VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

H-technic, s.r.o.

Košice - Sever · Technické testovanie a analýzy

20 138 €tržby 2025 ▼ 19 %+15 621 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 17. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

20 138 €tržby 2025 ▼ 19 %
+15 621 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 15 262 €, výsledok hospodárenia 3 521 €
  2. 13 : tržby 16 538 €, výsledok hospodárenia 6 517 €
  3. 14 : tržby 10 578 €, výsledok hospodárenia 3 785 €
  4. 15 : tržby 16 083 €, výsledok hospodárenia 9 248 €
  5. 16 : tržby 21 151 €, výsledok hospodárenia 9 747 €
  6. 17 : tržby 9 616 €, výsledok hospodárenia 3 625 €
  7. 18 : tržby 11 759 €, výsledok hospodárenia 8 448 €
  8. 19 : tržby 15 701 €, výsledok hospodárenia 9 225 €
  9. 20 : tržby 17 034 €, výsledok hospodárenia 5 564 €
  10. 21 : tržby 16 360 €, výsledok hospodárenia 11 974 €
  11. 22 : tržby 35 868 €, výsledok hospodárenia 20 232 €
  12. 23 : tržby 24 542 €, výsledok hospodárenia 18 332 €
  13. 24 : tržby 24 741 €, výsledok hospodárenia 18 080 €
  14. 25 : tržby 20 138 €, výsledok hospodárenia 15 621 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

H-technic, s.r.o. (IČO 36596931) mala v roku 2025 tržby 20 138 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci H-technic

osobné náklady v roku 2016 boli 987 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.

Konateľ H-technic

Podľa Registra právnických osôb koná za H-technic 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

Spoločník H-technic

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch H-technic
Podiely spoločníkov na vkladoch H-technic Ing. Magdaléna Hanzelová 100,0 %. Spolu 6 640 €. Ing. Magdaléna Hanzelová: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Magdaléna Hanzelová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Magdaléna Hanzelováod 21. 9. 2021 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok H-technic

Za rok 2025 má H-technic v závierke tržby 20 138 €, o 18,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +15 621 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 35 868 €.

Tržby 202520 tis. €▼ −18,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202516 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202525 tis. €
Vlastné imanie 202523 tis. €
Záväzky 20251 801 €7,2 % majetku
Pridaná hodnota 202518 tis. €
Zisková marža 2025+77,6 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 14 rokov144 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát H-technic

Súvaha H-technic

Všetky čísla zo závierok H-technic (14 rokov)
Čísla zo závierok H-technic po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202520 138 €15 621 €25 058 €23 257 €1 801 €17 552 €+77,6 %
202424 741 €18 080 €29 123 €25 716 €3 407 €21 452 €+73,1 %
202324 542 €18 332 €30 647 €27 196 €3 451 €21 738 €+74,7 %
202235 868 €20 232 €32 881 €29 095 €3 786 €23 968 €+56,4 %
202116 360 €11 974 €23 164 €20 837 €2 327 €14 271 €+73,2 %
202017 034 €5 564 €15 638 €14 427 €1 211 €6 768 €+32,7 %
201915 701 €9 225 €21 174 €17 863 €3 311 €12 726 €+58,8 %
201811 759 €8 448 €17 623 €16 138 €1 485 €9 842 €+71,8 %
20179 616 €3 625 €12 850 €11 315 €1 535 €4 757 €+37,7 %
201621 151 €9 747 €19 733 €17 437 €2 296 €14 991 €+46,1 %
201516 083 €9 248 €19 951 €16 938 €3 013 €13 907 €+57,5 %
201410 578 €3 785 €12 974 €11 475 €1 499 €6 640 €+35,8 %
201316 538 €6 517 €16 543 €14 207 €2 336 €10 149 €+39,4 %
201215 262 €3 521 €15 130 €11 211 €3 919 €9 627 €+23,1 %

Riziko: zaplatí H-technic?

H-technic a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom H-technic v objeme 6 300 € z roku 2023. Najväčší objem je s odberateľom Správa ciest Košického samosprávneho kraja: 6 300 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv6 300 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20231. 2. 2023

História firmy H-technic

Dátum vzniku H-technic je 23. 8. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16972/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 15 262 € · majetok 15 130 €
  3. Nový spoločník: Ing. Magdaléna HanzelováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Správa ciest Košického samosprávneho kraja, hodnota zmluvy 6 300 €. Firma vznikla 23. 8. 2005.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 20 138 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti H-technic

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení zdvíhacích, Oprava vyhradených technických zariadení zdvíhacích v rozsahu: oprava a údržba, rekonštrukcia, montáž do funkčného celku na mieste budúcej prevádzky, V rozsahu: technické zariadenia zdvíhacie skupina Aa,b,c,d, technické zariadenia zdvíhacie skupina Ba,b,c,d,e,f,i
  • odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynových, Oprava vyhradených technických zariadení plynových v rozsahu: oprava a údržba, montáž do funkčného celku na mieste budúcej prevádzky, rekonštrukcia, V rozsahu: technické zariadenia plynové skupina Aa,b,c1,c2,d,e,f,g,h,i, technické zariadenia plynové skupina Ba,b,c,d,e,f,g,h1,h2,i

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

H-technic v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

H-technic je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť technické testovanie a analýzy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 363 € (7 331 závierok), H-technic má 20 138 €, čo je 39 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 502 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je H-technic 154. z 194.

V odvetví v okrese Košice I502aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb H-technic, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Košice I ›

Sídlo H-technic: Košice - Sever

H-technic sídli na adrese Cyklistická 11, 040 01 Košice, okres Košice I. V obci Košice - Sever je 4 366 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 500. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Sever4 366aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 500aktívnych
V tom istom odvetví502okres Košice I
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Košice - Sever: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

H-technic: IČO, sídlo a základné údaje

H-technic, s.r.o. (IČO 36596931) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sever, okres Košice I. Dátum vzniku je 23. 8. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Ing. Magdaléna Hanzelová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 138 € a výsledok hospodárenia +15 621 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieTechnické testovanie a analýzy (SK NACE 7120)
Základné imanie6 640 €
Vznik23. 8. 2005
ObecKošice - Sever
OkresOkres Košice I
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) H-technic, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 138 €, typická firma odvetvia 51 363 € (medián z 7 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Sieť prepojení firmy H-technic

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu H-technic

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu H-technic

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 48 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 500 €
  • Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 400 €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Košice - Severtypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sever

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ELTRA, s.r.o.STEELINVEST, s.r.o.ANTIK Telecom s.r.o.GreenPharm s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sever ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.20) v okrese Košice I

Stanica technickej kontroly Košice I, s.r.o.ZV elektro & klima, s.r.o.SLOVEKO s.r.o.RVmagnetics, a.s.MP Construct s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk