LENAX, s.r.o.
Svidník · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
aktívna 21 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk
LENAX, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
LENAX, s.r.o. (IČO 36505340), sídlo Svidník, je v registri zapísaná od 6. 5. 2005 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci LENAX
V roku 2025 mala LENAX priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 2 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2024 | — | 2 € | — |
| 2023 | — | 2 € | — |
| 2022 | — | 2 € | — |
| 2021 | — | 2 € | — |
| 2020 | — | 2 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci LENAX
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok LENAX
Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát LENAX
Zisk v 0 rokoch, strata v 7 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −2 429 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | −2 € |
| 2017 | −482 € |
| 2016 | −482 € |
| 2015 | −482 € |
| 2014 | −650 € |
| 2013 | −169 € |
| 2012 | −162 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LENAX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 16 062 €, vlastné imanie 16 062 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 16 062 € | 16 062 € | — |
| 2024 | 16 062 € | 16 062 € | — |
| 2023 | 16 062 € | 16 062 € | — |
| 2022 | 16 062 € | 16 062 € | — |
| 2021 | 16 062 € | 16 062 € | — |
| 2020 | 16 062 € | 16 062 € | — |
| 2019 | 16 062 € | 16 062 € | — |
| 2018 | 16 062 € | 16 062 € | — |
| 2017 | 16 544 € | 16 064 € | 480 € |
| 2016 | 17 026 € | 16 546 € | 480 € |
| 2015 | 17 508 € | 17 028 € | 480 € |
| 2014 | 17 989 € | 17 509 € | 480 € |
| 2013 | 18 159 € | 18 159 € | — |
| 2012 | 18 328 € | 18 328 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LENAX (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € | 16 062 € | 16 062 € | — | — | — |
| 2024 | — | 0 € | 16 062 € | 16 062 € | — | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 16 062 € | 16 062 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 16 062 € | 16 062 € | — | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 16 062 € | 16 062 € | — | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 16 062 € | 16 062 € | — | 0 € | — |
| 2019 | — | 0 € | 16 062 € | 16 062 € | — | 0 € | — |
| 2018 | — | −2 € | 16 062 € | 16 062 € | — | −2 € | — |
| 2017 | — | −482 € | 16 544 € | 16 064 € | 480 € | −2 € | — |
| 2016 | — | −482 € | 17 026 € | 16 546 € | 480 € | −2 € | — |
| 2015 | — | −482 € | 17 508 € | 17 028 € | 480 € | −2 € | — |
| 2014 | — | −650 € | 17 989 € | 17 509 € | 480 € | −100 € | — |
| 2013 | — | −169 € | 18 159 € | 18 159 € | — | −100 € | — |
| 2012 | — | −162 € | 18 328 € | 18 328 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí LENAX?
Peniaze od štátu: LENAX
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LENAX
Dátum vzniku LENAX je 6. 5. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16184/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 18 328 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
LENAX v odvetví maloobchod
LENAX je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Svidník je v tomto odvetví 340 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Svidník ›
Sídlo LENAX: Svidník
LENAX sídli na adrese Gen. Svobodu 691/15, 089 01 Svidník, okres Svidník. V obci Svidník je 1 998 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 336. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Svidník: obyvatelia a dáta ›Okres Svidník ›Adresár firiem v okrese Svidník ›
LENAX: IČO, sídlo a základné údaje
LENAX, s.r.o. (IČO 36505340) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svidník, okres Svidník. Dátum vzniku je 6. 5. 2005, na trhu je 21 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 6. 5. 2005 |
| Obec | Svidník |
| Okres | Okres Svidník |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy LENAX
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LENAX
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LENAX
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 86 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy216zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Svidníktypický nepokrytý dopyt 195 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 235 zmlúv za 3 roky · 18 588 515 € · naposledy 7. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 345 zmlúv za 3 roky · 629 757 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav158 zmlúv za 3 roky · 1 887 006 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 871 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Svidník
GAME PLATFORMA s. r. o.Nemocnica arm. generála L. Svobodu Svidník…IC - AUMONT, s.r.o.Gras SK s.r.o.PSS SVIDNÍK, a.s.Všetky firmy v obci Svidník ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Svidník
TOBIX, s.r.o.PNEUPEX, spol. s r.o.KAMAJ SK, s.r.o.NOVOPLYN, s.r.o.PALISADES, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.