MAX - POL - SK, s.r.o. v likvidácii
Košice - Nad jazerom
14 803 €tržby 2014 ▲ 18 %−2 199 €strata 2014zaniknutá 8. 4. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 8. 4. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 45 729 €, výsledok hospodárenia 7 012 €
- 13 : tržby 12 519 €, výsledok hospodárenia 86 €
- 14 : tržby 14 803 €, výsledok hospodárenia -2 199 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 221 €
MAX - POL - SK, s.r.o. v likvidácii (IČO 36603490), sídlo Košice - mestská časť Nad jazerom, je v registri zapísaná od 14. 2. 2006 do 8. 4. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci MAX - POL - SK, s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok MAX - POL - SK, s.r.o.
Za rok 2014 má MAX - POL - SK, s.r.o. v závierke tržby 14 803 €, o 18,2 % viac než v roku 2013, a výsledok hospodárenia −2 199 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2012: 45 729 €.
Výkaz ziskov a strát MAX - POL - SK, s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2012, 45 729 €. Najnižšie: rok 2013, 12 519 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | — |
| 2014 | 14 803 € |
| 2013 | 12 519 € |
| 2012 | 45 729 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 3 678 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −1 221 € |
| 2014 | −2 199 € |
| 2013 | 86 € |
| 2012 | 7 012 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MAX - POL - SK, s.r.o.
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −14,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MAX - POL - SK, s.r.o. |
|---|---|
| 2015 | — |
| 2014 | −14,9 % |
| 2013 | +0,7 % |
| 2012 | +15,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MAX - POL - SK, s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 60 318 €, vlastné imanie −209 672 € a záväzky 269 990 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 60 318 € | −209 672 € | 269 990 € |
| 2014 | 61 561 € | −208 451 € | 270 012 € |
| 2013 | 61 133 € | −206 252 € | 267 385 € |
| 2012 | 73 737 € | −206 338 € | 280 075 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MAX - POL - SK, s.r.o. (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | — | −1 221 € | 60 318 € | −209 672 € | 269 990 € | −261 € | — |
| 2014 | 14 803 € | −2 199 € | 61 561 € | −208 451 € | 270 012 € | −1 036 € | −14,9 % |
| 2013 | 12 519 € | 86 € | 61 133 € | −206 252 € | 267 385 € | −352 € | +0,7 % |
| 2012 | 45 729 € | 7 012 € | 73 737 € | −206 338 € | 280 075 € | 4 599 € | +15,3 % |
Riziko: zaplatí MAX - POL - SK, s.r.o.?
Peniaze od štátu: MAX - POL - SK, s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MAX - POL - SK, s.r.o.
Dátum vzniku MAX - POL - SK, s.r.o. je 14. 2. 2006. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17711/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 45 729 € · majetok 73 737 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
MAX - POL - SK, s.r.o. v odvetví maloobchod
MAX - POL - SK, s.r.o. je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Košice IV je v tomto odvetví 1 763 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MAX - POL - SK, s.r.o. 746. z 838.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Stanko ATELIER s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 33 927 € (2025)
- SPORTCOM spol. s r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 33 900 € (2025)
- APHEX s. r. o.Veľký Grob · tržby 33 879 € (2025)
- MED DEAL, s.r.o.Stará Turá · tržby 33 875 € (2025)
- Nina Menkynová s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 33 856 € (2025)
- Jansik s. r. o.Bánovce nad Bebravou · tržby 33 846 € (2025)
- D E S S O U S, s. r. o.Čadca · tržby 33 841 € (2025)
- SLOVAKIA SOLUTIONS s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 33 831 € (2025)
- ABBA ANTONY s. r. o.Tvrdošín · tržby 33 828 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MAX - POL - SK, s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice IV ›
Sídlo MAX - POL - SK, s.r.o.: Košice - Nad jazerom
MAX - POL - SK, s.r.o. sídli na adrese Napájadlá 18, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom, okres Košice IV. V obci Košice - Nad jazerom je 5 019 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 296. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Košice - Nad jazerom: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
MAX - POL - SK, s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
MAX - POL - SK, s.r.o. v likvidácii (IČO 36603490) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Nad jazerom, okres Košice IV. Dátum vzniku je 14. 2. 2006, zánik je v registri zapísaný ku dňu 8. 4. 2022, po 16 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 14 803 € a výsledok hospodárenia −2 199 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47520 |
| Vznik | 14. 2. 2006 |
| Zánik | 8. 4. 2022 |
| Obec | Košice - Nad jazerom |
| Okres | Okres Košice IV |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy MAX - POL - SK, s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MAX - POL - SK, s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MAX - POL - SK, s.r.o.
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 000 €
- Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
- Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu27odvetví chýba v meste Košice - Nad jazeromtypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR491 zmlúv za 3 roky · 2 322 576 € · naposledy 9. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina31 zmlúv za 3 roky · 214 085 € · naposledy 6. 10. 2026Katolícka univerzita v Ružomberku16 zmlúv za 3 roky · 151 220 € · naposledy 25. 9. 2026 Všetkých 339 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Nad jazerom
LABAŠ s.r.o.FRUCONA Košice, a.s.PUELLAvone s.r.o.VAMEX, a.s., KošiceSTRIP, a.s. KošiceVšetky firmy v mestskej časti Košice - Nad jazerom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.52) v okrese Košice IV
Plastonic s.r.o.CEZEMA, s. r. o. KošiceFEROCOLOR s.r.o.GRAYMIX s.r.o.Kočiš Krásna s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.