Barecz & Conrad Media s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Vydávanie časopisov a periodík
3 943 748 €tržby 2025 ▲ 11 %+784 890 €zisk 2025aktívna 22 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 861 946 €, výsledok hospodárenia -580 745 €
- 13 : tržby 1 471 212 €, výsledok hospodárenia 160 315 €
- 14 : tržby 990 942 €, výsledok hospodárenia 93 507 €
- 15 : tržby 1 131 684 €, výsledok hospodárenia 56 377 €
- 16 : tržby 1 264 837 €, výsledok hospodárenia 18 909 €
- 17 : tržby 1 404 507 €, výsledok hospodárenia -116 855 €
- 18 : tržby 1 368 707 €, výsledok hospodárenia 283 637 €
- 19 : tržby 2 140 123 €, výsledok hospodárenia 102 680 €
- 20 : tržby 1 673 684 €, výsledok hospodárenia 163 667 €
- 21 : tržby 1 854 422 €, výsledok hospodárenia 44 741 €
- 22 : tržby 2 313 039 €, výsledok hospodárenia 203 309 €
- 23 : tržby 3 052 298 €, výsledok hospodárenia 725 101 €
- 24 : tržby 3 564 482 €, výsledok hospodárenia 532 853 €
- 25 : tržby 3 943 748 €, výsledok hospodárenia 784 890 €
Barecz & Conrad Media s.r.o. (IČO 36556653) mala v roku 2025 tržby 3 943 748 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Barecz & Conrad Media
V roku 2025 mala Barecz & Conrad Media priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 275 870 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 436 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Informácie a komunikácia v okrese Bratislava II bola v roku 2025 3 410 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 275 870 € | 172 269 € |
| 2024 | 11 | 267 734 € | 176 393 € |
| 2023 | 15 | 311 308 € | 215 074 € |
| 2022 | 15 | 253 260 € | 177 955 € |
| 2021 | 13 | 203 755 € | 136 823 € |
| 2020 | 12 | 157 084 € | 108 233 € |
| 2019 | — | 162 219 € | 115 189 € |
| 2018 | — | 220 439 € | 154 325 € |
| 2017 | — | 143 608 € | 106 639 € |
| 2016 | — | 74 007 € | 54 400 € |
| 2015 | — | 35 998 € | 24 632 € |
| 2014 | — | 24 962 € | 17 847 € |
| 2013 | — | 19 455 € | 15 030 € |
| 2012 | — | 39 430 € | 28 527 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Barecz & Conrad Media, mzdové náklady na zamestnanca1 436 €
- Informácie a komunikácia v okrese Bratislava II3 410 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava II2 453 €
- Informácie a komunikácia na Slovensku2 930 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Informácie a komunikácia, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 62 % 172 269 €
- Odvody zamestnávateľa 22 % 60 040 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Barecz & Conrad Media
Podľa Registra právnických osôb konajú za Barecz & Conrad Media 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločníci Barecz & Conrad Media
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Erik Conrad50,0 %
- Mgr. Peter Barecz50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Erik Conradod 12. 4. 2011 | 16 529 € | 50,0 % |
| Mgr. Peter Bareczod 12. 4. 2011 | 16 529 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Barecz & Conrad Media
Za rok 2025 má Barecz & Conrad Media v závierke tržby 3 943 748 €, o 10,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +784 890 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 3 943 748 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Barecz & Conrad Media
Najvyššie tržby: rok 2025, 3 943 748 €. Najnižšie: rok 2014, 990 942 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 943 748 € |
| 2024 | 3 564 482 € |
| 2023 | 3 052 298 € |
| 2022 | 2 313 039 € |
| 2021 | 1 854 422 € |
| 2020 | 1 673 684 € |
| 2019 | 2 140 123 € |
| 2018 | 1 368 707 € |
| 2017 | 1 404 507 € |
| 2016 | 1 264 837 € |
| 2015 | 1 131 684 € |
| 2014 | 990 942 € |
| 2013 | 1 471 212 € |
| 2012 | 1 861 946 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 472 386 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 784 890 € |
| 2024 | 532 853 € |
| 2023 | 725 101 € |
| 2022 | 203 309 € |
| 2021 | 44 741 € |
| 2020 | 163 667 € |
| 2019 | 102 680 € |
| 2018 | 283 637 € |
| 2017 | −116 855 € |
| 2016 | 18 909 € |
| 2015 | 56 377 € |
| 2014 | 93 507 € |
| 2013 | 160 315 € |
| 2012 | −580 745 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Barecz & Conrad Media
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +19,9 %, medián odvetvia +7,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Barecz & Conrad Media | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +19,9 % | +7,0 % |
| 2024 | +14,9 % | +4,7 % |
| 2023 | +23,8 % | +3,3 % |
| 2022 | +8,8 % | +2,9 % |
| 2021 | +2,4 % | +4,1 % |
| 2020 | +9,8 % | +2,9 % |
| 2019 | +4,8 % | +2,7 % |
| 2018 | +20,7 % | +3,2 % |
| 2017 | −8,3 % | +4,5 % |
| 2016 | +1,5 % | +4,4 % |
| 2015 | +5,0 % | +4,3 % |
| 2014 | +9,4 % | — |
| 2013 | +10,9 % | — |
| 2012 | −31,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 9 z 13 rokov, najviac v roku 2019 (+56,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +10,6 % |
| 2024 | +16,8 % |
| 2023 | +32,0 % |
| 2022 | +24,7 % |
| 2021 | +10,8 % |
| 2020 | −21,8 % |
| 2019 | +56,4 % |
| 2018 | −2,5 % |
| 2017 | +11,0 % |
| 2016 | +11,8 % |
| 2015 | +14,2 % |
| 2014 | −32,6 % |
| 2013 | −21,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Barecz & Conrad Media
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 858 843 €, vlastné imanie 2 867 956 € a záväzky 2 744 138 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 858 843 € | 2 867 956 € | 2 744 138 € |
| 2024 | 5 063 698 € | 2 083 066 € | 2 876 811 € |
| 2023 | 3 915 300 € | 1 550 213 € | 2 266 768 € |
| 2022 | 2 441 999 € | 825 113 € | 1 526 223 € |
| 2021 | 1 337 135 € | 622 103 € | 632 553 € |
| 2020 | 1 102 814 € | 597 889 € | 409 299 € |
| 2019 | 961 659 € | 434 769 € | 444 326 € |
| 2018 | 1 028 788 € | 332 088 € | 623 826 € |
| 2017 | 963 885 € | 48 446 € | 847 702 € |
| 2016 | 940 228 € | 165 263 € | 689 724 € |
| 2015 | 1 074 703 € | 146 354 € | 815 166 € |
| 2014 | 1 029 002 € | 108 928 € | 839 805 € |
| 2013 | 1 085 829 € | 15 422 € | 998 876 € |
| 2012 | 933 010 € | −547 023 € | 1 259 485 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Barecz & Conrad Media (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 943 748 € | 784 890 € | 5 858 843 € | 2 867 956 € | 2 744 138 € | 539 771 € | +19,9 % |
| 2024 | 3 564 482 € | 532 853 € | 5 063 698 € | 2 083 066 € | 2 876 811 € | 462 025 € | +14,9 % |
| 2023 | 3 052 298 € | 725 101 € | 3 915 300 € | 1 550 213 € | 2 266 768 € | 629 564 € | +23,8 % |
| 2022 | 2 313 039 € | 203 309 € | 2 441 999 € | 825 113 € | 1 526 223 € | 457 115 € | +8,8 % |
| 2021 | 1 854 422 € | 44 741 € | 1 337 135 € | 622 103 € | 632 553 € | 242 146 € | +2,4 % |
| 2020 | 1 673 684 € | 163 667 € | 1 102 814 € | 597 889 € | 409 299 € | 277 986 € | +9,8 % |
| 2019 | 2 140 123 € | 102 680 € | 961 659 € | 434 769 € | 444 326 € | 238 501 € | +4,8 % |
| 2018 | 1 368 707 € | 283 637 € | 1 028 788 € | 332 088 € | 623 826 € | 264 624 € | +20,7 % |
| 2017 | 1 404 507 € | −116 855 € | 963 885 € | 48 446 € | 847 702 € | 352 813 € | −8,3 % |
| 2016 | 1 264 837 € | 18 909 € | 940 228 € | 165 263 € | 689 724 € | 311 385 € | +1,5 % |
| 2015 | 1 131 684 € | 56 377 € | 1 074 703 € | 146 354 € | 815 166 € | 148 106 € | +5,0 % |
| 2014 | 990 942 € | 93 507 € | 1 029 002 € | 108 928 € | 839 805 € | 128 756 € | +9,4 % |
| 2013 | 1 471 212 € | 160 315 € | 1 085 829 € | 15 422 € | 998 876 € | 63 093 € | +10,9 % |
| 2012 | 1 861 946 € | −580 745 € | 933 010 € | −547 023 € | 1 259 485 € | −488 243 € | −31,2 % |
Riziko: zaplatí Barecz & Conrad Media?
Barecz & Conrad Media a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 44 zmlúv s dodávateľom Barecz & Conrad Media v objeme 811 874 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad vlády SR: 267 200 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2019, 269 695 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 € |
| 2025 | 11 | 202 533 € |
| 2024 | 4 | 142 654 € |
| 2023 | 4 | 92 000 € |
| 2022 | 3 | 32 010 € |
| 2021 | 4 | 25 262 € |
| 2020 | 1 | 2 495 € |
| 2019 | 3 | 269 695 € |
| 2018 | 2 | 20 363 € |
| 2017 | 1 | 2 100 € |
| 2016 | 2 | 2 028 € |
| 2015 | 2 | 6 708 € |
| 2014 | 2 | 2 028 € |
| 2013 | 3 | 12 000 € |
| 2012 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Barecz & Conrad Media
Dátum vzniku Barecz & Conrad Media je 2. 2. 2004, teda pred 22 rokmi. Skoršie obchodné meno: Business Consulting & Media, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/149596/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021783896
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská filharmónia. Firma vznikla 2. 2. 2004.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 861 946 € · majetok 933 010 €
- Zmena obchodného menaPredtým Business Consulting & Media, s.r.o., odvtedy Barecz & Conrad Media s.r.o.
- Najväčšia verejná zmluva: 267 200 €Objednávateľ Úrad vlády SR. Zmluva o poskytnutí služieb
- Nový spoločník: Mgr. Peter BareczSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 3 943 748 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Barecz & Conrad Media
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností
- sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností)
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností)
- vydavateľské činnosti
- faktoring a forfaiting
- reklamná činnosť
- spracovanie údajov
- databanky
- podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a služieb
- polygrafická výroba a knihárske práce
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Barecz & Conrad Media v odvetví nakladateľské činnosti
Barecz & Conrad Media je v registri v odvetví Nakladateľské činnosti (SK NACE 58), činnosť vydávanie časopisov a periodík. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 482 € (1 118 závierok), Barecz & Conrad Media má 3 943 748 €, čo je 87-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 343 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Barecz & Conrad Media 6. z 120.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 15 925 €, polovica do 45 482 €, tri štvrtiny do 137 492 €; 10 % firiem má viac než 410 782 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 966 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 15 925 € |
| medián | 45 482 € |
| horný kvartil | 137 492 € |
| 10 % firiem má viac než | 410 782 € |
| Barecz & Conrad Media | 3 943 748 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Barecz & Conrad Media
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Barecz & Conrad Media s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Barecz & Conrad Media | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 943 748 € | 45 482 € |
| 2024 | 3 564 482 € | 44 157 € |
| 2023 | 3 052 298 € | 45 547 € |
| 2022 | 2 313 039 € | 42 054 € |
| 2021 | 1 854 422 € | 39 292 € |
| 2020 | 1 673 684 € | 36 317 € |
| 2019 | 2 140 123 € | 39 964 € |
| 2018 | 1 368 707 € | 37 292 € |
| 2017 | 1 404 507 € | 38 517 € |
| 2016 | 1 264 837 € | 39 789 € |
| 2015 | 1 131 684 € | 35 951 € |
| 2014 | 990 942 € | — |
| 2013 | 1 471 212 € | — |
| 2012 | 1 861 946 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Barecz & Conrad Media | 3 943 748 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 49 999 € |
| medián kraja | 46 918 € |
| medián Slovenska | 45 482 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CORA GEO, s. r. o.Martin · tržby 7 933 991 € (2025)
- OUR MEDIA SR a. s.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 7 858 801 € (2025)
- TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 7 264 081 € (2025)
- Albatros Media Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 6 347 774 € (2025)
- AITEC, s. r. o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 5 946 439 € (2025)
- TELE S s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 576 619 € (2014)
- S-EPI, s. r. o.Žilina · tržby 4 910 656 € (2025)
- Greentube Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 864 236 € (2025)
- ELET, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 548 611 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Barecz & Conrad Media, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Barecz & Conrad Media: Bratislava - Ružinov
Barecz & Conrad Media sídli na adrese Jarabinková 8A, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Barecz & Conrad Media: IČO, sídlo a základné údaje
Barecz & Conrad Media s.r.o. (IČO 36556653) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 2. 2. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutármi sú Mgr. Peter Barecz a Ing. Erik Conrad. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 943 748 € a výsledok hospodárenia +784 890 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Vydávanie časopisov a periodík (SK NACE 5813) |
| Základné imanie | 33 058 € |
| Vznik | 2. 2. 2004 |
| Skoršie názvy | Business Consulting & Media, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví nakladateľské činnosti (SK NACE 58) Barecz & Conrad Media s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 3 943 748 €, typická firma odvetvia 45 482 €, čo je 87-násobok mediánu (medián z 1 118 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Nakladateľské činnosti: tržby a mzdy ›Nakladateľské činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Barecz & Conrad Media
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Barecz & Conrad Media
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Barecz & Conrad Media
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 300 €
- Výhry konkurentov30firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 700 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Správa majetku Košického samosprávneho kraja42 zmlúv za 3 roky · · naposledy 7. 10. 2026Fond na podporu kultúry národnostných menšín41 zmlúv za 3 roky · 609 387 € · naposledy 29. 9. 2026Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.32 zmlúv za 3 roky · 30 454 € · naposledy 20. 8. 2026 Všetkých 167 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 58.14) v okrese Bratislava II
ORBIS PICTUS ISTROPOLITANA, spol. s. r. o.DUEL - PRESS, s.r.o.TIDA MARKET, s.r.o.WeNet SK, s. r. o.UNIVER Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.