LV - BOUW s.r.o.
Bardejov · Elektrická inštalácia
289 789 €tržby 2024 ▲ 16 %+5 991 €zisk 2024aktívna 20 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 16 : tržby 53 225 €, výsledok hospodárenia 1 666 €
- 17 : tržby 19 416 €, výsledok hospodárenia 1 728 €
- 18 : tržby 2 015 €, výsledok hospodárenia -46 €
- 19 : tržby 34 460 €, výsledok hospodárenia 259 €
- 20 : tržby 92 967 €, výsledok hospodárenia 5 434 €
- 21 : tržby 119 082 €, výsledok hospodárenia -704 €
- 22 : tržby 216 676 €, výsledok hospodárenia 2 481 €
- 23 : tržby 249 063 €, výsledok hospodárenia 3 142 €
- 24 : tržby 289 789 €, výsledok hospodárenia 5 991 €
LV - BOUW s.r.o. (IČO 36516091) mala v roku 2024 tržby 289 789 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia LV - BOUW
Podľa Registra právnických osôb konajú za LV - BOUW 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník LV - BOUW
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Vladimír Lazorík100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Vladimír Lazoríkod 26. 2. 2016 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LV - BOUW
Za rok 2024 má LV - BOUW v závierke tržby 289 789 €, o 16,4 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +5 991 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 289 789 €.
Výkaz ziskov a strát LV - BOUW
Najvyššie tržby: rok 2024, 289 789 €. Najnižšie: rok 2018, 2 015 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 289 789 € |
| 2023 | 249 063 € |
| 2022 | 216 676 € |
| 2021 | 119 082 € |
| 2020 | 92 967 € |
| 2019 | 34 460 € |
| 2018 | 2 015 € |
| 2017 | 19 416 € |
| 2016 | 53 225 € |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 2 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 19 951 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 5 991 € |
| 2023 | 3 142 € |
| 2022 | 2 481 € |
| 2021 | −704 € |
| 2020 | 5 434 € |
| 2019 | 259 € |
| 2018 | −46 € |
| 2017 | 1 728 € |
| 2016 | 1 666 € |
| 2015 | 0 € |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LV - BOUW
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,1 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LV - BOUW | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +2,1 % | +3,0 % |
| 2023 | +1,3 % | +2,0 % |
| 2022 | +1,1 % | +1,7 % |
| 2021 | −0,6 % | +1,6 % |
| 2020 | +5,8 % | +1,7 % |
| 2019 | +0,8 % | +1,9 % |
| 2018 | −2,3 % | +2,3 % |
| 2017 | +8,9 % | +3,3 % |
| 2016 | +3,1 % | +3,3 % |
| 2015 | — | +2,7 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 7 rokov, najviac v roku 2020 (+169,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | +16,4 % |
| 2023 | +14,9 % |
| 2022 | +82,0 % |
| 2021 | +28,1 % |
| 2020 | +169,8 % |
| 2019 | +1 610,2 % |
| 2018 | −89,6 % |
| 2017 | −63,5 % |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LV - BOUW
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 90 022 €, vlastné imanie 27 650 € a záväzky 62 372 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 90 022 € | 27 650 € | 62 372 € |
| 2023 | 60 113 € | 21 658 € | 38 455 € |
| 2022 | 51 487 € | 18 516 € | 32 971 € |
| 2021 | 23 833 € | 16 034 € | 7 799 € |
| 2020 | 40 164 € | 16 738 € | 23 426 € |
| 2019 | 11 304 € | 11 235 € | 69 € |
| 2018 | 10 975 € | 10 975 € | — |
| 2017 | 11 593 € | 10 817 € | 776 € |
| 2016 | 9 109 € | 8 813 € | 296 € |
| 2015 | 6 963 € | 6 667 € | 296 € |
| 2014 | 6 963 € | 6 667 € | 296 € |
| 2013 | 6 963 € | 6 707 € | 256 € |
| 2012 | 7 649 € | 6 707 € | 942 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LV - BOUW (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 289 789 € | 5 991 € | 90 022 € | 27 650 € | 62 372 € | 18 863 € | +2,1 % |
| 2023 | 249 063 € | 3 142 € | 60 113 € | 21 658 € | 38 455 € | 17 759 € | +1,3 % |
| 2022 | 216 676 € | 2 481 € | 51 487 € | 18 516 € | 32 971 € | 6 323 € | +1,1 % |
| 2021 | 119 082 € | −704 € | 23 833 € | 16 034 € | 7 799 € | 4 838 € | −0,6 % |
| 2020 | 92 967 € | 5 434 € | 40 164 € | 16 738 € | 23 426 € | 7 085 € | +5,8 % |
| 2019 | 34 460 € | 259 € | 11 304 € | 11 235 € | 69 € | 420 € | +0,8 % |
| 2018 | 2 015 € | −46 € | 10 975 € | 10 975 € | — | 15 € | −2,3 % |
| 2017 | 19 416 € | 1 728 € | 11 593 € | 10 817 € | 776 € | 2 316 € | +8,9 % |
| 2016 | 53 225 € | 1 666 € | 9 109 € | 8 813 € | 296 € | 2 305 € | +3,1 % |
| 2015 | — | 0 € | 6 963 € | 6 667 € | 296 € | — | — |
| 2014 | — | — | 6 963 € | 6 667 € | 296 € | — | — |
| 2013 | — | — | 6 963 € | 6 707 € | 256 € | — | — |
| 2012 | — | — | 7 649 € | 6 707 € | 942 € | — | — |
Riziko: zaplatí LV - BOUW?
Peniaze od štátu: LV - BOUW
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LV - BOUW
Dátum vzniku LV - BOUW je 27. 4. 2006, teda pred 20 rokmi. Skoršie obchodné meno: ELPAX, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17322/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 7 649 €
- Nový štatutár: Melánia LazoríkováKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým ELPAX, s.r.o., odvtedy LV - BOUW s.r.o.
- Prvé tržby po 4 rokoch bez tržiebZa rok 2016 firma vykázala 53 225 €.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2022183933 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Nový spoločník: Vladimír LazoríkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 289 789 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LV - BOUW
- montáž, oprava, údržba elektrických zariadení v rozsahu: A - objekty bez nebezpečenstva výbuchu E2 - zariadenia s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodov
- opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov
- opravy a údržba elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť
- maloobchod v rozsahu voľných živností
- sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
LV - BOUW v odvetví špecializované stavebné práce
LV - BOUW je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 79 000 € (13 658 závierok), LV - BOUW má 289 789 €, čo je 3,7-násobok mediánu. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 3 120 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LV - BOUW 77. z 286.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 152 €, polovica do 79 000 €, tri štvrtiny do 293 214 €; 10 % firiem má viac než 878 869 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 644 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 152 € |
| medián | 79 000 € |
| horný kvartil | 293 214 € |
| 10 % firiem má viac než | 878 869 € |
| LV - BOUW | 289 789 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LV - BOUW
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LV - BOUW s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LV - BOUW | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 289 789 € | 79 000 € |
| 2023 | 249 063 € | 84 532 € |
| 2022 | 216 676 € | 86 176 € |
| 2021 | 119 082 € | 76 761 € |
| 2020 | 92 967 € | 75 261 € |
| 2019 | 34 460 € | 85 855 € |
| 2018 | 2 015 € | 82 714 € |
| 2017 | 19 416 € | 79 434 € |
| 2016 | 53 225 € | 74 015 € |
| 2015 | — | 71 913 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| LV - BOUW | 289 789 € |
|---|---|
| medián okresu Bardejov | 85 896 € |
| medián kraja | 83 511 € |
| medián Slovenska | 79 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TELES, spol. s r.o.Žilina · tržby 638 477 € (2025)
- RENOVABAU s.r.o.Hlboké · tržby 637 998 € (2025)
- Distribution4 Companys s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 637 911 € (2020)
- GEOMARO s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 637 618 € (2024)
- SPIN - SK s.r.o.Zvolen · tržby 637 528 € (2025)
- KASZALA, s.r.o.Gelnica · tržby 637 523 € (2015)
- Hugos, spol. s r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 637 511 € (2025)
- TRINEKO s. r. o.Radoľa · tržby 636 929 € (2025)
- BuGra spol.s r .o.Bardejov · tržby 636 829 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LV - BOUW, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LV - BOUW: Bardejov
LV - BOUW sídli na adrese Kuzmányho 524/4, 085 01 Bardejov, okres Bardejov. V obci Bardejov je 5 641 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 558. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bardejov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›
LV - BOUW: IČO, sídlo a základné údaje
LV - BOUW s.r.o. (IČO 36516091) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 27. 4. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutármi sú Melánia Lazoríková a Vladimír Lazorík. Za rok 2024 sú v závierke tržby 289 789 € a výsledok hospodárenia +5 991 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 27. 4. 2006 |
| Skoršie názvy | ELPAX, s.r.o. |
| Obec | Bardejov |
| Okres | Okres Bardejov |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) LV - BOUW s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 289 789 €, typická firma odvetvia 79 000 €, čo je 3,7-násobok mediánu (medián z 13 658 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bardejov ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Bardejov ›
Sieť prepojení firmy LV - BOUW
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LV - BOUW
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LV - BOUW
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 617 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 22 tis. €
- Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Bardejovtypický nepokrytý dopyt 2,7 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava214 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 212 307 € · naposledy 29. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR73 zmlúv za 3 roky · 6 233 493 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 259 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Bardejov
MAKOS, a.s.NsP Sv. Jakuba, n.o., BardejovHUDOS s.r.o.CIMBAĽÁK s.r.o.BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.Všetky firmy v obci Bardejov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Bardejov
Bartfeld Elektrotechnik s.r.o.EMPE Bau s. r. o.BUILDING J.M.P., s. r. o.ELEKTRO J.M.P., s. r. o.RESA Bau, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.