MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB, s.r.o.
Košice - Juh · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
394 381 €tržby 2024 ▲ 8 %+18 019 €zisk 2024aktívna 21 rokov10 zamestnancov (2024)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 176 706 €, výsledok hospodárenia 18 303 €
- 13 : tržby 182 545 €, výsledok hospodárenia 8 598 €
- 14 : tržby 183 877 €, výsledok hospodárenia 8 263 €
- 15 : tržby 201 750 €, výsledok hospodárenia 15 078 €
- 16 : tržby 210 810 €, výsledok hospodárenia 9 327 €
- 17 : tržby 215 396 €, výsledok hospodárenia -832 €
- 18 : tržby 226 801 €, výsledok hospodárenia 2 661 €
- 19 : tržby 247 700 €, výsledok hospodárenia 13 451 €
- 20 : tržby 238 439 €, výsledok hospodárenia 2 899 €
- 21 : tržby 265 226 €, výsledok hospodárenia 22 934 €
- 22 : tržby 283 625 €, výsledok hospodárenia 18 387 €
- 23 : tržby 365 903 €, výsledok hospodárenia 22 109 €
- 24 : tržby 394 381 €, výsledok hospodárenia 18 019 €
MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB, s.r.o. (IČO 36587036) mala v roku 2024 tržby 394 381 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB
V roku 2024 mala MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 241 025 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 486 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Košice IV bola v roku 2024 2 170 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | 10 | 241 025 € | — |
| 2023 | — | 204 112 € | — |
| 2022 | — | 188 731 € | — |
| 2021 | — | 171 201 € | — |
| 2020 | — | 141 894 € | — |
| 2019 | — | 163 096 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2024 a priemerná hrubá mzda
- MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB, odhad zo závierky1 486 €
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Košice IV2 170 €
- Všetky odvetvia v okrese Košice IV1 759 €
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc na Slovensku1 958 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,352 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2024, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Zdravotníctvo a sociálna pomoc, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB
Podľa Registra právnických osôb koná za MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB
Za rok 2024 má MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB v závierke tržby 394 381 €, o 7,8 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +18 019 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 394 381 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2024 je 4 790 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB
Najvyššie tržby: rok 2024, 394 381 €. Najnižšie: rok 2012, 176 706 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 394 381 € |
| 2023 | 365 903 € |
| 2022 | 283 625 € |
| 2021 | 265 226 € |
| 2020 | 238 439 € |
| 2019 | 247 700 € |
| 2018 | 226 801 € |
| 2017 | 215 396 € |
| 2016 | 210 810 € |
| 2015 | 201 750 € |
| 2014 | 183 877 € |
| 2013 | 182 545 € |
| 2012 | 176 706 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 159 197 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 18 019 € |
| 2023 | 22 109 € |
| 2022 | 18 387 € |
| 2021 | 22 934 € |
| 2020 | 2 899 € |
| 2019 | 13 451 € |
| 2018 | 2 661 € |
| 2017 | −832 € |
| 2016 | 9 327 € |
| 2015 | 15 078 € |
| 2014 | 8 263 € |
| 2013 | 8 598 € |
| 2012 | 18 303 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,6 %, medián odvetvia +16,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +4,6 % | +16,0 % |
| 2023 | +6,0 % | +17,2 % |
| 2022 | +6,5 % | +16,1 % |
| 2021 | +8,6 % | +15,7 % |
| 2020 | +1,2 % | +14,2 % |
| 2019 | +5,4 % | +13,5 % |
| 2018 | +1,2 % | +11,4 % |
| 2017 | −0,4 % | +10,2 % |
| 2016 | +4,4 % | +10,9 % |
| 2015 | +7,5 % | +9,9 % |
| 2014 | +4,5 % | — |
| 2013 | +4,7 % | — |
| 2012 | +10,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 11 z 12 rokov, najviac v roku 2023 (+29,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | +7,8 % |
| 2023 | +29,0 % |
| 2022 | +6,9 % |
| 2021 | +11,2 % |
| 2020 | −3,7 % |
| 2019 | +9,2 % |
| 2018 | +5,3 % |
| 2017 | +2,2 % |
| 2016 | +4,5 % |
| 2015 | +9,7 % |
| 2014 | +0,7 % |
| 2013 | +3,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Finančná správa zverejňuje vyrubenú daň z príjmov. Za 2 roky je to spolu 10 667 €, za obdobie do 31. 12. 2024 4 790 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Vyrubená daň |
|---|---|
| 2024 | 4 790 € |
| 2023 | 5 877 € |
Zdroj: Finančná správa SR, zoznam daňových subjektov s vyrubenou daňou (CC0).
Súvaha MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 297 234 €, vlastné imanie 259 054 € a záväzky 38 180 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 297 234 € | 259 054 € | 38 180 € |
| 2023 | 271 335 € | 241 035 € | 30 300 € |
| 2022 | 249 286 € | 218 926 € | 30 360 € |
| 2021 | 254 994 € | 200 539 € | 54 455 € |
| 2020 | 218 840 € | 177 605 € | 41 235 € |
| 2019 | 207 003 € | 174 707 € | 32 296 € |
| 2018 | 197 217 € | 161 256 € | 35 961 € |
| 2017 | 192 216 € | 158 595 € | 33 621 € |
| 2016 | 198 471 € | 159 427 € | 39 044 € |
| 2015 | 188 867 € | 150 100 € | 38 767 € |
| 2014 | 175 998 € | 155 862 € | 20 136 € |
| 2013 | 170 602 € | 147 599 € | 23 003 € |
| 2012 | 189 929 € | 139 001 € | 50 928 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 394 381 € | 18 019 € | 297 234 € | 259 054 € | 38 180 € | 276 246 € | +4,6 % |
| 2023 | 365 903 € | 22 109 € | 271 335 € | 241 035 € | 30 300 € | 245 641 € | +6,0 % |
| 2022 | 283 625 € | 18 387 € | 249 286 € | 218 926 € | 30 360 € | 229 638 € | +6,5 % |
| 2021 | 265 226 € | 22 934 € | 254 994 € | 200 539 € | 54 455 € | 207 729 € | +8,6 % |
| 2020 | 238 439 € | 2 899 € | 218 840 € | 177 605 € | 41 235 € | 150 090 € | +1,2 % |
| 2019 | 247 700 € | 13 451 € | 207 003 € | 174 707 € | 32 296 € | 190 684 € | +5,4 % |
| 2018 | 226 801 € | 2 661 € | 197 217 € | 161 256 € | 35 961 € | 157 313 € | +1,2 % |
| 2017 | 215 396 € | −832 € | 192 216 € | 158 595 € | 33 621 € | 160 854 € | −0,4 % |
| 2016 | 210 810 € | 9 327 € | 198 471 € | 159 427 € | 39 044 € | 160 193 € | +4,4 % |
| 2015 | 201 750 € | 15 078 € | 188 867 € | 150 100 € | 38 767 € | 154 668 € | +7,5 % |
| 2014 | 183 877 € | 8 263 € | 175 998 € | 155 862 € | 20 136 € | 138 678 € | +4,5 % |
| 2013 | 182 545 € | 8 598 € | 170 602 € | 147 599 € | 23 003 € | 128 037 € | +4,7 % |
| 2012 | 176 706 € | 18 303 € | 189 929 € | 139 001 € | 50 928 € | 123 900 € | +10,4 % |
Riziko: zaplatí MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB?
MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 41 zmlúv s dodávateľom MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB v objeme 18 633 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice: 18 563 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2026, 10 652 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 10 652 € |
| 2025 | 1 | 0 € |
| 2024 | 2 | 7 911 € |
| 2023 | 3 | 0 € |
| 2022 | 2 | 0 € |
| 2021 | 2 | 0 € |
| 2020 | 5 | 0 € |
| 2019 | 5 | 0 € |
| 2018 | 3 | 0 € |
| 2017 | 1 | 0 € |
| 2016 | 1 | 0 € |
| 2015 | 4 | 0 € |
| 2014 | 2 | 0 € |
| 2013 | 3 | 0 € |
| 2012 | 4 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB
Dátum vzniku MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB je 10. 12. 2004, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15697/V
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 10. 12. 2004.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 176 706 € · majetok 189 929 €
- Nový štatutár: Ing. Tomáš LevkušKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Tomáš LevkušSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 394 381 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB
- masérske služby
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí
- technické testovanie, meranie a analýza
- prenájom strojov, prístrojov a zariadení
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- marketing a manažment
- neverejné skladovanie a uskladňovanie
- poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB v odvetví zdravotníctvo
MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 175 599 € (6 492 závierok), MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB má 394 381 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 189 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB 26. z 133.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 112 453 €, polovica do 175 599 €, tri štvrtiny do 273 482 €; 10 % firiem má viac než 543 765 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 59 154 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 112 453 € |
| medián | 175 599 € |
| horný kvartil | 273 482 € |
| 10 % firiem má viac než | 543 765 € |
| MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB | 394 381 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 394 381 € | 175 599 € |
| 2023 | 365 903 € | 163 176 € |
| 2022 | 283 625 € | 137 725 € |
| 2021 | 265 226 € | 124 862 € |
| 2020 | 238 439 € | 106 843 € |
| 2019 | 247 700 € | 104 587 € |
| 2018 | 226 801 € | 91 376 € |
| 2017 | 215 396 € | 83 388 € |
| 2016 | 210 810 € | 80 657 € |
| 2015 | 201 750 € | 74 516 € |
| 2014 | 183 877 € | — |
| 2013 | 182 545 € | — |
| 2012 | 176 706 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB | 394 381 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 168 176 € |
| medián kraja | 153 795 € |
| medián Slovenska | 175 599 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ORTHODONCIA PH s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 966 387 € (2025)
- Cliniq GP, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 963 617 € (2025)
- SPORTMED, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 957 361 € (2025)
- KM - DENT, s.r.o.Tvrdošín · tržby 951 875 € (2025)
- EndoCorp s.r.o.Trnava · tržby 948 286 € (2025)
- Poliklinika " Veľké Kapušany n.o."Veľké Kapušany · tržby 946 678 € (2025)
- PEDENT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 940 662 € (2025)
- ProDentis, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 932 128 € (2025)
- MACKO zubná klinika, s. r. o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 931 807 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB: Košice - Juh
MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB sídli na adrese Platanová 12, 040 01 Košice, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 648 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 296. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB: IČO, sídlo a základné údaje
MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB, s.r.o. (IČO 36587036) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 10. 12. 2004, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Ing. Tomáš Levkuš. Za rok 2024 sú v závierke tržby 394 381 € a výsledok hospodárenia +18 019 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 10. 12. 2004 |
| Obec | Košice - Juh |
| Okres | Okres Košice IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 4 790 € (za obdobie do 31. 12. 2024) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2024 mala 394 381 €, typická firma odvetvia 175 599 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 6 492 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MUDr. LEVKUŠOVÁ REHAB
- Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 460 tis. €
- Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
- Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.15 293 zmlúv za 3 roky · 50 831 € · naposledy 31. 8. 2026Fakultná nemocnica Trenčín174 zmlúv za 3 roky · · naposledy 30. 6. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou127 zmlúv za 3 roky · 827 317 € · naposledy 20. 9. 2026 Všetkých 327 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
"ŠPORT, ZDRAVIE, VZDELÁVANIE, RODINA"
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh
GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Košice IV
Zdravie pri práci s.r.o.MEDICI - CARE s.r.o.DIAGMED s.r.o.LECHMED, s.r.o.MANUS-MEDIC, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.