ARH SK, s.r.o.
Bratislava - Karlova Ves · Činnosti reklamných agentúr
6 273 €tržby 2025 ▲ 28 %+2 034 €zisk 2025aktívna 20 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 6 491 €, výsledok hospodárenia -92 €
- 13 : tržby 9 320 €, výsledok hospodárenia -56 €
- 14 : tržby 14 776 €, výsledok hospodárenia -3 654 €
- 15 : tržby 9 646 €, výsledok hospodárenia -7 285 €
- 16 : tržby 8 130 €, výsledok hospodárenia -1 419 €
- 17 : tržby 11 566 €, výsledok hospodárenia 1 802 €
- 18 : tržby 5 513 €, výsledok hospodárenia -1 262 €
- 19 : tržby 5 212 €, výsledok hospodárenia -292 €
- 20 : tržby 3 581 €, výsledok hospodárenia -1 452 €
- 21 : tržby 3 507 €, výsledok hospodárenia -1 039 €
- 22 : tržby 3 999 €, výsledok hospodárenia -744 €
- 23 : tržby 5 667 €, výsledok hospodárenia 1 301 €
- 24 : tržby 4 887 €, výsledok hospodárenia 6 €
- 25 : tržby 6 273 €, výsledok hospodárenia 2 034 €
ARH SK, s.r.o. (IČO 36609927) mala v roku 2025 tržby 6 273 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ARH SK
V roku 2025 mala ARH SK priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2019 boli 162 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2019 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ ARH SK
Podľa Registra právnických osôb koná za ARH SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločníci ARH SK
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- PhDr. Andrea Havelková54,2 %
- Mgr. Alena Havelková45,8 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| PhDr. Andrea Havelkováod 22. 9. 2022 | 3 600 € | 54,2 % |
| Mgr. Alena Havelkováod 22. 9. 2022 | 3 039 € | 45,8 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ARH SK
Za rok 2025 má ARH SK v závierke tržby 6 273 €, o 28,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 034 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 14 776 €.
Výkaz ziskov a strát ARH SK
Najvyššie tržby: rok 2014, 14 776 €. Najnižšie: rok 2021, 3 507 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 6 273 € |
| 2024 | 4 887 € |
| 2023 | 5 667 € |
| 2022 | 3 999 € |
| 2021 | 3 507 € |
| 2020 | 3 581 € |
| 2019 | 5 212 € |
| 2018 | 5 513 € |
| 2017 | 11 566 € |
| 2016 | 8 130 € |
| 2015 | 9 646 € |
| 2014 | 14 776 € |
| 2013 | 9 320 € |
| 2012 | 6 491 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 10 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −12 152 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 034 € |
| 2024 | 6 € |
| 2023 | 1 301 € |
| 2022 | −744 € |
| 2021 | −1 039 € |
| 2020 | −1 452 € |
| 2019 | −292 € |
| 2018 | −1 262 € |
| 2017 | 1 802 € |
| 2016 | −1 419 € |
| 2015 | −7 285 € |
| 2014 | −3 654 € |
| 2013 | −56 € |
| 2012 | −92 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ARH SK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +32,4 %, medián odvetvia +6,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ARH SK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +32,4 % | +6,8 % |
| 2024 | +0,1 % | +4,5 % |
| 2023 | +23,0 % | +2,9 % |
| 2022 | −18,6 % | +3,0 % |
| 2021 | −29,6 % | +3,0 % |
| 2020 | −40,5 % | +2,5 % |
| 2019 | −5,6 % | +2,1 % |
| 2018 | −22,9 % | +2,6 % |
| 2017 | +15,6 % | +3,7 % |
| 2016 | −17,5 % | +3,7 % |
| 2015 | −75,5 % | +3,8 % |
| 2014 | −24,7 % | — |
| 2013 | −0,6 % | — |
| 2012 | −1,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 13 rokov, najviac v roku 2014 (+58,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +28,4 % |
| 2024 | −13,8 % |
| 2023 | +41,7 % |
| 2022 | +14,0 % |
| 2021 | −2,1 % |
| 2020 | −31,3 % |
| 2019 | −5,5 % |
| 2018 | −52,3 % |
| 2017 | +42,3 % |
| 2016 | −15,7 % |
| 2015 | −34,7 % |
| 2014 | +58,5 % |
| 2013 | +43,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ARH SK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 180 €, vlastné imanie −7 718 € a záväzky 12 898 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 180 € | −7 718 € | 12 898 € |
| 2024 | 4 864 € | −9 752 € | 14 616 € |
| 2023 | 7 417 € | −9 758 € | 17 175 € |
| 2022 | 4 555 € | −11 060 € | 15 615 € |
| 2021 | 6 609 € | −10 317 € | 16 926 € |
| 2020 | 7 838 € | −9 277 € | 17 115 € |
| 2019 | 10 051 € | −7 826 € | 17 877 € |
| 2018 | 12 223 € | −7 533 € | 19 756 € |
| 2017 | 14 941 € | −6 272 € | 21 213 € |
| 2016 | 11 939 € | −8 073 € | 20 012 € |
| 2015 | 10 527 € | −6 653 € | 17 180 € |
| 2014 | 13 032 € | 632 € | 12 400 € |
| 2013 | 9 058 € | 4 284 € | 4 774 € |
| 2012 | 15 537 € | 4 340 € | 11 197 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ARH SK (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 273 € | 2 034 € | 5 180 € | −7 718 € | 12 898 € | 4 524 € | +32,4 % |
| 2024 | 4 887 € | 6 € | 4 864 € | −9 752 € | 14 616 € | 2 583 € | +0,1 % |
| 2023 | 5 667 € | 1 301 € | 7 417 € | −9 758 € | 17 175 € | −5 399 € | +23,0 % |
| 2022 | 3 999 € | −744 € | 4 555 € | −11 060 € | 15 615 € | 293 € | −18,6 % |
| 2021 | 3 507 € | −1 039 € | 6 609 € | −10 317 € | 16 926 € | −905 € | −29,6 % |
| 2020 | 3 581 € | −1 452 € | 7 838 € | −9 277 € | 17 115 € | −236 € | −40,5 % |
| 2019 | 5 212 € | −292 € | 10 051 € | −7 826 € | 17 877 € | 1 393 € | −5,6 % |
| 2018 | 5 513 € | −1 262 € | 12 223 € | −7 533 € | 19 756 € | 816 € | −22,9 % |
| 2017 | 11 566 € | 1 802 € | 14 941 € | −6 272 € | 21 213 € | 7 041 € | +15,6 % |
| 2016 | 8 130 € | −1 419 € | 11 939 € | −8 073 € | 20 012 € | 1 333 € | −17,5 % |
| 2015 | 9 646 € | −7 285 € | 10 527 € | −6 653 € | 17 180 € | 3 068 € | −75,5 % |
| 2014 | 14 776 € | −3 654 € | 13 032 € | 632 € | 12 400 € | 3 499 € | −24,7 % |
| 2013 | 9 320 € | −56 € | 9 058 € | 4 284 € | 4 774 € | 5 355 € | −0,6 % |
| 2012 | 6 491 € | −92 € | 15 537 € | 4 340 € | 11 197 € | 1 138 € | −1,4 % |
Riziko: zaplatí ARH SK?
Peniaze od štátu: ARH SK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ARH SK
Dátum vzniku ARH SK je 15. 6. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41075/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022213666
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 6 491 € · majetok 15 537 €
- Nový štatutár: Alena HavelkováKonateľ
- Nový spoločník: PhDr. Andrea HavelkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 6 273 €.
- Nový spoločník: Mgr. Alena HavelkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ARH SK
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,
- reklamná a propagačná činnosť,
- vydávanie periodickej a neperiodickej tlače v rozsahu voľnej živnosti,
- prieskum trhu,
- sprostredkovanie predaja prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),
- prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb,
- poradenstvo v oblasti obchodu, služieb a podnikania,
- prenájom motorových vozidiel, strojov, prístrojov, zariadení a technologických celkov,
- obstarávateľská činnosť spojená so správou bytového a nebytového fondu,
- administratívne práce,
- faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,
- vedenie účtovníctva,
- opravy cestných motorových vozidiel,
- pneuservis,
- opravy pracovných strojov,
- osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča, s výnimkou taxislužby,
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony vrátane prípojného vozidla,
- prevádzkovanie garáží a odstavných plôch,
- prevádzkovanie čerpacích staníc,
- výroba kovových výrobkov - kovoobrábanie,
- čistiace a upratovacie práce,
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
ARH SK v odvetví reklama a prieskum trhu
ARH SK je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 201 € (7 050 závierok), ARH SK má 6 273 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 125 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ARH SK 350. z 406.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 930 €, polovica do 46 201 €, tri štvrtiny do 137 933 €; 10 % firiem má viac než 512 730 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 399 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 930 € |
| medián | 46 201 € |
| horný kvartil | 137 933 € |
| 10 % firiem má viac než | 512 730 € |
| ARH SK | 6 273 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ARH SK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ARH SK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ARH SK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 6 273 € | 46 201 € |
| 2024 | 4 887 € | 44 912 € |
| 2023 | 5 667 € | 43 528 € |
| 2022 | 3 999 € | 42 000 € |
| 2021 | 3 507 € | 38 418 € |
| 2020 | 3 581 € | 35 954 € |
| 2019 | 5 212 € | 38 830 € |
| 2018 | 5 513 € | 40 000 € |
| 2017 | 11 566 € | 38 067 € |
| 2016 | 8 130 € | 37 467 € |
| 2015 | 9 646 € | 36 369 € |
| 2014 | 14 776 € | — |
| 2013 | 9 320 € | — |
| 2012 | 6 491 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ARH SK | 6 273 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 44 646 € |
| medián kraja | 48 367 € |
| medián Slovenska | 46 201 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PHALCON 66, s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 14 669 € (2025)
- Revízna spoločnosť SR 10 s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 14 665 € (2025)
- MY EnerGas s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 14 650 € (2016)
- Vochter s.r.o.Trenčín · tržby 14 641 € (2025)
- POZA s.r.o.Poprad · tržby 14 603 € (2025)
- Kismet , s. r. o.Bratislava - mestská časť Devín · tržby 14 585 € (2025)
- image studio, s.r.o.Nitra · tržby 14 581 € (2025)
- BYSTRO s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 14 580 € (2025)
- LUKI Production s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 14 567 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ARH SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava IV ›
Sídlo ARH SK: Bratislava - Karlova Ves
ARH SK sídli na adrese Silvánska 12, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 993 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 222. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
ARH SK: IČO, sídlo a základné údaje
ARH SK, s.r.o. (IČO 36609927) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 15. 6. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Alena Havelková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 273 € a výsledok hospodárenia +2 034 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 15. 6. 2006 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) ARH SK, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 273 €, typická firma odvetvia 46 201 € (medián z 7 050 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy ARH SK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ARH SK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ARH SK
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 100 €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 200 €
- Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava583 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas520 zmlúv za 3 roky · 13 859 800 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 448 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava IV
Surgitech s. r. o.Alesa s. r. o.Istropolitana Advertising, s. r. o.IPON SK, s.r.o.MAYER/McCANN-ERICKSON, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.