VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

M-S-K Slovakia s.r.o.

Stropkov · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

9 495 €tržby 2025 ▼ 1 %−1 453 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 17. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

9 495 €tržby 2025 ▼ 1 %
−1 453 €strata 2025
  1. 12 : tržby 37 111 €, výsledok hospodárenia 1 907 €
  2. 13 : tržby 49 227 €, výsledok hospodárenia -1 182 €
  3. 14 : tržby 49 422 €, výsledok hospodárenia 1 692 €
  4. 15 : tržby 41 543 €, výsledok hospodárenia 2 569 €
  5. 16 : tržby 45 039 €, výsledok hospodárenia 933 €
  6. 17 : tržby 40 333 €, výsledok hospodárenia 1 403 €
  7. 18 : tržby 38 721 €, výsledok hospodárenia 1 495 €
  8. 19 : tržby 39 862 €, výsledok hospodárenia 953 €
  9. 20 : tržby 28 659 €, výsledok hospodárenia 204 €
  10. 21 : tržby 7 660 €, výsledok hospodárenia -11 505 €
  11. 22 : tržby 23 309 €, výsledok hospodárenia 3 620 €
  12. 23 : tržby 18 619 €, výsledok hospodárenia 3 997 €
  13. 24 : tržby 9 577 €, výsledok hospodárenia 586 €
  14. 25 : tržby 9 495 €, výsledok hospodárenia -1 453 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

M-S-K Slovakia s.r.o. (IČO 36508365) mala v roku 2025 tržby 9 495 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci M-S-K Slovakia

M-S-K Slovakia má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 696 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ M-S-K Slovakia

Podľa Registra právnických osôb koná za M-S-K Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

Spoločník M-S-K Slovakia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch M-S-K Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch M-S-K Slovakia Ing. Marcel Micheľ 100,0 %. Spolu 6 639 €. Ing. Marcel Micheľ: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Marcel Micheľ100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Marcel Micheľod 24. 6. 2010 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok M-S-K Slovakia

Za rok 2025 má M-S-K Slovakia v závierke tržby 9 495 €, o 0,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 453 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 49 422 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20259 495 €▼ −0,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 453 €strata
Majetok (aktíva) 202522 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 202511 tis. €49,3 % majetku
Pridaná hodnota 20254 245 €
Zisková marža 2025−15,3 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov5 219 €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát M-S-K Slovakia

Súvaha M-S-K Slovakia

Všetky čísla zo závierok M-S-K Slovakia (14 rokov)
Čísla zo závierok M-S-K Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20259 495 €−1 453 €22 276 €11 284 €10 992 €4 245 €−15,3 %
20249 577 €586 €29 083 €12 737 €16 346 €3 326 €+6,1 %
202318 619 €3 997 €35 301 €12 151 €23 150 €9 567 €+21,5 %
202223 309 €3 620 €28 469 €8 154 €20 315 €10 122 €+15,5 %
20217 660 €−11 505 €30 956 €4 674 €26 282 €−1 584 €−150,2 %
202028 659 €204 €45 856 €16 180 €29 676 €11 542 €+0,7 %
201939 862 €953 €47 938 €15 975 €31 963 €4 930 €+2,4 %
201838 721 €1 495 €41 686 €15 022 €26 664 €3 435 €+3,9 %
201740 333 €1 403 €39 846 €13 527 €26 319 €1 612 €+3,5 %
201645 039 €933 €43 110 €14 669 €28 441 €5 929 €+2,1 %
201541 543 €2 569 €43 838 €13 736 €30 102 €5 025 €+6,2 %
201449 422 €1 692 €34 034 €11 167 €22 867 €4 623 €+3,4 %
201349 227 €−1 182 €22 766 €9 475 €13 291 €−163 €−2,4 %
201237 111 €1 907 €18 418 €10 658 €7 760 €4 263 €+5,1 %

Riziko: zaplatí M-S-K Slovakia?

M-S-K Slovakia a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom M-S-K Slovakia z rokov 2012 až 2016.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201216. 5. 2012

História firmy M-S-K Slovakia

Dátum vzniku M-S-K Slovakia je 12. 8. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16504/P
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stropkov. Firma vznikla 12. 8. 2005.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 37 111 € · majetok 18 418 €
  4. Nový spoločník: Ing. Marcel MicheľSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 9 495 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti M-S-K Slovakia

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
  • predaj nápojov na priamu konzumáciu (hostince, bary)
  • prevádzkovanie zábavných hracích automatov
  • prevádzkovanie hudobných automatov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.

M-S-K Slovakia v odvetví maloobchod

M-S-K Slovakia je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 600 € (17 955 závierok), M-S-K Slovakia má 9 495 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Stropkov je v tomto odvetví 179 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je M-S-K Slovakia 41. z 43.

V odvetví v okrese Stropkov179aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 955Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb M-S-K Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Stropkov ›

Sídlo M-S-K Slovakia: Stropkov

M-S-K Slovakia sídli na adrese Kalinčiakova 1049/15, 091 01 Stropkov, okres Stropkov. V obci Stropkov je 1 726 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 308. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Stropkov1 726aktívnych
Subjektov v okrese Stropkov3 308aktívnych
V tom istom odvetví179okres Stropkov
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Stropkov: obyvatelia a dáta ›Okres Stropkov ›Adresár firiem v okrese Stropkov ›

M-S-K Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

M-S-K Slovakia s.r.o. (IČO 36508365) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stropkov, okres Stropkov. Dátum vzniku je 12. 8. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Ing. Marcel Micheľ. Za rok 2025 sú v závierke tržby 9 495 € a výsledok hospodárenia −1 453 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie6 639 €
Vznik12. 8. 2005
ObecStropkov
OkresOkres Stropkov
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) M-S-K Slovakia s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 9 495 €, typická firma odvetvia 97 600 € (medián z 17 955 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Stropkov ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Stropkov ›

Sieť prepojení firmy M-S-K Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu M-S-K Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu M-S-K Slovakia

  • Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 105 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy218zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov140firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 400 €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v meste Stropkovtypický nepokrytý dopyt 204 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Stropkov

Š - AUTOSERVIS Vranov, s.r.o.TESLA STROPKOV, akciová spoločnosťREPRO ELEKTRONIK Slovakia, s.r.o.PS EUROPLAST, s.r.o.STRADER s.r.o.Všetky firmy v obci Stropkov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Stropkov

KOMI Group s.r.o.DACHCOM CENTRUM, s. r. o.PRESSKARTON s.r.o.CC-Stropkov, s.r.o.VIVALEK, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk