EUSECO s.r.o.
Košice - Staré Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
344 605 €tržby 2016 ▲ 65 %+4 095 €zisk 2016aktívna 20 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 139 934 €, výsledok hospodárenia -48 078 €
- 13 : tržby 153 731 €, výsledok hospodárenia 48 038 €
- 14 : tržby 107 423 €, výsledok hospodárenia 2 443 €
- 15 : tržby 208 330 €, výsledok hospodárenia -1 581 €
- 16 : tržby 344 605 €, výsledok hospodárenia 4 095 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 215 410 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 215 410 €
EUSECO s.r.o. (IČO 36601331), sídlo Košice - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 23. 12. 2005 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EUSECO
osobné náklady v roku 2014 boli 9 204 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | 9 204 € | 6 639 € |
| 2013 | — | 35 095 € | 23 893 € |
| 2012 | — | 22 623 € | 16 616 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2014
- Mzdy 72 % 6 639 €
- Odvody zamestnávateľa 28 % 2 563 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2014 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Konateľ EUSECO
Podľa Registra právnických osôb koná za EUSECO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník EUSECO
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- János Kuru100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| János Kuruod 5. 5. 2017 | 33 194 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EUSECO
Za rok 2016 má EUSECO v závierke tržby 344 605 €, o 65,4 % viac než v roku 2015, a výsledok hospodárenia +4 095 €. Závierky máme za 7 rokov (2012 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2016: 344 605 €.
Výkaz ziskov a strát EUSECO
Najvyššie tržby: rok 2016, 344 605 €. Najnižšie: rok 2014, 107 423 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | 344 605 € |
| 2015 | 208 330 € |
| 2014 | 107 423 € |
| 2013 | 153 731 € |
| 2012 | 139 934 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 2 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 435 737 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | 215 410 € |
| 2017 | 215 410 € |
| 2016 | 4 095 € |
| 2015 | −1 581 € |
| 2014 | 2 443 € |
| 2013 | 48 038 € |
| 2012 | −48 078 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EUSECO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,2 %, medián odvetvia +5,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EUSECO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | — | +4,3 % |
| 2017 | — | +5,7 % |
| 2016 | +1,2 % | +5,6 % |
| 2015 | −0,8 % | +4,9 % |
| 2014 | +2,3 % | — |
| 2013 | +31,2 % | — |
| 2012 | −34,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2015 (+93,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | +65,4 % |
| 2015 | +93,9 % |
| 2014 | −30,1 % |
| 2013 | +9,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EUSECO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 503 252 €, vlastné imanie 281 009 € a záväzky 222 243 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 503 252 € | 281 009 € | 222 243 € |
| 2017 | 503 252 € | 281 009 € | 222 243 € |
| 2016 | 291 667 € | 70 515 € | 221 152 € |
| 2015 | 159 419 € | 66 420 € | 92 999 € |
| 2014 | 161 708 € | 68 001 € | 93 707 € |
| 2013 | 146 783 € | 65 559 € | 81 224 € |
| 2012 | 91 818 € | 17 521 € | 74 297 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EUSECO (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | 215 410 € | 503 252 € | 281 009 € | 222 243 € | — | — |
| 2017 | — | 215 410 € | 503 252 € | 281 009 € | 222 243 € | — | — |
| 2016 | 344 605 € | 4 095 € | 291 667 € | 70 515 € | 221 152 € | 5 430 € | +1,2 % |
| 2015 | 208 330 € | −1 581 € | 159 419 € | 66 420 € | 92 999 € | 7 755 € | −0,8 % |
| 2014 | 107 423 € | 2 443 € | 161 708 € | 68 001 € | 93 707 € | 11 569 € | +2,3 % |
| 2013 | 153 731 € | 48 038 € | 146 783 € | 65 559 € | 81 224 € | 22 116 € | +31,2 % |
| 2012 | 139 934 € | −48 078 € | 91 818 € | 17 521 € | 74 297 € | −12 472 € | −34,4 % |
Riziko: zaplatí EUSECO?
Peniaze od štátu: EUSECO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EUSECO
Dátum vzniku EUSECO je 23. 12. 2005, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17485/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 139 934 € · majetok 91 818 €
- Nový štatutár: János KuruKonateľ
- Nový spoločník: János KuruSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EUSECO
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- poradenstvo a vypracovanie projektov pre štrukturálne fondy Európskej únie v rozsahu voľných živností
- Marketingové služby
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- Odborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie
- Verejné obstarávanie
- sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností
- poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
- technologicko-organizačná pomoc pri realizácii projektov pre štrukturálne nástroje Európskej únie v rozsahu voľných živností
- organizovanie kurzov a školení
- organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
- výstavnícka činnosť
- tlmočnícke a prekladateľské služby
- autorizované spracovanie dát
- finančný leasing
- sekretárske práce
- kopírovacie služby
- vedenie účtovníctva
- poradenské služby v oblasti elektronických zariadení na spracovanie dát
- činnosť ekonomických a organizačných poradcov
- faktoring a forfaiting
- vydavateľská činnosť
- reklamná a propagačná činnosť
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb
- správa bytového a nebytového fondu
- sprostredkovanie zamestnania za úhradu
- prenájom hnuteľných vecí
- výroba zdravotníckych pomôcok
- výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- výroba matracov
- výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
- opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
- oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
- počítačové služby
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
EUSECO v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
EUSECO je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 34 200 € (9 208 závierok), EUSECO má 344 605 €, čo je 10-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 597 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EUSECO 33. z 294.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 041 €, polovica do 34 200 €, tri štvrtiny do 101 786 €; 10 % firiem má viac než 358 834 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 800 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 041 € |
| medián | 34 200 € |
| horný kvartil | 101 786 € |
| 10 % firiem má viac než | 358 834 € |
| EUSECO | 344 605 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EUSECO
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EUSECO s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EUSECO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | — | 37 063 € |
| 2017 | — | 36 071 € |
| 2016 | 344 605 € | 34 200 € |
| 2015 | 208 330 € | 33 470 € |
| 2014 | 107 423 € | — |
| 2013 | 153 731 € | — |
| 2012 | 139 934 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| EUSECO | 344 605 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 36 133 € |
| medián kraja | 28 300 € |
| medián Slovenska | 34 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MPR Media s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 844 314 € (2025)
- BDO, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 844 151 € (2025)
- SLOVENTECH s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 843 595 € (2024)
- DITIS Technology s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 843 221 € (2025)
- AJS PLUS s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 842 028 € (2025)
- CTP construct s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 841 816 € (2021)
- NORTH GATE III, s.r.o.Martin · tržby 841 351 € (2025)
- TOP-Technik s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 840 474 € (2018)
- BALKONA INVEST s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 840 062 € (2019)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EUSECO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EUSECO: Košice - Staré Mesto
EUSECO sídli na adrese Floriánska 19, 040 01 Košice, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 743 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 500. Na tej istej adrese je zapísaných 31 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
EUSECO: IČO, sídlo a základné údaje
EUSECO s.r.o. (IČO 36601331) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 23. 12. 2005, na trhu je 20 rokov a štatutárom je János Kuru. Za rok 2016 sú v závierke tržby 344 605 € a výsledok hospodárenia +4 095 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 33 194 € |
| Vznik | 23. 12. 2005 |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) EUSECO s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2016 mala 344 605 €, typická firma odvetvia 34 200 €, čo je 10-násobok mediánu (medián z 9 208 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy EUSECO
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EUSECO
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EUSECO
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 073 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Košice I
MMZ SK s.r.o.P&M&P, s.r.o.PACTUM s.r.o.Arcondis Solutions s.r.o.Inflame s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.