2025 tržby 12 314 293 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Remeslo strojal
V roku 2023 mala Remeslo strojal priemerne 184 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 4 109 608 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 438 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Žiar nad Hronom bola v roku 2023 1 938 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 4 109 608 € | 2 841 606 € |
| 2024 | — | 4 085 753 € | 2 840 936 € |
| 2023 | 184 | 4 538 630 € | 3 174 126 € |
| 2022 | — | 4 576 998 € | 3 211 918 € |
| 2021 | 201 | 4 647 368 € | 3 288 250 € |
| 2020 | 190 | 4 074 355 € | 2 878 706 € |
| 2019 | — | 4 290 942 € | 3 022 578 € |
| 2018 | — | 4 431 168 € | 3 135 053 € |
| 2017 | — | 3 983 124 € | 2 817 254 € |
| 2016 | — | 3 606 485 € | 2 536 308 € |
| 2015 | — | 3 304 827 € | 2 326 408 € |
| 2014 | — | 3 039 813 € | 2 142 431 € |
| 2013 | — | 2 970 954 € | 2 105 801 € |
| 2012 | — | 3 107 835 € | 2 218 529 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2023 a priemerná hrubá mzda
- Remeslo strojal, mzdové náklady na zamestnanca1 438 €
- Priemyselná výroba v okrese Žiar nad Hronom1 938 €
- Všetky odvetvia v okrese Žiar nad Hronom1 514 €
- Priemyselná výroba na Slovensku1 653 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2023, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Priemyselná výroba, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 69 % 2 841 606 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 1 012 491 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Remeslo strojal
Podľa Registra právnických osôb konajú za Remeslo strojal 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločníci Remeslo strojal
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Ing. Bohumil Glezgo57,3 %
- Ing. Jozef Urblík30,2 %
- Ilja Frank Narzikul12,5 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod. Vklady v registri dávajú dokopy 40 052 €, teda viac než zapísané základné imanie 34 000 €. Podiely počítame zo súčtu vkladov.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Bohumil Glezgood 15. 1. 2015 | 22 950 € | 57,3 % |
| Ing. Jozef Urblíkod 15. 1. 2015 | 12 104 € | 30,2 % |
| Ilja Frank Narzikulod 15. 1. 2015 | 4 998 € | 12,5 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Remeslo strojal
Za rok 2025 má Remeslo strojal v závierke tržby 12 314 293 €, o 1,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +118 700 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 18 789 654 €.
Výkaz ziskov a strát Remeslo strojal
Najvyššie tržby: rok 2015, 18 789 654 €. Najnižšie: rok 2013, 10 278 202 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 12 314 293 € |
| 2024 | 12 521 827 € |
| 2023 | 15 121 332 € |
| 2022 | 15 823 620 € |
| 2021 | 18 087 590 € |
| 2020 | 11 451 665 € |
| 2019 | 13 862 965 € |
| 2018 | 15 235 662 € |
| 2017 | 14 612 660 € |
| 2016 | 13 050 282 € |
| 2015 | 18 789 654 € |
| 2014 | 11 911 275 € |
| 2013 | 10 278 202 € |
| 2012 | 11 453 372 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 245 560 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 118 700 € |
| 2024 | −648 705 € |
| 2023 | 75 629 € |
| 2022 | 198 802 € |
| 2021 | 345 479 € |
| 2020 | 220 498 € |
| 2019 | 177 532 € |
| 2018 | 486 812 € |
| 2017 | 359 976 € |
| 2016 | 301 193 € |
| 2015 | 317 228 € |
| 2014 | 93 011 € |
| 2013 | 82 290 € |
| 2012 | 117 115 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Remeslo strojal
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,0 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Remeslo strojal | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,0 % | +4,0 % |
| 2024 | −5,2 % | +3,1 % |
| 2023 | +0,5 % | +3,1 % |
| 2022 | +1,3 % | +3,0 % |
| 2021 | +1,9 % | +2,7 % |
| 2020 | +1,9 % | +2,5 % |
| 2019 | +1,3 % | +2,4 % |
| 2018 | +3,2 % | +3,0 % |
| 2017 | +2,5 % | +2,9 % |
| 2016 | +2,3 % | +2,7 % |
| 2015 | +1,7 % | +2,7 % |
| 2014 | +0,8 % | — |
| 2013 | +0,8 % | — |
| 2012 | +1,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 13 rokov, najviac v roku 2021 (+57,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −1,7 % |
| 2024 | −17,2 % |
| 2023 | −4,4 % |
| 2022 | −12,5 % |
| 2021 | +57,9 % |
| 2020 | −17,4 % |
| 2019 | −9,0 % |
| 2018 | +4,3 % |
| 2017 | +12,0 % |
| 2016 | −30,5 % |
| 2015 | +57,7 % |
| 2014 | +15,9 % |
| 2013 | −10,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Remeslo strojal
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 362 428 €, vlastné imanie 1 923 882 € a záväzky 6 014 119 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 362 428 € | 1 923 882 € | 6 014 119 € |
| 2024 | 7 748 437 € | 1 933 138 € | 5 334 986 € |
| 2023 | 9 285 402 € | 2 709 799 € | 6 093 736 € |
| 2022 | 8 697 141 € | 2 802 129 € | 5 366 330 € |
| 2021 | 9 720 989 € | 2 777 270 € | 6 364 930 € |
| 2020 | 8 572 241 € | 2 609 038 € | 5 334 027 € |
| 2019 | 8 420 214 € | 3 126 092 € | 4 614 561 € |
| 2018 | 8 981 024 € | 2 948 561 € | 5 302 517 € |
| 2017 | 9 021 210 € | 2 461 748 € | 5 776 812 € |
| 2016 | 9 844 601 € | 2 894 992 € | 6 106 730 € |
| 2015 | 9 144 911 € | 2 718 022 € | 5 514 214 € |
| 2014 | 11 096 019 € | 2 481 152 € | 6 543 786 € |
| 2013 | 9 161 197 € | 2 391 820 € | 4 642 122 € |
| 2012 | 7 327 201 € | 2 308 727 € | 4 542 868 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Remeslo strojal (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 314 293 € | 118 700 € | 8 362 428 € | 1 923 882 € | 6 014 119 € | 4 939 678 € | +1,0 % |
| 2024 | 12 521 827 € | −648 705 € | 7 748 437 € | 1 933 138 € | 5 334 986 € | 4 131 360 € | −5,2 % |
| 2023 | 15 121 332 € | 75 629 € | 9 285 402 € | 2 709 799 € | 6 093 736 € | 5 328 409 € | +0,5 % |
| 2022 | 15 823 620 € | 198 802 € | 8 697 141 € | 2 802 129 € | 5 366 330 € | 5 263 853 € | +1,3 % |
| 2021 | 18 087 590 € | 345 479 € | 9 720 989 € | 2 777 270 € | 6 364 930 € | 5 577 906 € | +1,9 % |
| 2020 | 11 451 665 € | 220 498 € | 8 572 241 € | 2 609 038 € | 5 334 027 € | 4 807 615 € | +1,9 % |
| 2019 | 13 862 965 € | 177 532 € | 8 420 214 € | 3 126 092 € | 4 614 561 € | 5 180 785 € | +1,3 % |
| 2018 | 15 235 662 € | 486 812 € | 8 981 024 € | 2 948 561 € | 5 302 517 € | 5 659 068 € | +3,2 % |
| 2017 | 14 612 660 € | 359 976 € | 9 021 210 € | 2 461 748 € | 5 776 812 € | 5 007 234 € | +2,5 % |
| 2016 | 13 050 282 € | 301 193 € | 9 844 601 € | 2 894 992 € | 6 106 730 € | 4 412 322 € | +2,3 % |
| 2015 | 18 789 654 € | 317 228 € | 9 144 911 € | 2 718 022 € | 5 514 214 € | 4 405 626 € | +1,7 % |
| 2014 | 11 911 275 € | 93 011 € | 11 096 019 € | 2 481 152 € | 6 543 786 € | 3 890 962 € | +0,8 % |
| 2013 | 10 278 202 € | 82 290 € | 9 161 197 € | 2 391 820 € | 4 642 122 € | 3 377 478 € | +0,8 % |
| 2012 | 11 453 372 € | 117 115 € | 7 327 201 € | 2 308 727 € | 4 542 868 € | 3 623 773 € | +1,0 % |
Riziko: zaplatí Remeslo strojal?
Remeslo strojal a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 27 zmlúv s dodávateľom Remeslo strojal v objeme 1 220 872 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky: 1 123 950 € v 4 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2014, 1 129 661 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 4 000 € |
| 2025 | 1 | 8 925 € |
| 2023 | 2 | 300 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2019 | 1 | 0 € |
| 2018 | 2 | 6 452 € |
| 2017 | 1 | 5 854 € |
| 2016 | 5 | 3 844 € |
| 2015 | 5 | 28 977 € |
| 2014 | 2 | 1 129 661 € |
| 2013 | 4 | 32 859 € |
| 2012 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Remeslo strojal
Dátum vzniku Remeslo strojal je 7. 11. 2003, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/8711/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020065498
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky. Firma vznikla 7. 11. 2003.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 11 453 372 € · majetok 7 327 201 €
- Najväčšia verejná zmluva: 1 123 950 €Objednávateľ Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky. ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-13SP-1201/0097/33
- Nový spoločník: Ing. Jozef UrblíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Jozef ŽiakKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 12 314 293 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Remeslo strojal
- - zámočníctvo
- - nástrojárstvo
- - kovoobrábanie
- - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
- - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti
- - sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- - podnikanie v oblasti nakladania s inými ako nebezpečnými odpadmi
- výroba strojov pre hospodárske odvetvia
- - výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
- osvedčenie spôsobilosti pre zváračskú školu č. 040 vydané Výskumným ústavom zváračským, priemyselný inštitút SR, Račianska 71, 832 59 Bratislava 3, ktoré oprávňuje vykonávať prípravu pracovníkov ku skúškam: - pre zváračov kovov podľa STN 05 0705 v rozsahu oprávnenia inštruktora zvárania a podľa STN EN 287 - 1: 2012 v rozsahu, ktorý uvádza príloha Osvedčenia - pre spájkovačov podľa STN EN ISO 13585 v rozsahu, ktorý uvádza príloha Osvedčenia
- administratívne služby
- vedenie účtovníctva
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- výroba výrobkov obranného priemyslu
- Opravy (Činnosť na technickom zariadení vrátane jeho rozoberania, odstránenia chýb a porúch, rekonštrukcie a montáže smerujúca k zabezpečeniu jeho funkčného a bezpečného stavu) v rozsahu: elektrických zariadení s napätím do 1 000 V vrátane bleskozvodov v objektoch bez nebezpečenstva výbuchu
- Odborné prehliadky a skúšky v rozsahu: elektrických zariadení s napätím do 1 000 V vrátane bleskozvodov v objektoch bez nebezpečenstva výbuchu
- Odborné prehliadky a odborné skúšky, Opravy (Činnosť na technickom zariadení vrátane jeho rozoberania, odstránenia chýb a porúch, rekonštrukcie a montáže smerujúca k zabezpečeniu jeho funkčného a bezpečného stavu) v rozsahu: Skupina A: a) žeriav a zdvíhadlo s motorovým pohonom, napríklad elektrickým, hydraulickým, s nosnosťou nad 1 000 kg a žeriav a zdvíhadlo s ľudským pohonom nad 5 000 kg vrátane trvalej dráhy žeriavu a dočasnej dráhy žeriavu výložníkového typu, b) pohyblivá pracovná plošina s motorovým pohonom a s výškou zdvihu nad 1,5 m, Skupina B: a) zariadenie, ktorým je 1. žeriav a zdvíhadlo s motorovým pohonom s nosnosťou do 1 000 kg vrátane a s ľudským pohonom s nosnosťou od 1 000 kg do 5 000 kg vrátane, c) prídavné zdvíhacie príslušenstvo na zavesenie alebo uchopenie bremena , ktoré nie je trvalou súčasťou technického zariadenia zdvíhacieho skupiny A a skupiny B, a to 2. zariadenie na zavesenie alebo uchopenie bremena, napríklad magnet, traverza, prísavkové zariadenie, kliešte, drapák, okrem prostriedkov uvedených v skupine C písm. a), f) zvislá posuvná brána s motorovým pohonom s výškou zdvihu nad 2,7 m
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Remeslo strojal v odvetví výroba strojov a zariadení
Remeslo strojal je v registri v odvetví Výroba strojov a zariadení (SK NACE 28), činnosť výroba strojov pre baníctvo, ťažbu a stavebníctvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 148 652 € (1 316 závierok), Remeslo strojal má 12 314 293 €, čo je 83-násobok mediánu. V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 18 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Remeslo strojal 1. z 9.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 37 407 €, polovica do 148 652 €, tri štvrtiny do 1 183 967 €; 10 % firiem má viac než 7 059 434 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 11 321 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 37 407 € |
| medián | 148 652 € |
| horný kvartil | 1 183 967 € |
| 10 % firiem má viac než | 7 059 434 € |
| Remeslo strojal | 12 314 293 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Remeslo strojal
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Remeslo strojal s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Remeslo strojal | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 12 314 293 € | 148 652 € |
| 2024 | 12 521 827 € | 178 952 € |
| 2023 | 15 121 332 € | 233 151 € |
| 2022 | 15 823 620 € | 287 754 € |
| 2021 | 18 087 590 € | 286 672 € |
| 2020 | 11 451 665 € | 273 218 € |
| 2019 | 13 862 965 € | 322 141 € |
| 2018 | 15 235 662 € | 349 304 € |
| 2017 | 14 612 660 € | 406 219 € |
| 2016 | 13 050 282 € | 469 395 € |
| 2015 | 18 789 654 € | 428 721 € |
| 2014 | 11 911 275 € | — |
| 2013 | 10 278 202 € | — |
| 2012 | 11 453 372 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Remeslo strojal | 12 314 293 € |
|---|---|
| medián kraja | 169 482 € |
| medián Slovenska | 148 652 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MicroStep, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 27 635 535 € (2025)
- CESAM s.r.o.Vráble · tržby 26 949 510 € (2025)
- Fischer TireTech Slovakia, s. r. o.Trenčín · tržby 26 405 438 € (2024)
- STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o.Piešťany · tržby 25 891 378 € (2025)
- EKOM spol. s r. o.Piešťany · tržby 25 281 639 € (2025)
- HF Slovakia a.s.Dubnica nad Váhom · tržby 24 784 385 € (2025)
- Nissens Automotive SK, s.r.o.Čachtice · tržby 24 592 333 € (2025)
- Kuenz - SK s.r.o.Kechnec · tržby 23 550 048 € (2025)
- MILKING, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 23 450 988 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Remeslo strojal, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Remeslo strojal: Žiar nad Hronom
Remeslo strojal sídli na adrese Priemyselná 12, 965 01 Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. V obci Žiar nad Hronom je 2 826 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 750. Na tej istej adrese je zapísaných 55 aktívnych subjektov.
Žiar nad Hronom: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›
Remeslo strojal: IČO, sídlo a základné údaje
Remeslo strojal, s.r.o. (IČO 36621391) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 7. 11. 2003, na trhu je 22 rokov a štatutármi sú Ing. Jozef Urblík a Jozef Žiak. Za rok 2025 sú v závierke tržby 12 314 293 € a výsledok hospodárenia +118 700 €, počet zamestnancov podľa registra je 150 až 199.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba strojov pre baníctvo, ťažbu a stavebníctvo (SK NACE 2892) |
| Základné imanie | 34 000 € |
| Vznik | 7. 11. 2003 |
| Obec | Žiar nad Hronom |
| Okres | Okres Žiar nad Hronom |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba strojov a zariadení (SK NACE 28) Remeslo strojal, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 12 314 293 €, typická firma odvetvia 148 652 €, čo je 83-násobok mediánu (medián z 1 316 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žiar nad Hronom ›Výroba strojov a zariadení: tržby a mzdy ›Výroba strojov a zariadení v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Žiar nad Hronom ›
Sieť prepojení firmy Remeslo strojal
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Remeslo strojal
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Remeslo strojal
- Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 151 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy31zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 300 €
- Výhry konkurentov128firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Žiar nad Hronomtypický nepokrytý dopyt 263 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR30 zmlúv za 3 roky · 676 061 809 € · naposledy 18. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen18 zmlúv za 3 roky · 542 276 € · naposledy 24. 7. 2026Mesto Veľký Šariš, Námestie sv. Jakuba č.18 zmlúv za 3 roky · · naposledy 11. 5. 2026 Všetkých 41 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
REMESLO TERMÁL, s.r.o.Kameňolom Sokolec s.r.o.REMESLO stav, s.r.o.REMESLO STAVMAT, s.r.o.OVINI, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Žiar nad Hronom
Slovalco, a.s.Hydro Extrusion Slovakia a.s.PHARMACOPOLA s.r.o.TUBAPACK, a.s.Fagor Ederlan Slovensko, a.s.Všetky firmy v obci Žiar nad Hronom ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.