Podzemie s.r.o.
Piešťany · Pravidelná osobná cestná doprava
8 725 €tržby 2019 ▲ 445 %+522 €zisk 2019aktívna 23 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 17 : tržby 1 300 €, výsledok hospodárenia 121 €
- 18 : tržby 1 600 €, výsledok hospodárenia -175 €
- 19 : tržby 8 725 €, výsledok hospodárenia 522 €
Podzemie s.r.o. (IČO 36551627), sídlo Piešťany, je v registri zapísaná od 10. 3. 2003 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia Podzemie
Podľa Registra právnických osôb konajú za Podzemie 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločníci Podzemie
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Anton Šiška50,0 %
- Denis Wendland50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Anton Šiškaod 18. 8. 2020 | 3 323 € | 50,0 % |
| Denis Wendlandod 18. 8. 2020 | 3 323 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Podzemie
Za rok 2019 má Podzemie v závierke tržby 8 725 €, o 445,3 % viac než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +522 €. Závierky máme za 8 rokov (2012 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2019: 8 725 €.
Výkaz ziskov a strát Podzemie
Najvyššie tržby: rok 2019, 8 725 €. Najnižšie: rok 2017, 1 300 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2019 | 8 725 € |
| 2018 | 1 600 € |
| 2017 | 1 300 € |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −492 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2019 | 522 € |
| 2018 | −175 € |
| 2017 | 121 € |
| 2016 | −480 € |
| 2015 | −480 € |
| 2014 | 0 € |
| 2013 | 0 € |
| 2012 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Podzemie
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +6,0 %, medián odvetvia +0,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Podzemie | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | +6,0 % | +0,7 % |
| 2018 | −10,9 % | +0,8 % |
| 2017 | +9,3 % | +1,7 % |
| 2016 | — | +1,9 % |
| 2015 | — | +2,3 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Podzemie
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok 7 498 €, vlastné imanie 7 215 € a záväzky 283 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2019 | 7 498 € | 7 215 € | 283 € |
| 2018 | 6 693 € | 6 693 € | — |
| 2017 | 7 348 € | 6 868 € | 480 € |
| 2016 | 7 221 € | 6 741 € | 480 € |
| 2015 | 7 701 € | 7 221 € | 480 € |
| 2014 | 7 701 € | 7 701 € | — |
| 2013 | 7 701 € | 7 701 € | — |
| 2012 | 7 701 € | 7 701 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Podzemie (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 8 725 € | 522 € | 7 498 € | 7 215 € | 283 € | 4 820 € | +6,0 % |
| 2018 | 1 600 € | −175 € | 6 693 € | 6 693 € | — | −160 € | −10,9 % |
| 2017 | 1 300 € | 121 € | 7 348 € | 6 868 € | 480 € | 612 € | +9,3 % |
| 2016 | — | −480 € | 7 221 € | 6 741 € | 480 € | — | — |
| 2015 | — | −480 € | 7 701 € | 7 221 € | 480 € | — | — |
| 2014 | — | 0 € | 7 701 € | 7 701 € | — | — | — |
| 2013 | — | 0 € | 7 701 € | 7 701 € | — | — | — |
| 2012 | — | 0 € | 7 701 € | 7 701 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Podzemie?
Peniaze od štátu: Podzemie
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Podzemie
Dátum vzniku Podzemie je 10. 3. 2003, teda pred 23 rokmi. Skoršie obchodné mená: PALKOVIČ - DOLNÝ OHAJ, s.r.o., B & T Inexa, s.r.o., Mushla s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36275/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 7 701 €
- Zmena obchodného menaPredtým PALKOVIČ - DOLNÝ OHAJ, s.r.o., odvtedy B & T Inexa, s.r.o.
- Nový štatutár: Anton ŠiškaKonateľ
- Nový spoločník: Anton ŠiškaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým B & T Inexa, s.r.o., odvtedy Mushla s.r.o.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2021718193 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový štatutár: Denis WendlandKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Mushla s.r.o., odvtedy Podzemie s.r.o.
- Nový spoločník: Denis WendlandSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Podzemie
- cestná osobná doprava (celková obsaditeľnosť do 9 osôb vrátane vodiča)
- nákladná cestná doprava s vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- reklamné činnosti
- prevádzkovanie dopravnej zdravotnej služby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Administratívne služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Podzemie v odvetví pozemná doprava
Podzemie je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť pravidelná osobná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 101 305 € (6 210 závierok), Podzemie má 8 725 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 296 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Podzemie 111. z 129.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 913 €, polovica do 101 305 €, tri štvrtiny do 419 093 €; 10 % firiem má viac než 1 472 463 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 473 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 913 € |
| medián | 101 305 € |
| horný kvartil | 419 093 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 472 463 € |
| Podzemie | 8 725 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Podzemie
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Podzemie s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Podzemie | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | 8 725 € | 101 305 € |
| 2018 | 1 600 € | 105 087 € |
| 2017 | 1 300 € | 105 936 € |
| 2016 | — | 111 645 € |
| 2015 | — | 112 656 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| Podzemie | 8 725 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 93 606 € |
| medián kraja | 126 798 € |
| medián Slovenska | 101 305 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VFR TRADE s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 19 350 € (2015)
- REWALLWER s.r.o.Stará Ľubovňa · tržby 19 335 € (2025)
- LH preprava s. r. o.Jelka · tržby 19 327 € (2024)
- Bramart Travel s. r. o.Hriňová · tržby 19 310 € (2025)
- EU DOPRAVA SK, s.r.o.Chorvátsky Grob · tržby 19 290 € (2025)
- TOP GROUP Corp. SK s.r.o.Nitra · tržby 19 269 € (2025)
- Rodop s. r. o.Veľké Úľany · tržby 19 250 € (2025)
- Sanitizer, s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 19 243 € (2025)
- VB SOLUTIONS s. r. o.Trenčín · tržby 19 228 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Podzemie, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Podzemie: Piešťany
Podzemie sídli na adrese Kláštorská 468, 921 01 Piešťany, okres Piešťany. V obci Piešťany je 5 574 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 484.
Piešťany: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
Podzemie: IČO, sídlo a základné údaje
Podzemie s.r.o. (IČO 36551627) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, okres Piešťany. Dátum vzniku je 10. 3. 2003, na trhu je 23 rokov a štatutármi sú Anton Šiška a Denis Wendland. Za rok 2019 sú v závierke tržby 8 725 € a výsledok hospodárenia +522 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Pravidelná osobná cestná doprava (SK NACE 4931) |
| Základné imanie | 6 645 € |
| Vznik | 10. 3. 2003 |
| Skoršie názvy | PALKOVIČ - DOLNÝ OHAJ, s.r.o. B & T Inexa, s.r.o. Mushla s.r.o. |
| Obec | Piešťany |
| Okres | Okres Piešťany |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) Podzemie s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 8 725 €, typická firma odvetvia 101 305 € (medián z 6 210 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Sieť prepojení firmy Podzemie
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Podzemie
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Podzemie
- Tendre42súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy143zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov158firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Piešťanytypický nepokrytý dopyt 513 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.95 zmlúv za 3 roky · 103 390 € · naposledy 22. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín44 zmlúv za 3 roky · 469 732 € · naposledy 21. 8. 2026Ministerstvo dopravy SR9 zmlúv za 3 roky · 11 990 841 € · naposledy 14. 8. 2026 Všetkých 209 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Piešťany
MAGNA ENERGIA a.s.SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.Respect Slovakia, s.r.o.LEGUSEM pt, a.s.TIP travel a.s.Všetky firmy v obci Piešťany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.39) v okrese Piešťany
Bauler s.r.o.P + J Trans, s.r.o.EUROPATRANS JF s.r.o.Garden Guys, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.