MEDIGYNEA s.r.o.
Bardejov · Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
273 251 €tržby 2025 ▲ 1 %−12 944 €strata 2025aktívna 21 rokov5 až 9 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 129 745 €, výsledok hospodárenia 35 047 €
- 13 : tržby 139 377 €, výsledok hospodárenia 40 015 €
- 14 : tržby 145 505 €, výsledok hospodárenia 30 933 €
- 15 : tržby 152 590 €, výsledok hospodárenia 42 039 €
- 16 : tržby 154 852 €, výsledok hospodárenia 63 265 €
- 17 : tržby 155 263 €, výsledok hospodárenia 63 477 €
- 18 : tržby 162 772 €, výsledok hospodárenia 65 803 €
- 19 : tržby 177 800 €, výsledok hospodárenia 60 300 €
- 20 : tržby 184 208 €, výsledok hospodárenia 68 096 €
- 21 : tržby 206 435 €, výsledok hospodárenia 51 315 €
- 22 : tržby 228 828 €, výsledok hospodárenia 36 669 €
- 23 : tržby 260 479 €, výsledok hospodárenia 32 280 €
- 24 : tržby 269 716 €, výsledok hospodárenia 49 749 €
- 25 : tržby 273 251 €, výsledok hospodárenia -12 944 €
MEDIGYNEA s.r.o. (IČO 36502324) mala v roku 2025 tržby 273 251 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MEDIGYNEA
MEDIGYNEA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 136 131 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 136 131 € | — |
| 2024 | — | 92 431 € | — |
| 2023 | — | 105 152 € | — |
| 2022 | — | 90 385 € | — |
| 2021 | — | 87 393 € | — |
| 2020 | — | 60 749 € | — |
| 2019 | — | 44 374 € | — |
| 2018 | — | 31 434 € | — |
| 2017 | — | 31 212 € | — |
| 2016 | — | 30 022 € | — |
| 2015 | — | 33 836 € | — |
| 2014 | — | 44 701 € | — |
| 2013 | — | 49 481 € | 35 793 € |
| 2012 | — | 47 818 € | 34 788 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia MEDIGYNEA
Podľa Registra právnických osôb konajú za MEDIGYNEA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločníci MEDIGYNEA
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Štefan Hríbik51,0 %
- MUDr. Daniela Bérešová49,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Štefan Hríbikod 24. 7. 2026 | 3 387 € | 51,0 % |
| MUDr. Daniela Bérešováod 24. 7. 2026 | 3 253 € | 49,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MEDIGYNEA
Za rok 2025 má MEDIGYNEA v závierke tržby 273 251 €, o 1,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −12 944 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 273 251 €.
Výkaz ziskov a strát MEDIGYNEA
Najvyššie tržby: rok 2025, 273 251 €. Najnižšie: rok 2012, 129 745 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 273 251 € |
| 2024 | 269 716 € |
| 2023 | 260 479 € |
| 2022 | 228 828 € |
| 2021 | 206 435 € |
| 2020 | 184 208 € |
| 2019 | 177 800 € |
| 2018 | 162 772 € |
| 2017 | 155 263 € |
| 2016 | 154 852 € |
| 2015 | 152 590 € |
| 2014 | 145 505 € |
| 2013 | 139 377 € |
| 2012 | 129 745 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 626 044 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −12 944 € |
| 2024 | 49 749 € |
| 2023 | 32 280 € |
| 2022 | 36 669 € |
| 2021 | 51 315 € |
| 2020 | 68 096 € |
| 2019 | 60 300 € |
| 2018 | 65 803 € |
| 2017 | 63 477 € |
| 2016 | 63 265 € |
| 2015 | 42 039 € |
| 2014 | 30 933 € |
| 2013 | 40 015 € |
| 2012 | 35 047 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MEDIGYNEA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −4,7 %, medián odvetvia +15,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MEDIGYNEA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −4,7 % | +15,7 % |
| 2024 | +18,4 % | +16,0 % |
| 2023 | +12,4 % | +17,2 % |
| 2022 | +16,0 % | +16,1 % |
| 2021 | +24,9 % | +15,7 % |
| 2020 | +37,0 % | +14,2 % |
| 2019 | +33,9 % | +13,5 % |
| 2018 | +40,4 % | +11,4 % |
| 2017 | +40,9 % | +10,2 % |
| 2016 | +40,9 % | +10,9 % |
| 2015 | +27,6 % | +9,9 % |
| 2014 | +21,3 % | — |
| 2013 | +28,7 % | — |
| 2012 | +27,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 13 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+13,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +1,3 % |
| 2024 | +3,5 % |
| 2023 | +13,8 % |
| 2022 | +10,8 % |
| 2021 | +12,1 % |
| 2020 | +3,6 % |
| 2019 | +9,2 % |
| 2018 | +4,8 % |
| 2017 | +0,3 % |
| 2016 | +1,5 % |
| 2015 | +4,9 % |
| 2014 | +4,4 % |
| 2013 | +7,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MEDIGYNEA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 671 933 €, vlastné imanie 558 950 € a záväzky 112 983 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 671 933 € | 558 950 € | 112 983 € |
| 2024 | 632 810 € | 571 894 € | 60 916 € |
| 2023 | 632 305 € | 550 161 € | 82 144 € |
| 2022 | 634 012 € | 517 881 € | 116 131 € |
| 2021 | 629 047 € | 493 211 € | 135 836 € |
| 2020 | 616 897 € | 441 896 € | 175 001 € |
| 2019 | 446 694 € | 408 849 € | 37 845 € |
| 2018 | 452 543 € | 348 549 € | 103 994 € |
| 2017 | 402 456 € | 321 153 € | 81 303 € |
| 2016 | 411 878 € | 257 676 € | 154 202 € |
| 2015 | 416 027 € | 194 411 € | 221 616 € |
| 2014 | 428 802 € | 152 372 € | 276 430 € |
| 2013 | 434 086 € | 121 439 € | 312 646 € |
| 2012 | 365 635 € | 43 014 € | 322 621 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MEDIGYNEA (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 273 251 € | −12 944 € | 671 933 € | 558 950 € | 112 983 € | 171 686 € | −4,7 % |
| 2024 | 269 716 € | 49 749 € | 632 810 € | 571 894 € | 60 916 € | 187 044 € | +18,4 % |
| 2023 | 260 479 € | 32 280 € | 632 305 € | 550 161 € | 82 144 € | 173 923 € | +12,4 % |
| 2022 | 228 828 € | 36 669 € | 634 012 € | 517 881 € | 116 131 € | 172 701 € | +16,0 % |
| 2021 | 206 435 € | 51 315 € | 629 047 € | 493 211 € | 135 836 € | 183 341 € | +24,9 % |
| 2020 | 184 208 € | 68 096 € | 616 897 € | 441 896 € | 175 001 € | 156 188 € | +37,0 % |
| 2019 | 177 800 € | 60 300 € | 446 694 € | 408 849 € | 37 845 € | 145 117 € | +33,9 % |
| 2018 | 162 772 € | 65 803 € | 452 543 € | 348 549 € | 103 994 € | 136 294 € | +40,4 % |
| 2017 | 155 263 € | 63 477 € | 402 456 € | 321 153 € | 81 303 € | 129 103 € | +40,9 % |
| 2016 | 154 852 € | 63 265 € | 411 878 € | 257 676 € | 154 202 € | 128 491 € | +40,9 % |
| 2015 | 152 590 € | 42 039 € | 416 027 € | 194 411 € | 221 616 € | 109 517 € | +27,6 % |
| 2014 | 145 505 € | 30 933 € | 428 802 € | 152 372 € | 276 430 € | 116 036 € | +21,3 % |
| 2013 | 139 377 € | 40 015 € | 434 086 € | 121 439 € | 312 646 € | 122 743 € | +28,7 % |
| 2012 | 129 745 € | 35 047 € | 365 635 € | 43 014 € | 322 621 € | 111 719 € | +27,0 % |
Riziko: zaplatí MEDIGYNEA?
MEDIGYNEA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 37 zmlúv s dodávateľom MEDIGYNEA z rokov 2012 až 2026.
Rok s najväčším objemom: 2012, 0 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 € |
| 2025 | 2 | 0 € |
| 2024 | 3 | 0 € |
| 2023 | 4 | 0 € |
| 2022 | 2 | 0 € |
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2020 | 5 | 0 € |
| 2019 | 3 | 0 € |
| 2018 | 2 | 0 € |
| 2017 | 2 | 0 € |
| 2016 | 2 | 0 € |
| 2015 | 3 | 0 € |
| 2014 | 1 | 0 € |
| 2013 | 3 | 0 € |
| 2012 | 3 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy MEDIGYNEA
Dátum vzniku MEDIGYNEA je 29. 1. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15872/P
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021960237
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 29. 1. 2005.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 129 745 € · majetok 365 635 €
- Nový štatutár: Ing. Štefan HríbikKonateľ
- Nový spoločník: MUDr. Daniela BérešováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 273 251 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MEDIGYNEA
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- prieskum trhu, marketing
- administratívne práce
- prenájom priemyselného a spotrebného tovaru
- organizovanie verejných kultúrnych, športových a spoločenských akcií
- organizovanie kurzov a seminárov v rozsahu voľnej živnosti
- reklamná, inzertná a propagačná činnosť
- prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- spracovanie údajov
- služby v oblasti internetu
- výroba www stránok
- príprava a predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- prenájom strojov, prístrojov a zariadení
- prenájom automobilov
- upratovacie práce
- poradenská služba a dodávanie programového vybavenia (software)
- poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)
- kopírovacie služby
- grafické práce počítačovou technikou v rozsahu voľných živností
- poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení - špecializovanej ambulancii v odbore gynekológia a pôrodníctvo
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
MEDIGYNEA v odvetví zdravotníctvo
MEDIGYNEA je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti špeciálnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), MEDIGYNEA má 273 251 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 155 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MEDIGYNEA 28. z 101.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 116 283 €, polovica do 182 668 €, tri štvrtiny do 285 444 €; 10 % firiem má viac než 569 937 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 62 316 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 116 283 € |
| medián | 182 668 € |
| horný kvartil | 285 444 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 937 € |
| MEDIGYNEA | 273 251 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MEDIGYNEA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MEDIGYNEA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MEDIGYNEA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 273 251 € | 182 668 € |
| 2024 | 269 716 € | 175 576 € |
| 2023 | 260 479 € | 163 167 € |
| 2022 | 228 828 € | 137 698 € |
| 2021 | 206 435 € | 124 862 € |
| 2020 | 184 208 € | 106 843 € |
| 2019 | 177 800 € | 104 573 € |
| 2018 | 162 772 € | 91 372 € |
| 2017 | 155 263 € | 83 292 € |
| 2016 | 154 852 € | 80 644 € |
| 2015 | 152 590 € | 74 470 € |
| 2014 | 145 505 € | — |
| 2013 | 139 377 € | — |
| 2012 | 129 745 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MEDIGYNEA | 273 251 € |
|---|---|
| medián okresu Bardejov | 196 469 € |
| medián kraja | 189 043 € |
| medián Slovenska | 182 668 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LEVIOSAART s.r.o.Nitra · tržby 638 472 € (2025)
- DELTA med, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 637 251 € (2025)
- MARMOX, s. r. o.Poprad · tržby 636 402 € (2025)
- Tigy s. r. o.Čachtice · tržby 636 053 € (2025)
- Family Dental Care - Bernolákovo s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 635 475 € (2025)
- DREAM CARE OPTIC, s.r.o.Malacky · tržby 631 586 € (2025)
- KaniankaDent s.r.o.Kanianka · tržby 631 240 € (2025)
- Family Dental Clinic s.r.o.Trnava · tržby 630 647 € (2025)
- ŽIKLA s.r.o.Banská Bystrica · tržby 629 945 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MEDIGYNEA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MEDIGYNEA: Bardejov
MEDIGYNEA sídli na adrese Bezručova 3, 085 01 Bardejov, okres Bardejov. V obci Bardejov je 5 684 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 667.
Bardejov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›
MEDIGYNEA: IČO, sídlo a základné údaje
MEDIGYNEA s.r.o. (IČO 36502324) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 29. 1. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutármi sú Ing. Štefan Hríbik a MUDr. Daniela Hríbiková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 273 251 € a výsledok hospodárenia −12 944 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 29. 1. 2005 |
| Obec | Bardejov |
| Okres | Okres Bardejov |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) MEDIGYNEA s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 273 251 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bardejov ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Bardejov ›
Sieť prepojení firmy MEDIGYNEA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MEDIGYNEA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MEDIGYNEA
- Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
- Končiace zmluvy44zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 600 €
- Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Bardejovtypický nepokrytý dopyt 2,7 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.15 070 zmlúv za 3 roky · 1 447 024 € · naposledy 2. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen245 zmlúv za 3 roky · 1 806 011 € · naposledy 25. 9. 2026Správa majetku Košického samosprávneho kraja234 zmlúv za 3 roky · 80 € · naposledy 2. 10. 2026 Všetkých 423 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
SLOVOBUV Bardejov s. r. o.Basketbalový klub mládeže BardejovLaLaShoes s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Bardejov
MAKOS, a.s.NsP Sv. Jakuba, n.o., BardejovHUDOS s.r.o.CIMBAĽÁK s.r.o.BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.Všetky firmy v obci Bardejov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.22) v okrese Bardejov
ALIAN, s.r.o.R - Clinic s.r.o.REMEDIUM, s.r.o.Pemax - Nefro, s.r.o.MEDIMACK, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.