S & R - EKONÓM, s.r.o.
Ďurkov · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
51 942 €tržby 2025 ▼ 11 %+6 923 €zisk 2025aktívna 22 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 39 342 €, výsledok hospodárenia 2 097 €
- 13 : tržby 31 501 €, výsledok hospodárenia 4 067 €
- 14 : tržby 45 210 €, výsledok hospodárenia 13 169 €
- 15 : tržby 43 951 €, výsledok hospodárenia 8 209 €
- 16 : tržby 45 050 €, výsledok hospodárenia 11 447 €
- 17 : tržby 46 707 €, výsledok hospodárenia 10 160 €
- 18 : tržby 44 508 €, výsledok hospodárenia 8 912 €
- 19 : tržby 49 488 €, výsledok hospodárenia 6 346 €
- 20 : tržby 58 060 €, výsledok hospodárenia 12 766 €
- 21 : tržby 53 677 €, výsledok hospodárenia 10 016 €
- 22 : tržby 54 866 €, výsledok hospodárenia 10 342 €
- 23 : tržby 63 099 €, výsledok hospodárenia 11 845 €
- 24 : tržby 58 315 €, výsledok hospodárenia 9 234 €
- 25 : tržby 51 942 €, výsledok hospodárenia 6 923 €
S & R - EKONÓM, s.r.o. (IČO 36581836) mala v roku 2025 tržby 51 942 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci S & R - EKONÓM
V roku 2025 mala S & R - EKONÓM priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 34 490 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 34 490 € | — |
| 2024 | — | 38 784 € | — |
| 2023 | — | 39 788 € | — |
| 2022 | — | 32 564 € | — |
| 2021 | — | 32 433 € | — |
| 2020 | — | 32 938 € | — |
| 2019 | — | 25 876 € | — |
| 2018 | — | 24 091 € | — |
| 2017 | — | 24 950 € | — |
| 2016 | — | 19 579 € | — |
| 2015 | — | 19 886 € | — |
| 2014 | — | 19 041 € | — |
| 2013 | — | 14 954 € | 10 166 € |
| 2012 | — | 18 855 € | 13 874 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ S & R - EKONÓM
Podľa Registra právnických osôb koná za S & R - EKONÓM 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločníci S & R - EKONÓM
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Stela Kmaková80,0 %
- Roman Kmak20,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Stela Kmakováod 22. 2. 2011 | 5 312 € | 80,0 % |
| Roman Kmakod 22. 2. 2011 | 1 328 € | 20,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok S & R - EKONÓM
Za rok 2025 má S & R - EKONÓM v závierke tržby 51 942 €, o 10,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 923 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 63 099 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát S & R - EKONÓM
Najvyššie tržby: rok 2023, 63 099 €. Najnižšie: rok 2013, 31 501 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 51 942 € |
| 2024 | 58 315 € |
| 2023 | 63 099 € |
| 2022 | 54 866 € |
| 2021 | 53 677 € |
| 2020 | 58 060 € |
| 2019 | 49 488 € |
| 2018 | 44 508 € |
| 2017 | 46 707 € |
| 2016 | 45 050 € |
| 2015 | 43 951 € |
| 2014 | 45 210 € |
| 2013 | 31 501 € |
| 2012 | 39 342 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 125 533 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 923 € |
| 2024 | 9 234 € |
| 2023 | 11 845 € |
| 2022 | 10 342 € |
| 2021 | 10 016 € |
| 2020 | 12 766 € |
| 2019 | 6 346 € |
| 2018 | 8 912 € |
| 2017 | 10 160 € |
| 2016 | 11 447 € |
| 2015 | 8 209 € |
| 2014 | 13 169 € |
| 2013 | 4 067 € |
| 2012 | 2 097 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- S & R - EKONÓM
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +13,3 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | S & R - EKONÓM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +13,3 % | +12,3 % |
| 2024 | +15,8 % | +8,2 % |
| 2023 | +18,8 % | +6,9 % |
| 2022 | +18,8 % | +6,5 % |
| 2021 | +18,7 % | +6,7 % |
| 2020 | +22,0 % | +7,0 % |
| 2019 | +12,8 % | +5,4 % |
| 2018 | +20,0 % | +5,4 % |
| 2017 | +21,8 % | +7,4 % |
| 2016 | +25,4 % | +7,0 % |
| 2015 | +18,7 % | +7,1 % |
| 2014 | +29,1 % | — |
| 2013 | +12,9 % | — |
| 2012 | +5,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2014 (+43,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −10,9 % |
| 2024 | −7,6 % |
| 2023 | +15,0 % |
| 2022 | +2,2 % |
| 2021 | −7,5 % |
| 2020 | +17,3 % |
| 2019 | +11,2 % |
| 2018 | −4,7 % |
| 2017 | +3,7 % |
| 2016 | +2,5 % |
| 2015 | −2,8 % |
| 2014 | +43,5 % |
| 2013 | −19,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha S & R - EKONÓM
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 84 883 €, vlastné imanie 75 447 € a záväzky 9 436 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 84 883 € | 75 447 € | 9 436 € |
| 2024 | 88 262 € | 78 524 € | 9 738 € |
| 2023 | 93 393 € | 81 290 € | 12 103 € |
| 2022 | 79 849 € | 69 446 € | 10 403 € |
| 2021 | 76 318 € | 65 403 € | 10 915 € |
| 2020 | 66 393 € | 55 387 € | 11 006 € |
| 2019 | 57 610 € | 51 521 € | 6 089 € |
| 2018 | 69 525 € | 63 175 € | 6 350 € |
| 2017 | 72 103 € | 64 263 € | 7 840 € |
| 2016 | 63 137 € | 55 244 € | 7 893 € |
| 2015 | 48 633 € | 43 797 € | 4 836 € |
| 2014 | 45 473 € | 35 669 € | 9 804 € |
| 2013 | 27 084 € | 22 500 € | 4 584 € |
| 2012 | 23 824 € | 18 432 € | 5 392 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok S & R - EKONÓM (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51 942 € | 6 923 € | 84 883 € | 75 447 € | 9 436 € | 42 846 € | +13,3 % |
| 2024 | 58 315 € | 9 234 € | 88 262 € | 78 524 € | 9 738 € | 49 957 € | +15,8 % |
| 2023 | 63 099 € | 11 845 € | 93 393 € | 81 290 € | 12 103 € | 56 928 € | +18,8 % |
| 2022 | 54 866 € | 10 342 € | 79 849 € | 69 446 € | 10 403 € | 47 840 € | +18,8 % |
| 2021 | 53 677 € | 10 016 € | 76 318 € | 65 403 € | 10 915 € | 48 551 € | +18,7 % |
| 2020 | 58 060 € | 12 766 € | 66 393 € | 55 387 € | 11 006 € | 51 134 € | +22,0 % |
| 2019 | 49 488 € | 6 346 € | 57 610 € | 51 521 € | 6 089 € | 36 020 € | +12,8 % |
| 2018 | 44 508 € | 8 912 € | 69 525 € | 63 175 € | 6 350 € | 36 324 € | +20,0 % |
| 2017 | 46 707 € | 10 160 € | 72 103 € | 64 263 € | 7 840 € | 38 430 € | +21,8 % |
| 2016 | 45 050 € | 11 447 € | 63 137 € | 55 244 € | 7 893 € | 35 024 € | +25,4 % |
| 2015 | 43 951 € | 8 209 € | 48 633 € | 43 797 € | 4 836 € | 31 007 € | +18,7 % |
| 2014 | 45 210 € | 13 169 € | 45 473 € | 35 669 € | 9 804 € | 37 167 € | +29,1 % |
| 2013 | 31 501 € | 4 067 € | 27 084 € | 22 500 € | 4 584 € | 21 989 € | +12,9 % |
| 2012 | 39 342 € | 2 097 € | 23 824 € | 18 432 € | 5 392 € | 24 042 € | +5,3 % |
Riziko: zaplatí S & R - EKONÓM?
Peniaze od štátu: S & R - EKONÓM
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy S & R - EKONÓM
Dátum vzniku S & R - EKONÓM je 7. 7. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15161/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021849566
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 39 342 € · majetok 23 824 €
- Nový spoločník: Roman KmakSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Stela KmakováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 51 942 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti S & R - EKONÓM
- vedenie účtovníctva
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností
- prieskum trhu a verejnej mienky
- kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
S & R - EKONÓM v odvetví právne a účtovnícke činnosti
S & R - EKONÓM je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 422 € (9 933 závierok), S & R - EKONÓM má 51 942 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 260 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je S & R - EKONÓM 25. z 94.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 099 €, polovica do 45 422 €, tri štvrtiny do 93 610 €; 10 % firiem má viac než 261 982 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 302 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 099 € |
| medián | 45 422 € |
| horný kvartil | 93 610 € |
| 10 % firiem má viac než | 261 982 € |
| S & R - EKONÓM | 51 942 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- S & R - EKONÓM
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby S & R - EKONÓM s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | S & R - EKONÓM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 51 942 € | 45 422 € |
| 2024 | 58 315 € | 42 733 € |
| 2023 | 63 099 € | 41 427 € |
| 2022 | 54 866 € | 38 792 € |
| 2021 | 53 677 € | 36 062 € |
| 2020 | 58 060 € | 35 049 € |
| 2019 | 49 488 € | 36 772 € |
| 2018 | 44 508 € | 35 516 € |
| 2017 | 46 707 € | 34 300 € |
| 2016 | 45 050 € | 33 080 € |
| 2015 | 43 951 € | 30 548 € |
| 2014 | 45 210 € | — |
| 2013 | 31 501 € | — |
| 2012 | 39 342 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| S & R - EKONÓM | 51 942 € |
|---|---|
| medián okresu Košice - okolie | 32 012 € |
| medián kraja | 43 168 € |
| medián Slovenska | 45 422 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- advokátska kancelária čipák & partners s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 322 € (2025)
- Účtovnícka kancelária s. r. o.Čadca · tržby 119 243 € (2025)
- Morgan Swiss Capital Investment s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 200 € (2025)
- VAT-TAX EU s.r.o.Topoľčany · tržby 119 199 € (2025)
- ARTON spol. s r.o.Detva · tržby 119 180 € (2025)
- BITEC s.r.o.Senec · tržby 119 122 € (2025)
- ATAX SERVICE s.r.o.Vinica · tržby 119 120 € (2025)
- focused law s.r.o.Tomášov · tržby 119 108 € (2025)
- KOČIŠ & PARTNERS s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 094 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb S & R - EKONÓM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Košice - okolie ›
Sídlo S & R - EKONÓM: Ďurkov
S & R - EKONÓM sídli na adrese Ďurkov 198, 044 19 Ďurkov, okres Košice - okolie. V obci Ďurkov je 152 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 219.
Ďurkov: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
S & R - EKONÓM: IČO, sídlo a základné údaje
S & R - EKONÓM, s.r.o. (IČO 36581836) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ďurkov, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 7. 7. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Stela Kmaková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 51 942 € a výsledok hospodárenia +6 923 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 7. 7. 2004 |
| Obec | Ďurkov |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) S & R - EKONÓM, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 51 942 €, typická firma odvetvia 45 422 € (medián z 9 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Sieť prepojení firmy S & R - EKONÓM
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu S & R - EKONÓM
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu S & R - EKONÓM
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy260zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
- Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu7odvetví chýba v obci Ďurkovtypický nepokrytý dopyt 160 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 272 zmlúv za 3 roky · 13 171 097 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.288 zmlúv za 3 roky · 736 983 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 609 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Ďurkov
YOPI Investment s.r.o.MAMTRANS, s.r.o.AMEGAN s.r.o.Mráz mobilný autoservis s.r.o.Monsta s. r. o.Všetky firmy v obci Ďurkov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Košice - okolie
Krope PK, s.r.o.AS servis, s.r.o.CUENTA s.r.o.PROBIS s.r.o.PROALCO s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.