VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MURENA, spol. s r.o.

Nitra

0 €tržby 20200 €zisk 2020

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 11. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

0 €tržby 2020
0 €zisk 2020
  1. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 15 : tržby 165 185 €, výsledok hospodárenia 5 124 €
  3. 16 : tržby 337 449 €, výsledok hospodárenia 827 €
  4. 17 : tržby 4 098 €, výsledok hospodárenia 1 076 €
  5. 18 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  6. 19 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  7. 20 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  8. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MURENA, spol. s r.o. (IČO 36521078), sídlo Nitra, je v registri zapísaná od 9. 6. 1997 do 23. 11. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci MURENA

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok MURENA

Za rok 2020 má MURENA v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia 0 €. Závierky máme za 8 rokov (2014 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2016: 337 449 €.

Tržby 20200 €
Výsledok hospodárenia 20200 €zisk
Majetok (aktíva) 202174 tis. €
Vlastné imanie 20217 226 €
Záväzky 202167 tis. €90,2 % majetku
Pridaná hodnota 20210 €
Súčet výsledkov za 8 rokov7 027 €2014 až 2021

Výkaz ziskov a strát MURENA

Súvaha MURENA

Všetky čísla zo závierok MURENA (8 rokov)
Čísla zo závierok MURENA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2021—0 €74 046 €7 226 €66 820 €0 €—
20200 €0 €74 046 €7 226 €66 820 €0 €—
20190 €0 €74 046 €7 226 €66 820 €0 €—
20180 €0 €74 046 €7 226 €66 820 €0 €—
20174 098 €1 076 €74 046 €7 226 €66 820 €1 362 €+26,3 %
2016337 449 €827 €72 970 €6 150 €66 820 €1 060 €+0,2 %
2015165 185 €5 124 €77 104 €5 323 €71 781 €6 569 €+3,1 %
2014—0 €30 199 €199 €30 000 €0 €—

Riziko: zaplatí MURENA?

Peniaze od štátu: MURENA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MURENA

Dátum vzniku MURENA je 9. 6. 1997. Skoršie obchodné mená: MURENA, spol. s r.o., ENPACK, spol. s r.o.. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/10327/N
  2. Zmena obchodného menaPredtým MURENA, spol. s r.o., odvtedy ENPACK, spol. s r.o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 30 199 €
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 8.
  6. Zmena názvuENPACK, spol. s r.o. → MURENA, spol. s r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

MURENA v odvetví právne a účtovnícke činnosti

MURENA je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69). V okrese Nitra je v tomto odvetví 929 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Nitra929aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou8 174Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia35 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+7,0 %odvetvie

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Nitra ›

Sídlo MURENA: Nitra

MURENA sídli na adrese Potravinárska 6, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 286 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nitra19 286aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 551aktívnych
V tom istom odvetví929okres Nitra
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

MURENA: IČO, sídlo a základné údaje

MURENA, spol. s r.o. (IČO 36521078) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 9. 6. 1997, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 11. 2021, po 24 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 69200
Vznik9. 6. 1997
Zánik23. 11. 2021
Skoršie názvyMURENA, spol. s r.o.
ENPACK, spol. s r.o.
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy MURENA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MURENA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MURENA

  • Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 300 €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy261zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 200 €
  • Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Nitra

LEDVANCE s.r.o.Personality, s.r.o.ARCAR, s. r. o.ATAX NR s.r.o.MWB s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk