VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MGM Europe, s.r.o.

Veľký Kýr · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

360 832 €tržby 2025 ▲ 68 %+32 225 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

360 832 €tržby 2025 ▲ 68 %
+32 225 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 249 422 €, výsledok hospodárenia 1 402 €
  2. 13 : tržby 32 368 €, výsledok hospodárenia -14 153 €
  3. 14 : tržby 35 655 €, výsledok hospodárenia -4 883 €
  4. 15 : tržby 40 112 €, výsledok hospodárenia 923 €
  5. 16 : tržby 62 917 €, výsledok hospodárenia 2 930 €
  6. 17 : tržby 53 364 €, výsledok hospodárenia 2 028 €
  7. 18 : tržby 46 318 €, výsledok hospodárenia 391 €
  8. 19 : tržby 65 421 €, výsledok hospodárenia 233 €
  9. 20 : tržby 80 831 €, výsledok hospodárenia 958 €
  10. 21 : tržby 97 698 €, výsledok hospodárenia 1 078 €
  11. 22 : tržby 128 487 €, výsledok hospodárenia -11 566 €
  12. 23 : tržby 157 564 €, výsledok hospodárenia 4 475 €
  13. 24 : tržby 215 328 €, výsledok hospodárenia 3 940 €
  14. 25 : tržby 360 832 €, výsledok hospodárenia 32 225 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MGM Europe, s.r.o. (IČO 36564796) mala v roku 2025 tržby 360 832 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MGM Europe

MGM Europe má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 27 053 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia MGM Europe

Podľa Registra právnických osôb konajú za MGM Europe 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločníci MGM Europe

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch MGM Europe
Podiely spoločníkov na vkladoch MGM Europe Ing. Ernest Godányi 50,0 %, Mgr. Martina Godányiová 50,0 %. Spolu 6 640 €. Ing. Ernest Godányi: 3 320 €, 50,0 %Mgr. Martina Godányiová: 3 320 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Ernest Godányi50,0 %
  • Mgr. Martina Godányiová50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Ernest Godányiod 15. 12. 2010 3 320 €50,0 %
Mgr. Martina Godányiováod 15. 12. 2010 3 320 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MGM Europe

Za rok 2025 má MGM Europe v závierke tržby 360 832 €, o 67,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +32 225 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 360 832 €.

Tržby 2025361 tis. €▲ +67,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202532 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025167 tis. €
Vlastné imanie 202547 tis. €
Záväzky 2025120 tis. €71,7 % majetku
Pridaná hodnota 202569 tis. €
Zisková marža 2025+8,9 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov20 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát MGM Europe

Súvaha MGM Europe

Všetky čísla zo závierok MGM Europe (14 rokov)
Čísla zo závierok MGM Europe po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025360 832 €32 225 €167 404 €47 458 €119 946 €69 271 €+8,9 %
2024215 328 €3 940 €233 277 €15 233 €218 044 €64 041 €+1,8 %
2023157 564 €4 475 €232 778 €11 293 €221 485 €62 850 €+2,8 %
2022128 487 €−11 566 €251 087 €6 817 €244 270 €45 866 €−9,0 %
202197 698 €1 078 €264 445 €8 383 €256 062 €23 533 €+1,1 %
202080 831 €958 €81 703 €7 305 €74 398 €−6 192 €+1,2 %
201965 421 €233 €57 353 €6 347 €51 006 €1 363 €+0,4 %
201846 318 €391 €41 460 €6 114 €35 346 €6 559 €+0,8 %
201753 364 €2 028 €30 774 €5 723 €25 051 €9 772 €+3,8 %
201662 917 €2 930 €45 950 €3 695 €42 255 €19 602 €+4,7 %
201540 112 €923 €49 004 €1 143 €47 861 €16 747 €+2,3 %
201435 655 €−4 883 €47 840 €−19 780 €67 620 €7 794 €−13,7 %
201332 368 €−14 153 €53 156 €−14 897 €68 053 €−2 408 €−43,7 %
2012249 422 €1 402 €106 574 €−744 €107 318 €14 563 €+0,6 %

Riziko: zaplatí MGM Europe?

MGM Europe a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom MGM Europe v objeme 401 548 € z rokov 2020 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo kultúry SR: 401 548 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv402 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202015. 7. 2020

História firmy MGM Europe

Dátum vzniku MGM Europe je 13. 10. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15285/N
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021900782
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 249 422 € · majetok 106 574 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo kultúry SR, hodnota zmluvy 199 391 €. Firma vznikla 13. 10. 2004.
  5. Nový spoločník: Mgr. Martina GodányiováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Najväčšia verejná zmluva: 202 157 €Objednávateľ Ministerstvo kultúry SR. Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci č. MK-ZP-16/2023/SOIROPPO3-302031G673
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 360 832 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MGM Europe

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti
  • automatizované spracovanie dát - riadenie a prevádzkovanie systému bezhotovostného platenia
  • vydávanie a správa platobných kariet /iba pre nebankové subjekty/
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • reklamná a propagačná činnosť
  • grafické práce na počítači
  • fotografické služby
  • prieskum trhu
  • vydávanie periodických a neperiodických publikácií
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • konzultačná a poradenská činnosť v oblasti reklamy a médií
  • ekonomické, finančné a organizačné poradenstvo
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti reklamy a obchodu v rozsahu voľnej živnosti
  • vydávanie zvukových a obrazových nosičov so súhlasom autorov
  • rozmnožovanie a nahrávanie zvukových a zvukovo - obrazových záznamov so súhlasom autora
  • organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí v rozsahu voľnej živnosti
  • vyučovanie anglického jazyka
  • prekladateľské a tlmočnícke služby s výnimkou činností podliehajúcich zákonu č. 36/1967 Zb. o znalcoch a tlmočníkoch

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

MGM Europe v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

MGM Europe je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), MGM Europe má 360 832 €, čo je 7,9-násobok mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 497 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MGM Europe 24. z 218.

V odvetví v okrese Nové Zámky497aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 659Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MGM Europe, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Nové Zámky ›

Sídlo MGM Europe: Veľký Kýr

MGM Europe sídli na adrese Na Sihoti 17, 941 07 Veľký Kýr, okres Nové Zámky. V obci Veľký Kýr je 311 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Veľký Kýr311aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 162aktívnych
V tom istom odvetví497okres Nové Zámky
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Veľký Kýr: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

MGM Europe: IČO, sídlo a základné údaje

MGM Europe, s.r.o. (IČO 36564796) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Kýr, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 13. 10. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutármi sú Ing. Ernest Godányi a Mgr. Martina Godányiová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 360 832 € a výsledok hospodárenia +32 225 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie6 640 €
Vznik13. 10. 2004
ObecVeľký Kýr
OkresOkres Nové Zámky
Účtovných závierok v registri16

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) MGM Europe, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 360 832 €, typická firma odvetvia 45 458 €, čo je 7,9-násobok mediánu (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›

Sieť prepojení firmy MGM Europe

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MGM Europe

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MGM Europe

  • Tendre132súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy441zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
  • Výhry konkurentov534firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Veľký Kýrtypický nepokrytý dopyt 107 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MAXiLab.net s.r.o.Rentergy s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Veľký Kýr

Poľnohospodárske družstvoFINTA, s.r.o.MONTAMA s.r.o.KÓŇASTAV s.r.o.MAPA TRANS s.r.o.Všetky firmy v obci Veľký Kýr ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Nové Zámky

AMAZON s.r.o.Obchodné centrum ZORA, spol. s r.o.Industrial park Štúrovo, s. r. o.CHITA INVESTMENT s.r.o.Kovács Company s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk