VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Meritage Slovakia, s.r.o. v likvidácii

Bratislava - Nové Mesto · Nešpecializovaný veľkoobchod

2 557 €tržby 2016 ▼ 98 %−2 450 €strata 2016

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 557 €tržby 2016 ▼ 98 %
−2 450 €strata 2016
  1. 12 : tržby 52 175 €, výsledok hospodárenia 1 625 €
  2. 13 : tržby 77 941 €, výsledok hospodárenia 4 069 €
  3. 14 : tržby 66 380 €, výsledok hospodárenia 1 954 €
  4. 15 : tržby 134 104 €, výsledok hospodárenia 629 €
  5. 16 : tržby 2 557 €, výsledok hospodárenia -2 450 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -698 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -739 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -35 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -275 €
  15. 26 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Meritage Slovakia, s.r.o. v likvidácii (IČO 36562441), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 27. 7. 2004 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Meritage Slovakia, s.r.o.

V roku 2026 mala Meritage Slovakia, s.r.o. priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2026 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Štatutári Meritage Slovakia, s.r.o.

Podľa Registra právnických osôb konajú za Meritage Slovakia, s.r.o. 3 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločníci Meritage Slovakia, s.r.o.

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Meritage Slovakia, s.r.o.
Podiely spoločníkov na vkladoch Meritage Slovakia, s.r.o. Ing Borek Novotný 50,0 %, Roman Chrpa 50,0 %. Spolu 6 640 €. Ing Borek Novotný: 3 320 €, 50,0 %Roman Chrpa: 3 320 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing Borek Novotný50,0 %
  • Roman Chrpa50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing Borek Novotnýod 25. 2. 2023 3 320 €50,0 %
Roman Chrpaod 25. 2. 2023 3 320 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Meritage Slovakia, s.r.o.

Za rok 2016 má Meritage Slovakia, s.r.o. v závierke tržby 2 557 €, o 98,1 % menej než v roku 2015, a výsledok hospodárenia −2 450 €. Závierky máme za 15 rokov (2012 až 2026), najvyššie tržby sú z roku 2015: 134 104 €.

Tržby 20162 557 €▼ −98,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2016−2 450 €strata
Majetok (aktíva) 20265 577 €
Vlastné imanie 20265 577 €
Zisková marža 2016−95,8 %medián odvetvia +2,0 %
Súčet výsledkov za 15 rokov4 080 €2012 až 2026

Výkaz ziskov a strát Meritage Slovakia, s.r.o.

Súvaha Meritage Slovakia, s.r.o.

Všetky čísla zo závierok Meritage Slovakia, s.r.o. (15 rokov)
Čísla zo závierok Meritage Slovakia, s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2026—0 €5 577 €5 577 €———
2025—−275 €6 261 €5 577 €684 €——
2024—0 €6 261 €5 852 €409 €——
2023—0 €6 261 €5 852 €409 €——
2022—0 €6 261 €5 852 €409 €——
2021—0 €6 261 €5 852 €409 €——
2020—0 €6 261 €5 852 €409 €——
2019—−35 €6 261 €5 852 €409 €−35 €—
2018—−739 €6 261 €5 887 €374 €−643 €—
2017—−698 €8 004 €7 105 €899 €−618 €—
20162 557 €−2 450 €17 890 €16 926 €964 €−807 €−95,8 %
2015134 104 €629 €38 518 €19 276 €18 602 €1 677 €+0,5 %
201466 380 €1 954 €50 730 €18 648 €31 442 €4 218 €+2,9 %
201377 941 €4 069 €52 333 €16 694 €34 999 €5 465 €+5,2 %
201252 175 €1 625 €31 649 €12 625 €18 384 €2 094 €+3,1 %

Riziko: zaplatí Meritage Slovakia, s.r.o.?

Peniaze od štátu: Meritage Slovakia, s.r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Meritage Slovakia, s.r.o.

Dátum vzniku Meritage Slovakia, s.r.o. je 27. 7. 2004, teda pred 22 rokmi. Skoršie obchodné meno: Meritage Slovakia, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/99086/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 52 175 € · majetok 31 649 €
  3. Nový štatutár: Ing Borek NovotnýKonateľ
  4. Nový spoločník: Roman ChrpaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Zapísaný likvidátor: JUDr. Juraj TibenskýLikvidátor
  6. Zmena obchodného menaPredtým Meritage Slovakia, s.r.o., odvtedy Meritage Slovakia, s.r.o. v likvidácii.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2026Závierok máme 15.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Meritage Slovakia, s.r.o.

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • poradenská služba k technickému vybaveniu výrobných strojov a zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Meritage Slovakia, s.r.o. v odvetví veľkoobchod

Meritage Slovakia, s.r.o. je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 97 867 € (17 048 závierok), Meritage Slovakia, s.r.o. má 2 557 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 180 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Meritage Slovakia, s.r.o. 950. z 1 000.

V odvetví v okrese Bratislava III2 180aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 048Slovensko, rok 2016
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2016
Medián ziskovej marže+2,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Meritage Slovakia, s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava III ›

Sídlo Meritage Slovakia, s.r.o.: Bratislava - Nové Mesto

Meritage Slovakia, s.r.o. sídli na adrese Pluhová 16, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 968aktívnych
V tom istom odvetví2 180okres Bratislava III
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

Meritage Slovakia, s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

Meritage Slovakia, s.r.o. v likvidácii (IČO 36562441) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 27. 7. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutármi sú Ing Borek Novotný, Roman Chrpa a 1 ďalší. Za rok 2016 sú v závierke tržby 2 557 € a výsledok hospodárenia −2 450 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690)
Základné imanie6 640 €
Vznik27. 7. 2004
Skoršie názvyMeritage Slovakia, s.r.o.
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Meritage Slovakia, s.r.o. v likvidácii má nižšie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 2 557 €, typická firma odvetvia 97 867 € (medián z 17 048 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy Meritage Slovakia, s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Meritage Slovakia, s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Meritage Slovakia, s.r.o.

  • Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy604zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

auctio, s.r.o.ŠK SLÁVIA SPU DFA NITRAP.O.I.N.T. agency s.r.o.APIS Nitra, spol. s r.o. "v likvidácií"

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava III

TURAN TRADE s.r.o.Štatistické a evidenčné vydavateľstvo…DG a.s.Unique Medical s. r. o.ALFA LAVAL Slovakia s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk