KUPO, plus - SK, s.r.o.
Kežmarok · Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
16 800 €tržby 2025 ▲ 0 %−23 729 €strata 2025aktívna 21 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 11 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 16 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia neuvedený
- 17 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -35 572 €
- 22 : tržby 6 000 €, výsledok hospodárenia -31 152 €
- 23 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia -42 799 €
- 24 : tržby 16 800 €, výsledok hospodárenia -26 428 €
- 25 : tržby 16 800 €, výsledok hospodárenia -23 729 €
KUPO, plus - SK, s.r.o. (IČO 36500551) mala v roku 2025 tržby 16 800 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci KUPO, plus - SK
V roku 2025 mala KUPO, plus - SK priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ KUPO, plus - SK
Podľa Registra právnických osôb koná za KUPO, plus - SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník KUPO, plus - SK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. František Pospíšil100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. František Pospíšilod 27. 7. 2022 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok KUPO, plus - SK
Za rok 2025 má KUPO, plus - SK v závierke tržby 16 800 €, o 0,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −23 729 €. Závierky máme za 10 rokov (2011 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 16 800 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát KUPO, plus - SK
Najvyššie tržby: rok 2024, 16 800 €. Najnižšie: rok 2016, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 16 800 € |
| 2024 | 16 800 € |
| 2023 | 1 200 € |
| 2022 | 6 000 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2017 | 0 € |
| 2016 | 0 € |
| 2013 | — |
| 2011 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −159 680 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −23 729 € |
| 2024 | −26 428 € |
| 2023 | −42 799 € |
| 2022 | −31 152 € |
| 2021 | −35 572 € |
| 2020 | — |
| 2017 | 0 € |
| 2016 | — |
| 2013 | 0 € |
| 2011 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KUPO, plus - SK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 629 380 €, vlastné imanie 581 113 € a záväzky 48 267 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 629 380 € | 581 113 € | 48 267 € |
| 2024 | 653 568 € | 604 842 € | 48 726 € |
| 2023 | 675 648 € | 631 271 € | 44 377 € |
| 2022 | 694 250 € | 674 070 € | 20 180 € |
| 2021 | 715 739 € | 705 222 € | 10 517 € |
| 2020 | 741 013 € | 740 794 € | 219 € |
| 2017 | 0 € | 0 € | 0 € |
| 2016 | — | — | — |
| 2013 | — | — | — |
| 2011 | — | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KUPO, plus - SK (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 800 € | −23 729 € | 629 380 € | 581 113 € | 48 267 € | 6 580 € | −141,2 % |
| 2024 | 16 800 € | −26 428 € | 653 568 € | 604 842 € | 48 726 € | 3 085 € | −157,3 % |
| 2023 | 1 200 € | −42 799 € | 675 648 € | 631 271 € | 44 377 € | −14 685 € | −3 566,6 % |
| 2022 | 6 000 € | −31 152 € | 694 250 € | 674 070 € | 20 180 € | −3 244 € | −519,2 % |
| 2021 | — | −35 572 € | 715 739 € | 705 222 € | 10 517 € | −7 468 € | — |
| 2020 | — | — | 741 013 € | 740 794 € | 219 € | — | — |
| 2017 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| 2016 | 0 € | — | — | — | — | 0 € | — |
| 2013 | — | 0 € | — | — | — | — | — |
| 2011 | — | 0 € | — | — | — | — | — |
Riziko: zaplatí KUPO, plus - SK?
Peniaze od štátu: KUPO, plus - SK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KUPO, plus - SK
Dátum vzniku KUPO, plus - SK je 17. 12. 2004, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2011. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15696/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2011
- Nový spoločník: Ing. František PospíšilSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 16 800 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KUPO, plus - SK
- veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- maloobchod v rozsahu voľných živností
- sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
- reklamná, propagačná a inzertná činnosť
- prenájom hnuteľného majetku v rozsahu voľných živností
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností
- prieskum trhu
- marketingové služby
- výroba kartonáže
- pranie a chemické čistenie bielizne a odevov
- farbenie textílií
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
KUPO, plus - SK v odvetví prenájom a lízing
KUPO, plus - SK je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 50 846 € (2 282 závierok), KUPO, plus - SK má 16 800 €, čo je 33 % mediánu. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 39 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KUPO, plus - SK 16. z 23.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 365 €, polovica do 50 846 €, tri štvrtiny do 219 877 €; 10 % firiem má viac než 794 116 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 343 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 365 € |
| medián | 50 846 € |
| horný kvartil | 219 877 € |
| 10 % firiem má viac než | 794 116 € |
| KUPO, plus - SK | 16 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KUPO, plus - SK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KUPO, plus - SK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KUPO, plus - SK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 16 800 € | 50 846 € |
| 2024 | 16 800 € | 49 243 € |
| 2023 | 1 200 € | 47 182 € |
| 2022 | 6 000 € | 46 478 € |
| 2021 | — | 43 775 € |
| 2020 | — | 42 128 € |
| 2017 | 0 € | 43 155 € |
| 2016 | 0 € | 45 694 € |
| 2013 | — | — |
| 2011 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| KUPO, plus - SK | 16 800 € |
|---|---|
| medián okresu Kežmarok | 29 893 € |
| medián kraja | 46 932 € |
| medián Slovenska | 50 846 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KARIS IT Division s. r. o.Komárno · tržby 38 880 € (2025)
- ROYAL EXPRESS, s.r.o.Partizánske · tržby 38 811 € (2025)
- PSPL s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 38 794 € (2025)
- Sme tu pre Vás s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 38 779 € (2025)
- IL Magneto Vento s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 38 697 € (2020)
- WORKSED,s.r.o.Poltár · tržby 38 679 € (2025)
- apoterm, s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 38 669 € (2021)
- Platina s.r.o.Spišské Vlachy · tržby 38 460 € (2025)
- Hegma s.r.o. v likvidáciiSereď · tržby 38 422 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KUPO, plus - SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KUPO, plus - SK: Kežmarok
KUPO, plus - SK sídli na adrese Tehelňa 2446, 060 01 Kežmarok, okres Kežmarok. V obci Kežmarok je 2 546 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 425.
Kežmarok: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›
KUPO, plus - SK: IČO, sídlo a základné údaje
KUPO, plus - SK, s.r.o. (IČO 36500551) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kežmarok, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 17. 12. 2004, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Ing. František Pospíšil. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 800 € a výsledok hospodárenia −23 729 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 17. 12. 2004 |
| Obec | Kežmarok |
| Okres | Okres Kežmarok |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví prenájom a lízing (SK NACE 77) KUPO, plus - SK, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 800 €, typická firma odvetvia 50 846 € (medián z 2 282 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Kežmarok ›Prenájom a lízing: tržby a mzdy ›Prenájom a lízing v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Kežmarok ›
Sieť prepojení firmy KUPO, plus - SK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu KUPO, plus - SK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KUPO, plus - SK
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
- Končiace zmluvy36zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 200 €
- Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Kežmaroktypický nepokrytý dopyt 220 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR143 zmlúv za 3 roky · 456 020 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.98 zmlúv za 3 roky · 210 199 € · naposledy 9. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava56 zmlúv za 3 roky · 465 721 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 085 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Kežmarok
Tatranská mliekareň a.s.TANKER, s.r.o.Podtatranská s.r.o.TESCA SLOVAKIA s.r.o.Deltrian Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Kežmarok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.29) v okrese Kežmarok
AKING, s. r. o.Gastromarket Tatry, s.r.o.DS Corporation, s.r.o.Mystral s. r. o.HeBi, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.