VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

STAV - DENT, s.r.o.

Nová Lesná · Činnosti zubnej lekárskej praxe

154 334 €tržby 2025 ▼ 5 %+43 817 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

154 334 €tržby 2025 ▼ 5 %
+43 817 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 64 307 €, výsledok hospodárenia 5 570 €
  2. 13 : tržby 67 108 €, výsledok hospodárenia 6 844 €
  3. 14 : tržby 68 594 €, výsledok hospodárenia 15 550 €
  4. 15 : tržby 67 091 €, výsledok hospodárenia 15 381 €
  5. 16 : tržby 70 238 €, výsledok hospodárenia 17 528 €
  6. 17 : tržby 69 371 €, výsledok hospodárenia 15 385 €
  7. 18 : tržby 77 113 €, výsledok hospodárenia 18 351 €
  8. 19 : tržby 87 646 €, výsledok hospodárenia 20 115 €
  9. 20 : tržby 92 458 €, výsledok hospodárenia 34 597 €
  10. 21 : tržby 112 838 €, výsledok hospodárenia 38 702 €
  11. 22 : tržby 139 438 €, výsledok hospodárenia 49 250 €
  12. 23 : tržby 153 615 €, výsledok hospodárenia 45 125 €
  13. 24 : tržby 161 716 €, výsledok hospodárenia 51 643 €
  14. 25 : tržby 154 334 €, výsledok hospodárenia 43 817 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

STAV - DENT, s.r.o. (IČO 36504360) mala v roku 2025 tržby 154 334 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci STAV - DENT

V roku 2025 mala STAV - DENT priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 46 115 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 941 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Poprad bola v roku 2025 2 033 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konateľ STAV - DENT

Podľa Registra právnických osôb koná za STAV - DENT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník STAV - DENT

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch STAV - DENT
Podiely spoločníkov na vkladoch STAV - DENT MUDr. Iveta Hredzáková 100,0 %. Spolu 6 639 €. MUDr. Iveta Hredzáková: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MUDr. Iveta Hredzáková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Iveta Hredzákováod 13. 10. 2022 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok STAV - DENT

Za rok 2025 má STAV - DENT v závierke tržby 154 334 €, o 4,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +43 817 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 161 716 €.

Tržby 2025154 tis. €▼ −4,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202544 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025277 tis. €
Vlastné imanie 2025264 tis. €
Záväzky 202512 tis. €4,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025120 tis. €
Zisková marža 2025+28,4 %medián odvetvia +15,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov378 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát STAV - DENT

Súvaha STAV - DENT

Všetky čísla zo závierok STAV - DENT (14 rokov)
Čísla zo závierok STAV - DENT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025154 334 €43 817 €276 626 €264 220 €12 406 €119 986 €+28,4 %
2024161 716 €51 643 €331 542 €293 001 €38 541 €126 062 €+31,9 %
2023153 615 €45 125 €292 938 €286 483 €6 455 €111 927 €+29,4 %
2022139 438 €49 250 €277 661 €242 608 €35 053 €110 847 €+35,3 %
2021112 838 €38 702 €256 849 €194 060 €62 789 €90 916 €+34,3 %
202092 458 €34 597 €212 185 €155 955 €56 230 €73 395 €+37,4 %
201987 646 €20 115 €177 977 €122 473 €55 504 €66 034 €+23,0 %
201877 113 €18 351 €168 899 €102 709 €66 190 €56 264 €+23,8 %
201769 371 €15 385 €163 947 €84 358 €79 589 €49 766 €+22,2 %
201670 238 €17 528 €82 376 €69 501 €12 875 €46 837 €+25,0 %
201567 091 €15 381 €67 630 €52 354 €15 276 €48 628 €+22,9 %
201468 594 €15 550 €60 638 €41 842 €18 796 €45 954 €+22,7 %
201367 108 €6 844 €52 251 €26 291 €25 960 €36 857 €+10,2 %
201264 307 €5 570 €40 769 €19 447 €21 322 €39 398 €+8,7 %

Riziko: zaplatí STAV - DENT?

STAV - DENT a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 32 zmlúv s dodávateľom STAV - DENT v objeme 796 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo obrany SR: 796 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom32Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv796 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201210. 1. 2012

História firmy STAV - DENT

Dátum vzniku STAV - DENT je 5. 4. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16081/P
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 5. 4. 2005.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 64 307 € · majetok 40 769 €
  4. Nový spoločník: MUDr. Iveta HredzákováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 154 334 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti STAV - DENT

  • prenájom hnuteľného majetku v rozsahu voľných živností
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
  • maloobchod v rozsahu voľných živností
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • poradenská činnosť v oblasti správnej výživy
  • organizovanie kurzov a školení
  • podnikateľské poradenstvo v oblasti marketingu a prieskumu trhu
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • inžinierska činnosť v rozsahu voľných živností
  • ubytovacie služby v rozsahu voľných živností
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien
  • poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení - ambulancii v odbore stomatológia

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

STAV - DENT v odvetví zdravotníctvo

STAV - DENT je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti zubnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), STAV - DENT má 154 334 €, čo je 84 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 265 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STAV - DENT 108. z 161.

V odvetví v okrese Poprad265aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 337Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STAV - DENT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Poprad ›

Sídlo STAV - DENT: Nová Lesná

STAV - DENT sídli na adrese M. R. Štefánika 139, 059 86 Nová Lesná, okres Poprad. V obci Nová Lesná je 309 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231.

Subjektov v obci Nová Lesná309aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 231aktívnych
V tom istom odvetví265okres Poprad

Nová Lesná: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

STAV - DENT: IČO, sídlo a základné údaje

STAV - DENT, s.r.o. (IČO 36504360) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Lesná, okres Poprad. Dátum vzniku je 5. 4. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutárom je MUDr. Iveta Hredzáková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 154 334 € a výsledok hospodárenia +43 817 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623)
Základné imanie6 639 €
Vznik5. 4. 2005
ObecNová Lesná
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) STAV - DENT, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 154 334 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy STAV - DENT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu STAV - DENT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu STAV - DENT

  • Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
  • Končiace zmluvy493zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Nová Lesnátypický nepokrytý dopyt 85 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nová Lesná

DENOL, s.r.o.DAVORIN, s. r. o.BALÍK, s.r.o.Unipark s.r.o.LJJ s. r. o.Všetky firmy v obci Nová Lesná ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.23) v okrese Poprad

SmartDental s.r.o.Linea Dent, s.r.o.DENTAKRA s.r.o.DENTAL-K, s.r.o.Dental group, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk