MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze
Poprad · Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
32 597 €tržby 2024 ▼ 82 %−8 530 €strata 2024zaniknutá 10. 10. 2026
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 10. 10. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 109 162 €, výsledok hospodárenia 21 052 €
- 13 : tržby 109 934 €, výsledok hospodárenia -1 252 €
- 14 : tržby 114 231 €, výsledok hospodárenia 1 596 €
- 15 : tržby 117 372 €, výsledok hospodárenia 10 255 €
- 16 : tržby 132 569 €, výsledok hospodárenia 29 904 €
- 17 : tržby 139 926 €, výsledok hospodárenia 21 218 €
- 18 : tržby 156 719 €, výsledok hospodárenia 13 052 €
- 19 : tržby 188 129 €, výsledok hospodárenia 8 251 €
- 20 : tržby 160 870 €, výsledok hospodárenia 4 568 €
- 21 : tržby 161 270 €, výsledok hospodárenia -10 098 €
- 22 : tržby 175 578 €, výsledok hospodárenia -12 632 €
- 23 : tržby 177 372 €, výsledok hospodárenia 7 895 €
- 24 : tržby 32 597 €, výsledok hospodárenia -8 530 €
MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze (IČO 36497363) mala v roku 2024 tržby 32 597 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze
V roku 2024 mala MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 28 424 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 28 424 € | — |
| 2023 | — | 66 167 € | — |
| 2022 | — | 64 265 € | — |
| 2021 | — | 72 427 € | — |
| 2020 | — | 61 537 € | — |
| 2019 | — | 69 626 € | — |
| 2018 | — | 58 338 € | — |
| 2017 | — | 51 923 € | — |
| 2016 | — | 45 732 € | — |
| 2015 | — | 41 925 € | — |
| 2014 | — | 42 038 € | — |
| 2013 | — | 42 218 € | 30 276 € |
| 2012 | — | 39 074 € | 28 454 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Spoločník MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze
Za rok 2024 má MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze v závierke tržby 32 597 €, o 81,6 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −8 530 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2019: 188 129 €.
Výkaz ziskov a strát MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze
Najvyššie tržby: rok 2019, 188 129 €. Najnižšie: rok 2024, 32 597 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 32 597 € |
| 2023 | 177 372 € |
| 2022 | 175 578 € |
| 2021 | 161 270 € |
| 2020 | 160 870 € |
| 2019 | 188 129 € |
| 2018 | 156 719 € |
| 2017 | 139 926 € |
| 2016 | 132 569 € |
| 2015 | 117 372 € |
| 2014 | 114 231 € |
| 2013 | 109 934 € |
| 2012 | 109 162 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 12. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 4 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 85 279 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −8 530 € |
| 2023 | 7 895 € |
| 2022 | −12 632 € |
| 2021 | −10 098 € |
| 2020 | 4 568 € |
| 2019 | 8 251 € |
| 2018 | 13 052 € |
| 2017 | 21 218 € |
| 2016 | 29 904 € |
| 2015 | 10 255 € |
| 2014 | 1 596 € |
| 2013 | −1 252 € |
| 2012 | 21 052 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 12. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −26,2 %, medián odvetvia +16,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | −26,2 % | +16,0 % |
| 2023 | +4,5 % | +17,2 % |
| 2022 | −7,2 % | +16,1 % |
| 2021 | −6,3 % | +15,7 % |
| 2020 | +2,8 % | +14,2 % |
| 2019 | +4,4 % | +13,5 % |
| 2018 | +8,3 % | +11,4 % |
| 2017 | +15,2 % | +10,2 % |
| 2016 | +22,6 % | +10,9 % |
| 2015 | +8,7 % | +9,9 % |
| 2014 | +1,4 % | — |
| 2013 | −1,1 % | — |
| 2012 | +19,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 12. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 10 z 12 rokov, najviac v roku 2019 (+20,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | −81,6 % |
| 2023 | +1,0 % |
| 2022 | +8,9 % |
| 2021 | +0,2 % |
| 2020 | −14,5 % |
| 2019 | +20,0 % |
| 2018 | +12,0 % |
| 2017 | +5,5 % |
| 2016 | +12,9 % |
| 2015 | +2,7 % |
| 2014 | +3,9 % |
| 2013 | +0,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 12. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 7 170 €, vlastné imanie 85 € a záväzky 7 085 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7 170 € | 85 € | 7 085 € |
| 2023 | 82 883 € | 47 217 € | 35 666 € |
| 2022 | 130 011 € | 90 015 € | 39 996 € |
| 2021 | 161 860 € | 102 648 € | 59 212 € |
| 2020 | 174 414 € | 113 099 € | 61 315 € |
| 2019 | 125 328 € | 108 530 € | 16 798 € |
| 2018 | 124 932 € | 100 135 € | 24 797 € |
| 2017 | 120 918 € | 87 121 € | 33 797 € |
| 2016 | 116 061 € | 65 865 € | 50 196 € |
| 2015 | 51 213 € | 36 102 € | 15 111 € |
| 2014 | 52 696 € | 26 663 € | 26 033 € |
| 2013 | 54 968 € | 25 125 € | 29 698 € |
| 2012 | 72 248 € | 26 378 € | 45 725 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 12. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 32 597 € | −8 530 € | 7 170 € | 85 € | 7 085 € | 16 831 € | −26,2 % |
| 2023 | 177 372 € | 7 895 € | 82 883 € | 47 217 € | 35 666 € | 88 064 € | +4,5 % |
| 2022 | 175 578 € | −12 632 € | 130 011 € | 90 015 € | 39 996 € | 74 458 € | −7,2 % |
| 2021 | 161 270 € | −10 098 € | 161 860 € | 102 648 € | 59 212 € | 74 816 € | −6,3 % |
| 2020 | 160 870 € | 4 568 € | 174 414 € | 113 099 € | 61 315 € | 78 716 € | +2,8 % |
| 2019 | 188 129 € | 8 251 € | 125 328 € | 108 530 € | 16 798 € | 99 727 € | +4,4 % |
| 2018 | 156 719 € | 13 052 € | 124 932 € | 100 135 € | 24 797 € | 91 163 € | +8,3 % |
| 2017 | 139 926 € | 21 218 € | 120 918 € | 87 121 € | 33 797 € | 101 181 € | +15,2 % |
| 2016 | 132 569 € | 29 904 € | 116 061 € | 65 865 € | 50 196 € | 87 463 € | +22,6 % |
| 2015 | 117 372 € | 10 255 € | 51 213 € | 36 102 € | 15 111 € | 68 568 € | +8,7 % |
| 2014 | 114 231 € | 1 596 € | 52 696 € | 26 663 € | 26 033 € | 72 328 € | +1,4 % |
| 2013 | 109 934 € | −1 252 € | 54 968 € | 25 125 € | 29 698 € | 60 964 € | −1,1 % |
| 2012 | 109 162 € | 21 052 € | 72 248 € | 26 378 € | 45 725 € | 62 214 € | +19,3 % |
Riziko: zaplatí MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze?
MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 32 zmlúv s dodávateľom MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze z rokov 2012 až 2023.
Rok s najväčším objemom: 2012, 0 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2023 | 3 | 0 € |
| 2022 | 1 | 0 € |
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2020 | 5 | 0 € |
| 2019 | 3 | 0 € |
| 2018 | 5 | 0 € |
| 2017 | 2 | 0 € |
| 2016 | 1 | 0 € |
| 2015 | 3 | 0 € |
| 2014 | 3 | 0 € |
| 2013 | 2 | 0 € |
| 2012 | 3 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze
Dátum vzniku MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze je 9. 9. 2004. Skoršie obchodné mená: MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o., MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15336/P
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 9. 9. 2004.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 109 162 € · majetok 72 248 €
- Nový zápis v registri: Konkurz & reštrukturalizácia, k. s.Správca konkurznej podstaty
- Zmena obchodného menaPredtým MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o., odvtedy MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 32 597 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze v odvetví zdravotníctvo
MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti všeobecnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 175 576 € (6 499 závierok), MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze má 32 597 €, čo je 19 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 265 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze 157. z 161.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 112 453 €, polovica do 175 576 €, tri štvrtiny do 273 513 €; 10 % firiem má viac než 544 035 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 58 781 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 112 453 € |
| medián | 175 576 € |
| horný kvartil | 273 513 € |
| 10 % firiem má viac než | 544 035 € |
| MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze | 32 597 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 32 597 € | 175 576 € |
| 2023 | 177 372 € | 163 167 € |
| 2022 | 175 578 € | 137 698 € |
| 2021 | 161 270 € | 124 862 € |
| 2020 | 160 870 € | 106 843 € |
| 2019 | 188 129 € | 104 573 € |
| 2018 | 156 719 € | 91 372 € |
| 2017 | 139 926 € | 83 292 € |
| 2016 | 132 569 € | 80 644 € |
| 2015 | 117 372 € | 74 470 € |
| 2014 | 114 231 € | — |
| 2013 | 109 934 € | — |
| 2012 | 109 162 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 12. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze | 32 597 € |
|---|---|
| medián okresu Poprad | 193 253 € |
| medián kraja | 183 568 € |
| medián Slovenska | 175 576 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 12. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- M.T. DERMA s.r.o.Nižný Čaj · tržby 78 480 € (2025)
- BIOREŠTART, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 78 447 € (2025)
- NOE-centrum prevencie a zdravia MUDR.Alexandra Fesenka s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 78 397 € (2025)
- REUMON, s.r.o.Trebišov · tržby 78 241 € (2025)
- STOMALAB, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 77 967 € (2025)
- NEUROLAB s.r.o.Žilina · tržby 77 954 € (2025)
- AHa care s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 77 941 € (2025)
- ASTEROID s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 77 857 € (2024)
- MUDr. Bystrý s.r.o.Šahy · tržby 77 838 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze: Poprad
MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze sídli na adrese Dostojevského 4532/69, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 473 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 232. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›
MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze: IČO, sídlo a základné údaje
MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze (IČO 36497363) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 9. 9. 2004, zánik je v registri zapísaný ku dňu 10. 10. 2026, po 22 rokoch. Za rok 2024 sú v závierke tržby 32 597 € a výsledok hospodárenia −8 530 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti všeobecnej lekárskej praxe (SK NACE 8621) |
| Vznik | 9. 9. 2004 |
| Zánik | 10. 10. 2026 |
| Skoršie názvy | MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze |
| Obec | Poprad |
| Okres | Okres Poprad |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Sieť prepojení firmy MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MUDr. Zdenek Holešovský, s.r.o. v konkurze
- Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 400 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
- Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.15 292 zmlúv za 3 roky · 50 831 € · naposledy 31. 8. 2026Fakultná nemocnica Trenčín174 zmlúv za 3 roky · · naposledy 30. 6. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou127 zmlúv za 3 roky · 827 317 € · naposledy 20. 9. 2026 Všetkých 325 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Poľnohospodárske družstvo v Soli v…
Najväčšie firmy v obci Poprad
PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.21) v okrese Poprad
POKO POPRAD, s.r.o.STEFFI, s.r.o.VIVIDUS, s.r.o.BELAMEDIK s.r.o.MEDIV, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.