VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RELAXIS, s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto

825 €tržby 2015−60 765 €strata 2015

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 12. 12. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

825 €tržby 2015
−60 765 €strata 2015
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -29 229 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -674 €
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -13 265 €
  4. 15 : tržby 825 €, výsledok hospodárenia -60 765 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RELAXIS, s.r.o. (IČO 36525243), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 16. 12. 1997 do 12. 12. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 4. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci RELAXIS

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok RELAXIS

Za rok 2015 má RELAXIS v závierke tržby 825 €, a výsledok hospodárenia −60 765 €.

Tržby 2015825 €
Výsledok hospodárenia 2015−61 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2015−38 tis. €
Vlastné imanie 2015−113 tis. €
Záväzky 201575 tis. €
Pridaná hodnota 2015−4 986 €
Zisková marža 2015−7 365,5 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 4 roky−104 tis. €2012 až 2015

Výkaz ziskov a strát RELAXIS

Súvaha RELAXIS

Všetky čísla zo závierok RELAXIS (4 roky)
Čísla zo závierok RELAXIS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2015825 €−60 765 €−37 711 €−112 802 €75 091 €−4 986 €−7 365,5 %
2014—−13 265 €−38 759 €−52 037 €13 278 €−12 305 €—
2013—−674 €−38 772 €−38 772 €—−532 €—
2012—−29 229 €−29 299 €−38 099 €8 800 €−13 368 €—

Riziko: zaplatí RELAXIS?

Peniaze od štátu: RELAXIS

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy RELAXIS

Dátum vzniku RELAXIS je 16. 12. 1997. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19025/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok −29 299 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4, posledné tržby 825 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

RELAXIS v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

RELAXIS je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 40 006 € (10 002 závierok), RELAXIS má 825 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 647 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RELAXIS 1 847. z 1 901.

V odvetví v okrese Bratislava I3 647aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 002Slovensko, rok 2015
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2015
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RELAXIS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava I ›

Sídlo RELAXIS: Bratislava - Staré Mesto

RELAXIS sídli na adrese Mickiewiczova 14, 811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 964aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 860aktívnych
V tom istom odvetví3 647okres Bratislava I
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

RELAXIS: IČO, sídlo a základné údaje

RELAXIS, s.r.o. (IČO 36525243) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 16. 12. 1997, zánik je v registri zapísaný ku dňu 12. 12. 2017, po 19 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 825 € a výsledok hospodárenia −60 765 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 68320
Vznik16. 12. 1997
Zánik12. 12. 2017
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy RELAXIS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu RELAXIS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RELAXIS

  • Tendre123súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy431zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 324 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Bratislava I

CTPark Prešov North, spol. s r. o.SMARTILITY s. r. o.KEEPING, s.r.o.Danube Facility Services, s.r.o.Via Pribina Operations, a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk