VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DENTINKA s.r.o.

Košice - Barca · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

163 561 €tržby 2025 ▼ 1 %+57 607 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

163 561 €tržby 2025 ▼ 1 %
+57 607 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 75 663 €, výsledok hospodárenia 14 293 €
  2. 14 : tržby 83 375 €, výsledok hospodárenia 14 401 €
  3. 15 : tržby 92 680 €, výsledok hospodárenia 21 842 €
  4. 16 : tržby 92 508 €, výsledok hospodárenia 13 362 €
  5. 17 : tržby 82 393 €, výsledok hospodárenia 6 444 €
  6. 18 : tržby 85 291 €, výsledok hospodárenia 4 142 €
  7. 19 : tržby 100 869 €, výsledok hospodárenia 4 182 €
  8. 20 : tržby 94 716 €, výsledok hospodárenia 1 645 €
  9. 21 : tržby 108 655 €, výsledok hospodárenia 25 786 €
  10. 22 : tržby 152 994 €, výsledok hospodárenia 58 718 €
  11. 23 : tržby 175 173 €, výsledok hospodárenia 60 380 €
  12. 24 : tržby 164 749 €, výsledok hospodárenia 49 475 €
  13. 25 : tržby 163 561 €, výsledok hospodárenia 57 607 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DENTINKA s.r.o. (IČO 36606791) mala v roku 2025 tržby 163 561 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci DENTINKA

V roku 2025 mala DENTINKA priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 33 981 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konateľ DENTINKA

Podľa Registra právnických osôb koná za DENTINKA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník DENTINKA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok DENTINKA

Za rok 2025 má DENTINKA v závierke tržby 163 561 €, o 0,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +57 607 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 175 173 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 15 701 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025164 tis. €▼ −0,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202558 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025325 tis. €
Vlastné imanie 2025307 tis. €
Záväzky 202518 tis. €5,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025115 tis. €
Zisková marža 2025+35,2 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 13 rokov332 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov16 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát DENTINKA

Súvaha DENTINKA

Všetky čísla zo závierok DENTINKA (13 rokov)
Čísla zo závierok DENTINKA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025163 561 €57 607 €324 907 €307 006 €17 901 €114 560 €+35,2 %
2024164 749 €49 475 €265 089 €249 399 €15 690 €104 160 €+30,0 %
2023175 173 €60 380 €220 795 €199 924 €20 871 €116 335 €+34,5 %
2022152 994 €58 718 €174 860 €143 422 €31 438 €108 439 €+38,4 %
2021108 655 €25 786 €110 456 €84 704 €25 752 €55 690 €+23,7 %
202094 716 €1 645 €77 088 €58 918 €18 170 €42 112 €+1,7 %
2019100 869 €4 182 €64 255 €57 272 €6 983 €44 312 €+4,1 %
201885 291 €4 142 €64 265 €53 091 €11 174 €36 400 €+4,9 %
201782 393 €6 444 €64 848 €48 950 €15 898 €41 091 €+7,8 %
201692 508 €13 362 €46 881 €42 506 €4 375 €39 249 €+14,4 %
201592 680 €21 842 €34 243 €29 145 €5 098 €51 330 €+23,6 %
201483 375 €14 401 €71 556 €67 759 €3 797 €49 253 €+17,3 %
201375 663 €14 293 €59 495 €53 358 €6 137 €45 600 €+18,9 %

Riziko: zaplatí DENTINKA?

DENTINKA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 21 zmlúv s dodávateľom DENTINKA z rokov 2012 až 2026.

Zmluvy so štátom21Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20121. 1. 2012

História firmy DENTINKA

Dátum vzniku DENTINKA je 5. 5. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/18075/V
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 5. 5. 2006.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 75 663 € · majetok 59 495 €
  4. Nový štatutár: MDDr. Juliána Göbl, PhD.Konateľ
  5. Nový spoločník: MDDr. Juliána Göbl, PhD.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 163 561 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DENTINKA

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti
  • reklamná a propagačná činnosť
  • čistiace a upratovacie služby
  • vedenie účtovníctva
  • kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb
  • organizovanie kurzov, školení, seminárov, kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulancie s odborným zameraním stomatológia

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

DENTINKA v odvetví maloobchod

DENTINKA je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), DENTINKA má 163 561 €, čo je 1,7-násobok mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 1 767 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DENTINKA 509. z 840.

V odvetví v okrese Košice IV1 767aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DENTINKA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice IV ›

Sídlo DENTINKA: Košice - Barca

DENTINKA sídli na adrese Hraničná 35, 040 17 Košice, okres Košice IV. V obci Košice - Barca je 982 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 427.

Subjektov v obci Košice - Barca982aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 427aktívnych
V tom istom odvetví1 767okres Košice IV

Košice - Barca: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

DENTINKA: IČO, sídlo a základné údaje

DENTINKA s.r.o. (IČO 36606791) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Barca, okres Košice IV. Dátum vzniku je 5. 5. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je MDDr. Juliána Göbl, PhD.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 163 561 € a výsledok hospodárenia +57 607 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie6 640 €
Vznik5. 5. 2006
ObecKošice - Barca
OkresOkres Košice IV
Vyrubená daň z príjmov15 701 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) DENTINKA s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 163 561 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›

Sieť prepojení firmy DENTINKA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DENTINKA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DENTINKA

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 93 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy216zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov102firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 900 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Košice - Barcatypický nepokrytý dopyt 70 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Barca

EUROVIA SK, a.s.Minebea Slovakia s.r.o.Minebea AccessSolutions Slovakia s. r. o.Auto Gábriel, s.r.o. KošiceKAPA-PRESS, spoločnosť s ručením obmedzenýmVšetky firmy v mestskej časti Košice - Barca ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Košice IV

FERAD s.r.o.HEALTHCARE, s.r.o.Dr.Max 20 s.r.o.RED-MARKET s.r.o.Business Block, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk