2U Advisory Services s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
13 760 €tržby 2024 ▼ 30 %+1 707 €zisk 2024aktívna 22 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 2 460 €, výsledok hospodárenia -986 €
- 16 : tržby 9 789 €, výsledok hospodárenia 42 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 198 €
- 18 : tržby 14 100 €, výsledok hospodárenia 7 €
- 19 : tržby 15 100 €, výsledok hospodárenia 666 €
- 20 : tržby 1 100 €, výsledok hospodárenia -211 €
- 21 : tržby 7 475 €, výsledok hospodárenia -509 €
- 22 : tržby 31 540 €, výsledok hospodárenia -112 €
- 23 : tržby 19 615 €, výsledok hospodárenia 680 €
- 24 : tržby 13 760 €, výsledok hospodárenia 1 707 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
2U Advisory Services s.r.o. (IČO 36621307) mala v roku 2024 tržby 13 760 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 18. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci 2U Advisory Services
2U Advisory Services má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 649 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 649 € | — |
| 2023 | — | 510 € | — |
| 2022 | — | 322 € | — |
| 2021 | — | 322 € | — |
| 2020 | — | 312 € | — |
| 2019 | — | 322 € | — |
| 2018 | — | 322 € | — |
| 2017 | — | 322 € | — |
| 2016 | — | 322 € | — |
| 2015 | — | 322 € | 240 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konatelia 2U Advisory Services
Podľa Registra právnických osôb konajú za 2U Advisory Services 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník 2U Advisory Services
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok 2U Advisory Services
Za rok 2024 má 2U Advisory Services v závierke tržby 13 760 €, o 29,8 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +1 707 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 31 540 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát 2U Advisory Services
Najvyššie tržby: rok 2022, 31 540 €. Najnižšie: rok 2020, 1 100 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 13 760 € |
| 2023 | 19 615 € |
| 2022 | 31 540 € |
| 2021 | 7 475 € |
| 2020 | 1 100 € |
| 2019 | 15 100 € |
| 2018 | 14 100 € |
| 2017 | — |
| 2016 | 9 789 € |
| 2015 | 2 460 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 5 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −914 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | 1 707 € |
| 2023 | 680 € |
| 2022 | −112 € |
| 2021 | −509 € |
| 2020 | −211 € |
| 2019 | 666 € |
| 2018 | 7 € |
| 2017 | −2 198 € |
| 2016 | 42 € |
| 2015 | −986 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- 2U Advisory Services
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +12,4 %, medián odvetvia +8,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | 2U Advisory Services | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +12,3 % |
| 2024 | +12,4 % | +8,2 % |
| 2023 | +3,5 % | +6,9 % |
| 2022 | −0,4 % | +6,5 % |
| 2021 | −6,8 % | +6,7 % |
| 2020 | −19,2 % | +7,0 % |
| 2019 | +4,4 % | +5,4 % |
| 2018 | 0,0 % | +5,4 % |
| 2017 | — | +7,4 % |
| 2016 | +0,4 % | +7,0 % |
| 2015 | −40,1 % | +7,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 6 rokov, najviac v roku 2022 (+321,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | −29,8 % |
| 2023 | −37,8 % |
| 2022 | +321,9 % |
| 2021 | +579,5 % |
| 2020 | −92,7 % |
| 2019 | +7,1 % |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | +297,9 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha 2U Advisory Services
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | — | — |
| 2024 | 32 126 € | 4 015 € | 28 111 € |
| 2023 | 9 258 € | 680 € | 8 578 € |
| 2022 | 39 672 € | 1 628 € | 38 044 € |
| 2021 | 35 162 € | 1 793 € | 33 369 € |
| 2020 | 30 878 € | 2 302 € | 28 576 € |
| 2019 | 23 309 € | 2 513 € | 20 796 € |
| 2018 | 12 604 € | 1 957 € | 10 647 € |
| 2017 | 5 490 € | 1 950 € | 3 540 € |
| 2016 | 5 807 € | 4 148 € | 1 659 € |
| 2015 | 5 895 € | 4 106 € | 1 789 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok 2U Advisory Services (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2024 | 13 760 € | 1 707 € | 32 126 € | 4 015 € | 28 111 € | 3 089 € | +12,4 % |
| 2023 | 19 615 € | 680 € | 9 258 € | 680 € | 8 578 € | 1 536 € | +3,5 % |
| 2022 | 31 540 € | −112 € | 39 672 € | 1 628 € | 38 044 € | 916 € | −0,4 % |
| 2021 | 7 475 € | −509 € | 35 162 € | 1 793 € | 33 369 € | 357 € | −6,8 % |
| 2020 | 1 100 € | −211 € | 30 878 € | 2 302 € | 28 576 € | −7 235 € | −19,2 % |
| 2019 | 15 100 € | 666 € | 23 309 € | 2 513 € | 20 796 € | 1 542 € | +4,4 % |
| 2018 | 14 100 € | 7 € | 12 604 € | 1 957 € | 10 647 € | 578 € | 0,0 % |
| 2017 | — | −2 198 € | 5 490 € | 1 950 € | 3 540 € | −1 415 € | — |
| 2016 | 9 789 € | 42 € | 5 807 € | 4 148 € | 1 659 € | 910 € | +0,4 % |
| 2015 | 2 460 € | −986 € | 5 895 € | 4 106 € | 1 789 € | −44 € | −40,1 % |
Riziko: zaplatí 2U Advisory Services?
Peniaze od štátu: 2U Advisory Services
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy 2U Advisory Services
Dátum vzniku 2U Advisory Services je 31. 10. 2003, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/166849/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 2 460 € · majetok 5 895 €
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2021762413 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový štatutár: Marek UramKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Marián UramSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti 2U Advisory Services
- - činnosť ekonomických a organizačných poradcov
- - vedenie účtovníctva
- - činnosť účtovných poradcov
- - poradenská a konzultačná činnosť v oblasti technickej, ekonomickej a obchodnej
- - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľnej živnosti
- - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti
- - poradenská a konzultačná činnosť v oblasti programového a technického zabezpečenia výpočtovej techniky
- - poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača ( software )
- - reklamná a propagačná činnosť
- - kancelárske a sekretárske činnosti vrátane kopírovacej a rozmnožovacej služby v rozsahu voľnej živnosti
- - sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti
- - automatizované spracovanie údajov
- - prieskum trhu a verejnej mienky
- - organizovanie kurzov, školení, seminárov a výstav
- - poskytovanie informačných a reklamných služieb prostredníctvom výpočtovej techniky
- - zásielkový predaj
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Administratívne služby
- Sťahovacie služby
- Čistiace a upratovacie služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Kuriérske služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Dizajnérske činnosti
- Fotografické služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
2U Advisory Services v odvetví právne a účtovnícke činnosti
2U Advisory Services je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 42 733 € (9 761 závierok), 2U Advisory Services má 13 760 €, čo je 32 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 312 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je 2U Advisory Services 480. z 587.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 742 €, polovica do 42 733 €, tri štvrtiny do 91 648 €; 10 % firiem má viac než 255 377 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 440 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 742 € |
| medián | 42 733 € |
| horný kvartil | 91 648 € |
| 10 % firiem má viac než | 255 377 € |
| 2U Advisory Services | 13 760 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- 2U Advisory Services
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby 2U Advisory Services s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | 2U Advisory Services | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 45 422 € |
| 2024 | 13 760 € | 42 733 € |
| 2023 | 19 615 € | 41 427 € |
| 2022 | 31 540 € | 38 792 € |
| 2021 | 7 475 € | 36 062 € |
| 2020 | 1 100 € | 35 049 € |
| 2019 | 15 100 € | 36 772 € |
| 2018 | 14 100 € | 35 516 € |
| 2017 | — | 34 300 € |
| 2016 | 9 789 € | 33 080 € |
| 2015 | 2 460 € | 30 548 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| 2U Advisory Services | 13 760 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 45 200 € |
| medián kraja | 47 041 € |
| medián Slovenska | 42 733 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ECOSYS, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 33 920 € (2025)
- PAVOL ZUZČÁK advokátska kancelária s. r. o.Zvolen · tržby 33 920 € (2025)
- Key2B s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 33 917 € (2024)
- NOVOSEDLÍK, spol. s r.o.Ivanka pri Dunaji · tržby 33 913 € (2025)
- LAGARDA s.r.o.Banská Bystrica · tržby 33 912 € (2025)
- Slovenská revízna spoločnosť s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 33 911 € (2025)
- AVISON, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 33 898 € (2025)
- victoriam s. r. o.Radošina · tržby 33 890 € (2025)
- Stašová a syn, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 33 866 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb 2U Advisory Services, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›
Sídlo 2U Advisory Services: Bratislava - Petržalka
2U Advisory Services sídli na adrese Jankolova 1548/4, 851 04 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 442 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 561. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
2U Advisory Services: IČO, sídlo a základné údaje
2U Advisory Services s.r.o. (IČO 36621307) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 31. 10. 2003, na trhu je 22 rokov a štatutármi sú Ing. Marián Uram a Marek Uram. Za rok 2024 sú v závierke tržby 13 760 € a výsledok hospodárenia +1 707 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 31. 10. 2003 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) 2U Advisory Services s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 13 760 €, typická firma odvetvia 42 733 € (medián z 9 761 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy 2U Advisory Services
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu 2U Advisory Services
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu 2U Advisory Services
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy259zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 275 zmlúv za 3 roky · 13 211 759 € · naposledy 16. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.288 zmlúv za 3 roky · 736 983 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 609 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
COOL AGENCY, spol. s r.o.M5M GROUP s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Bratislava V
Dentsply Sirona Slovakia s. r. o.VIPER s.r.o.Faveo, s.r.o.VSsV, s. r. o.SUMATO s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.