Office Store,s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami
23 078 €tržby 2025 ▼ 45 %−300 €strata 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 5 273 €, výsledok hospodárenia -3 584 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 792 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -513 €
- 15 : tržby 7 600 €, výsledok hospodárenia 7 067 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -595 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -888 €
- 18 : tržby 50 586 €, výsledok hospodárenia -7 459 €
- 19 : tržby 38 124 €, výsledok hospodárenia 1 737 €
- 20 : tržby 56 934 €, výsledok hospodárenia 2 057 €
- 21 : tržby 79 144 €, výsledok hospodárenia 1 536 €
- 22 : tržby 71 506 €, výsledok hospodárenia 977 €
- 23 : tržby 71 778 €, výsledok hospodárenia 1 217 €
- 24 : tržby 42 118 €, výsledok hospodárenia 1 860 €
- 25 : tržby 23 078 €, výsledok hospodárenia -300 €
Office Store,s.r.o. (IČO 36525375) mala v roku 2025 tržby 23 078 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Office Store
osobné náklady v roku 2025 boli 3 495 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 495 € | — |
| 2024 | — | 4 875 € | — |
| 2023 | — | 3 320 € | — |
| 2022 | — | 3 280 € | — |
| 2021 | — | 3 948 € | — |
| 2020 | — | 3 695 € | — |
| 2019 | — | 2 414 € | — |
| 2018 | — | 7 666 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konatelia Office Store
Podľa Registra právnických osôb konajú za Office Store 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločníci Office Store
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Office Store
Za rok 2025 má Office Store v závierke tržby 23 078 €, o 45,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −300 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 79 144 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Office Store
Najvyššie tržby: rok 2021, 79 144 €. Najnižšie: rok 2012, 5 273 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 23 078 € |
| 2024 | 42 118 € |
| 2023 | 71 778 € |
| 2022 | 71 506 € |
| 2021 | 79 144 € |
| 2020 | 56 934 € |
| 2019 | 38 124 € |
| 2018 | 50 586 € |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | 7 600 € |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | 5 273 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 7 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −5 680 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −300 € |
| 2024 | 1 860 € |
| 2023 | 1 217 € |
| 2022 | 977 € |
| 2021 | 1 536 € |
| 2020 | 2 057 € |
| 2019 | 1 737 € |
| 2018 | −7 459 € |
| 2017 | −888 € |
| 2016 | −595 € |
| 2015 | 7 067 € |
| 2014 | −513 € |
| 2013 | −8 792 € |
| 2012 | −3 584 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Office Store
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −1,3 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Office Store | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −1,3 % | +2,3 % |
| 2024 | +4,4 % | +2,1 % |
| 2023 | +1,7 % | +1,4 % |
| 2022 | +1,4 % | +1,3 % |
| 2021 | +1,9 % | +1,2 % |
| 2020 | +3,6 % | +1,1 % |
| 2019 | +4,6 % | +1,1 % |
| 2018 | −14,7 % | +1,2 % |
| 2017 | — | +1,7 % |
| 2016 | — | +1,6 % |
| 2015 | +93,0 % | +1,3 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | −68,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 7 rokov, najviac v roku 2020 (+49,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −45,2 % |
| 2024 | −41,3 % |
| 2023 | +0,4 % |
| 2022 | −9,7 % |
| 2021 | +39,0 % |
| 2020 | +49,3 % |
| 2019 | −24,6 % |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Office Store
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 18 795 €, vlastné imanie 16 360 € a záväzky 2 435 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18 795 € | 16 360 € | 2 435 € |
| 2024 | 20 096 € | 16 660 € | 3 436 € |
| 2023 | 18 142 € | 14 800 € | 3 342 € |
| 2022 | 21 374 € | 13 583 € | 7 791 € |
| 2021 | 18 809 € | 12 606 € | 6 203 € |
| 2020 | 30 893 € | 11 070 € | 19 823 € |
| 2019 | 19 103 € | 9 013 € | 10 090 € |
| 2018 | 15 110 € | −1 639 € | 16 749 € |
| 2017 | 64 255 € | 6 415 € | 57 840 € |
| 2016 | 375 917 € | 164 086 € | 211 831 € |
| 2015 | 376 528 € | 164 681 € | 211 847 € |
| 2014 | 369 445 € | 157 614 € | 211 831 € |
| 2013 | 369 478 € | 158 126 € | 211 352 € |
| 2012 | 378 269 € | 166 918 € | 211 351 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Office Store (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 078 € | −300 € | 18 795 € | 16 360 € | 2 435 € | 3 557 € | −1,3 % |
| 2024 | 42 118 € | 1 860 € | 20 096 € | 16 660 € | 3 436 € | 7 488 € | +4,4 % |
| 2023 | 71 778 € | 1 217 € | 18 142 € | 14 800 € | 3 342 € | 5 148 € | +1,7 % |
| 2022 | 71 506 € | 977 € | 21 374 € | 13 583 € | 7 791 € | 4 843 € | +1,4 % |
| 2021 | 79 144 € | 1 536 € | 18 809 € | 12 606 € | 6 203 € | 6 224 € | +1,9 % |
| 2020 | 56 934 € | 2 057 € | 30 893 € | 11 070 € | 19 823 € | 6 429 € | +3,6 % |
| 2019 | 38 124 € | 1 737 € | 19 103 € | 9 013 € | 10 090 € | 4 835 € | +4,6 % |
| 2018 | 50 586 € | −7 459 € | 15 110 € | −1 639 € | 16 749 € | 733 € | −14,7 % |
| 2017 | — | −888 € | 64 255 € | 6 415 € | 57 840 € | −16 € | — |
| 2016 | — | −595 € | 375 917 € | 164 086 € | 211 831 € | — | — |
| 2015 | 7 600 € | 7 067 € | 376 528 € | 164 681 € | 211 847 € | 7 600 € | +93,0 % |
| 2014 | — | −513 € | 369 445 € | 157 614 € | 211 831 € | — | — |
| 2013 | — | −8 792 € | 369 478 € | 158 126 € | 211 352 € | −8 763 € | — |
| 2012 | 5 273 € | −3 584 € | 378 269 € | 166 918 € | 211 351 € | −3 490 € | −68,0 % |
Riziko: zaplatí Office Store?
Peniaze od štátu: Office Store
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Office Store
Dátum vzniku Office Store je 19. 12. 1997, teda pred 28 rokmi. Skoršie obchodné meno: RADOZ, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31887/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 5 273 € · majetok 378 269 €
- Zmena obchodného menaPredtým RADOZ, s.r.o., odvtedy Office Store,s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021388732
- Nový štatutár: Mgr. Andrej MiklasKonateľ
- Nový spoločník: Mgr. Andrej MiklasSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 23 078 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Office Store
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti
- poradenská, zastupiteľská a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- nákup a predaj poľnohospodárskych výrobkov
- poľnohospodárska prvovýroba (rastlinná aj živočíšna)
- výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane
- skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- kuriérske služby
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Office Store v odvetví maloobchod
Office Store je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 585 € (17 956 závierok), Office Store má 23 078 €, čo je 24 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 710 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Office Store 801. z 1 065.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 995 €, polovica do 97 585 €, tri štvrtiny do 451 589 €; 10 % firiem má viac než 1 461 238 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 176 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 995 € |
| medián | 97 585 € |
| horný kvartil | 451 589 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 238 € |
| Office Store | 23 078 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Office Store
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Office Store s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Office Store | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 23 078 € | 97 585 € |
| 2024 | 42 118 € | 93 080 € |
| 2023 | 71 778 € | 95 712 € |
| 2022 | 71 506 € | 101 099 € |
| 2021 | 79 144 € | 87 423 € |
| 2020 | 56 934 € | 81 900 € |
| 2019 | 38 124 € | 85 084 € |
| 2018 | 50 586 € | 80 953 € |
| 2017 | — | 74 666 € |
| 2016 | — | 63 558 € |
| 2015 | 7 600 € | 73 016 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | 5 273 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Office Store | 23 078 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 89 530 € |
| medián kraja | 91 748 € |
| medián Slovenska | 97 585 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Obklady-dlažby, s.r.o.Námestovo · tržby 51 596 € (2025)
- suudek s.r.o.Trávnica · tržby 51 571 € (2025)
- ALOT, s.r.o.Martin · tržby 51 569 € (2025)
- ITACA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 51 554 € (2025)
- SCOREBLADE s.r.o.Banská Bystrica · tržby 51 505 € (2025)
- inSPORTline s. r. o.Trenčín · tržby 51 491 € (2025)
- Gradno Trade s.r.o., v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 462 € (2017)
- BAVALEO s. r. o.Lučenec · tržby 51 460 € (2025)
- POWERMEDIA s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 425 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Office Store, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo Office Store: Bratislava - Staré Mesto
Office Store sídli na adrese Námestie Slobody 13/7440, 811 08 Bratislava, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 972 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 857.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Office Store: IČO, sídlo a základné údaje
Office Store,s.r.o. (IČO 36525375) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 19. 12. 1997, na trhu je 28 rokov a štatutármi sú Marek Tóth a Mgr. Andrej Miklas. Za rok 2025 sú v závierke tržby 23 078 € a výsledok hospodárenia −300 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod s nábytkom, svietidlami a inými domácimi potrebami (SK NACE 4755) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 19. 12. 1997 |
| Skoršie názvy | RADOZ, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Office Store,s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 23 078 €, typická firma odvetvia 97 585 € (medián z 17 956 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Office Store
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Office Store
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Office Store
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 000 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy777zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
- Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Topoľčany42 zmlúv za 3 roky · 248 132 € · naposledy 7. 9. 2026Stredná odborná škola potravinárska, Cabajská 6, Nitra29 zmlúv za 3 roky · 22 449 € · naposledy 29. 9. 2026Centrum sociálnych služieb Clementia16 zmlúv za 3 roky · 6 246 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 295 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
AGRO-VÖRÖS s.r.o.ATACON, s. r. o.BELLAGIO, s.r.o.PIERO Slovakia spol. s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.59) v okrese Bratislava I
JYSK s.r.o.HOLLEX SLOVAKIA, s.r.o.NEOTECHNOLOGY, s.r.o.SIMPA, spol. s r.o.M&M GROUP s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.