VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

REAL - K, s.r.o.

Komárno · Maloobchod s pohonnými hmotami

99 795 843 €tržby 2025 ▲ 1 %+1 087 232 €zisk 2025

aktívna 29 rokov189 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

99 795 843 €tržby 2025 ▲ 1 %
+1 087 232 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 29 420 455 €, výsledok hospodárenia 364 328 €
  2. 13 : tržby 32 580 046 €, výsledok hospodárenia 486 587 €
  3. 14 : tržby 42 215 905 €, výsledok hospodárenia 944 554 €
  4. 15 : tržby 37 780 590 €, výsledok hospodárenia 1 051 326 €
  5. 16 : tržby 41 009 558 €, výsledok hospodárenia 1 448 190 €
  6. 17 : tržby 51 806 400 €, výsledok hospodárenia 1 733 368 €
  7. 18 : tržby 56 243 406 €, výsledok hospodárenia 1 584 288 €
  8. 19 : tržby 56 970 078 €, výsledok hospodárenia 1 359 211 €
  9. 20 : tržby 51 678 720 €, výsledok hospodárenia 1 068 412 €
  10. 21 : tržby 61 420 360 €, výsledok hospodárenia 1 514 396 €
  11. 22 : tržby 100 482 221 €, výsledok hospodárenia 1 360 452 €
  12. 23 : tržby 100 752 582 €, výsledok hospodárenia 1 479 458 €
  13. 24 : tržby 99 168 755 €, výsledok hospodárenia 1 572 617 €
  14. 25 : tržby 99 795 843 €, výsledok hospodárenia 1 087 232 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

REAL - K, s.r.o. (IČO 36521931) mala v roku 2025 tržby 99 795 843 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 18. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci REAL - K

V roku 2025 mala REAL - K priemerne 189,42 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 5 164 320 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 608 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Komárno bola v roku 2025 1 554 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ REAL - K

Podľa Registra právnických osôb koná za REAL - K 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločníci REAL - K

V registri sú zapísaní 4 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch REAL - K
Podiely spoločníkov na vkladoch REAL - K Ing. Ladislav Mészáros 53,1 %, Viera Mészárosová 34,8 %, Ing. Milan Sebenský 7,6 %, Monika Vansová Mészárosová 4,5 %. Spolu 4 213 178 €. Ing. Ladislav Mészáros: 2 235 996 €, 53,1 %Viera Mészárosová: 1 467 056 €, 34,8 %Ing. Milan Sebenský: 321 186 €, 7,6 %Monika Vansová Mészárosová: 188 940 €, 4,5 %53,1 % najväčší podiel
  • Ing. Ladislav Mészáros53,1 %
  • Viera Mészárosová34,8 %
  • Ing. Milan Sebenský7,6 %
  • Monika Vansová Mészárosová4,5 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod. Vklady v registri dávajú dokopy 4 213 178 €, teda viac než zapísané základné imanie 2 361 652 €. Podiely počítame zo súčtu vkladov.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Ladislav Mészárosod 20. 12. 2011 2 235 996 €53,1 %
Viera Mészárosováod 20. 12. 2011 1 467 056 €34,8 %
Ing. Milan Sebenskýod 20. 12. 2011 321 186 €7,6 %
Monika Vansová Mészárosováod 20. 12. 2011 188 940 €4,5 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok REAL - K

Za rok 2025 má REAL - K v závierke tržby 99 795 843 €, o 0,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 087 232 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 100 752 582 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 372 726 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202599,8 mil. €▲ +0,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251,09 mil. €zisk
Majetok (aktíva) 202531,7 mil. €
Vlastné imanie 202516,7 mil. €
Záväzky 202515,0 mil. €47,4 % majetku
Pridaná hodnota 20258,92 mil. €
Zisková marža 2025+1,1 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov17,1 mil. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov373 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát REAL - K

Súvaha REAL - K

Všetky čísla zo závierok REAL - K (14 rokov)
Čísla zo závierok REAL - K po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202599 795 843 €1 087 232 €31 709 898 €16 678 509 €15 031 389 €8 917 537 €+1,1 %
202499 168 755 €1 572 617 €23 600 877 €16 113 526 €7 487 351 €8 178 738 €+1,6 %
2023100 752 582 €1 479 458 €26 267 600 €15 086 626 €11 180 797 €8 062 123 €+1,5 %
2022100 482 221 €1 360 452 €25 039 496 €14 044 940 €10 993 826 €7 164 270 €+1,4 %
202161 420 360 €1 514 396 €23 659 231 €13 196 766 €10 462 201 €6 225 964 €+2,5 %
202051 678 720 €1 068 412 €20 594 102 €11 930 305 €8 663 617 €5 282 949 €+2,1 %
201956 970 078 €1 359 211 €19 567 049 €11 188 474 €8 378 575 €5 492 987 €+2,4 %
201856 243 406 €1 584 288 €17 739 518 €10 268 962 €7 470 396 €5 558 580 €+2,8 %
201751 806 400 €1 733 368 €18 147 695 €8 959 366 €9 183 946 €5 568 568 €+3,3 %
201641 009 558 €1 448 190 €17 169 123 €7 664 060 €9 497 800 €4 522 163 €+3,5 %
201537 780 590 €1 051 326 €12 763 494 €6 537 285 €6 225 833 €3 603 947 €+2,8 %
201442 215 905 €944 554 €12 881 559 €5 760 082 €7 118 169 €3 227 499 €+2,2 %
201332 580 046 €486 587 €11 238 614 €4 937 150 €6 299 531 €2 389 425 €+1,5 %
201229 420 455 €364 328 €9 658 245 €4 586 458 €5 116 474 €1 936 580 €+1,2 %

Riziko: zaplatí REAL - K?

REAL - K a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 29 zmlúv s dodávateľom REAL - K v objeme 153 323 € z rokov 2011 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom TECHNICKÉ SLUŽBY Stará Turá m.p.o.: 99 800 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom29Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv153 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201112. 11. 2011

História firmy REAL - K

Dátum vzniku REAL - K je 22. 7. 1997, teda pred 29 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/10415/N
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020158470
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 29 420 455 € · majetok 9 658 245 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátna plavebná správa. Firma vznikla 22. 7. 1997.
  5. Najväčšia verejná zmluva: 99 800 €Objednávateľ TECHNICKÉ SLUŽBY Stará Turá m.p.o.. Rámcová dohoda
  6. Nový štatutár: Ing. Ladislav MészárosKonateľ
  7. Nový spoločník: Ing. Milan SebenskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Nový spoločník: Viera MészárosováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 99 795 843 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti REAL - K

  • - prevádzkovanie čerpacích staníc pohonných hmôt
  • - obchodná činnosť-veľkoobchodná činnosť a maloobchodná činnosť - s komoditami v rozsahu voľnej živnosti, najmä s pohonnými hmotami /tekutými, kvapalnými, plynnými a uhlovodíkovými/, motorovými olejmi, mazadlami a inými prostriedkami slúžiacimi k udržovaniu a ošetrovaniu dopravnej techniky, s propánbutánovými fľašami, autosúčiastkami, pneumatikami, malými strojnými zariadeniami ako i s pevnými, tekutými, plynnými palivami a príbuznými výrobkami
  • - obchodná činnosť-veľkoobchodná činnosť a maloobchodná činnosť-s novými a ojazdenými motorovými vozidlami
  • - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb, najmä sprostredkovanie veľkoobchodnej činnosti s ropnými produktami
  • - poskytovanie služieb súvisiacich s výmenou oleja, umývaním vozidiel a odťahová služba
  • maloobchodný predaj jedov
  • oprava cestných motorových vozidiel
  • predaj jedovatých látok a prípravkov v maloobchode
  • prenájom a požičovňa motorových vozidiel
  • zmenárenská činnosť
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • reklamné a marketingové služby
  • prenájom vybavenia prenajímaných priestorov vnútorným zariadením

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

REAL - K v odvetví maloobchod

REAL - K je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s pohonnými hmotami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 585 € (17 956 závierok), REAL - K má 99 795 843 €, čo je 1 023-násobok mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 1 443 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je REAL - K 1. z 341.

V odvetví v okrese Komárno1 443aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 956Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb REAL - K, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Komárno ›

Sídlo REAL - K: Komárno

REAL - K sídli na adrese Novozámocká cesta 3946, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 813. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Komárno10 785aktívnych
Subjektov v okrese Komárno19 813aktívnych
V tom istom odvetví1 443okres Komárno
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›

REAL - K: IČO, sídlo a základné údaje

REAL - K, s.r.o. (IČO 36521931) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 22. 7. 1997, na trhu je 29 rokov a štatutárom je Ing. Ladislav Mészáros. Za rok 2025 sú v závierke tržby 99 795 843 € a výsledok hospodárenia +1 087 232 €, počet zamestnancov podľa registra je 200 až 249.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Webreal-k.skOverené 29. 9. 2026, web firmy s IČO na stránke.
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod s pohonnými hmotami (SK NACE 4730)
Základné imanie2 361 652 €
Vznik22. 7. 1997
ObecKomárno
OkresOkres Komárno
Vyrubená daň z príjmov0 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) REAL - K, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 99 795 843 €, typická firma odvetvia 97 585 €, čo je 1 023-násobok mediánu (medián z 17 956 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›

Sieť prepojení firmy REAL - K

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu REAL - K

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu REAL - K

  • Tendre17súťaží štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy777zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Výhry konkurentov132firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

REAL - INVEST KN, s.r.o.IBS-KONTO s. r. o.LEASTEAM s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Komárno

REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.GAMOTA TRADING, s.r.o.Všetky firmy v obci Komárno ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.30) v okrese Komárno

F. PETROL s.r.o.HOFFER, s.r.o.SAS - SUKOLA s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk