VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AUDIOCOMP, s.r.o.

Košice - Staré Mesto · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

51 957 €tržby 2025 ▲ 19 %+1 530 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

51 957 €tržby 2025 ▲ 19 %
+1 530 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 8 395 €, výsledok hospodárenia -4 199 €
  2. 14 : tržby 14 033 €, výsledok hospodárenia 239 €
  3. 15 : tržby 28 457 €, výsledok hospodárenia 995 €
  4. 16 : tržby 8 802 €, výsledok hospodárenia -3 332 €
  5. 17 : tržby 20 197 €, výsledok hospodárenia 1 464 €
  6. 18 : tržby 20 917 €, výsledok hospodárenia -2 012 €
  7. 19 : tržby 8 242 €, výsledok hospodárenia -405 €
  8. 20 : tržby 21 458 €, výsledok hospodárenia -1 508 €
  9. 21 : tržby 23 137 €, výsledok hospodárenia -2 212 €
  10. 22 : tržby 31 602 €, výsledok hospodárenia 599 €
  11. 23 : tržby 56 545 €, výsledok hospodárenia 599 €
  12. 24 : tržby 43 552 €, výsledok hospodárenia 226 €
  13. 25 : tržby 51 957 €, výsledok hospodárenia 1 530 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AUDIOCOMP, s.r.o. (IČO 36578703) mala v roku 2025 tržby 51 957 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AUDIOCOMP

osobné náklady v roku 2020 boli 1 937 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konatelia AUDIOCOMP

Podľa Registra právnických osôb konajú za AUDIOCOMP 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločníci AUDIOCOMP

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok AUDIOCOMP

Za rok 2025 má AUDIOCOMP v závierke tržby 51 957 €, o 19,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 530 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 56 545 €.

Tržby 202552 tis. €▲ +19,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 530 €zisk
Majetok (aktíva) 202547 tis. €
Vlastné imanie 202521 tis. €
Záväzky 202526 tis. €55,3 % majetku
Pridaná hodnota 202511 tis. €
Zisková marža 2025+2,9 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−8 016 €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát AUDIOCOMP

Súvaha AUDIOCOMP

Všetky čísla zo závierok AUDIOCOMP (13 rokov)
Čísla zo závierok AUDIOCOMP po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202551 957 €1 530 €47 250 €21 105 €26 145 €10 901 €+2,9 %
202443 552 €226 €52 506 €19 575 €32 931 €−6 446 €+0,5 %
202356 545 €599 €33 596 €3 349 €30 247 €3 914 €+1,1 %
202231 602 €599 €37 800 €2 750 €35 050 €4 766 €+1,9 %
202123 137 €−2 212 €45 107 €2 151 €42 956 €−10 295 €−9,6 %
202021 458 €−1 508 €51 233 €4 302 €46 931 €5 556 €−7,0 %
20198 242 €−405 €30 755 €810 €29 945 €−3 384 €−4,9 %
201820 917 €−2 012 €28 093 €1 215 €26 878 €1 395 €−9,6 %
201720 197 €1 464 €23 692 €3 227 €20 465 €−5 451 €+7,2 %
20168 802 €−3 332 €17 884 €1 763 €16 121 €−2 542 €−37,9 %
201528 457 €995 €21 472 €1 095 €20 377 €2 028 €+3,5 %
201414 033 €239 €6 487 €−9 900 €16 387 €1 035 €+1,7 %
20138 395 €−4 199 €5 670 €−10 139 €15 809 €6 652 €−50,0 %

Riziko: zaplatí AUDIOCOMP?

Peniaze od štátu: AUDIOCOMP

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AUDIOCOMP

Dátum vzniku AUDIOCOMP je 15. 4. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14824/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021821186
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 8 395 € · majetok 5 670 €
  4. Nový štatutár: Filip KluknavskýKonateľ
  5. Nový spoločník: Filip KluknavskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 51 957 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AUDIOCOMP

  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností
  • sprostredkovanie dopravy v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečných nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
  • predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy
  • výskum trhu a verejnej mienky
  • reklamná a propagačná činnosť
  • vydavateľská činnosť
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe dohody s autorom
  • vedenie účtovníctva
  • činnosť kultúrnej agentúry, usporadúvanie a organizovanie spoločenských, kultúrnych, športových a rekreačných podujatí
  • organizovanie školení, seminárov, kurzov, konferencií a koncertov
  • činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov
  • výroba a predaj nenahraných nosičov zvukových a zvukovo obrazových záznamov
  • požičiavanie zvukových a zvukovo obrazových záznamov
  • kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)
  • prevádzka športových zariadení
  • spracovanie údajov
  • tvorba web stránok
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu
  • prenájom nevýherných automatov
  • faktoring a forfaiting
  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti výpočtovej, telekomunikačnej, kancelárskej a audiovizuálnej techniky
  • komisionálny predaj
  • prenájom a požičiavanie výpočtovej, telekomunikačnej, kancelárskej a audiovizuálnej techniky
  • poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača
  • činnosti súvisiace s prevádzkou počítačov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

AUDIOCOMP v odvetví veľkoobchod

AUDIOCOMP je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), AUDIOCOMP má 51 957 €, čo je 37 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 851 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AUDIOCOMP 194. z 332.

V odvetví v okrese Košice I851aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 222Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AUDIOCOMP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice I ›

Sídlo AUDIOCOMP: Košice - Staré Mesto

AUDIOCOMP sídli na adrese Jilemnického 1137/20, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 744 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 500. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Staré Mesto8 744aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 500aktívnych
V tom istom odvetví851okres Košice I
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

AUDIOCOMP: IČO, sídlo a základné údaje

AUDIOCOMP, s.r.o. (IČO 36578703) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 15. 4. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutármi sú Filip Kluknavský, Frederika Kluknavská a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 51 957 € a výsledok hospodárenia +1 530 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie6 700 €
Vznik15. 4. 2004
ObecKošice - Staré Mesto
OkresOkres Košice I
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) AUDIOCOMP, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 51 957 €, typická firma odvetvia 139 031 € (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Sieť prepojení firmy AUDIOCOMP

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AUDIOCOMP

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AUDIOCOMP

  • Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 7 400 €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

FK PROD s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto

Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Košice I

Diawin s.r.o.PNSKA, s.r.o.ENERGOGAZ, a.s.NOVÁTOR spol. s r.o.MHR - Trade s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk