VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

EDY Slovakia, s.r.o.

Košice - Juh · Zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n.

27 475 €tržby 2025 ▲ 24 %+3 678 €zisk 2025

aktívna 21 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

27 475 €tržby 2025 ▲ 24 %
+3 678 €zisk 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -7 166 €
  2. 13 : tržby 71 209 €, výsledok hospodárenia -19 440 €
  3. 14 : tržby 53 815 €, výsledok hospodárenia -2 361 €
  4. 15 : tržby 18 948 €, výsledok hospodárenia -3 983 €
  5. 16 : tržby 9 099 €, výsledok hospodárenia -16 932 €
  6. 17 : tržby 12 486 €, výsledok hospodárenia -1 318 €
  7. 18 : tržby 9 360 €, výsledok hospodárenia -231 €
  8. 19 : tržby 8 753 €, výsledok hospodárenia -1 935 €
  9. 20 : tržby 6 481 €, výsledok hospodárenia -8 428 €
  10. 21 : tržby 5 794 €, výsledok hospodárenia -3 876 €
  11. 22 : tržby 11 915 €, výsledok hospodárenia 2 690 €
  12. 23 : tržby 10 288 €, výsledok hospodárenia -2 794 €
  13. 24 : tržby 22 229 €, výsledok hospodárenia 4 288 €
  14. 25 : tržby 27 475 €, výsledok hospodárenia 3 678 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EDY Slovakia, s.r.o. (IČO 36593281) mala v roku 2025 tržby 27 475 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci EDY Slovakia

V roku 2025 mala EDY Slovakia priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 3 924 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ EDY Slovakia

Podľa Registra právnických osôb koná za EDY Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločníci EDY Slovakia

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch EDY Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch EDY Slovakia Eva Burašová 50,0 %, Ing. Eduard Buraš 50,0 %. Spolu 6 640 €. Eva Burašová: 3 320 €, 50,0 %Ing. Eduard Buraš: 3 320 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Eva Burašová50,0 %
  • Ing. Eduard Buraš50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Eva Burašováod 25. 6. 2011 3 320 €50,0 %
Ing. Eduard Burašod 25. 6. 2011 3 320 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok EDY Slovakia

Za rok 2025 má EDY Slovakia v závierke tržby 27 475 €, o 23,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 678 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 71 209 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202527 tis. €▲ +23,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 678 €zisk
Majetok (aktíva) 202530 tis. €
Vlastné imanie 2025−52 tis. €
Záväzky 202582 tis. €275,2 % majetku
Pridaná hodnota 20258 647 €
Zisková marža 2025+13,4 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−58 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát EDY Slovakia

Súvaha EDY Slovakia

Všetky čísla zo závierok EDY Slovakia (14 rokov)
Čísla zo závierok EDY Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202527 475 €3 678 €29 951 €−52 477 €82 428 €8 647 €+13,4 %
202422 229 €4 288 €30 274 €−56 020 €86 294 €7 191 €+19,3 %
202310 288 €−2 794 €21 265 €−60 308 €81 573 €2 462 €−27,2 %
202211 915 €2 690 €17 324 €−57 563 €74 887 €6 251 €+22,6 %
20215 794 €−3 876 €14 438 €−60 160 €74 598 €−1 555 €−66,9 %
20206 481 €−8 428 €15 394 €−56 275 €71 669 €−5 351 €−130,0 %
20198 753 €−1 935 €19 949 €−47 848 €67 797 €2 017 €−22,1 %
20189 360 €−231 €13 127 €−45 883 €59 010 €894 €−2,5 %
201712 486 €−1 318 €14 745 €−45 515 €60 260 €737 €−10,6 %
20169 099 €−16 932 €23 541 €−40 538 €64 079 €−11 373 €−186,1 %
201518 948 €−3 983 €20 330 €−21 191 €41 521 €−9 213 €−21,0 %
201453 815 €−2 361 €24 765 €−18 861 €43 626 €10 593 €−4,4 %
201371 209 €−19 440 €30 854 €−16 499 €47 353 €−6 161 €−27,3 %
2012—−7 166 €23 731 €2 936 €20 795 €——

Riziko: zaplatí EDY Slovakia?

EDY Slovakia a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom EDY Slovakia z rokov 2012 až 2015.

Zmluvy so štátom5Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20121. 3. 2012

História firmy EDY Slovakia

Dátum vzniku EDY Slovakia je 5. 5. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16572/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021998011
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad. Firma vznikla 5. 5. 2005.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 23 731 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 27 475 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti EDY Slovakia

  • usporadúvanie kultúrnych, športových a spoločenských podujatí
  • prenájom strojov a zariadení
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov
  • školiaca činnosť v rozsahu voľných živností
  • poradenská činnosť v rozsahu voľných živností
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • čistiace a upratovacie práce
  • spracovanie údajov
  • grafické práce na počítači v rozsahu voľných živností
  • sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • vedenie účtovníctva
  • reklamná a propagačná činnosť
  • aranžovanie, výzdoba interiérov kvetmi a výroba ich doplnkov (šúpolie, sklo, drôt, kameň, železo)
  • úprava zelene, kosenie trávy
  • komisionálny nákup a predaj
  • výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
  • výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  • prevádzkovanie športových zariadení
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • služby požičovní
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

EDY Slovakia v odvetví šport, zábava a rekreácia

EDY Slovakia je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 770 € (4 493 závierok), EDY Slovakia má 27 475 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 371 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EDY Slovakia 43. z 84.

V odvetví v okrese Košice IV371aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 493Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia20 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EDY Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Košice IV ›

Sídlo EDY Slovakia: Košice - Juh

EDY Slovakia sídli na adrese Zvonárska 23, 040 01 Košice, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 648 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 297. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Juh8 648aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 297aktívnych
V tom istom odvetví371okres Košice IV
Na tej istej adrese17aktívnych subjektov

Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

EDY Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

EDY Slovakia, s.r.o. (IČO 36593281) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 5. 5. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Ing. Eduard Buraš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 27 475 € a výsledok hospodárenia +3 678 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieZábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n. (SK NACE 9329)
Základné imanie6 640 €
Vznik5. 5. 2005
ObecKošice - Juh
OkresOkres Košice IV
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) EDY Slovakia, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 27 475 €, typická firma odvetvia 19 770 € (medián z 4 493 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›

Sieť prepojení firmy EDY Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EDY Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EDY Slovakia

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
  • Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy34zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh

GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.29) v okrese Košice IV

Croatia Cooperation 2000 s. r. o.ERZA s.r.o.TERA TOURS, s.r.o.JB EXPRES s. r. o.DS-KE, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk