Oscar´s Transport, s.r.o. v likvidácii
Senec
4 252 €tržby 2019 ▼ 62 %+90 845 €zisk 2019zaniknutá 3. 2. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 3. 2. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 107 993 €, výsledok hospodárenia 40 780 €
- 14 : tržby 10 200 €, výsledok hospodárenia 6 152 €
- 15 : tržby 11 550 €, výsledok hospodárenia -7 944 €
- 16 : tržby 11 990 €, výsledok hospodárenia -6 362 €
- 17 : tržby 11 084 €, výsledok hospodárenia -7 461 €
- 18 : tržby 11 050 €, výsledok hospodárenia -5 705 €
- 19 : tržby 4 252 €, výsledok hospodárenia 90 845 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 448 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 71 613 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 544 €
Oscar´s Transport, s.r.o. v likvidácii (IČO 36595110), sídlo Senec, je v registri zapísaná od 25. 6. 2005 do 3. 2. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Oscar´s Transport, s.r.o.
osobné náklady v roku 2019 boli 3 600 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | 3 600 € | — |
| 2014 | — | 4 800 € | — |
| 2013 | — | 7 950 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Oscar´s Transport, s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Oscar´s Transport, s.r.o.
Za rok 2019 má Oscar´s Transport, s.r.o. v závierke tržby 4 252 €, o 61,5 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +90 845 €. Závierky máme za 10 rokov (2013 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2013: 107 993 €.
Výkaz ziskov a strát Oscar´s Transport, s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2013, 107 993 €. Najnižšie: rok 2019, 4 252 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 4 252 € |
| 2018 | 11 050 € |
| 2017 | 11 084 € |
| 2016 | 11 990 € |
| 2015 | 11 550 € |
| 2014 | 10 200 € |
| 2013 | 107 993 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 5 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 180 822 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −1 544 € |
| 2021 | 71 613 € |
| 2020 | 448 € |
| 2019 | 90 845 € |
| 2018 | −5 705 € |
| 2017 | −7 461 € |
| 2016 | −6 362 € |
| 2015 | −7 944 € |
| 2014 | 6 152 € |
| 2013 | 40 780 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Oscar´s Transport, s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −51,6 %, medián odvetvia +1,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Oscar´s Transport, s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | +2,3 % |
| 2021 | — | +2,2 % |
| 2020 | — | +1,7 % |
| 2019 | — | +1,4 % |
| 2018 | −51,6 % | +1,4 % |
| 2017 | −67,3 % | +1,7 % |
| 2016 | −53,1 % | +1,8 % |
| 2015 | −68,8 % | +1,6 % |
| 2014 | +60,3 % | — |
| 2013 | +37,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2015 (+13,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | −61,5 % |
| 2018 | −0,3 % |
| 2017 | −7,6 % |
| 2016 | +3,8 % |
| 2015 | +13,2 % |
| 2014 | −90,6 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Oscar´s Transport, s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 305 603 €, vlastné imanie 5 095 € a záväzky 300 508 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 305 603 € | 5 095 € | 300 508 € |
| 2021 | 327 357 € | 267 810 € | 59 547 € |
| 2020 | 324 493 € | 196 197 € | 128 296 € |
| 2019 | 346 384 € | 195 749 € | 150 635 € |
| 2018 | 234 349 € | 104 903 € | 129 446 € |
| 2017 | 240 534 € | 110 608 € | 129 926 € |
| 2016 | 248 002 € | 118 069 € | 129 933 € |
| 2015 | 254 943 € | 124 431 € | 130 512 € |
| 2014 | 259 924 € | 132 375 € | 127 549 € |
| 2013 | 273 120 € | 126 222 € | 146 898 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Oscar´s Transport, s.r.o. (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −1 544 € | 305 603 € | 5 095 € | 300 508 € | −1 500 € | — |
| 2021 | — | 71 613 € | 327 357 € | 267 810 € | 59 547 € | −500 € | — |
| 2020 | — | 448 € | 324 493 € | 196 197 € | 128 296 € | −753 € | — |
| 2019 | 4 252 € | 90 845 € | 346 384 € | 195 749 € | 150 635 € | −17 134 € | +2 136,5 % |
| 2018 | 11 050 € | −5 705 € | 234 349 € | 104 903 € | 129 446 € | 7 388 € | −51,6 % |
| 2017 | 11 084 € | −7 461 € | 240 534 € | 110 608 € | 129 926 € | 6 222 € | −67,3 % |
| 2016 | 11 990 € | −6 362 € | 248 002 € | 118 069 € | 129 933 € | 6 835 € | −53,1 % |
| 2015 | 11 550 € | −7 944 € | 254 943 € | 124 431 € | 130 512 € | 6 924 € | −68,8 % |
| 2014 | 10 200 € | 6 152 € | 259 924 € | 132 375 € | 127 549 € | 6 055 € | +60,3 % |
| 2013 | 107 993 € | 40 780 € | 273 120 € | 126 222 € | 146 898 € | 61 382 € | +37,8 % |
Riziko: zaplatí Oscar´s Transport, s.r.o.?
Peniaze od štátu: Oscar´s Transport, s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Oscar´s Transport, s.r.o.
Dátum vzniku Oscar´s Transport, s.r.o. je 25. 6. 2005. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/74841/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 107 993 € · majetok 273 120 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 10.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Oscar´s Transport, s.r.o. v odvetví skladovanie a služby v doprave
Oscar´s Transport, s.r.o. je v registri v odvetví Skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52). Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 132 566 € (1 505 závierok), Oscar´s Transport, s.r.o. má 4 252 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 500 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Oscar´s Transport, s.r.o. 63. z 71.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 24 795 €, polovica do 132 566 €, tri štvrtiny do 661 694 €; 10 % firiem má viac než 2 521 975 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 383 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 24 795 € |
| medián | 132 566 € |
| horný kvartil | 661 694 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 521 975 € |
| Oscar´s Transport, s.r.o. | 4 252 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Oscar´s Transport, s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Oscar´s Transport, s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Oscar´s Transport, s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | 141 402 € |
| 2021 | — | 125 900 € |
| 2020 | — | 102 437 € |
| 2019 | 4 252 € | 132 566 € |
| 2018 | 11 050 € | 155 476 € |
| 2017 | 11 084 € | 163 361 € |
| 2016 | 11 990 € | 187 897 € |
| 2015 | 11 550 € | 208 197 € |
| 2014 | 10 200 € | — |
| 2013 | 107 993 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| Oscar´s Transport, s.r.o. | 4 252 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 116 671 € |
| medián kraja | 115 637 € |
| medián Slovenska | 132 566 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Custom service s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 9 626 € (2021)
- ACR - six, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 9 500 € (2020)
- MD Logistick, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 9 450 € (2015)
- Casatex s. r. o.Nededza · tržby 9 442 € (2025)
- SuperSonal Sped s.r.o.Salka · tržby 9 360 € (2021)
- BALNE s. r. o.Galanta · tržby 9 310 € (2024)
- VENDETTA APPAREL SK s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 9 161 € (2025)
- Arveon s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 9 079 € (2025)
- ZPA KŘIŽÍK, a.s.Prešov · tržby 9 040 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Oscar´s Transport, s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Oscar´s Transport, s.r.o.: Senec
Oscar´s Transport, s.r.o. sídli na adrese Ulica pri včelárikoch 5274/2, 903 01 Senec, okres Senec. V obci Senec je 6 806 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 592.
Senec: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
Oscar´s Transport, s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
Oscar´s Transport, s.r.o. v likvidácii (IČO 36595110) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, okres Senec. Dátum vzniku je 25. 6. 2005, zánik je v registri zapísaný ku dňu 3. 2. 2023, po 17 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 4 252 € a výsledok hospodárenia +90 845 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 52290 |
| Vznik | 25. 6. 2005 |
| Zánik | 3. 2. 2023 |
| Obec | Senec |
| Okres | Okres Senec |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Oscar´s Transport, s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Oscar´s Transport, s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Oscar´s Transport, s.r.o.
- Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 278 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy293zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 900 €
- Výhry konkurentov160firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Senectypický nepokrytý dopyt 5,9 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.367 zmlúv za 3 roky · · naposledy 21. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava60 zmlúv za 3 roky · 502 413 € · naposledy 23. 9. 2026Ministerstvo obrany SR21 zmlúv za 3 roky · 180 004 € · naposledy 12. 8. 2026 Všetkých 243 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Senec
Scania Slovakia s.r.o.Volvo Group Slovakia, s.r.o.DHL Exel Slovakia, s. r. o.Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o.Tomra Sorting s. r. o.Všetky firmy v obci Senec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 52.29) v okrese Senec
GEBRÜDER WEISS, s.r.o.DSV Slovakia, s.r.o.DSV Air & Sea s. r. o.Lagermax Logistics Slovakia s. r. o.AUTO Pharma s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.