VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PALBAR spol. s r.o.

Veľký Kamenec · Výroba pletených a háčkovaných odevov

9 226 €tržby 2025 ▼ 32 %+42 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

9 226 €tržby 2025 ▼ 32 %
+42 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 12 810 €, výsledok hospodárenia 52 €
  2. 13 : tržby 17 301 €, výsledok hospodárenia -53 €
  3. 14 : tržby 25 264 €, výsledok hospodárenia 3 494 €
  4. 15 : tržby 20 210 €, výsledok hospodárenia 2 955 €
  5. 16 : tržby 15 557 €, výsledok hospodárenia -2 319 €
  6. 17 : tržby 19 627 €, výsledok hospodárenia 1 373 €
  7. 18 : tržby 19 339 €, výsledok hospodárenia 1 000 €
  8. 19 : tržby 17 821 €, výsledok hospodárenia 304 €
  9. 20 : tržby 19 884 €, výsledok hospodárenia -886 €
  10. 21 : tržby 16 437 €, výsledok hospodárenia 75 €
  11. 22 : tržby 17 447 €, výsledok hospodárenia 286 €
  12. 23 : tržby 15 454 €, výsledok hospodárenia 900 €
  13. 24 : tržby 13 473 €, výsledok hospodárenia 583 €
  14. 25 : tržby 9 226 €, výsledok hospodárenia 42 €

Daň z príjmov

340 € za 2025

Splatná daň z výkazu ziskov a strát (účty 591, 595) · Register účtovných závierok

Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PALBAR spol. s r.o. (IČO 36591777) mala v roku 2025 tržby 9 226 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PALBAR

osobné náklady v roku 2022 boli 7 049 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ PALBAR

Podľa Registra právnických osôb koná za PALBAR 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník PALBAR

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch PALBAR
Podiely spoločníkov na vkladoch PALBAR Ing. Attila Pallér 100,0 %. Spolu 6 640 €. Ing. Attila Pallér: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Attila Pallér100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Attila Pallérod 17. 3. 2018 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PALBAR

Za rok 2025 má PALBAR v závierke tržby 9 226 €, o 31,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +42 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 25 264 €.

Tržby 20259 226 €▼ −31,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202542 €zisk
Majetok (aktíva) 202520 tis. €
Vlastné imanie 202513 tis. €
Záväzky 20257 126 €36,0 % majetku
Pridaná hodnota 20253 451 €
Zisková marža 2025+0,5 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov7 806 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát PALBAR

Súvaha PALBAR

Všetky čísla zo závierok PALBAR (14 rokov)
Čísla zo závierok PALBAR po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20259 226 €42 €19 799 €12 673 €7 126 €3 451 €+0,5 %
202413 473 €583 €19 785 €12 631 €7 154 €3 868 €+4,3 %
202315 454 €900 €20 340 €12 048 €8 292 €3 617 €+5,8 %
202217 447 €286 €16 948 €11 148 €5 800 €7 258 €+1,6 %
202116 437 €75 €18 334 €10 862 €7 472 €7 874 €+0,5 %
202019 884 €−886 €16 272 €10 787 €5 485 €10 725 €−4,5 %
201917 821 €304 €20 512 €11 673 €8 839 €9 026 €+1,7 %
201819 339 €1 000 €4 377 €1 000 €3 377 €8 867 €+5,2 %
201719 627 €1 373 €14 910 €10 369 €4 541 €8 608 €+7,0 %
201615 557 €−2 319 €13 430 €8 997 €4 433 €4 794 €−14,9 %
201520 210 €2 955 €15 587 €11 316 €4 271 €9 433 €+14,6 %
201425 264 €3 494 €13 271 €8 361 €4 910 €10 188 €+13,8 %
201317 301 €−53 €8 678 €4 867 €3 811 €4 372 €−0,3 %
201212 810 €52 €6 038 €4 920 €1 118 €5 188 €+0,4 %

Riziko: zaplatí PALBAR?

PALBAR a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom PALBAR z roku 2022.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202219. 1. 2022

História firmy PALBAR

Dátum vzniku PALBAR je 1. 4. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16404/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021991180
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 12 810 € · majetok 6 038 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov. Firma vznikla 1. 4. 2005.
  5. Nový spoločník: Ing. Attila PallérSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 9 226 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PALBAR

  • maloobchod v rozsahu voľných živností
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností
  • odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení v rozsahu: objekty bez nebezpečenstva výbuchu, zariadenia s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodov
  • poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
  • služby pre rastlinnú výrobu
  • služby pre živočíšnu výrobu bez veterinárnych služieb
  • organizovanie seminárov a školení
  • organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí
  • vydavateľská činnosť
  • reklamná a propagačná činnosť
  • baliace činnosti
  • výroba dámskej, pánskej a detskej konfekcie

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

PALBAR v odvetví výroba odevov

PALBAR je v registri v odvetví Výroba odevov (SK NACE 14), činnosť výroba pletených a háčkovaných odevov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 380 € (1 161 závierok), PALBAR má 9 226 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Trebišov je v tomto odvetví 27 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PALBAR 6. z 9.

V odvetví v okrese Trebišov27aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 161Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia41 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PALBAR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Trebišov ›

Sídlo PALBAR: Veľký Kamenec

PALBAR sídli na adrese č. 24, 076 36 Veľký Kamenec, okres Trebišov. V obci Veľký Kamenec je 51 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 843.

Subjektov v obci Veľký Kamenec51aktívnych
Subjektov v okrese Trebišov9 843aktívnych
V tom istom odvetví27okres Trebišov

Veľký Kamenec: obyvatelia a dáta ›Okres Trebišov ›Adresár firiem v okrese Trebišov ›

PALBAR: IČO, sídlo a základné údaje

PALBAR spol. s r.o. (IČO 36591777) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Kamenec, okres Trebišov. Dátum vzniku je 1. 4. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Ing. Attila Pallér. Za rok 2025 sú v závierke tržby 9 226 € a výsledok hospodárenia +42 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba pletených a háčkovaných odevov (SK NACE 1410)
Základné imanie6 640 €
Vznik1. 4. 2005
ObecVeľký Kamenec
OkresOkres Trebišov
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba odevov (SK NACE 14) PALBAR spol. s r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 9 226 €, typická firma odvetvia 41 380 € (medián z 1 161 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trebišov ›Výroba odevov: tržby a mzdy ›Výroba odevov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Trebišov ›

Sieť prepojení firmy PALBAR

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PALBAR

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PALBAR

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 400 €
  • Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 199 tis. €
  • Končiace zmluvy21zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 200 €
  • Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 800 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Veľký Kamenectypický nepokrytý dopyt 204 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Veľký Kamenec

EKO - AGRÁR s.r.o.EGO SLOVAKIA, s.r.o.MEDIPED s.r.o.JKP, spoločnosť s ručením obmedzeným Malý…INŠTAL s.r.o.Všetky firmy v obci Veľký Kamenec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 14.13) v okrese Trebišov

Anima mundi spol. s r.o.Donna Mode s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk