VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Rubickon Slovakia, s.r.o.

Trenčín

12 000 €tržby 2021 ▲ 91 %+6 664 €zisk 2021

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 4. 6. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

12 000 €tržby 2021 ▲ 91 %
+6 664 €zisk 2021
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -6 467 €
  2. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 177 €
  3. 15 : tržby 7 000 €, výsledok hospodárenia 2 550 €
  4. 16 : tržby 8 900 €, výsledok hospodárenia 7 243 €
  5. 17 : tržby 8 200 €, výsledok hospodárenia -3 545 €
  6. 18 : tržby 16 677 €, výsledok hospodárenia 765 €
  7. 19 : tržby 10 852 €, výsledok hospodárenia -9 845 €
  8. 20 : tržby 6 282 €, výsledok hospodárenia -13 755 €
  9. 21 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia 6 664 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Rubickon Slovakia, s.r.o. (IČO 36555967), sídlo Trenčín, je v registri zapísaná od 11. 12. 2003 do 4. 6. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci Rubickon Slovakia

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Rubickon Slovakia

Za rok 2021 má Rubickon Slovakia v závierke tržby 12 000 €, o 91,0 % viac než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +6 664 €. Závierky máme za 9 rokov (2013 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2018: 16 677 €.

Tržby 202112 tis. €▲ +91,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20216 664 €zisk
Majetok (aktíva) 202157 tis. €
Vlastné imanie 202153 tis. €
Záväzky 20214 200 €7,3 % majetku
Pridaná hodnota 2021−4 010 €
Zisková marža 2021+55,5 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 9 rokov−21 tis. €2013 až 2021

Výkaz ziskov a strát Rubickon Slovakia

Súvaha Rubickon Slovakia

Všetky čísla zo závierok Rubickon Slovakia (9 rokov)
Čísla zo závierok Rubickon Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202112 000 €6 664 €57 233 €53 033 €4 200 €−4 010 €+55,5 %
20206 282 €−13 755 €38 901 €20 301 €18 600 €−4 005 €−219,0 %
201910 852 €−9 845 €32 904 €15 892 €17 012 €−95 €−90,7 %
201816 677 €765 €46 623 €18 992 €27 631 €10 719 €+4,6 %
20178 200 €−3 545 €53 425 €5 847 €47 578 €6 218 €−43,2 %
20168 900 €7 243 €10 476 €9 392 €1 084 €8 301 €+81,4 %
20157 000 €2 550 €9 403 €2 149 €7 254 €4 655 €+36,4 %
2014—−4 177 €4 792 €−402 €5 194 €−2 884 €—
2013—−6 467 €6 430 €3 776 €2 654 €−5 770 €—

Riziko: zaplatí Rubickon Slovakia?

Peniaze od štátu: Rubickon Slovakia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Rubickon Slovakia

Dátum vzniku Rubickon Slovakia je 11. 12. 2003. Závierky v registri máme od roku 2013.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44969/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 6 430 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 9, posledné tržby 12 000 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Rubickon Slovakia v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Rubickon Slovakia je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 38 055 € (11 212 závierok), Rubickon Slovakia má 12 000 €, čo je 32 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 601 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rubickon Slovakia 221. z 275.

V odvetví v okrese Trenčín601aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou11 212Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia38 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rubickon Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Trenčín ›

Sídlo Rubickon Slovakia: Trenčín

Rubickon Slovakia sídli na adrese Piaristická 276/46, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 848. Na tej istej adrese je zapísaných 116 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trenčín12 280aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 848aktívnych
V tom istom odvetví601okres Trenčín
Na tej istej adrese116aktívnych subjektov

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

Rubickon Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

Rubickon Slovakia, s.r.o. (IČO 36555967) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 11. 12. 2003, zánik je v registri zapísaný ku dňu 4. 6. 2025, po 21 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 12 000 € a výsledok hospodárenia +6 664 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 70220
Vznik11. 12. 2003
Zánik4. 6. 2025
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Rubickon Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Rubickon Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Rubickon Slovakia

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Trenčín

Prestige Club s. r. o.EMET Energy, s.r.o.JMS Financial s. r. o.Consilium Pro s. r. o.Scrub Designs s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk