Lekáreň Bellis - KE, spol. s r.o.
Prešov · Maloobchod s farmaceutickými výrobkami
179 212 €tržby 2025 ▼ 21 %−85 193 €strata 2025aktívna 21 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 562 878 €, výsledok hospodárenia 8 180 €
- 13 : tržby 474 813 €, výsledok hospodárenia 1 545 €
- 14 : tržby 352 269 €, výsledok hospodárenia 3 839 €
- 15 : tržby 318 070 €, výsledok hospodárenia 2 690 €
- 16 : tržby 314 792 €, výsledok hospodárenia 4 276 €
- 17 : tržby 297 485 €, výsledok hospodárenia -667 €
- 18 : tržby 244 205 €, výsledok hospodárenia 2 134 €
- 19 : tržby 223 206 €, výsledok hospodárenia 5 749 €
- 20 : tržby 266 204 €, výsledok hospodárenia 6 209 €
- 21 : tržby 284 628 €, výsledok hospodárenia 6 637 €
- 22 : tržby 316 894 €, výsledok hospodárenia 392 €
- 23 : tržby 241 042 €, výsledok hospodárenia 1 815 €
- 24 : tržby 226 468 €, výsledok hospodárenia 2 262 €
- 25 : tržby 179 212 €, výsledok hospodárenia -85 193 €
Lekáreň Bellis - KE, spol. s r.o. (IČO 36507288) mala v roku 2025 tržby 179 212 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Lekáreň Bellis - KE
V roku 2025 mala Lekáreň Bellis - KE priemerne 2,36 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 65 548 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2,36 | 65 548 € | 46 602 € |
| 2024 | — | 45 861 € | 32 454 € |
| 2023 | — | 46 852 € | 33 363 € |
| 2022 | — | 42 742 € | 30 576 € |
| 2021 | — | 34 336 € | 24 892 € |
| 2020 | — | 31 950 € | 22 633 € |
| 2019 | — | 24 875 € | 17 759 € |
| 2013 | — | 71 333 € | 51 258 € |
| 2012 | — | 67 714 € | 48 011 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 46 602 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 16 869 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konatelia Lekáreň Bellis - KE
Podľa Registra právnických osôb konajú za Lekáreň Bellis - KE 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločníci Lekáreň Bellis - KE
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Karol Schneider85,0 %
- PaedDr. Metodeja Schneiderová15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Karol Schneiderod 23. 7. 2021 | 5 644 € | 85,0 % |
| PaedDr. Metodeja Schneiderováod 23. 7. 2021 | 996 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Lekáreň Bellis - KE
Za rok 2025 má Lekáreň Bellis - KE v závierke tržby 179 212 €, o 20,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −85 193 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 562 878 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Lekáreň Bellis - KE
Najvyššie tržby: rok 2012, 562 878 €. Najnižšie: rok 2025, 179 212 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 179 212 € |
| 2024 | 226 468 € |
| 2023 | 241 042 € |
| 2022 | 316 894 € |
| 2021 | 284 628 € |
| 2020 | 266 204 € |
| 2019 | 223 206 € |
| 2018 | 244 205 € |
| 2017 | 297 485 € |
| 2016 | 314 792 € |
| 2015 | 318 070 € |
| 2014 | 352 269 € |
| 2013 | 474 813 € |
| 2012 | 562 878 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −40 132 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −85 193 € |
| 2024 | 2 262 € |
| 2023 | 1 815 € |
| 2022 | 392 € |
| 2021 | 6 637 € |
| 2020 | 6 209 € |
| 2019 | 5 749 € |
| 2018 | 2 134 € |
| 2017 | −667 € |
| 2016 | 4 276 € |
| 2015 | 2 690 € |
| 2014 | 3 839 € |
| 2013 | 1 545 € |
| 2012 | 8 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Lekáreň Bellis - KE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −47,5 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Lekáreň Bellis - KE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −47,5 % | +2,3 % |
| 2024 | +1,0 % | +2,1 % |
| 2023 | +0,8 % | +1,4 % |
| 2022 | +0,1 % | +1,3 % |
| 2021 | +2,3 % | +1,2 % |
| 2020 | +2,3 % | +1,1 % |
| 2019 | +2,6 % | +1,1 % |
| 2018 | +0,9 % | +1,2 % |
| 2017 | −0,2 % | +1,7 % |
| 2016 | +1,4 % | +1,6 % |
| 2015 | +0,8 % | +1,3 % |
| 2014 | +1,1 % | — |
| 2013 | +0,3 % | — |
| 2012 | +1,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 13 rokov, najviac v roku 2020 (+19,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −20,9 % |
| 2024 | −6,0 % |
| 2023 | −23,9 % |
| 2022 | +11,3 % |
| 2021 | +6,9 % |
| 2020 | +19,3 % |
| 2019 | −8,6 % |
| 2018 | −17,9 % |
| 2017 | −5,5 % |
| 2016 | −1,0 % |
| 2015 | −9,7 % |
| 2014 | −25,8 % |
| 2013 | −15,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Lekáreň Bellis - KE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 107 039 €, vlastné imanie −55 000 € a záväzky 162 007 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 107 039 € | −55 000 € | 162 007 € |
| 2024 | 107 149 € | 30 193 € | 76 956 € |
| 2023 | 92 760 € | 27 931 € | 64 829 € |
| 2022 | 122 464 € | 26 116 € | 96 348 € |
| 2021 | 132 352 € | 25 724 € | 106 628 € |
| 2020 | 109 701 € | 19 086 € | 90 615 € |
| 2019 | 89 403 € | 12 877 € | 76 526 € |
| 2018 | 99 418 € | 7 128 € | 92 290 € |
| 2017 | 119 549 € | 4 994 € | 114 555 € |
| 2016 | 106 073 € | 5 661 € | 100 412 € |
| 2015 | 115 526 € | 1 385 € | 114 141 € |
| 2014 | 118 879 € | −1 306 € | 120 185 € |
| 2013 | 152 436 € | −5 144 € | 157 580 € |
| 2012 | 162 889 € | −6 689 € | 169 578 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Lekáreň Bellis - KE (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 179 212 € | −85 193 € | 107 039 € | −55 000 € | 162 007 € | −14 440 € | −47,5 % |
| 2024 | 226 468 € | 2 262 € | 107 149 € | 30 193 € | 76 956 € | 50 680 € | +1,0 % |
| 2023 | 241 042 € | 1 815 € | 92 760 € | 27 931 € | 64 829 € | 54 642 € | +0,8 % |
| 2022 | 316 894 € | 392 € | 122 464 € | 26 116 € | 96 348 € | 46 505 € | +0,1 % |
| 2021 | 284 628 € | 6 637 € | 132 352 € | 25 724 € | 106 628 € | 43 683 € | +2,3 % |
| 2020 | 266 204 € | 6 209 € | 109 701 € | 19 086 € | 90 615 € | 43 911 € | +2,3 % |
| 2019 | 223 206 € | 5 749 € | 89 403 € | 12 877 € | 76 526 € | 33 534 € | +2,6 % |
| 2018 | 244 205 € | 2 134 € | 99 418 € | 7 128 € | 92 290 € | 41 940 € | +0,9 % |
| 2017 | 297 485 € | −667 € | 119 549 € | 4 994 € | 114 555 € | 49 824 € | −0,2 % |
| 2016 | 314 792 € | 4 276 € | 106 073 € | 5 661 € | 100 412 € | 49 818 € | +1,4 % |
| 2015 | 318 070 € | 2 690 € | 115 526 € | 1 385 € | 114 141 € | 43 834 € | +0,8 % |
| 2014 | 352 269 € | 3 839 € | 118 879 € | −1 306 € | 120 185 € | 55 511 € | +1,1 % |
| 2013 | 474 813 € | 1 545 € | 152 436 € | −5 144 € | 157 580 € | 74 895 € | +0,3 % |
| 2012 | 562 878 € | 8 180 € | 162 889 € | −6 689 € | 169 578 € | 75 779 € | +1,5 % |
Riziko: zaplatí Lekáreň Bellis - KE?
Lekáreň Bellis - KE a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 16 zmlúv s dodávateľom Lekáreň Bellis - KE z rokov 2012 až 2025.
Rok s najväčším objemom: 2012, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0 € |
| 2024 | 1 | 0 € |
| 2023 | 1 | 0 € |
| 2022 | 2 | 0 € |
| 2021 | 2 | 0 € |
| 2020 | 3 | 0 € |
| 2019 | 2 | 0 € |
| 2018 | 2 | 0 € |
| 2013 | 1 | 0 € |
| 2012 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Lekáreň Bellis - KE
Dátum vzniku Lekáreň Bellis - KE je 29. 6. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16390/P
- Nový štatutár: PaedDr. Metodeja SchneiderováKonateľ
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022035895
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 29. 6. 2005.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 562 878 € · majetok 162 889 €
- Nový spoločník: PaedDr. Metodeja SchneiderováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 179 212 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Lekáreň Bellis - KE
- obchodná činnosť so zdravotníckym materiálom a zariadeniami, zdravotným obväzovým materiálom, kozmetikou (okrem veľkoobchodu)
- obchodná činnosť s drogériovým tovarom (s výnimkou jedov a žieravín)
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti
- podnikateľské poradenstvo
- reklamná a propagačná činnosť
- poskytovanie software, predaj programov na základe zmluvy s autorom
- prenájom nehnuteľností (pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom)
- zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov
- kancelárske služby
- sekretárske služby
- vedenie účtovníctva
- činnosť ekonomických, účtovných a organizačných poradcov
- poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni s individuálnou prípravou liekov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Lekáreň Bellis - KE v odvetví maloobchod
Lekáreň Bellis - KE je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s farmaceutickými výrobkami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), Lekáreň Bellis - KE má 179 212 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 2 052 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Lekáreň Bellis - KE 247. z 571.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 955 €, polovica do 97 508 €, tri štvrtiny do 450 801 €; 10 % firiem má viac než 1 462 593 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 144 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 955 € |
| medián | 97 508 € |
| horný kvartil | 450 801 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 462 593 € |
| Lekáreň Bellis - KE | 179 212 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Lekáreň Bellis - KE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Lekáreň Bellis - KE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Lekáreň Bellis - KE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 179 212 € | 97 508 € |
| 2024 | 226 468 € | 92 710 € |
| 2023 | 241 042 € | 95 604 € |
| 2022 | 316 894 € | 101 000 € |
| 2021 | 284 628 € | 87 422 € |
| 2020 | 266 204 € | 81 854 € |
| 2019 | 223 206 € | 85 193 € |
| 2018 | 244 205 € | 80 953 € |
| 2017 | 297 485 € | 74 666 € |
| 2016 | 314 792 € | 63 558 € |
| 2015 | 318 070 € | 72 940 € |
| 2014 | 352 269 € | — |
| 2013 | 474 813 € | — |
| 2012 | 562 878 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Lekáreň Bellis - KE | 179 212 € |
|---|---|
| medián okresu Prešov | 119 000 € |
| medián kraja | 112 982 € |
| medián Slovenska | 97 508 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DUNPLAST, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 419 841 € (2017)
- LIGOT s.r.o.Bardejov · tržby 419 753 € (2025)
- SANTALIS s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 419 573 € (2025)
- ROTO spol. s r.o.Borský Mikuláš · tržby 419 408 € (2025)
- Duvaly s.r.o.Muľa · tržby 419 366 € (2014)
- EKOPRA COLOR - MIX s.r.o.Trebišov · tržby 419 326 € (2022)
- Good Nature s.r.o.Martin · tržby 419 273 € (2025)
- Leng&m s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 419 149 € (2025)
- VIP GYM s. r. o.Trnava · tržby 418 853 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Lekáreň Bellis - KE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Lekáreň Bellis - KE: Prešov
Lekáreň Bellis - KE sídli na adrese Čapajevova 23, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 795 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 001. Na tej istej adrese je zapísaných 53 aktívnych subjektov.
Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
Lekáreň Bellis - KE: IČO, sídlo a základné údaje
Lekáreň Bellis - KE, spol. s r.o. (IČO 36507288) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 29. 6. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutármi sú Ing. Karol Schneider a PaedDr. Metodeja Schneiderová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 179 212 € a výsledok hospodárenia −85 193 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 29. 6. 2005 |
| Obec | Prešov |
| Okres | Okres Prešov |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Lekáreň Bellis - KE, spol. s r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 179 212 €, typická firma odvetvia 97 508 € (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›
Sieť prepojení firmy Lekáreň Bellis - KE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Lekáreň Bellis - KE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Lekáreň Bellis - KE
- Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 800 €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy758zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
- Výhry konkurentov91firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.3 314 zmlúv za 3 roky · 190 377 € · naposledy 7. 8. 2026Univerzita Komenského v Bratislave - Farmaceutická fakulta96 zmlúv za 3 roky · · naposledy 24. 8. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen65 zmlúv za 3 roky · 342 590 € · naposledy 20. 8. 2026 Všetkých 213 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Medikocentrum, s.r.o.Pharmacy, spol. s r.o.HOTEL CROCUS ŠTRBSKÉ PLESO, a.s.PHARMACY-SL, spol. s r.o.SANTÉ, spol. s r.o.
Najväčšie firmy v obci Prešov
Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.73) v okrese Prešov
TATRAN Prešov, spol. s r.o.FARMATRA, spol. s r.o.T a J, s.r.o.FARMAMICH, spol. s r.o.BAPHARM spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.