Whaps, s.r.o.
Košice - Staré Mesto
58 434 €tržby 2015 ▼ 37 %−10 138 €strata 2015zaniknutá 2. 3. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 2. 3. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 179 127 €, výsledok hospodárenia 8 876 €
- 14 : tržby 92 659 €, výsledok hospodárenia -13 776 €
- 15 : tržby 58 434 €, výsledok hospodárenia -10 138 €
Whaps, s.r.o. (IČO 36581330), sídlo Košice - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 23. 6. 2004 do 2. 3. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Whaps
osobné náklady v roku 2015 boli 5 405 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2015 | — | 5 405 € | — |
| 2014 | — | 10 920 € | — |
| 2013 | — | 24 310 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Whaps
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Whaps
Za rok 2015 má Whaps v závierke tržby 58 434 €, o 36,9 % menej než v roku 2014, a výsledok hospodárenia −10 138 €. Závierky máme za 3 roky (2013 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2013: 179 127 €.
Výkaz ziskov a strát Whaps
Najvyššie tržby: rok 2013, 179 127 €. Najnižšie: rok 2015, 58 434 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 58 434 € |
| 2014 | 92 659 € |
| 2013 | 179 127 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −15 038 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −10 138 € |
| 2014 | −13 776 € |
| 2013 | 8 876 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Whaps
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −17,3 %, medián odvetvia +1,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Whaps |
|---|---|
| 2015 | −17,3 % |
| 2014 | −14,9 % |
| 2013 | +5,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Whaps
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 1 571 €, vlastné imanie 1 571 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 1 571 € | 1 571 € | — |
| 2014 | 85 718 € | 32 837 € | 52 881 € |
| 2013 | 126 174 € | 46 613 € | 79 561 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Whaps (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 58 434 € | −10 138 € | 1 571 € | 1 571 € | — | −3 967 € | −17,3 % |
| 2014 | 92 659 € | −13 776 € | 85 718 € | 32 837 € | 52 881 € | −311 € | −14,9 % |
| 2013 | 179 127 € | 8 876 € | 126 174 € | 46 613 € | 79 561 € | 36 332 € | +5,0 % |
Riziko: zaplatí Whaps?
Peniaze od štátu: Whaps
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Whaps
Dátum vzniku Whaps je 23. 6. 2004. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15112/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 179 127 € · majetok 126 174 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 3, posledné tržby 58 434 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Whaps v odvetví maloobchod
Whaps je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 73 009 € (17 770 závierok), Whaps má 58 434 €, čo je 80 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 1 446 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Whaps 279. z 564.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 18 718 €, polovica do 73 009 €, tri štvrtiny do 337 688 €; 10 % firiem má viac než 1 044 184 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 199 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 18 718 € |
| medián | 73 009 € |
| horný kvartil | 337 688 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 044 184 € |
| Whaps | 58 434 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| Whaps | 58 434 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 55 714 € |
| medián kraja | 60 902 € |
| medián Slovenska | 73 009 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Ourlove s. r. o.Lučenec · tržby 137 180 € (2025)
- ENTES s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 137 109 € (2025)
- Cor-azone, s.r.o.Poprad · tržby 137 058 € (2025)
- AMONT s.r.o.Moravské Lieskové · tržby 137 037 € (2025)
- Online42 s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 137 000 € (2025)
- DOLCE SK s.r.o.Krompachy · tržby 136 944 € (2013)
- HONG LU s.r.o.Kráľovský Chlmec · tržby 136 937 € (2025)
- KEOR, s.r.o.Topoľníky · tržby 136 927 € (2025)
- FIBRELAN, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 136 856 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Whaps, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice I ›
Sídlo Whaps: Košice - Staré Mesto
Whaps sídli na adrese Gorkého 1069/4, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 741 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
Whaps: IČO, sídlo a základné údaje
Whaps, s.r.o. (IČO 36581330) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 23. 6. 2004, zánik je v registri zapísaný ku dňu 2. 3. 2017, po 12 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 58 434 € a výsledok hospodárenia −10 138 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47190 |
| Vznik | 23. 6. 2004 |
| Zánik | 2. 3. 2017 |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Whaps
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Whaps
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Whaps
- Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 105 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy218zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov140firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 400 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 245 zmlúv za 3 roky · 18 678 324 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 350 zmlúv za 3 roky · 629 430 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav156 zmlúv za 3 roky · 1 884 553 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 876 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Košice I
PROFI - STAR, s.r.o.MJ - TRADING, s.r.o.ALMAR INVEST s.r.o.ARAD Slovakia s.r.o.FISHERMAN SERVICE s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.