VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Avecdent, s. r. o.

Vranov nad Topľou · Činnosti zubnej lekárskej praxe

165 922 €tržby 2025 ▲ 44 %+5 140 €zisk 2025

aktívna 20 rokov2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 22. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

165 922 €tržby 2025 ▲ 44 %
+5 140 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 113 577 €, výsledok hospodárenia 28 030 €
  2. 13 : tržby 134 344 €, výsledok hospodárenia 33 054 €
  3. 14 : tržby 123 485 €, výsledok hospodárenia 34 433 €
  4. 15 : tržby 163 371 €, výsledok hospodárenia 51 906 €
  5. 16 : tržby 165 975 €, výsledok hospodárenia 42 905 €
  6. 17 : tržby 113 420 €, výsledok hospodárenia 33 107 €
  7. 18 : tržby 147 161 €, výsledok hospodárenia 15 262 €
  8. 19 : tržby 124 744 €, výsledok hospodárenia 17 989 €
  9. 20 : tržby 60 357 €, výsledok hospodárenia 2 447 €
  10. 21 : tržby 78 839 €, výsledok hospodárenia 4 140 €
  11. 22 : tržby 104 342 €, výsledok hospodárenia 7 615 €
  12. 23 : tržby 108 337 €, výsledok hospodárenia -3 174 €
  13. 24 : tržby 115 060 €, výsledok hospodárenia -8 460 €
  14. 25 : tržby 165 922 €, výsledok hospodárenia 5 140 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Avecdent, s. r. o. (IČO 36616362) mala v roku 2025 tržby 165 922 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Avecdent

V roku 2025 mala Avecdent priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 49 035 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konatelia Avecdent

Podľa Registra právnických osôb konajú za Avecdent 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.

Spoločníci Avecdent

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Avecdent
Podiely spoločníkov na vkladoch Avecdent MDDr. Ema Ravasová 50,0 %, Ing. Tomáš Želikovský 50,0 %. Spolu 6 639 €. MDDr. Ema Ravasová: 3 320 €, 50,0 %Ing. Tomáš Želikovský: 3 319 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • MDDr. Ema Ravasová50,0 %
  • Ing. Tomáš Želikovský50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MDDr. Ema Ravasováod 4. 6. 2025 3 320 €50,0 %
Ing. Tomáš Želikovskýod 4. 6. 2025 3 319 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Avecdent

Za rok 2025 má Avecdent v závierke tržby 165 922 €, o 44,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 140 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 165 975 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025166 tis. €▲ +44,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20255 140 €zisk
Majetok (aktíva) 2025161 tis. €
Vlastné imanie 2025810 €
Záväzky 2025160 tis. €99,5 % majetku
Pridaná hodnota 202564 tis. €
Zisková marža 2025+3,1 %medián odvetvia +15,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov264 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Avecdent

Súvaha Avecdent

Všetky čísla zo závierok Avecdent (14 rokov)
Čísla zo závierok Avecdent po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025165 922 €5 140 €160 939 €810 €160 129 €63 584 €+3,1 %
2024115 060 €−8 460 €38 741 €27 859 €10 882 €26 291 €−7,4 %
2023108 337 €−3 174 €40 129 €36 319 €3 810 €34 764 €−2,9 %
2022104 342 €7 615 €93 953 €87 863 €6 090 €44 339 €+7,3 %
202178 839 €4 140 €87 941 €80 247 €7 694 €34 841 €+5,3 %
202060 357 €2 447 €82 868 €76 108 €6 760 €26 451 €+4,1 %
2019124 744 €17 989 €92 954 €73 662 €19 292 €68 749 €+14,4 %
2018147 161 €15 262 €280 123 €269 058 €11 065 €72 179 €+10,4 %
2017113 420 €33 107 €260 613 €253 795 €6 818 €70 899 €+29,2 %
2016165 975 €42 905 €229 030 €220 690 €8 340 €104 212 €+25,9 %
2015163 371 €51 906 €193 968 €177 785 €16 183 €113 472 €+31,8 %
2014123 485 €34 433 €138 171 €125 879 €12 292 €82 068 €+27,9 %
2013134 344 €33 054 €101 458 €91 445 €10 013 €81 771 €+24,6 %
2012113 577 €28 030 €67 530 €58 392 €9 138 €73 622 €+24,7 %

Riziko: zaplatí Avecdent?

Avecdent a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 24 zmlúv s dodávateľom Avecdent z rokov 2012 až 2026.

Zmluvy so štátom24Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20121. 1. 2012

História firmy Avecdent

Dátum vzniku Avecdent je 1. 7. 2006, teda pred 20 rokmi. Skoršie obchodné meno: HANSTOMA Vranov, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17560/P
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 1. 7. 2006.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 113 577 € · majetok 67 530 €
  4. Nový štatutár: Ing. Denisa RavasováKonateľ
  5. Nový štatutár: MDDr. Ema RavasováKonateľ
  6. Nový spoločník: MDDr. Ema RavasováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Zmena obchodného menaPredtým HANSTOMA Vranov, s.r.o., odvtedy Avecdent, s. r. o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 165 922 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Avecdent

  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - špecializovanej ambulancii v odbore stomatológia
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026.

Avecdent v odvetví zdravotníctvo

Avecdent je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti zubnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), Avecdent má 165 922 €, čo je 91 % mediánu. V okrese Vranov nad Topľou je v tomto odvetví 121 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Avecdent 40. z 57.

V odvetví v okrese Vranov nad Topľou121aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 337Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Avecdent, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Vranov nad Topľou ›

Sídlo Avecdent: Vranov nad Topľou

Avecdent sídli na adrese Juh 1062/6, 093 01 Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. V obci Vranov nad Topľou je 3 639 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 039. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Vranov nad Topľou3 639aktívnych
Subjektov v okrese Vranov nad Topľou10 039aktívnych
V tom istom odvetví121okres Vranov nad Topľou
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Vranov nad Topľou: obyvatelia a dáta ›Okres Vranov nad Topľou ›Adresár firiem v okrese Vranov nad Topľou ›

Avecdent: IČO, sídlo a základné údaje

Avecdent, s. r. o. (IČO 36616362) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. Dátum vzniku je 1. 7. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutármi sú Ing. Denisa Ravasová, Ing. Tomáš Želikovský a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 165 922 € a výsledok hospodárenia +5 140 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623)
Základné imanie6 639 €
Vznik1. 7. 2006
Skoršie názvyHANSTOMA Vranov, s.r.o.
ObecVranov nad Topľou
OkresOkres Vranov nad Topľou
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) Avecdent, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 165 922 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Vranov nad Topľou ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Vranov nad Topľou ›

Sieť prepojení firmy Avecdent

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Avecdent

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Avecdent

  • Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
  • Končiace zmluvy493zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Vranov nad Topľoutypický nepokrytý dopyt 465 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Vranov nad Topľou

STD DONIVO a.s.COOP Jednota, Vranov nad Topľou, spotrebné…Vranovská nemocnica, a.s.DMJ MARKET, s.r.o.UNIMONT - VMS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vranov nad Topľou ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.23) v okrese Vranov nad Topľou

VT DENT s. r. o.VM Ortodent, s.r.o.GRYNENKO s.r.o.DENTES MB s.r.o.BELSTOMA s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk